/polska/

Edycja - fuck Iran

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=EguTB-rFapY
youtube.com/watch?v=61mmbAy-mRM
strawpoll.me/10959089
twitter.com/AnonBabble

...

...

anime

...

oh my fucking dick

...

anibe

youtube.com/watch?v=EguTB-rFapY

Powiedziałbym im żeby zgodzili ten koper bo siara na osiedlu, co tam danony ? Nie było mnie z tydzień. Są jakieś świeże mejmeje ?

Anikukuryku

nic konkretnego. jeden user troluje na tinderze dziewczyny. oprocz tego samo szitposzczenie

Good job fucking those sandniggers up their hairy assholes, Hussarbros.

WSTAWAC

BUDZIC SIE

Love y'all, Lewandowski is life

Wojciech Modest Amaro

aka Wojciech Basiura

Red pill me on województwo podkarpackie

wstalem wy kurwy ide zrobic sobie kawe i wracam do ogladania serialu t. nit

what is it here to be redpilled about? ita eastern poland so by a definition its redpilled.

Wstałem

jaki serial oglądasz?

stranger things. nawet fajny, mozna ogladac

>stranger things
o czym, bo mi sie nie chce googlowac.
kto serialiki sci-fi tutaj?

Nie popisali się Polacy na igrzyskach póki co.

wyruchali iran. to mi wystarczy.

>michael phelps 3 zlote medale
jak on to robi

bańki

iran bliżej z nami spokrewniony niż rosja proszę szanować

moze kiedys. ale sie zeszmacili islamem. won.

we did. after 2 their matchballs.

going to krakow
do you niggers take euro?

well take anything from you. just after we beat your ass nigga

Polan Stronk!
Polan powerful!

>Albanian subhuman

xDD

Popek to ty?

was this taken on the border with turkey?

dont think so

sure

Jest

Oni wygrali z tym Iranem? Poszedłem spać jak było 2-2 w setach.

tak , po 2 meczbolach dla nich. jeszcze teraz czuc ich bol dupy. po meczu chcieli sie z nami napierdalac

Kurwa zuchy nic tak nie przypomina ci o byciu spierodlinom jak ultra normickie kuzynostwo
>pojechałem babcie odwiedzić na wsi bo festyn był
>zajechałem, kramy wszędzie ustawione to kupiłem sobie paczkę cukierków bo tak.
>cała rodzinka zjeżdża się do babulki na obiad i zaczyna się typowe rodzinne pierdolenie
>co tam u ciebie?
>gdzie do szkoły chodzisz?
>user a ty masz jakaś dziewczynę?
>nie no co ty wujek, ja studia mam, trzeba zapierdalać itd co nie?
>ale koleżanki jakieś masz prawda?
>n-no t-tak, mam parę.
>a jakich?
>no parę, jedna chodzi tam na socjologie a druga tam pracuje już(tak naprawdę nie mam koleżanek ale mówię to co parę dziewczyn z mojej klasy w liceum mówiło)
>15 letni kuzyn cały czas na telefonie napierdala aż mu go starsza kuzynka zabiera.
>okazuje się że pisze z 3 loszkami w jego wieku na raz
>jedna to jego dziewczyna, 2 pozostałe to jego beta orbitreki
>cała rodzina oczywiście smieszkuje i całe kuzynostwo mówi jak to oni tak samo robią se swoimi loszkami czy tam chłopakami
>tylko ja siedzę cicho bo kurwa nigdy żadna dziewczyna nie chciała ze mną pisać.

Zawsze jest tak samo, przyjeżdżam żeby tylko babcie odwiedzić bo już bardzo stara jest a zawsze wyjeżdżam zdołowany bo kuzyni to ultra norniki którzy potracili dziewictwa w wieku 17-18 lat a ja dalej 21 poziom i dziewica w chuj.

zacznij sobie mówić, że jestes lepszy a oni są bandą debili

Mogę sobie wmawiać ale to nie zmieni rzeczywistości. Oni mają loszki, dużo znajomych i są szczęśliwi podczas gdy ja jestem samotny, nie mam gf oraz znajomych. Jak po studiach nie będzie mi się w miarę wiodło to chyba tylko sznur zostanie.

to zacznij sobie wmawiać, że jestes samotnym wilkiem a loszki nie masz bo np gardzisz stałymi związkami czy cos
zacznij teraz to do końca studiów uwierzysz

>Oni mają loszki, dużo znajomych i są szczęśliwi podczas gdy ja jestem samotny, nie mam gf oraz znajomych.
jezeli myslisz ze od tego zalezy szczecie to jestes debilem i juz zaciagnij sznur

>Ze świata czterech stron,
Z jarzębinowych dróg,
Gdzie las spalony,
Wiatr zmęczony,
Noc i front,
Gdzie nie zebrany plon,
Gdzie poczerniały głóg,
Wstaje dzień.

to od czego zalezy szczescie co

Nie mówię że od tego zależy szczęście ale chciałbym aby jakaś loszka ucieszyła się gdyby dostała sms ode mnie. Chciałbym mieć jakaś loszke w której mógłbym penora zamoczyć, przytulic się, gdzieś pójść z nią. Po prostu chciałbym mieć kogoś.

