Kurva anyátok

kurva anyátok

...

What was the point of this fucking post

Heló

ne basszatok már fel hogy mindenki alszik 8kor

Vezessük értelmes mederbe a fonalat.
Anonnak mik az abszolút piros zászlók női téren?
>túl harsány
>homeopátia, horoszkóp, idióta diéták, vega
>műkörmös, kozmetikus szakma
>alkohol

ha egy büdös parazita akinek pénz kell miközben nem tesz semmit azért hogy legyen neki

Dimenzióinak száma meghaladja a kettőt

> alkoholmentesség
Ne vegyük már ezt a nyugati szarságot, nekünk van ivó kultúránk, mi ihatunk, nem kell megálljt kiáltani.
Jól van most jöhetsz azzal, hogy a testünk egy templom blablabla, de ezért tartunk mérsékletet. Jobb ha inkább egy egyensúlyt tartunk fel, mintha megtíltanánk magunknak dolgokat.

Posztodra visszatérve:
Külsőleg:
> festett haj, ez rejtőzködésre utal, nekem olyan kell aki magát jobbá akarja tenni nem pedig elfedi a hibáit
>rossz tartás
> túl sovány, legyen rajta mit fogni, de ne jöjjenek rá japán bálnavadászok

Belsőleg:
> folyékony epe

"Mentálisan":
> asztro faszságok
> diéták
> túlzott humán beállítottság, döntsön szinte mindig a logika alapján és ne az érzések alapján
> "gyári munkás" beállítotság(aki nem akar javítani a helyzetén, nem küzd egy jobb pozícióért)

Rövid haj.
Olyan rövid,hogy nem lobog.
Piercing.
Tetoválás.

Műkörmös szakmával egyetérttek.

I am assuming that you are using the bird meme incorrectly, friend

Alulértékelt.

Én a harmadik típusú találkozást nem szeretem bennünk, amikor csak a 3. alkalomkor kerül sor a petting. Az a legrosszabb amikor megyünk valahova és hazatelefonál.

Azt hiszem figyelnek minket a külföldiek a bokorból

...

>Rövid haj.
>Olyan rövid,hogy nem lobog.
Buzi detektálva

QUICK, WRITE A PROGRAM IN YOUR FAV LANGUAGE THAT RETURNS THE SUM OF 2 INTEGERS WITHOUT USING THE "+" OPERATOR.
OR THIS PAJEETH WILL OUTSOURCE YOU.

>Nőnek jól áll a rövid haj
Lehet szépen takarodni

Német tomboyok jól néznek ki, család.

"nem"

Különbözőek vagyunk. Én nem szeretem, ha egy nő iszik. Most nem arra gondolok, hogy vacsorához egy pohár bort, vagy különleges alkalmakkor pezsgőt, hanem a minden héten bebaszós dologra.
Amúgy attól, hogy az alkohol része a kultúránknak, még nem biztos, hogy jó.

Amúgy érdekes, mert a dohányzással alapvetően nincs bajom.

A humanizmussal nincs baj egy nőnél. Az kimondottan egy nőies tulajdonság.

A gyárimunkás mentalitással egyetértek.

Ja, ezeket én is kihagytam.

Itt valami sztorit sejtek. Igazam van?

Szegény anonok.:(

heló anonok

Szervusz.

Igazából külsőségekben az egész karos tetováláson, a vastagkeretes szemüvegen és a karszőrön kívül olyan általános piros zászló nálam nem nagyon van, nem vagyok az az egy zsáner bejön, aztán csókolom típus.

Inkább az zavar, ha az adott femínium egy olcsó ribanc lélek, vagy ha agresszív, rádtelepedős, rajtad uralkodós parazita.

Még sosem voltam turkálóban de tegnap elmentem kipróbálni és vettem egy farmert, egy tök jó kabátot meg 2 felsőt 4000-ért. Mostantól csak ilyen helyekre fogok járni.

Egy banánt és egy Belvita jóreggelt szendvics izét reggeliztem, éppen most
Jó reggelt buzik

>Ánon Jóska élete első programozás könyvében eljutott a bitenkéni logikai műveletekig.

fúj

Csá gecc

Ebből nekem az jön le, hogy kb bármilyen nő jöhet. Nincsenek túl magas elvárásaid. Mi az oka ennek Péter?

Vonzódik hozzám

Szia, mehetsz is el!

anime

csá
nyaralsz?

>turkáló
>mások elhordott szarja
>outlet
>minőségi márkák megfizethető áron, kis gyári hibával még olcsóbb

Azért érdemes csekkolni,hogy nincs-e cigi szaga
Ezeket a számokat is érdemes csekkolni

Én ott tartok, hogy nekem már egy nőies fiú is jó. Az se baj, ha nincs szex, csak ne legyek egyedül, ha hazamegyek...

