/polska/

edycja /polska/

Pokazcie telefoniki

?

bardzo dobra edycja

Woźny cwel

ehh ale bym ją chciał przytulić

tańcz grubasie

Miałem dziś sen.

Odwiozłem kolegów do klubu autem, koleżanki czekały na nas pod wejściem. Przywitałem się bardzo ciepło, pogadałem o życiu. Mówią, żebym wbijał razem z nimi, ja jednak odpowiedziałem, że już umówiłem się z koleżanką i nie mogę. Wróciłem autem do domu, przebrałem się w ładne ubrania i pojechałem do niej. Stała w grupie razem z naszymi wspólnymi znajomymi. Zobaczyła mnie już z daleka, podbiegła do mnie z uśmiechem na twarzy, złapała mnie czule za obie ręce. "Dobrze, że jesteś!" powiedziała. I trzymając mnie za rękę pociągnęła mnie do grupy.

Z każdym dniem myślenie, że jest już dla mnie za późno, aby tego doświadczyć staje się coraz bardziej bolesne.

Sny to jedyne dobre wspomnienia, jakie posiadam z całego mojego życia.

przypomnienie że wyjebał za >przed limitem (pre-cum) a nie anime więc sumie ok woźny

whoa prawiczek lmao

...

coś blady ten twój korab

blady po martwy

płatki zbożowe śniadanie kolacja
obiad kasza gryczana/ciemny ryż i białe mięso

1500 kcal/dzień

styknie?

1400 to jest chyba minimum jak "nic" nie robisz

weź jakieś warzywa wrzuć jeszcze

4xsiłka 1xbasen

weekendy rower ale na luzaku

no to wpierdalaj 2200 jak normalny człowiek a nie jakies 1500

>tug pic zrobiony przez ciebie inni wrzucaja na tytułową

nie to za dużo

anonku, tak jechać poniżej 2k, ja nie zgrywam eksperta ale to się dobrze nie skończy
z tym nic nie robieniem to chodziło o to, że nie pracujesz ani nic takiego, tylko tak sobie egzystujesz

co miał przez to na myśli?

czemu 2 posty?

że jest debilem

i prawidłowo. podczas wojny w gruzji dostarczalismy bron przeciwlotnicza i bylo fajnie.

w ogóle myślałem ze jutro do roboty a tu dzień wolny

Wiecie, że babka Gal Gadot mieszka w Warszawie?

>Gal Gadot
a kto to , bo nawet nie chce mi sie googlic

Wonder Woman z DCEU

Żydowska Wonder Woman.

dzieki. jeszcze nie widziałem. to fajnie. pewnie przyjechala odzyskac kamienice

srednio wyglada

Anonki dlaczego nasz zjebany rząd tak kocha ukropów ?

na stale czy przyjechala zobaczyc polska biede

>we should supply ukraine

Nie - jej dziadkowie pochodzą z Polski i Czech i najwyraźniej jej babka postanowiła tu zostać po wojnie.

nie mam pojęcia żbsz

bo to dobrzy kulturalni ludzie, nie to co ruskie bydło.

akurat obecny to tak sobie, ale ogolnie kochamy wszystkich co nienawidza ruskich

jak się tak zastanowić to wszystkie nasze rządy ich mniej lub bardziej kochały

Tak, ale dlaczego? Co z tego mamy? Dlaczego ignorują ich nienawiść do Polaków?

yolo

Nawet nie próbuj

I kolejne pytanie czy wierzycie że cebulandia wybierze kogos innego niż Piss i Poo?

to jeszcze fajniej.
dowcip idzie.
>leci superman na miastem i widzi Wonder woman spiącą na dachu jednego z wieżowca.
>mysli sobie - jestem szybki jak pocisk, to ją przelecę i nawet sie nie dowie kto to zrobił
>no to nadleciał, zrobił swoje i uciekł w ciągu ułamka sekundy
>wodner woman się budzi i mówi "co to kurwa było", a niewidzialny człowiek odpowiada "nie wiem, ale strasznie boli mnie dupa"

>kogos innego niż Piss i Poo?
przeciez obecnie w sejmie sa dwie zupelnie nowe partie. nie jest tak źle. w przyszlym sejmie pls na pewno nie wchodzi. Moze korwin dojdzie.

naszym się chyba marzy, że ukr będzie jakis polskim satelitom albo co, ale najważniejsze to już wspomniane kto przeciw ruskim tego nasi lubią
tym momencie może nie, ale za parę lat? kiedys też dominowało aws czy inne eselde a ich czas się skończył więc kto wie?

nie widzę takiej potrzeby żbsz rodzino

lmao mieszkałem z ukraińcami przez kilka lat ama

wrażenia

>kiedys też dominowało aws czy inne eselde
to. nic nie jest wieczne. choc po prawdzie - aws i sld w sumie zmieniło szyldy w czesci na pis i po

a moze cos wiecej. o co mam pytac?