EHH

...

szczescie jest indywidualnym i ostatecznym celem kazdego czlowieka. Ale najwazniejsze jest to ze nigdy nie przychodzi z zewnatrz. Zawsze nalezy je znalesc w sobie. Mozna byc szczesliwym nie majac nikogo i nic.
przemawia przez ciebie zazdrosc. chcesz tego bo inni mają. nie patrz na innych. zapytaj samego siebie po co ci to. potem zapytaj jak to zdobedziesz czy wtedy bedziesz szczesliwy. Bo wtedy bedziesz potrzebowac pieniedzy na loszke, potem mieszkania, potem spokoju. nie jestes po prostu szczesliwym czlowiekiem i to nie ma nic wspolnego z brakiem dziewczyny.

ostatecznym celem czlowieka jest wsadzenie benisa w bagine i zrobienie gowniaka elo

Why don't you have regional flags /polska/?

You can set up to your powiat and even some gminy.

github.com/flaghunters/Extra-Flags-for-Sup Forums/

botnet

Chcę mieć drugą osobę i tyle. Żebym był szczęśliwy nie mogę być samotny a teraz jestem.

ojej jak ja was kurwy nie kocham

niestety nie. w każdej kulturze, religii i filozofii ostatecznym celem jednostki jest szczescie.
wy chyba wszyscy macie 12 lat.

ale, ze 70 % /poki/ jest ponizej 22 roku zycia to ty wiedz

>t. edge lord 2001

niestety wiem, ale to i tak nieusprawiedliwia ludzi >18 to płakania za dziewczynami.
a gdzie ty kurwa masz edge

test czy pauza od szatniarza dobiegła końca

see

To ty pierdolisz o tym że jak ktoś chce mieć swoją drugą połówkę bo nie chce być sam to ma 12 lat.

...

no jestem ciekaw który z was mnie chuje zaraportował

animki oficjalnie wracajo

>hands are 2.50

I'd do it for free ;)

But I'm the one in need of money.

weź mnie nie wkurwiaj. nie pisze o zyciu w ascezie, ale o uzaleznianiu szczescia od jakiejs głupiej kurwy. tak mysla 12 latki.
Ja chce miec wyjebamy jacht, ale mnie nie stac. Z tego powodu jednak nie pisze po japonskich forach głoszac zamiar powieszenia sie. Nie mam i chuj. moze kiedys bede mial.

Then I'll give you money mate :D

Ty chcesz jacht ja loszke.

jakbym pisał z botami.

youtube.com/watch?v=61mmbAy-mRM

Ty uzależniasz sczeszcie od jakiegoś jachtu. Na chuj ci to? Zwykła łódka z wiosłami nie starcza?

lepiej powiedzcie czy animki szanujecie

Kurwa. nie moge z wami. Przeczytaj co caly czas pisze. Was trzeba regularnie napierdalać.

to skomplikowane

...

anonki, dajcie jakies protipy jak lizac loszce cipeczke zeby byla zadowolona

wkladasz dwa paluszki w cipeczke a jezyczkiem lizesz to dziurke na górze pozdro dla kumatych

zanim zaczniesz lizać jak świnia to zacznij od lekkiego dmuchnięcia w łechtaczkę i następnie pocałuj ją bez języczka

loszki zdychają jak to zrobisz

... a potem to już zależy

>t. znawcy prawdziwych cipek
kek nikt wam nie uwierzy że ruchaliście cokolwiek poza swoimi poduszkami z anime

...

az mi kutas ruszyl jak to sobie wyobrazilam

Can you give me sauce, my Polish friend?

Nevermind I found it.

...

tulpa

raz zapostowałem animkę bez majtek ale tak że nawet nic nie było widać i od razu ban na 3 dni

ech...

>tug w końcu na danbooru znalazłeś autora tych lewd obrazków wszystkich

jest tu kto czy wszyscy poszli konia zwalić?

jestem i nie wale do 2d

Jestem, ale oczy bolą jak skurwesyn

animusie muszą być niewinne NIEWINNE

...

ankietę proszę wypełnić

strawpoll.me/10959089

Poprosił bym sosik z tego obrazku

w porównaniu z takimi wielkimi jak Wałęsa, Komorowski, czy pijak to nawet pozytywnie

w porównaniu z Wielkim Lechem raczej negatywnie

w porównaniu z Barrackiem Husseinem Obamą, Hollandrem, Cameronem czy prezydentem Niemiec mega pozytwnie