...

Köszöntelek, jó uram!

Harmadik testvér vagyok, mindig is elhordott szart hordtam szóval nem nagyon érdekel.
Nem volt semmilyen szaga, teljesen hibátlan, tiszta ruhák. Az egyiken még rajta is volt a gyári cimke hogy 26 euro teljesen simán, aztán a bolt ára ami valami 1500 forint volt. Nem tudom hogy lopják e vagy mi de nem is nagyon érdekel.

>festett haj

A családomban majdnem minden idősebb nő festette a haját és mind jó feleségek és konzervatív asszonyok voltak.

Ezzel szemben van egy nagy rakás "természetes" kinézetű nő, akik liberális beteglelkű szajhák.

Semmi gond azzal, ha egy nő természetes színekre festi a haját és alkalmanként finom, visszafogott sminket használ.

Bizony tesó
Akartam képet postázni de szar a wifi

user tuti nem a természetes színekre gondolt

Akkor viszont egyetértek.

Hasonló cipőben jártam gyerekként. Az a baj, hogy 2 nővérem van...

Sajnálom user. Miben látod a párkapcsolati sikertelenséged okát? Illetve milyen múltad van párkapcsolatok terén?
Itt elmondhatod.

Koma, bálába kell menni, ahol kilóra adják a ruhát.
Olyan jó casual ingeket meg nadrágokat vettem múltkor, el se hiszed

18 éves korig úgy sincs nemed :^)

>bálába

Magyarázd meg légy szíves ezt a normi memét!

Annyira sokat nem szoktam vásárolni igazából úgyhogy nem ismerek túl sok helyet. Az hol van?

>a magas elvárások jók

mennyi ideig tartott puncit növeszteni András? akarom mondani Andrea

Nem tudom, anyám hozott onnan néhany cuccot egykoron, azt azóta néha benézek, azt hittem ez túl ciki a normiknak
Hát bp-n nem tudom, én szegedi vagyok

bálás ruhabót
bemész azt kilóra veszel rucit
még olyan is van ám hogy mikor friss áru jön, akkor többe kerül mert ugye abban nagyobb eséllyel van jó cumó

Nem értelek. Mi a baj az elvárásokkal?

Nyilván alacsonyabbak, ha csak egyszer meg kell dugni. Egy dugásnál kurvamindegy, hogy a csajnak mi a foglalkozása, vagy vega-e. Hosszabb kapcsolatra gondoltam.

>kurva
Why are your threads always titled "kurva" with the picture of an apple?

Van ahol naponta váltanak, amikor jón akkor X/kg, másnap X-200/kg, így tovább

istenem bazdmeg hogy mi a faszért kapja a pénzt a sok szarházi

>kedden rájönnek hogy ki kellene vinni a faházakat szombatra
>nade mivel
>óóóó hát van pajtás ebin terepjáróval azt majd hoz utánfutót

gratulálok bazdmeg, idióta barmok

Ja értem. Annyira nem vagyok megszorulva pénzzel de azért mégis 4000-et fizetni 30 helyett azért elég jó. A turcsi az tetszett volt elég sok ruha amiből lehetett választani és jó olcsó volt mind. A legtöbb nyári ruha volt mondjuk ami annyira nem érdekel de ősszel is biztos lesznek jó őszi cuccok.

Ödönke jó eséllyel a saját problémáit vetíti ki rád. Mindenkinek olyan elvárásai legyenek, amiket megengedhet magának. Sajnos a hűséges nő ritka, mint a fehér holló, ráadásul a többség olcsó kurva, aki inkább csináltatja fel magát egy dajcstomival és lesz a huaszdik szeretője vagy megy el kurválkodni Amszterdamba, mintsem hogy egy szerény, de tisztes élettel megelégedne.

Szarrá ment a világ erkölcsileg, ez van.

csak az hogy eleve kizársz egy csomó egyént az előre felállított korlátokkal mielőtt kiderülne hogy jó é vagy nem jó é

női tulajdonság

topkek
>30at fizet ruhára
>nem vagyok megszorulva

ide csak apuci kedvencei járnak vagy mi a fasz

emelem kalapom

Apuci meghalt 20 éve mostmár az állam kedvence vagyok.

"A cég én vagyok."

Remélem állam bácsi jól megmolesztál.

>t. Normi Norbert a PUA kishazánkbeli apostola

Na most takarodjon minden mocskos nőcsábász normi a fonálból!!!

...

húzzál innen te éles geci!

