/tr/

reis edition

Other urls found in this thread:

strawpoll.me/11141001
youtube.com/watch?v=HeL46xfJyR4
youtube.com/watch?v=KoDKtwrGUwU
youtube.com/watch?v=reXnFbj30O4
twitter.com/AnonBabble

FİRST FOR AŞKIM

she wants it deep down

smug snoosnoo

>tfw you're not turk

Ne güzel hayat lan. Ananın karnından fiziği güzel, vücudu güzel bi kız olarak doğuyorsun. Sırf foto çektirerek ve bu fotolarlada millete çektirerek ünlü oluyorsun herkese nasip olmayan bir zenginlikte dünya nimetlerinden güzelce en üst derecede yararlanıyorsun...

Sizde bende burdan anca izler hava alırız amk.

Alıntı,
Bize biçilen rol belli beyler; kpss, ssk, asgari ücret, görümceyle rakip bir gelin adayı, ömür billah bitmeyen beyaz eşya taksiti, kalınvalide-kayınpedere yalakalık, adını kız tarafının koyacağı bir velet. Fazla fantastik olmaya lüzum yok, oyunun kuralları belli. Aman beyler, aman!

t. turkish diaspora

>tfw you're turk and you want to kill yourself

fake+3 gün sonra görüşürüz ORRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRROSPUNUN DOĞURDUĞU PİÇ

Adana kebab with everything on it thank you

...

2000 liranın bile fazla olduğu çalışma grubuna yönelik doğru bir tespittir. sigorta yapıyorsan 1300 tl olmalıdır bu ülkede ortalama bakıcı fiyatı. kısaca asgari ücret düzeyinde. bütün gün koşturan bir garson düşün ya da sabah 10 akşam 10 bir avm de ayakta dikilen, müşteri kaprisi müdür kaprisi çeken tezgahtar. bu işlerde bile belli bir iletişim ve el becerisi gibi işe yönelik yatkınlıklar istenirken türkiyede en iyisi ortaokul mezunu olan bakıcılardan çocuğa bakma dışında demek hiç bir şey istenmemeli. sanki fransız mürebbiyeler amınakoyim.

neymiş çiftlerin kaprisini çekiyorlarmış. birilerinin kaprisini çekmediğin maaşlı iş mi var lan, buluyorsan hep beraber girelim. norveçteyiz sanki paşama bak.

emekçiden yana olmak iyi bir şey evet ama emekçinin de emeğine doğru değeri biçmek gerek. bir insan sırf işe alındı diye yerden göğe kadar her konuda haklı olamaz. plaza çalışanın hakkını bu kadar savunmazsınız lan dürrükler bakıcı deyince gözününüzün önüne tek başına çocuklarını büyüten adile naşit mi geliyor da vicdan yapıyorsunuz anlamadım ki.

ayrıca sırf çocuk bakıcısı için değil yatalak olmayan hastaların bakıcıları için de aynı durum söz konusu. 3 yıl önce kanser hastası rahmetli annem için sadece 3 öğün yemek verecek arada su getirecek başkada bi sik yapmayacak, okuma yazma bile doğru düzgün bilmeyen insanlara beğendiremedik istanbulda bu paraları. ha bi o kadar da aradaki danışmanlık firmasına veriyorsun tabi. temizliğe karışmaz diye de en başta söylüyorlar. iki süpürge tutsun, etraf beş karış toz olmadan iki bez sürtsün çok mu eziyet lan? bütün gün elde kumanda evlilik programı izliyormuş kadın. ne o adı hasta bakıcı. allahtan bakıyosun amk

ibrahim tatlıses türkice benziyor lan yeni farkettim

OSURDUM+KAKAMI YAPTIM

strawpoll.me/11141001
strawpoll.me/11141001
strawpoll.me/11141001
strawpoll.me/11141001

aramızda homofobik ibneler varmış :DDDDD

...

ş*hİT mezarına sıçmak kadar zevkli bir aktivite yok

...

...

