/ex-yu/

Izdanje: normiji na moru

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=QpkOFclAsY4
vocaroo.com/i/s0owhkcTn0DL
youtube.com/watch?v=jnxVUhShvgw
youtube.com/watch?v=E86NBqyiw4g
twitter.com/SFWRedditImages

Prvi za debel sam, nizak, siromašan, čudnog lica i neću nikad jebat

Ovako se pravi kafa da vas naucim
>3 manje kasicice Nes-a
>4 kasicice secera
>3 kasicice mleka onog vestackog sto daje ukus
>2 kasicice Kapucina
Vrela voda preko, i kasnije malo hladnog mleka.
KAFA par ekslenans!!!
Cudi me da je neko budan od vas nedeljom, ja pijem ovo i na trening da pokidam kao zmaj
Samopouzdanje decak, postaj slike da ti kazem odmah, ti znas da sam ja barem iskren!

>šećer

us

Cetvrti za cimaju me ribe od ujutru, znam da ne znate taj osecaj!
Tj ova riba me cima da dodjem na more od nje, sve mi je placeno, ima terasu koja gleda na more, dobro placen posao, bleja itd...ne znam iskreno da li da idem jer je bivsa riba od ortaka.
Ali bi se tacno sjurio avionom ili bih uzeo kola neka dobra za put do dole i milina!

Prija burazeru, ja volim slatku kafu, drugo 3kasicice nesa, 2kasicice kapucina....to je bas jako sa ukusom, moras secerom i mlekom da razbijes malo to. ali gledaj zato kolika je kafa, obozavam ovo ujutru, hladnu kiselu i veliku solju kafe i cigare.

>viber
>whats app

Sedmi za sačekušu za taksistu

...

I sta sa tim, pa meni to treba jebote, evo ti slika juce samo koliko sam preko whats up-a komunicirao.
sta?
>whats up
ne kapiram, stvarno ne kapiram?

>nesigurni normiji koji ne mogu da žive bez validacije sa anonimne kineske slikodaske

DA MI SKINES SA NEBA SVE ZVEZDE
RODICU TI DEVETORO DECE

AAAAAJ TAKSISTA, TAKSISTA
AAAAAJ TAKSISTA, TAKSISTA

youtube.com/watch?v=QpkOFclAsY4

where's the black girl poster

ovo

>>>/facebook/

There's always one on duty my friendo.

>ook nemate slatkog twinka kojeg ćete odijenuti u ljetnu haljinicu i valjati se s njime u cvijeću bezbrižno kao da ne postoji sutra
>ook nemate slatkog twinka kojeg ćete češkati po glavi dok gledate neku profesionalnu dokumentaciju dok se on samo sklupča pored vas
>ook nemate slatkog twinka s kojim ćete ići na slatkač
Oh, živote

Evo jos malo nesigurnosti u tvoj zivot da unesem, sa 2 ribe se dopisujem u nedelju ujutru!

Čačanska mafija ti je za vratom...

Serbia is a powerless and poor country.

what does the younger generation think about tito?

...

Dosta više jebem ti mater
Dosta

Faggot who created fake nations like macedonians and bosnians & he brought shiptars in our country.

zašto su tamo nikada nije bilo bosanaca u tim nitima?

Engleskinje i crnkinje su najlepše i najzgodnije žene na svetu.

Post canadian black angels

>Hercegovac
>Tfw ides u Nevesinje sa cetnicima slavit gospodinju i jesti krmetine
>Tfw zivot je dobar

>čačanin
>poreklom hercegovac
>uplašim taksistu
>pobegne
>ook život je sjajan

blagoslovi

SVAKI B*GAR ZNA SVAKA KURVA ZNA
DA JE DUŠAN SRPSKI SIN ZAKLAO ŠIŠMANA

OJ SRBIJO VRELO GVOŽĐE KOVAO TE KARAĐORĐE!

samo zivog, mrtvog ne pravim

kako zaradjujes pare taksilele?

>programi

>idem iz prodavnice i mislim na ovaj meme
>dođem kući i otvorim eksju i vidim ga

>ook vjerojatno nasljedujen zempjiste u bosni
Sta da radin anoni?
Prodan?

