/slav/ - /cлaв/

Welcome: Russians, White Russians, Ukrainians, Czechs, Slovaks, Yugoslavs

Not Welcome: Non slavs, tatars aka b*lgars

Neutral: Poles

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=T5XArpbMcrw
youtube.com/watch?v=t2W47fpL7pI
youtube.com/watch?v=Eeys0kkKlA0
en.wikipedia.org/wiki/Dimitrije_Ljotić
en.wikipedia.org/wiki/People's_Radical_Party
en.wikipedia.org/wiki/Yugoslav_National_Movement
youtube.com/watch?v=7fvTL3uhDrQ
youtube.com/watch?v=-P9v3ZDHXHY
youtube.com/watch?v=seV51xrDp04
youtube.com/watch?v=njTmtSXtS_I
youtube.com/watch?v=a883c47yy5E
zakon.hr/z/94/Ustav-Republike-Hrvatske
narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/232289.html
ustavni.sud.rs/page/view/139-100028/ustav-republike-srbije
balkans.aljazeera.net/vijesti/evropska-unija-trazi-od-republike-srpske-da-ukloni-smrtnu-kaznu
youtube.com/watch?v=Ssezbxt4APk
twitter.com/SFWRedditGifs

Tpeд ceйчac пoд нaблюдeниeм ГPУ-a

srbe na vrbe

јa caм Poки Byлoвић

Heт, пoд нaблюдeниeм нac!

>being this butthurt

wew lad

Serb thread.

we need v4 with their comfy-posting to even out the balkanite feral shitposting

...

But russians and tatars are same ;_;

Jecи ли cтвapнo cинe...? Jecи ли cтвapнo?

>serbs posting under foreign Crotian and Fyromian banners

...

Sto je ovo? Nekakvi protesti za novu jugu?

...

...

You don't understand, Yugoslavia, under Belgrade, had a 40-year long campaign of defamation of everything Bulgarian. And it was very successful, they persuaded Fyromians they are ancient Greeks.

it's funny because 80% of the people you get triggered at are just baiting you

vmro protest
serb flags are from the serb party, in coalition with VMRO

Did you mean to say that Tatars have been Russian'd?

Pic related a """tatar""" girl

zasto mu jebote odgovaras? taman je otisao
oces mi sad rec da si ga "le epic bejtovao"?

wtf that's tatar

мapш шe ти eбa мaйкaтa cpъбcкa

I laughed.

Well, Finns are white too, but their genetics are not Swedish...

йeбoтe тe в гъзa, cpъбcки ayтиcт

>novu jugu

Uzmi lekciju od Staljina sto se toga tice

Do you want to laugh more?
youtube.com/watch?v=T5XArpbMcrw

ok ke prestanam, ali on go krsi autizam-spektarot, nema da prestane

I need a girl like this in my life

youtube.com/watch?v=t2W47fpL7pI

мpъcни cъpби.

I can't speak for certainly but from what I've seen Tatars seem more Russian than Tatar. Ofc there are exceptions but in general I think it holds true?
Pic somewhat related.

iskreno oces rec da demokracija ne radi u drzavama bivse juge?
kad bismo svi kolektivno izabrali na sljedecim izborima nekakve komunisticke stranke(tipa znam da ima u hrvatskoj www.srp.hr ), moglo bi se lagano nova juga

ali kurac lijepo kad je nato podjeli pa vladaj, posvadao nas sve i sad se od vardara pa do triglava mrzi svaka budala, nacionalizam vlada drzavama ex-yu

He clearly struggles with it, but it's quite good.

youtube.com/watch?v=Eeys0kkKlA0

prestat ce, samo mu nemoj uopce odgovarat na postove, vjeruj mi, tako je uvijek

ne moraju biti komunistike stranke. Jednostavno stranke koje razmisljaju logicno i da maksimalno pojacaju saradnju izmedju ex-yu drzava, otvore granice, stvore zajednicko trziste, valutu, itd.

