Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=E3WW4zRH-wM
strawpoll.me/11093182
twitter.com/SFWRedditVideos

miért nincs hazaszerető bnő kiadás

Kötelező olvasmány!

Kakkantam ezen egyet

Ánon mit lát éppen?

r8 my Hungarian

hpánáwé x káprtipoólel kék fámpáí pokéhomós

texasi köcsög/10

Árvíztűrő tükörfúrógép

>w
>x
shit like your skin/10

ezt a fonalat

A magyar youtube szar,dögöljön meg az egész közösség.

Egyetértek

Eh, az afk légió annyira nem szar szerintem, bár elég libsi a "műsorvezető"

Ó te jó ég, egyszerűen gyönyörű. A szemek, a tartás, a tökéletes arányok.

A gyönyörű, éjfekete sörény... hmmm. Bárcsak látnánk az egész testet és a horpaszt is.

az 28-as monitor?

Az egész az.

nyugdíjas vagyok

magyar cigány

kokain nigger

chilei cigány

thanks

srácok, ha van egy karszalagom a b my lake-re, akkor azt bárminemű probléma nélkül továbbadhatom? nem lesz a belépésnél személyi ellenőrzés, amin például kiderülni hogy az emberke, akinek a karján a szalag van, nem én vagyok?

az mi?

egy fos underground electro fesztivál zamárdiban
kidőlt mindenki, aki úgy volt, hogy ott lesz, egyedül meg nincs kedvem lemenni szar zenére csapatni, inkább számítóznék itthon

az érthető
hát nem nagyon járok ilyen helyekre, de amin voltam ott nem nézték meg hogy tényleg te vetted a belépőt amivel bemész

jampec, köszi Peti!

milyen kaját rendeljek ma? :D

Chili con carne rizzsel

na már nem azért de milyen hely az, ahol névre szól a jegy. Soha nem is hallottam ilyenről. És ha valakinek ajándékba veszem, akkor az ő nevét kell megadnom vásárláskor.

Miért érdekelné a szervezőket, hogy ki megy be a jeggyel vagy karszalaggal vagy akármivel? Nem egészen értem ezt.

nem én vettem át a karszalagomat, hanem egy ismerősöm, viszont ahhoz, hogy átvegye, kellett a személyim, ezért feltételeztem, hogy a belépésnél is igazolnia kellene majd magát az embernek

olyan nincs :D

anyádat rizságyon

Akkor mi van

Hát, például azt hiszem a Szegedi gólya táborba kellett vinni valami igazolót ha gólya jegyed volt. Az persze más típusú, de mégis egy "hely"

hát ott nyilván valahogy igazolni kell hogy gólya vagy

>b my meme
>underground

jönnek a helófejűek

cigánypecsenyét rendeltem :D

minek?

Cigányfaszt kapsz.

Retkeset, penészeset a seggedbe, hogy megdögölj a buzikórságtól.

>apróhúst étteremből
élvezd a maradékot gecc

fegyver a kézbe és indulj hát
az ellen barikádján törjünk át
fegyver a kézbe és indulj hát
győzni fogunk, kitartás

>majd megállítjuk a szovjeteket a kárpátoknál
>majd megállítjuk a szovjeteket a tiszánál
>majd megállítjuk a szovjeteket a Dunánál
>Majd akkor zalaegerszeg környéken

Szálasi egy idióta volt.

hogyhogy?

Na most ez egy rohadt nagy átbaszás volt

Le epik náci paraszt aki azt hitte hogy a szovjetek nem fogják eltaposni a honvédséget.
A másik meg az,hogy egy bábállamot vezetett,soha senki se választotta meg ezt a náci majmot aki semmit se tett az országért.

annak hirdetik magukat, nekem lófasz fogalmam nincs egyik fellépőről sem, kivéve, hogy a Carl Cox egy nagydarab öreg néger

>gyere user, kend be a hátam naptejjel mielőtt lemegyünk a strandra :)

Crux sacra sit mihi lux
Non draco sit mihi dux
Vade retro satana
Numquam suade mihi vana
Sunt mala quae libas
Ipse venena bibas

>mire vársz user, lemegy a nap!

hát lehet hogy igazad van

átok

Horthy se volt egy angyal,de legalább egy minimális egyensúly képes volt fenntartani.

combból lehet le kéne még adni kicsit hől, formásítani kéne a popsit, de a csipő nem rossz amúgy

Ez most fiús lány vagy lányos fiú? Nem tudom megmondani.