Evo anone,prava vila,sve je 100% domace proizvodnje

samo crni andjeli mamu vam jebem bre ko ima nesto protiv nek me nadje na lomnicka 25

>naslijedio apartmane
>naslijedo zemljište ubosni
>tovar
>"nije" boosanac a naslijeđuje zemljište nekako
>"ne voli" Jugoslaviju a do prije mjesec dana je cmizdrio o njoj
Koji gnjus od čovjeka

Nisan boosanac nego hrvat
Ne volin jugoslaviju ali volin memovat o njoj
Mozda bi u buducnosti jednog dana bila dobra ali ne sad

>Mozda bi u buducnosti jednog dana bila dobra
>>Mozda bi u buducnosti jednog dana bila dobra
>Mozda bi u buducnosti jednog dana bila dobra
>>Mozda bi u buducnosti jednog dana bila dobra
>Mozda bi u buducnosti jednog dana bila dobra

>Nisan boosanac nego hrvat


>želi Jugoslaviju
>naslijedio zemlju u bosni
>"Nisan" boosanac

Taksista se ne predaje!
Zavrsavam trening nedeljom i radim ja obwvezama. Ucim i dilujem po malo kada neko okrene i cekam da se vidim veceras sa ribom onom.

>Sta su hrvati u bosni
A za jugoslaviju
Jednog dana kao uniju ali ne kao drzavu, ali sada je bolje ovako

>>Sta su hrvati u bosni
Gnjide

Nisan reka hercegovci

>hrvati u bosni
>za jugoslaviju

underage or bait

>vidi mama provodin cili dan na kompjuteru da se rugan drugin ljudima

vocaroo.com/i/s0owhkcTn0DL

De si hibrid

youtube.com/watch?v=jnxVUhShvgw

Slatku kafu piju oni koji piju kafu na silu.
Krenuli da piju kafu jer su mislili da su kul, nije im se svidjala pa trpali šećer da je ne bi osetili.
Kafa sa šećerom nema smisla.

ne seri mališa

Pa iskreno anone ja i nisam neki ljubitelj kafe, ali inace se nes pravi sa jednom kasicicom a ne sa 3 i capucino se pravi bez nesa, prejako je ako ne stavis secer a pijem ga da me podigne da mogu da se razbudim itd....
Ja odradio trening, spremio stan, kupio namirnice (isao do maxija), usput prodao malo ovoga, uzeo i ja malo valja se posle treninga a TOTO novi (kopija Oreo sranja precenjenog) je stvarno dobar keks, evo sada jedem prvi put i do jaja je!
Mnogo vremena sam poceo da provodim ovde jer dangubim, u principu zaradjujem tako sto sedim ovde itd....pa onda mi je upaljen Sup Forums a bas sam i sam sebi dosadan sada iskreno, mozda odem u delta city sa ortacima ali kapiram da cu da ucim i odem da jebem ovu veceras.

>budi ja, udjem na fejs
>odmah na pocetnoj stoji
novi oc, ulepsao mi je jutro

Sta se radi anoni, dosao sa treninga gde sam jebeno POKIDAO, radio i sada kapucino, koka kola i cigara, popicu jedan xalol da me opusti i ucenje, REALNO KIDAM!
Nego trebaju vam ljubavni saveti pa ajde da diskutujem.
(You)
Ne to su gluposti, zivot nema datume/pravila/odbrojavanja, ako krene da ti pusi naravno da ces i da je jebes pogotovo ako je prvi put jer se i pusenjem i ona napali, stenji i sam se primi kada ti pusi jer ce da odlepi kada oseti kako ti pruza zadovoljstvo, neke stvari mozes i citanjem nauciti ali ipak ces vremenom postati master toga.
Pa ovo nije lose, pocetak mora da bude lagan, budi i duhovit i samouveren istovremeno, prica ovog anona moze proci ali ja bih prvo sa vrata dirao bradavice, znaci bukvalno kruznim pokretima i kao da trzas zice na gitari (taj pokret).
Kada skine gace, nemoj da kaze hoces da mi pusis kao mentol vec je diraj, ako znas da diras klitors tvoja je, osetices kako bubri i klitoris je sexualni organ, tacnije spada u zenske genitalije ali mu je svrha iskljucivo uzitak.
Sex bi isao po defaultu
>diranje klitorisa dok ne poludi
>otvori joj se i ovlazi picka
>jebe te se
>svrsavate i sta god
Ali sa pozom 69 je cesto najjace zato sto nju pali kada ti pusi i obrnuto ti je lizes a ona drhti i odjednom ga gura u usta tom jacinom da ti dokaze koliko joj prija, to je govor zenskog tela.
Ima riba koje su stidljive i tesko pristanu na pusenje a u sexu 90% njih voli da ih bas kidas