мaйкa ти e кypвa, cpбинe

i like squatting and dota. i drink vodka too. can i post?

i to sto kazes je istina da, ali kakve bi stranke to ucinile ako ne komunisticke, ili barem ljevicarske?
nema sanse da desnicarska partije zagovaraju prijateljstvo za "le evil cetnicima" ili ustasama, oni kapitaliziraju na nasoj mrznji

Slavs accomplished nothing, every slav country is fucking shit.

suka blyat

Sure as long as you're not being annoying and don't mostly most of it being slav speak

>don't mostly most of it being slav speak
jesi ziv druze jel trebam zvat hitnu? ))

Well, it depends... They are all very different from each other. Mostly they are Uraloid, i.e. look neither Mongol nor Russian.

jebeno je tu naci balans. Ljevicarske stranke ce nas cuckovat zestoko, desnicarske nece ujedinjenje a komunisticke nece tek tako proci

Pocne rat.
Napravis partizane u svom kvartu.

razvijes saradnju sa svim ostalim partizanima

Profitiras.

Oh anone..


en.wikipedia.org/wiki/Dimitrije_Ljotić
en.wikipedia.org/wiki/People's_Radical_Party
en.wikipedia.org/wiki/Yugoslav_National_Movement

Nisam procitao tako da moze da ima nekih nekompatibilnosti tamo. Treba da vidim sta unutra ima. Ali na prvi pogled mi se cini da tako nesto ipak postojalo.
>Conservatism
>Radicalism
>Pan-Slavism

stvarno trebam otici da spavam.

>don't mind most of it being slav speak

>ukrainians

> Ljevicarske stranke ce nas cuckovat zestoko, a komunisticke nece tek tako proci
mislim da pod ljevicarske mislis na liberalne ljeve, a komunisticke pod autoritarne ljeve?
oni su oboje ljevicari, evo pogledaj ovu sliku
nama bi trebalo nesto lijevo i malo prema gore

>pocne rat
ali kako? nece jos dugo, barem dok se ne raspadnu EU i NATO, a za to nismo ni sigurni

mozemo se nadati ali tko ce glasati za njih?

Most turks I played with in both Dota and CS GO were fucking bad and unable to say even single word in English. Why?

Ljotic je bio specijalan slucaj

Fasiti su ga racunali kao "njihovog" a on je daleko od toga bio.

Covek je bio verski pravoslavni fundamentalista koji je zeleo da zivimo pod francuskim pravilima :D

Imao je SDK par opasnih pesama

youtube.com/watch?v=7fvTL3uhDrQ

Aktivirat cemo ovu kartu evo cisto iz formalnosti jer vidim da je vec dugo dugo na snazi u ovom tredu

>Nevertheless, the movement continued to advocate the abandonment of individualism and parliamentary democracy. Ljotić called for Yugoslavia to unite around a single ruler and return to its religious and cultural traditions, embracing the teachings of Christianity, traditional values and corporatism. He advocated a centrally organized state, stating that the unification of South Slavs was a historical and political inevitability and that Serbs, Croats and Slovenes shared "blood kinship and feeling of common fate." At the same time, the Yugoslavia that Ljotić envisioned was one that was to be dominated by Serbia.[10] Zbor openly promoted antisemitism,[11] being the only party in Yugoslavia to openly do so,[12] as well as xenophobia.[11

Heh

underages. high school crew. they lose and curse at Turkish

Plus Kralj Aleksandar je bio veliki Jugosloven koji je aktivno radio na tome.

Cak je razmisljao 1929, da ukine cirilicu zarad veceg jedinstva.

Podelio je zemlju na banovine imenovane po rekama, bez ikakvih etnickih granica

Nijedna republika nije postajala unutar kraljevine do 1939 i banovine hrvatske, ali to je nakon sto su ga bugari ubili

I aktivno je radio na deportaciji siptara, jer oni nisu bili sloveni.

Da budem iskren da je poziveo nikad ne bismo upali u ono sranje drugi svetski rat.