Remélem az utóbbi

>szóval edzenem kéne? de egyedül félek elmenni a kondiba :/ nem kísérnél el engem, csak az első néhány alkalommal?

de én is félek a konditeremtől, ki fognak nevetni az izmos macsócsávók :

>akkor maradjunk itthon és rajzoljunk együtt valamit amit kitehetek a falamra :)

rajzolz nekem egy minél részletesebb európa-térképet fejből, aztán meglátjuk miből élünk
bónuszpontért húzhatsz határokat is

beruháztam egy kicsit, most úgyis olcsó :^)

I don't get it, is this a hungarian general, or is it just something that gets spammed everyday

Generál
Most pedig bújj vissza a kerités mögé és kíséreld meg az átlépést egy kijelölt tranzitzónán keresztül

Sorry, but I already have EU citizenship for and over 20 years now :^)

It's clearly spam, I mean which idiot would start their general with a stupid apple every day? That is just retarded, lol. Also you'd be able to detect patterns in this thread if this was indeed a general. But as you can see this is a gibberish clusterfuck.

Játszik itt valaki MTG-vel valamilyen formában?

Hogy a faszba nem unjátok a játékokat? Elvileg itt mindenki 18+, hog nem untátok meg őket 8 év alatt?

Hogy a faszba nem unjátok még a szórakoztató médiát mint a tv, film, könyv, játék? Elvileg itt mindenki 18, 15 év alatt hogy nem untátok még meg?

Nem érted, Szaniszló.

Itt a sz. játékkokal van a probléma, ezek a fosok elveszik az egész életedet.

Vegyük úgy, hogy itt mindenki 18+, nagyrészünk egyetemen van vagy már dolgozik. Ezek a "foglalatosságok" a nap 3/4-ét elviszik, na most ha emelett még játszik is az ember akkor az a maradék nagyon hamar elmegy, mivel belemerül a játékba.

Ebben a korban ennek már vége kéne legyen, fel kéne fogni, hogy ezt már nem engedhetjük meg, mert ha erre megy el az időnk, csődtömegek leszünk. Nem lesz család vagy normális karrier vagy ha szerencsénk van akkor is csak kukkok leszünk.

Egyetemen is leginkább a kapcsolat építés számít, hogy könnyen vegyük az életet egymás segítségével.

> mielőtt könyvek
Ki a fasz olvas könyvet, újságot saját szórakoztatására 2016-ban?

Én :^)

...

túl sokat feltételezel a normikról, az a helyzet
ők is ugyanúgy elbasszák az szabadidejüket hasznos tevékenység helyett, csak ők a telefonjukat nyomkodják a kanapén ülve meg az IKEA-katalógust nézegetik

meg buzi is vagy amúgy

>Kukkok

Tető kek

és te mivel töltöd a szabadidődet?
te buzi

Ánon Szatahnovként dolgozik a szénbányában

Miért van az, hogy az olyan helyek amik csak nem kommersz sört csapolnak, tele vannak hipszterekkel meg nuférfiakkal?

>Ki a fasz olvas könyvet, újságot saját szórakoztatására 2016-ban?
user már most kukká vált

>Ki a fasz olvas könyvet, újságot saját szórakoztatására 2016-ban?

Én szoktam, de könyvtáros vagyok szóval szakmai ártalom.

mert az ilyen kézműves geciség csak azokat vonzza

Itt mindenki 20 év alatti???

én nem :D

27.
Vénnek érzem magam mint az országút :(

youtube.com/watch?v=E3WW4zRH-wM

miért van minding ilyen szar szerencsém

ma sem sikerült kamatyolni?

Ma sincs pizza?

Ittam egy kis páleszt :D

A számok Mátyás, mit jelentenek?

ez volt a legjobb cod hogy őszinte legyek
mármint a történet szempontjából természetesen

MI TÖRTÉNIK ITTEN?

azért az fantasztikus hogy a fonál hónapok óta naponta itt van és csak magyarul fossuk a szót, de a csökkent értelmű külföldi nem érti hogy lehet az magyar fonál ha nincs külön oda írva

ma má' nem probáltam semmit

erdélybe van pizza, tudok egy jó helyt

úgy hogy mindenki más ki szokta írni egyedül mi különcködünk

Akkor legyen ez az OP szöveg

[HUN]F0N47XDDD(2K17)

Milyen Romániába élni amúgy?

mint itt, csak több a cigány

hogyhogy?
nem látok itt külföldit aki nem értené

strawpoll.me/11093182
strawpoll.me/11093182
strawpoll.me/11093182
strawpoll.me/11093182
strawpoll.me/11093182
strawpoll.me/11093182
strawpoll.me/11093182

jobb kezd lenni

annyi a probléma hogy több a cigány meg a generális geciség, senkinek se nincs józan esze, mindenkinek kell az meg ez de nem csinálna senki semmit

ja és büdös mindenhol mert ezek nem hallottak utcamosásrol, mindenki szarik, pisál, szemetel, etc

>tfw Hungarian king doesn't want an alliance in CK2

És a Románok milyenek?

ilyenek

>żyd

>zsidókkal szövetkezni
>valaha is
legalább jó az AI a játékban