>jutro sa taksistom
>svakoga dana od 10 do 2
>samo na 4chanu

On postuje moj jucerasnji post, koja bolest jebote da je sacuvao i sliku cak i tekst.
hahaahahahaahahaha
Evo ti jos jedna slika anone, vas brat je opasan igrac

zasto si koj kurac u grupi dodaj me za prijatelja balkan
ni ja nemam drugare pa ne padam tako nisko
to kao da si objavio na fejsu da ne moze da ti se digne
bukvalno nabijas na nos svima koliko si jadan
krij to anone

>taj kljuc
jel mu ta kljucetina otvara vrata njegove sex tamnice?

u recniku srpskog jezika pod guzo buljo stoji taksista

u rečnicima nema slika

damir igra overwatch

Sta kazete na sat decki

lijep je sat ali

sto si ga stavio oko noge?

>On nema sat na nozi
Koji pleb

dbi nemam nikakav sat

keknuo sam irl

ajdeeeeeee plavi moj safiru

cuo sam da si iz koprivnice

E, taksista. Upravo (prije 3 dana) sam kupio LSD preko AlphaBay-a. 6x 110 ug 23 dolara.
Nikad nisam prije uzimao LSD, šta mogu da očekujem?

mozes da ocekujes policiju na vratima jer sam te upravo prijavio

...

također frende

nemoj da se navuces na to govno taksista.

daruj mi devize, fredi frize!

...

Tipujem ti Fedoru, Fredi Frize!

>trenira
>pije kolu
jebem ti mater

sutra poslednja epizoda the night of, umereno sam hajpovan dbi

zaboravio sam
>puši
ubi se

što si takva cava boske?

>voda sa magnezijem
Wew tebra.

zašto ne slušate drone muziku?

youtube.com/watch?v=E86NBqyiw4g

Iksreno ne znam sta ti znace te merne jedinice, dobar je LSD, u principu najjace kod te droge je sto si nekako pametniji, kreativniji i vidis stvari na drugaciji nacin.
Budi pozitivan, uzmi papiric i sisaj u ustima barem pola sata dok se i karton sam ne rastvori.
Ne bi bilo lose da bude neko tu ko je strejt iskreno jer nikada ne znas koja je koncentracija i koliko je jak sam lsd, znaci moze i po par puta da varira kolicina.
Neces videti medvede kako skacu i vanzemaljce, to su gluposti ili ako uzmes bas previse, LSD je do jaja iskreno.
Znam buraz, hvala ali oprezan sam ja jako, imam i za lecenje tablete i za krizu i sve, drugo ovo sto sam uzeo je bilo 2gr, napravio 6paketa, sjebao 2 i prodao 4 za 4000. A mene je izaslo 2500 kod drugara tako da sam i zaradio 1500 i uradio se, prija mi da ucim i citam na ovome, pucao bih sebi u glavu kada bi se navukao, jer sam vec prolazio kroz to par puta.
Poslenji put kada sam postovao nisam ni bio navucen nego riba i moji navalili da mi treba pomoc a ja dosao i skoro bez njihove pomoci se skinuo.
Inace retko radim to, 10tak puta godisnje, mada uzmem i buprenorfin i metadon i sve te lekove koji spadaju u opijate.
Sutra stajem sa tim, vec ne pijem neko vreme, radim i treniram, sada cu i ovo da batalim, da budem strejt do nove godine mi je plan.

T A K S I S T A J E B E M A J K E (ciganima iz beca)

taksisto što ne uđeš u parove?

msm realno pokidao bi tamo

>Iksreno ne znam sta ti znace te merne jedinice
6 komada, svaki po 110 mikrograma, platio 23 dolara

Uf, matori prekidaj sa tim sranjima...
Ono, nisam ja bilo ko da ti popuje al znaš i sam kolko je lako ponovo se navuci..
Plus što i te lekeve uzimaš...
Odredi neki dan u sledexem mesecu do kog ćeš smanjivati i na kraju prestali...malo je dosadno bez toga al isplati se dosta..znaš i sam.