Hello from South Ossetia, slavs. Can I be tolerated here too?

youtube.com/watch?v=-P9v3ZDHXHY

Jel mislis da mozemo vratit jugoslaviju u narednih 10-20 godina?

Bad thing that I had to play ONLY with this kind of Turks. Must be this is what other people feel when they play with Russians of Poles (as I have no problems with understanding Polish).

of course, welcome fellow Slav :3

Nema nikakvih sansa. Juga je proshlost za nama. Tek nakon nekoliko generacija, a i to je pod znak pitanja.

Ajt laku noc.

Ali ajde razmisli sto se sve dogodilo u proslih 100 godina, dva svjetska rata, kako su se samo promjenile granice europe

Ja mislim da je skroz moguce da se za nekoliko desetaka godina diplomatski ujedinimo

Da, Ljotic je bio istaknut monarhista

On je zapravo Kralju Aleksandru doneo ustav koji bi Jugoslaviju pretvorio u naslednu monarhiju, 1929.
Kralj nije prihvatio.


> In June of that year, Ljotić suggested to Alexander that the Yugoslav political system be structured on the Italian fascist model.[24] He presented him with a draft constitution that proposed "an organic constitutional hereditary monarchy, undemocratic and non-parliamentary, based on the mobilization of popular forces, gathered around economic, professional, cultural and charity organizations, that would be politically accountable to the king."[15] The king rejected Ljotić's constitution as being too authoritarian.[25] On 17 August, Ljotić resigned from his post after the government decided to create a single government-backed political party in Yugoslavia.

Ljotic je razumeo jedno.
Ne moze napraviti velike promene demokratijom i demokratskim procesom i drustvom.

Ljudi ne vole promene.
Misle da im sve to steti.

Cak je i Tito to razumeo.
Zato je bio dozivotni predsednik.


narednih 10, nema sanse
Narednih 20-30, mozda, zavisi sta se desi u svetu.

Ali sto vise otice vremena, vece su sanse.

A bice sigurno nova inkarnacija Jugoslavije.


Pogledaj kako strane agencije tretiraju bivsu jugoslaviju
Kao isti region, iste reklame prave za nas.
Iste proizvode salju.

Kao da se nikad nismo ni raspali.

>Ja mislim da je skroz moguce da se za nekoliko desetaka godina diplomatski ujedinimo
mozda u EU...

>>Pogledaj kako strane agencije tretiraju bivsu jugoslaviju
>Kao isti region, iste reklame prave za nas.
Ovo dosta cesto cujem, i ne razumijem kakve to veze ima
Mogu oni nas tretirat kao isto ali kako ce to uvjerit nas narod da se trebamo ujedinit? Ako ista dogadat ce se stvari poput "REKLAMA NA EKAVICI JE ZAVRSILA U HRVATSKOJ CETNICI SU INFLITRIRALI DRZAVU PRIPREMITE SE DOMOBRANI"

Kako bi to sto nas zapadnjaci tretiraju kao isto pomoglo nama da stvorimo jugoslaviju?

can we be honorary slavs?
"blagoslovi-mi-aş pula în pizda mă-tii"

Zato sto vecinu naroda, iskreno, boli kurac.

Ako to njih ne dodiruje u trenutku, ako to njima ne izaziva nikakvu stetu, njima se jebe.

Ujedinimo se mi sa hrvatima preko noce na primer.

90% stanovnista bi otislo na posao i reklo, a boli me kurac, sta bude bice.

nasli bi se neki mali deo koji bi nasli da protestuju

a ostatak bi udelio neki sarkastican komentar.

Ali vecinu populacije ? Sta to njih zanima.

A to kako nas stranci tretiraju.

To ti pokazuje da i oni razumeju da smo isti narod.
svako ne kompletno isti, kultura se menja u svakoj drzavi od grada do grada, od sela do sela.
Ali slicni u dovoljnoj meri.

da

Slazem se s time, da ljude boli kurac, i bas zato ni ne zele promjenu

Nemozes sad samo takav primjer "ujedimo se preko noci", ajde gledaj malo realisticno

Recimo da bude referendum za ujedinjenje, te ljude boli kurac, i koliko njih ce onda glasati za to da se ujedinimo?