>o dişler
>o kulak
>o saç
Amına koduğumun genetik çöplük orospusu.

kulağında ne var QnQ

bu kim orospu ablan mı

Peder yattı şimdi balkonda sigara içme zamanı yaş oldu 15
liseye geçtik
hala pederden gizli tüttürüyoz amq

kelmangeeeeeeee kakooooo kakoooo şugarkeeeeee mageee kakoooo yandan geeeelll mage kakooooo kakoooo candan geeelll magee kakoooo mo kak kamiloooo biya westeee mo kak kamiloooo biya westeee me türbayyy dicaaa vilesgeee me haraaayy dicaaaa vilesgeeee voşdikeeelll mage kakoooo kakooo yandan geeeelll mage kakooo şugarkeeeee mageeee kakooo kakooooo candan geeell magee kakoooo gel mageeeee kakooo kakoooo şugarkeeee maneee kakooo yandan geeell mageee kakooo kakoooo candan geellll mane kakoooo mo kak kamiloooo biya westeee mo kak kamiloooo biya westeee me türbayyy dicaaa vilesgeee me haraaayy dicaaaa vilesgeeee voşdikeeelll mage kakoooo kakooo yandan geeeelll mage kakooo şugarkeeeee mageeee kakooo kakooooo candan geeell magee kakoooo

qnqım benim seni çok seviyorum bi ara trabzona gel benim beyaz, gürcü ve avrupalı götümü sik

kas see on sul isa :-DDDD

ananın yatak odasına sakın gelme qnq

qnq vinç getirip evden çıkarırsan neden olmasın:D:D:D:D

Dede kulağı gibi amk.

Evet :^)

ş*hİT mezarımı yoksa ş*hİT karısımı

ş*hİT kızı qnq

Biraz da gülelim.
youtube.com/watch?v=HeL46xfJyR4

...

ananız olmuş fahişe

youtube.com/watch?v=KoDKtwrGUwU

yeni joey

>tfw you're turk

ahahahahaha

...

"verse?" yazmış birkaçınız.

ulan size ne be? kadın üzerinden yapmadığınız goygoy, küçümseme, abartma, cinsiyetçilik, şekilcilik, güzel veya çirkin muhabbeti kalmadı amk. sayayım mı la daha? sorununuz ne sizin? bi susun amk. kadınlar hakkında bizden çok siz erkekler konuşuyorsunuz. size ne la size ne? güzelse sana ne çirkinse sana ne? sana giren çıkan ne?
hayır genelleme de yapmak istemiyorum ama bu ülkenin erkekleri %85i abaza amk. ya da arttırıyorum amk, canım istedi.

dünyada bulunan erkeklerin %90ı abaza.

biraz da biz konuşalım.

sonra yok efendim kezbanların götünü kaldıran yurdum erkeği bıdıdbıdı.
yolda güzel giyinmiş bir kız görüyorsunuz kız geçene kadar bakıyorsunuz amk. lafla tacizler... yeminle bi gün ağzınızın ortasına yapıştırıcam. bi adam olun amk bi insan olun. bi siktirin gidin. delirttiniz.

FUGgggg sigara tüttürürken pedere yakalandık amk yarın nutuk çeker şimdi :D

Yanan buraya geliyor anasını satayım

ulan elimde telefon tuvalette sıçıyorum amk sıçarken post atmak çok garip bir duygu, literally shitposting :DDD

yemin ediyorum çok özeniyorum. ben burada çorba makarna yemekten hayata küsmüşüm adam yaşıyor resmen baksana ne kadar hayat dolu.

Where do you know adana kebab from most of the time europeans know only doner.

Bide bu tirada sokam gercekten /kamal general/ oldu buyuk ihtimal postlarin cogu bu hayatsiz picten geliyordur.

...

Kamal siktir lan kac tane proxy kullancan daha.

> buyuk ihtimal postlarin cogu bu hayatsiz picten geliyordur.
Doğru. Keşke daha komfi bir yer bulabilsek
Kamal değil o hocam alevlenme

HAHAHAHAHAHAHAHA stay here my friend :)

Kamal değilim

şu bubble butt'a her seferinde gülüyorum
aferin, efendilerinin dilini öğren köpek!

Yav alevleiyorum sadece bu tiradin haline aciyorum once comfy tiradlarimiz oluyordu kamalda ilgi almiyorum diye yaniyordu simdi pic herkezi biktirdi hic kimse kalmadi.

Yok ua bende senin ananin tokmakcisi degilim kimi kandiriyon lan obez pici.

xDD

Alphan siktirme belanı o kamal değil dedim

ne yandınız be t*rk piçleri :DDDDDDD

>t*rkler
>efendiler

hahahahahahaha saved

LOL

OHHHHHHHH ş*hİT mezarına sıçtım b güzel sonrada götümü t*rk bayrağılan sildim OHHHHHHHH

Uff tamam be.