Dosta cu da napisem i serem, cisto za inb4
ja ne znam ni sto se vracam iskreno, totalno me je smorilo ovde.
Aj pre sam se palio pa i raspravljao malo na te srbi hrvati teme a realno me boli kurac i za to....
Imalo je ponekada provala i da je dobar thread ali sve gore i gore, valjda smo se smorili i mi koji smo dugo ovde a niko novi da bude zanimljiv.
Pa sam preko godinu dana smarao sa mojim slikama i shitpostovanjem a sada i to smara do jaja.
Fora je sto sem par bordova sve ubitacno dosadi.
Sup Forums je bas dosadio jer non stop citam iste gluposti, klince koji prave iste threadove tipa da li su brazilci beli, zasto su ameri debeli, cuck evropa i te fore, mrzi me i da kliknem da otvorim iako je pun thread.
Sup Forums je apsolutno pederska tabla, 4-5godina sam na 4chanu i nikako ne kapiram ljude koji godinama idu na Sup Forums, od merenja kurca, pricanja o kurcu, ocenjivanja kurca, da li je gej pusiti kurac, "ribe" sa kurcem, odsecanje kurca itd....gore rekt, ylyl i ostalo.
Veruj mi da smo se mi navikli, da ode bilo ko na Sup Forums reci ce ti da je to nesto najgluplje i najpederskije za bezivotne feget virgine i edgy nastranu decurliju.
Robot koji je....brateeeeeeee, dobijem instant napad blama i cringe do kosti kada udjem, cak i imam sazaljenja pa sam vise puta pokusao da ljudima dignem moral i ego, da ih savetujem i da pricam jer mi je zao bilo.
Ovaj sajt je ogledalo otpada modernog drustva.
Fizicki zdravi ljudi i deca koji postaju umobolni, asocijalni luzeri bez ikakvog kokretnog razloga.
Ljudi koji se boje svoje senke pa uzivaju za kompom privilegiju da budu edgy a razvijaju samo takve nastranosti i slabosti a zivot prodje na kraju uz kurac.
Kada provedem par lepih i aktivnih dana da se vidim sa ribom, istreniram, zaspem i ustanem na vreme, imam obaveza itd, cesto dodjem kuci naduvam se da odmorim glavu i po navici odem na Sup Forums....tada se bas zamislim o svemu ovome sto pisem i smorim do jaja a OPET ne znam zasto se vracam ovde!!

ovovovovo CIGNASKE BALIJE NA APARATIMA

Bez foliranja ja sam ovaj sajt gotivio do jaja u pocetku, imalo je tu dosta blejanja na Sup Forums bordu takodje, smesnih stvari itd.....zarazno je nekako, necu da se pravim sada kao oni debili koji pljuju fejs i seru kako kreteni postuju tamo a imaju profil sa 1000prijatelja i slicno
Ovde sam zato sto ima i dalje neceg interesantnog, nesto se ubode, ali sve manje exyu i standardni deo 4chena (mislim na najpopularnije).
Da ne bude da serem, ja sam isto budala koja voli crni humor, podjebavanja, provale, kompijutere, umem da sedim po 2dana za kompom, nekada sam bio gejmer itd....ovo mi nista nije strano, samo ja imam29 godina a razmisljanja i zivot koji ovde ljudi vode je 10x slabiji i losiji od onoga sto sam ja radio sa 14god, 99% ljudi ovde ne moze da nadje 10drugara danas da okrene da dodju ako im treba pomoc npr...90% nema druga zapravo.
95% su virgini koji pate u dubini duse i poprilicno su nesretni (ako izuzmemo decu koju drma pubertet i hormoni i koji jos sklapaju poznanstva, drugarstva, interesovanja i devojke i sex i veze itd njih ne racunamo).
Verujem da su i preko 90% beta likovi, oni koji nikada nisu znali ni loptu da sutnu a nisu ni sportom se bavili, izlazili i slicno, ljudi koji se boje sami sebe.
Naravno ima i narkomana, alkoholicara, pedera i ludaka koji bi zvanicno dobili papir od psihijatra da nisu zdravi u glavi.
Skapiras da otpad drustva dolazi ovde,
Ne kazem da sam bolji ja samo analiziram i kuckam dosta (brzo kucam do jaja inace pa mi nije tesko, pijem sok i pusim cigaru i pisem pa cu da spavam).
Tj ja i nisam bolji....gresio sam samo tako u zivotu ali na potpuno drugi nacin, barem nisam bio beta slepac bez ikoga ali sam bio slepac.
Pa moja riba kada je videla sajt i ajde da pogleda malo kaze da su ovde sve promasene budale i deca jer nikog drugog i ne bi privuklo ovo.
Mada ima tabli dobrih...sp, ck, biz, fit, diy, out, sci, x, tv....kako mi kada legne sta da gledam, naravno i tu ima gluposti.

aj dosta sam iskucao....odoh da spavam, i ja sam se istripovao kao debil da analiziram i postujem i pricam ovde sam sa sobom a nema nikoga, kao kreten neki pisem sve ovo koj kurac.

