/ex-yu/

Jugoraspadski ratovi su bili pogreska

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=Fe0Mlgie_w
vocaroo.com/i/s0WXES7p0nJ4
klix.ba/vijesti/bih/mostarci-zatrazili-izbore-smjenu-gradonacelnika-i-referendum-o-otcjepljenju/160818133
twitter.com/NSFWRedditVideo

crni anđeli opet dominiraju i upravljaju djevičarskim životima

prijavljen si pičko pederska šta praviš prije 300

>cikla


[nema slike jer nisam na svom racunaru]

Amerika i Kanada zemlja blagoslova
al o mojoj Crnoj Gori pisu zlatna slova

KILO GORE

KILO DOLE

PLAKEM

*plake*

...

prestanite mi postat sestru, kaj vam je ona skrivila

heh... nista osoblje klinjo

>djevac mi odgovori na post
FUUJ

jebo bi

fredi frizer... heh

FEDORA FRIŽIDER HOHOHOHO

Nevinost cu izgubiti verovatno kad mi poraste kurac do normalne velicine

kurac raste do 16e godine

ovo je laz
ne daj se anone

petice za mene

mmm lagano mi se nadize moj smegmasti penis na kraljicu

pa ozbiljan sam
sto ti mislis do kad ce rast? 25?

...

...

kurac raste do 23. godine tad je jordanu porastao na 23cm pa je zato uzeo broj 23

Uzbudjuje me jer odvratna ona odvratan kurac
Imam neki fetis na prljave i gadne stvari

oces li svrsiti po njoj anone?
vidis da zeli tvoj vrucu spermu po svojem licu

Prvi za najbolju waifu

vidi se da je kvaliteta postova bolja preko ljeta

>waifu
>posta bijelo govno
ma ubi se degenu

Heh... nista osobno klinjo ali moj ima vise smegme

ma necu

zakaj imate tako male piše

zasto to radite
zasto postavljate kurčeve na ex-yu
zasto uopste imate potrebu to da radite
zasto ne shvatate da je ovo NSFW board
zasto ne shvatate da ce te biti banovani u roku od 60 sekundi

fuj operi si kurac pederu glupi

smijala se sova sjenici kroasanko

najbolji tred ikada
moje samopouzdanje je neverovatno poraslo
mozda nisam druzeljubiv i dopadljiv poput vas ali sam inteligentan i jos bitnije imam cist i estetski lep iznadprosecno veliki kurac
osecam se bas dobro sad dbi

ovo i mene zanima

Sta je kroasanko pravis se da te nema ali si isto ljubomoran kad ljudi postaju kao ti?

U glavi procitajte ovo taksistnim glasom

>smijala se sova sjenici
kod nas se kaze rugao se lonac loncu (a oba su crna)

U glavi procitajte ovo taksistnim glasom

nisam ja krosanko majku mu jebem krvavu

ja sam mu brat od strica, krosanko je poginuo u saobracajnoj nesreci

Vrlo losa mema kroasanko pa uopce nema ni smisla
Zasto si prestao postat?

U glavi procitajte ovo taksistnim glasom

Jeli bi crno govno bilo bolje? Jeli imas fetis za crnkinje, sramoto jedna?

vama dvojici smrde kurcevi sve do ovde, morao sam da otvorim prozor da izluftiram sobu

MA TI SI GUUUUZOOO BUUULJOOOO

volim sto sam nevina ponekad

postaj sise

U glavi procitajte ovo taksistnim glasom

toni rimac toni rimac svileni bomboni

Damir rimac damir rimac odvest ce te u svoj podrum i nikad vise neces vidjet svijetlo dana

>to
>prljavo
meni je takav nakon jednog dana jebote

meni je npr krajnje ugodan miris smegme i gajim je na posebnim grebenima glavica ko sto azijati gaje pirinac na onim stepenastim terasama

LJsteɴ dude, I've ʙeeɴ mᴀkJɴG memes sJɴce I wᴀs 11, JRoɴJcᴀMMʏ memeJɴG sJɴce I wᴀs 17, ᴀɴd ᴀɴtJ-JRoɴJcᴀMMʏ ᴀɴtJ-memeJɴG sJɴce J wᴀs 20. Ive cMeᴀRMʏ ʙeeɴ ᴀHeᴀd oғ tHe memeRJɴo metᴀcHJɴo ғoR ᴀ Good 6 ʏeᴀRs ɴow. Get ᴀ GRJp u ғuckJɴ ɴeRd

camir rimad

So you want to know more about me? I'm a fifteen year old faggot that wants to kill myself, I'm a racist, sadistic, satanist nazi, If you're reading this its for one of two reasons, I've made you mad and you're reading my profile to find something against me, or you're here to complain about how shit at csgo i am. I'm emotionally dead and pretty fucking pathetic, I hate myself as much as I hate Furries, If I've pissed you off, what are you doing with your life? getting mad that a 15 year old long hair prick made fun of you during game, re-think your life mate, honestly.

podsjećame na jednu frendicu

što je htio ovime reći

U glavi procitajte ovo taksistnim glasom

svako vece dobijem napad anksioznosti ko da mi nesto stoji u dusniku ne znam koji kurac jedva disem

fredijev profil

U glavi procitajte ovo taksistnim glasom

a da nije mozda toni rimac?