Liczę na to iż kiedyś będzie rządziła nami partia inteligentnych ludzi jak na razie 26 lat wolności to w większości neo komunizm bądź neo niewolnictwo

negatywne

o co chcesz

ubogi pesymista wykryty

a czemu negatywne

implikado, że w Imperium będą wybory

próbowali cię zabić ?

w polsce czy ukrainie. z pracownikami czy studbazą, z M czy K

slonine z domu przywoza ?

wysoka klasa średnia ale rodzice to plebs i chciałbym żeby im podatki zmniejszyli

>aws i sld w sumie zmieniło szyldy w czesci na pis i po
prawa
kojarzycie taki film nocna zmiana? nie chodzi mi teraz o obalanie rządu czy o sbeków ale o twarze, tuski, kwasniewskie, pawlaki i tak dalej, a rozmawia z nimi redaktor lis lub olenik a w studiu czeka piotr gugała
wszystko płynie, giertych ostatno działaczem lgbqwrety został ale jeszcze gdzies tam sie unosi na marginesie polityki
pisze i pisze a chodzi mi o to, że ciul czy partia sie bedzie nazywała pis czy misiu przytul mnie, kij czy system prezydencki czy parlamentarny skoro mordki wciąż te same

>ukraczyński
>dobry władca
Fermentuję

bo to praktycznie polacy tyle że z typowo wkurwiającymi ruskimi cechami

nie

w polsce ze studencikami głównie faceci ale trafiały się baby

głównie alkohole

głupi kto nie przywozi desu

>rządziła nami partia inteligentnych
to nie jest tak, że nie było nigdy inteligentnych
sami sobie potrafią przecież załatwić wiele, brak po prostu tych słynnych mężów stanu

>w polsce ze studencikami głównie faceci ale trafiały się baby
to czego ty oczekujesz. tak jakby polskie studenciaki to była elita społeczenstwa

ciekawe co będzie następne Plebs 1000+ i podwyższenie podatków

niech zgadne - libertyn. zawsze pierdolicie o inteligencji, co ma sie przejawiac wiedzą ekonomiczną,a w istocie zmiejszeniem podatków.

Nawet nie wiesz co to słowo znaczy debilu

ano tak to wygląda w państwie opiekuńczym chyba
nie mówię, że to dobrze bo nie mam pojęcia o tym jak gospodarka działa dziedzino
swoją drogą jednym mnie obecny parlament zaskoczył - liroy jest zupełnie innym posłem niż myslałem, zgadywałem, że będzie takim kukizowym niesiołem

co to kurwa jest

>libertyn
wiem debilu i sam jestes debilem. a tacy co wołają o zmniejszenie podatków to dopiero debile co nie maja pojecia jak działa państwo.

liroy się wysłowić nie umie jak człowiek wiecznie EEEEE i YYYYY

centrum zobacz przykład rumunii zmniejszyli vat i nagle wzrost 5% jest

tańcz kurwo

gówno

Komunista znaleziony

...

>muh działanie państwa
To się tnie koszty niepotrzebne a nie pierdoli głupoty że się nie da podatków obniżyć i wyzywa od różnych, nawet jak się nie zna znaczenia używanych inwektyw
Debilu

PO było bardzo dobre

tylko że plebs ma gdzieś to że kraj się rozwija, infrastruktura się buduje itp, oni nie rozumieją jak działa gospodarka i myślą że jak im się da 500 zł za gówniaka to oni na tym lepiej wyjdą

>centrum zobacz przykład rumunii zmniejszyli vat i nagle wzrost 5% jest
o ja kisne. kolejny wykop-ekspert. Ale zauwaz jaki mieli poprzednio wzrost przez kilka okresow, potez zauwaz jaki jest kwotowy wzrost a na koncu zacznij sobie powtarzac przed snem formułkę "5% od tabliczki czekolady to nie to wiecej niz 1% od sztabki złota"

>To się tnie koszty niepotrzebne
np ?

>eksperci polityczki z /polski/

fiku mikam kozioły

koriab daj spokój, obaj wiemy, że gdyby anony tutaj wychwalały platforme to ty byłbyś zakochany w pis
ty nie masz przecież poglądów

żeby państwo się rozwijało jest potrzebna silna klasa średnia która będzie powoli gromadziła kapitał na większe inwestycje w Polsce klasa średnia jest wyzyskiwana ogromnymi podatkami zatrudniając pracownika za 1400 zł musisz zapłacić 5400 zł do zusu. Mniejsze podatki = Klasa robocza oraz średnia będzie gromadziła kapitał

wzrost rumunii jest jednorazowy, powieksza sobie tylko deficty handlowy

na wykop z tym

debil. puste frazesy z ksiazki od przedsiebiorczosci dla gimnazjum. Tacy sa najlepsi do tekstow "Zmniejszyc ZUS", "Niskie podatki dla przedsiebiorcow" "Państwo nas okrada". Dzieci bez elementarnej wiedzy o makroekonomii i finansach panstwa.

Jak tam w ,,akademii'' Pis komunizm już pełną parą w głowie ?

>1400 zł musisz zapłacić 5400
kurwa normalnie definicja debila. debil kurwa do kwadratu.

jak tam po wykopie

hahahahahahahaha

Tak jak Pan Janusz powiedział

miałeś kiedykolwiek coś do czynienia z zusem? czy udajesz debila

ZJADŁEM OBIAD DOBRY BYŁ

POGRAŁEM TROCHĘ W WOLFA ET ALE COŚ MI NIE SIADA DZIŚ

ZARA IDE NA BROWARKA Z ZIOMECZKAMI INO POGODA ŁADNA

____________________________________
Żeby zrezygnować z Newslettera tego bloga kliknij [TUTAJ]

>muh trzeba wprowadzić socjalizm bo tak pan wielki ekspert powiedział
wytrzeliwują mnie w przestrzeń kosmiczną

[TUTAJ]

Co zrobić z normikami które zajmują cały przystanek i śmieszkują?

Powiedz im żeby zachowywali się jak ludzie zawsze krzywo popatrzą i przestaną gadać