najgore od svega je kaj me cura tlači da gledam s njom, morat ću joj izbrijat da imam proljev

Aj slikaj jebote, ne znam koliki je kartoncic.
LSD se pravi ovako (znam da se stalno pravim pametan ali ovo znam zaista), uzme se tanak dobro upijajuci karton sa nekom slikom naravno, uglavnom ovom (pic), cak sam i ja onog puta hofmana imao....to je inace doktor koji je izmislio lsd albert hofman.
Napravi se slika nekih dimenzija, recimo 30x30cm i potopi se u lavor ili kadicu neku sa vodom u koju je stavljena kiselna ili LSD, posle nekog vrmena se karton izvadi i onda se sece na komadice, mislim da ima oko 20-40 komada LSD-a, jedna doza je ovde 1000din (8e), i to je po meni malo, meni trebaju 2.
Razlika je sto se u tu istu tecnost stavlja opet novi karton i tako u krug.
Nekada stavi jaci koncentrat i prvi karton pokupi najvise iako se dodaje posle svakog jos LSD-a pod uslovom da to pravi dobra ekipa i iskusna a ne zarubica debili koji su pobili pola srbije hemijom.
E sada ti si mozda uzeo bas koncetrovan i taj mali kartoncic je mozda recimo 3x jaci od istog koji sam ja stavio u usta.
Ali....zbog zarade svi oni jajare sa time da bi se kupovalo sto vise, nikome nije u interesu da daju prejako jer ljudi podele kao pre 10god 1lsd od 10evra koliko je tada kostao i 10sati te vozi ludacki jako.
Danas to mozes sa 2 pa mozda cak i 2.5 do 3 cela LSD-a da dobijes taj efekat.
Zato ti kazem, ne znam kakav je ali po ceni govoreci 6komada za 23dolara (20evra) je bas jeftino, tako da mozda i nije nesto dobar, ali ti iseci makazama pola jednog stavi ispod jezika jer taj deo najvise upija svega (znaci ne muljaj po ustima prvih 10 min vec drzi ispod jezika) pa vidi posle sat vremena kako ti je.
NIKADA NIKADA NIKADA nemoj da cekas kada ce poceti da radi jer to uvek ispadne lose, znaci opusti se, smej se, pusti neku ziku ili nesto dobro da gledas i ne razmisljaj zato sto onda samo krene neprimetno i bude ti do jaja. Ako sedis i cekas "KAD CE KAD CE" uglavnom dobijes los trip (ne samo na lsdu vec na mnogo gudri)....tome i sluzi droga da pojaca i pobolja trenutak u kom si.

>cura

NORMANI NAPOLJE REEEEEEEEEEEEE

na LSD-ju samo sto dalje od ljudi..setajte se negde parkom nekim..gde ima parce prirode..i to je to.
uzivaj

I'M BULLETPROOF

Nema para zaista za koje bih to uradio.
Mislim ima, uvek ima, ima para za sve na kraju, sem da ubijem neduznog coveka zar mog profita.
Ubio bih komotno ako bi neko ozbiljno ugrozavao nekog meni bitnog (zenu, devojku, dete, brata, majku, oca, dobrog druga(ali mislim bas dobrog) i sebe kada bih branio.
Ali da ubijem nekog i da se nikada ne sazna zarad milijarde recimo ne bih. Nemam srca za tako nesto, ali biih dosta toga za pare uradio, naravno zavisi sta je i koliko para.
Pa danas sam uzeo poslenji put, kupio sam sve lekove da se skinem" jer i ne verujem da cu imati krizu.
Skidam se bez opijata a meni je tesko jer po malo "radim" sa tim...ali nema sta, zavrsavam sa ovim i za 6dana pijem blokator.
Veruj mi da previse znam dobro kako je lako navuci se ali sam dosta sazreo i ojacao mada nikako necu sebe da precenjujem i da podcenjujem tako teske droge, nisam balavac.
Umem da budem mesecima skroz strejt i jedino tada nesto u zivotu napravim, ovako i sve sto zaradim i uradim sjebem. Evo lekovi, imam jos nego ne mogu da nadjem, u onoj beloj kesici su bas bas skupi lekovi iz strane klinike koje sam preko veze nabavio a pri tome nisu opijati, lako je meni sa bupom da se skidam kada imam oko 150 komada od 8mg mesecno, to prodajem.
Necemo o tome. stajem danas i to je to.

Sto ti je to zanimljivo majke ti?

>pitaš ga zakaj ne ode u reality show
>krene brijat o tome za kolko bi para nekog ucmekao
legendica