Ah sonunda gavat krali geldi lan kamal hic yeni oc yapmiyormusun ayni seyleri aylardir atiyorsun geri zekali susgo.

...

...

:^)

asala is terrorist

btw, that's prolly an azerishit or some other mudslime

and?
nice trips btw

Hassiktir gavat
Birden çok rus ermenilerin en boktan çurka olduğunu söylüyordu

>t*rk
>calling anyone else gavat
wew

Benim her gönderimin üstünde türk bayrağı çıkıyor
Kim gavat? :^)

>get cucked out of most of your territory
>call others cuck

Oh well

hello kavkaz brother i am georgia

youtube.com/watch?v=reXnFbj30O4

Tags
fashist, sweden, innocent k*rd, candy k*rd, barbie k*rd, horry k*rd warrierrr, incredible k*rd,
meoww, etc k*rd

>gets cucked into LARPing as a mongol
>calls others cuck
smdh

>get cucked out of most of your territory
says the turk

hello brother

Atleast turks have enough space for millions, armenians can't say the same.

>t.rojhat 'esek siken' hewaloglu

>he disagreed with me
>so he is a kurd :DD
t*rk logic
i am a proud georgian

cuck/10 response

also, technically Armenia has enough space for millions too ;^)

>be an armenian in turkey
>can't leave here because your homeland is shittier
>you're almost starving to death
>immigrate to istanbul because every city with armenian majority smells like ass
>get a job
>have children
>never teach them armenian because you want to cut your ties with your old shithole
>generations later
>your grandchildren think they wuz mongols and shiet
>the assimilation and end of your nationality succeeded

atsın daha çok atsın sonra bol bol zıkkımlansın sonra bokpostlasın sonra *pırt zort* ehihihi yazsın sonra tekrar bokpostlasın uyusun zıkkımlansın bokpostlasın ne yaktım be yazsın bokpostlasın hayatı böyle geçsin bence problem yok

>georgian

Laa su muh heritageligi birak amerikanmisin amk

Yeah sure faggot you niggers caused monstrosities like anita sarkeesian.

>city with armenian majority
In Turkey? lel

Eeh hocam herif ayaga kalkamiyor baska isi gucu yok ki.

she's OK though, ran a pretty good scam on unsuspecting goyim

Kurds, armenians, donkeys
We do not differentiate between them

No fuck her she is making an industry which is already fucked up worse.
Also there is more to life than money.

Well kurds don't differentiate between women and donkeys from what I've heard.

Huge mistake, my friend. Had the East and South-East been Christian the whole XX century it would be prospering right now.
I've been saying this for quite a while now, if Western and Eastern Armenia were one country its HDI would be on par with Canada.

>there is more to life than money
Hehe

no meme post
can you show us what you look like?

>ermeni
>yeşil gözlü
neden kendinden nefret ediyorsun?

I've posted my pic numerous times.

Sure delusional faggot sure

So you think a country which while being smaller cant fix itself would be able to that when it has more territory population and probably more problems like a bigger need for jobs etc?

nice meme
at least you can't deny that the Ottoman Armenian population was much less tribal and much more progressive than the Kurds.

I think that whichever country controls historical Greater Armenia (Western + Eastern Armenia) controls the world.

Until they sides with the russians and became terrorists.
They could have been a rich elite like part of turkey but no you fags wanted your own country that badly.

What does a bit of land south of russia matter if you were talking about the straights I could understand it.

>at least you can't deny that the Ottoman Armenian population was much less tribal and much more progressive than the Kurds.
the ones in istanbul yes
i don't know about armenians who lived in the east
post armenian pepes if you have :DD

>they both smell like shit
>they look like hairy monkeys
>rampant inbreeding rates
>most of them have microcephaly
>criminal and terrorist
>speak an ooga booga language
Religion is the only difference between armenians and kurds
I don't give fuck about religions so i can't see a notable difference

Lol, nigga ppl had no other choice cuz Kurdish bands were looting and pillaging the population with impunity

Historical Armenia = Garden of Eden

Not only there, I don't have the data right now, but from what I've been reading Armenian schools and centers of education by far outnumbered at least the Muslim ones through the whole Empire IIRC

>rampant inbreeding rates
I think you are confusing us with Azeris.