>stari mu hrvat
>rođen u srbiji
>nije hrvat

Heh...... Dobar mim, klinjo.
Dobar.
Ovaj put cu te pustiti ali sljedeci put ako ne budes imao dozvolu dobit ces kaznu, a tvoj mim ce patentirati MJBT korporacija.

ne mogu
mora taksista da snivi vocaru

doslovno on i njegova porodica su blizu povracanja kad ih pitaju da li su hrvati, toliko o tome hehe

>on ne kuži da smo doslovno svi ista bagra

uhhh OVO haha

youtube.com/watch?v=Fe0Mlgie_w

slow claps steps out of the shadows Heh... not bad, kid. Not bad at all. Your meme, I mean. It's not bad. A good first attempt. It's plenty dank... I can tell it's got some thought behind it... lots of quotable material... But memeing isn't all sunshine and rainbows, kid. You're skilled... that much I can tell. But do you have what it takes to be a Memester? To join those esteemed meme ranks? To call yourself a member of the Ruseman's Corps? Memeing takes talent, that much is true. But more than that it takes heart. The world-class Memesters - I mean the big guys, like Johnny Hammersticks and Billy Kuahana - they're out there day and night, burning the midnight meme-oil, working tirelessly to craft that next big meme. And you know what, kid? 99 times out of a hundred, that new meme fails. Someone dismisses it as bait, or says it's "tryhard," or ignores it as they copy/paste the latest shitpost copypasta dreamt up by those sorry excuses for cut-rate memers over at reddit. The Meme Game is rough, kid, and I don't just mean the one you just lost :). It's a rough business, and for every artisan meme you craft in your meme bakery, some cocksucker at 9gag has a picture of a duck or some shit that a million different Johnny No-Names will attach a milion different captions to. Chin up, kid. Don't get all mopey on me. You've got skill. You've got talent. You just need to show your drive. See you on the boards...

kako ste završili ovdje

@63656767
(You)

Ako postam svoje lice hocu li sigurno postati ex-yu celebrity?

Koliki vam je?
Al bez zajebancije

>19

doslovno on i njegova porodica su blizu povracanja kad ih pitaju da li su hrvati, toliko o tome hehe

fappening

samo ak ima timestamp

točno 20

na redittu su mi rekli da je ovo najzajebaniji najmra;niji kutak interneta, pa sam morao da proverim po[to sam i ja jednim delom svoje licnosti takav i zna[ [ta, bili su u pravu.

15

Žuto, 'raz
Kao u mojim kineskim crtićima

>poserem se
>ne ocistim wc
>upravo cujem dvije sestre kako ulaze
>i onda struganje cetke za zahod

dovoljan da ti raznese staru jebote

tata mi je umro u ratuuuuuuu breeeeeee srbi breeeeeeeeee
MRŠŠŠŠŠŠŠŠ

Plakem

SVE DEDE

plak 'em

vocaroo.com/i/s0WXES7p0nJ4

Heh.... nista osobolje klinjo

reko sam bez zajebancije REEEEEEEE

>imam voice changer
heh.. okej klinjo

>izmislim priču
>nitko mi ne da (You)
>samefagujem ju sa "svojim" mema
hahahaha kakav sam car

>r9k mema
pateticno decko.... gdje su tebe uculi memati? u hercegovnini?

O-V-O

Bok ljudi, treba mi klima uređaj samo za potrebe hlađenja prostorije cca 30m2. Razlozi zbog kojih razmišljam o kupnji prijenosne klime:

Nema gnjavaže oko ugradnje. Dosta sam čitao po forumima, ljudi se žale da su im majstori sfušali ugradnju, pa su onda uslijedili drugi problemi. Uglavnom su negativna iskustva, ali dobro, tako nešto sam i očekivao na forumima.

Realno mi treba hlađenje 30-ak dana u godini, pa bih htio uštedjeti koju lipu.

Ima li tko iskustva sa prijenosnim klimama? Koji su razlozi za/protiv kupnje?

Ne isključujem mogućnost ugradnje klime, ali bih naravno htio najbolji omjer uloženog i dobivenog, pa i za ovo molim preporuke.

Hvala, idem si sad pojesti malo hladne lubenice.

>svi ista bagra

Ovo je najgora mema.
Nismo svi isti.

skoknuo sam do kioska po pljugice, sada ću malo da drkam na neke milfice amaterke, a onda ću da jedem sladoled i kikiriki i da gledam šerloka

oj vej
Bosdar at it again :-------DD
klix.ba/vijesti/bih/mostarci-zatrazili-izbore-smjenu-gradonacelnika-i-referendum-o-otcjepljenju/160818133

koje pljuge?

daj neki link pa da drkamo zajendo

PA KAZE

OD BIHACA
DO PETROVCA SELA

Poslednji put kad sam merio oko 17cm
Samo mi sad ne[to deluje manji, možda mi se povećala šaka.