>vannak akik még mindig nézik ezt a sorozatot
Én is. De még nem jött senki, lehet írnom kéne a nyugdíjfolyósítónak hogy nem kapok elég szexuális zaklatást (a nyugdíjfolyósító iroda intézi az árvaellátást meg ilyesmiket valamiért)

>nem Normális Nándor

20+ éveseket is támogat az állam ha árvák?

milyen árvaellátást ha dolgozol
mivan?

Érdekes felvetés.
Hozok rá egy példát. Megdugnál egy 40éves dagadt cigány exkurvát? Lehet, hogy igazából tök jó ám. Ne legyenek már olyan magas elvárásaid.

Nőies tulajdonság? Szerintem a nőknek sokkal több elvárásai vannak. Mondjuk az is igaz, hogy általában ilyen álomvilágból valók.
Az, hogy valakinek van ízlése, elvárásai, az egy bizonyos fokú igényességet mutat. Persze nincs kizárva, hogy tévedek. Ez csak a véleményem.

Nagyon igazad van. Egységsugarú csaj megnézte a szekszésnyújorkot meg az 50 árnyalatot, és azt akarja. Aztán mikor már rongyosra van kúrva az összes lyuk rajta, akkor jön rá, hogy elbaszta.
Nekem szerencsém van a mostani bmmel. Konzervatív, imádja a gyerekeket, ad magára, és lenézi a prolikat. Szerencsés vagyok.

25-ig ha van tanulmányi jogviszony

>Ánon nem elég sármos és intelligens hogy szeressék a lányok
Röhög az egész osztály.jpg

Egyetem

Mikor lett ez a hely egy nyakszakállgyűlölő varázslómentes övezet?

Rohadt normik mindent tönkretesznek.

Jaj geci mi volt tegnap.

Hősök terén voltunk páran és ott volt egy amcsi turista csoport akik őszintén azt hitték, hogy a Brandenburgi kapunál vannak.

Ott röhögtünk kínunkban, és erre geci azt mondta a feleség, hogy szégyelhetjük magunkat, hogy zsidókat öltünk II. Vh alatt.

Imádom őket.

Ha valaki nem egy élhuszár fos mint te akkor már normálbuzi?

jaj igen a tiéd teljesen más
havi fizu?

ezt nem tudom elhinni, de mégis...

No one likes to be anyatocked

Szégyelljék magukat ők, hogy nem segítettek.

300+, de akkor is velem volt, mikor 80at kerestem egy jurassic parkban. Hidd el. Ismerem.:)

Na végszóra bevonult a fonálba a Fehér Lovasdandár is.

Egy hete leborotváltam a nyakam, most antinyakszakállam van

mindent elhiszek, tollas a hátam

Erdeményes, hosszú életet és bőséges gyermekáldást, Pista bátyám.

Nőlj fel Peti. Nem menő élesnek lenni. A lányok sem szereti, a társadalom sem szereti. Az élet nem egy anime.

Nekem nem fontos, hogy elhiszed-e. Te kérdeztél valamit, én válaszoltam. Ez egy anonim fonák. Minek hazudnék? Épp ezért meggyőzni sem akarlak.
Nem mindenkinek szar az élete.
Viszont kívánom Urambátyám!

nem normi mióta éles te fasz?

Bocsánat, azt hittem ellentétek. Meakulpa
De azért nem kell csúnyán beszélni:(

Horvátország szar dögöljön meg aki függetlenítette

csak húzzál már el a faszba a felsőbbrendűségi komplexusoddal meg a retkes ribancoddal együtt

Én csak azt nem értem, miért normi az, aki nem feltételezi minden nőről, hogy kénkőtől bűzlő gecigurgulázó sunyi ribanc.

Azért mert ez Magyarország

Ha valaki rajtam kívül bármiben is sikeres az dögöljön meg családostól :^)

Vegyél rá nagyfiú. Fogadjunk te vagy az a fura srác, aki mindig feketébe jár, elbaszott skandináv kardozósmetált hallgat, és még a háttérképe is anime.
Ha elfogadsz egy kéretlen jótanácsot, akkor leborotválod a szakmunkás bajuszt, keresel egy példaképet a való életben, és az ő életél kevesebbel nem éred be. Színesebben fogod látni a világot.
Vagy csak egyszerűen megölöd magad. Az a szüleidnek is kisebb szégyen lenne annál, mint ami most vagy.

>olyan elvárásai legyenek, amiket megengedhet magának
>Szarrá ment a világ erkölcsileg, ez van.

ostoba paraszt

>piercing, tetkó
>nem szeretem a gyerekeket/nem akarok gyereket
>káromkodik, sokat és durván

nem ő de mi a kurva anyádról beszélsz? A skandináv kardozósmetált hallgató full feketébe járó emböreknek mi közük lenne az animebuzikhoz?

a legfontosabbat mind kihagytátok:
>feminista