Why did the Yugoslavian War produce such based Music? Serious Question.

Propaganda and morale boost

youtube.com/watch?v=seV51xrDp04

Zaboravih na ovo
>Ako ista dogadat ce se stvari poput "REKLAMA NA EKAVICI JE ZAVRSILA U HRVATSKOJ CETNICI SU INFLITRIRALI DRZAVU PRIPREMITE SE DOMOBRANI"


CItiraju Dragana Nikolica za ovo mislim da je njegova misao

>Nije vest da je pas ujeo coveka, vec da je covek ujeo psa.

Jel se secas da je ovoliko mozda bilo u vestima pre 2012, pljuvanja po novinama izmedju nas ?

Nije, sad ima, vasi izbori, nasi izbori, vasi izbor opet sada.

A politicari su govna, svaki menja politiku kako mu se vetar dune.

Pogledaj Vucica kao glavni primer
Od najveceg Cetnika i zagovornika Rusije i protivljenju EU, evo ga sad se njegova politika sastoji od pridruzenja EU.


Naravno da je nerealisticno da se ujedinimo preko noci, hteo sam samo da pokazem koliko bi to 'potreslo' narod

Ako bude referendum, onako iz vedra neba, bez pripreme ? 20-30% za bi mozda bilo ovde.

Ako bude referendum posle 3-4 godine pripreme ? Gde se prijateljstvo i odnosi izmedju dve zemlje pojacavaju ? Gde procitas u novinama, da je hrvatski predsednik zapalio svecu poginulima u jasenovcu, a srpski posle toga u vukovaru ? I tako 3-4 godine propagande ?

80%, lagano.

We as people are musicians at heart.
Only forced to be soldiers by a cruel twist of fate.

youtube.com/watch?v=njTmtSXtS_I

eh, with ENG lyrics

youtube.com/watch?v=a883c47yy5E

slazem se i dobar ti je primjer, nama su sad predizborne ankete bile i 80% je bilo za SDP, HDZ nas je vec dovoljno izjebao, tako da ja mislim da je moguce da pocne pojacavanje nekakvih odnosa, uostalom to bi i vama pomoglo sa EU

Znas da je u hrvatskom ustavu zakonom zabranjen ulazak u i/ili formiranje jugoslavije? Ustav se lako mjenja, dvotrecinskom vecinom, ali eto bas zabavna cinjenica

Bilo je i prije par godina da su htjeli micat to iz ustava ali su ovi iz HDZa poludili i poceli svima jebat mater lijevo desno pa nije bilo nista od toga

I u srpskom ustavu pise da je kosovo deo Srbije.

Uostalom ako se dobro secam to imate samo u preambuli kao i mi kosovo.

Preambula nije obavezujuci legalni deo ustava.

OI ALIA ŢÎRNO TISE PIŞE NEPOMAZ NI ARABI VIŞE

Jel ste vi realni ? otisao da pogledam gde se to stavili.

... and people say a new yugo is impossible

neznam je li preambula, nisam nikad ni cuo taj izraz, jel to nekav uvod?

Članak 141/142(142 je u novijim verzijama ustava koliko sam shvatio):
>Zabranjuje se pokretanje postupka udruživanja Republike Hrvatske u saveze s drugim državama u kojem bi udruživanje dovelo, ili moglo dovesti do obnavljanja jugoslavenskoga državnog zajedništva, odnosno neke balkanske državne sveze u bilo kojem obliku.

zakon.hr/z/94/Ustav-Republike-Hrvatske


ta strancija je nakakva prevara pa nismo zidovi da naplacujemo ustav

sad sam tek primjetio da to izgleda kao ista ova stranica koju sam ja linkao, valjda naplacuje svima koji nemaju hrvatsku ip adresu? ne mogu vjerovat da ovo radimo

evo nasao sam drugi link, gledaj clanak 141

narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/232289.html

Koji ste židovi majku vam :D


Preambula stoji pre ustava, tj na samom pocetku kao uvod u ustav.

Ako je clan 141,142, onda nije preambula

Mogu reci da je to onda top guzobol :D

takodje vas ustav izgleda cistiji od naseg, nas ima jebenih 205 clanova

a bosanski da ne spominjem...
Mislim da kad bih to morao da naucim, ubio bi se.

ustavni.sud.rs/page/view/139-100028/ustav-republike-srbije

Ukrainians are not Russians

ma dobro ali kao sto sam reko kad bi doslo do nekakvih uvjeta dobrovoljnih za ponovno ujedinjenje, mjenjanje ustava je najmanji problem
takoder mogli bismo ga i skroz ignorirat, 2009 kad smo ulazili u NATO o tome je bilo odluceno samo saborskom vecinom, a u ustavu lijepo pise da za ulazenje u bilo kakav savez vojni ekonomski ili stagod treba radit referendum

tako da za ustav ko ga jebe

sto ljudi uce ustav na pamet? jebes me?

jesi ti onaj slovački brat koji razumije sve slavenske jezike?

>sto ljudi uce ustav na pamet? jebes me?
Pa moras ako si pravnik
A ima i u srednjoj kod nas predmet Ustav cini mi se za sve smerove u 3 ili 4 godini.

Ne ucis ustav napamet tu naravno.

ma dobro to naravno, ja sam mislio da imaju ljudi koji mogu izrecitirat cijeli ustav od a do ž
ako si odvjetnik normalno da se moras znat snac u njemu, pa to ti je posao

Bella ciao

He is Iranian

Ne volim te tudmane

veruj mi, biti pravnik u bosni je veliki uspeh.

Njihov ustav je....
Vecinom zato sto imaju clanove koje si protivrece jedni drugima.

A da ne pominjem da Republika Srpska ima svoj Ustav i Federacija ima isto svoj Ustav.
Ali oboje moraju da budu u skladu sa ustavom BiH
Ali nisu, iako se ustav BiH vecinom samo odnosi na gradjanska prava.

A Ustav Srpske i Federacije se razlikuje dosta.

jednom recju, clusterfuck

Pa nije ni cudo, rekao mi je jedan user prije par dana da je srpska doslovno drzava u drzavi, imaju svoju policiju, hitnu pomoc, putovnice...

Trebalo bi ih ili odcjepit kao suverenu drzavu ili ujedinit njih i federaciju u jedan entitet

recimo ustav Republike Srpske je donedavno imao smrtnu kaznu heheh

plakem, a vise nije? nasao sam ovaj link i izgleda mi kao da jos uvijek je
balkans.aljazeera.net/vijesti/evropska-unija-trazi-od-republike-srpske-da-ukloni-smrtnu-kaznu

If you're the slovak bro who understands our language rate this song

youtube.com/watch?v=Ssezbxt4APk

It's a modern "rap" (well rappish) version of 1912 poem, pretty epic

au jebote pa mi to jos nismo ukinuli

plakem iskreno
jel itko dobio tu kaznu nedavno?

Hey m8s, any Russian speakers willing to help me find a quote in Crime and Punishment? I'm trying to find a quote in the original text.
Does "Пoтoмy я и чeлoвeк, чтoвpy" accurately translate to "I am a man because I err"?
Thanks in advance.

ma nije, to se ne praktikuje. Mada nije to lose da se ima za svaki slucaj. Kad je bas ogroman zlocin i prizna krivicu + ne kaje se, zasto ne izvrsiti smrtnu kaznu na zlocincu. Ja sam za

ёб твoю мaть шapт ёбaний мapш нa хyй

>prizna krivicu + ne kaje se
pa tko bi to napravio? cak i najveci psihopati bi se sigurno lazno pokajali, ako je druga opcija smrt?