/tr/

8 bit Ata ediişın.

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=dj5sXV__Ndo
youtube.com/watch?v=Q2eAkkzf2lc
youtube.com/channel/UCrG27KDq7eW4YoEOYsalU9g
urun.n11.com/erkek-cinsel-eglence-urunleri/x-men-sexy-kalin-penis-et-dokusu-super-realistik-22-cm-dildo-P104549219
youtu.be/fql0TkUOnNU
ntv.com.tr/turkiye/suriyede-3-asker-sehit-4-asker-yarali,9VqeOS7bN06HCTZSdF0qEw
twitter.com/SFWRedditGifs

average t*rkish girl
youtube.com/watch?v=dj5sXV__Ndo

t*rklerden nefret ediyorum

Why do so many Turks in my country suck? Please answer me.

kim yaktı lan seni böyle :DDD

Ne yanlış gitti?

because they are t*rks thats why

irkciligin farkli boyutlarini anlama konusunda amerika'daki turkleri ozellikle turk muhendisleri gozlemlemek cok ogreticidir.

tabi bunlarin hepsi boyledir denemez hatta cogunluk bile degillerdir ama mutlaka denk gelirsiniz.

efendi efendi konusan bu arkadaslar konu bir anda hintlilere, cinlilere geldi mi irkciligin dipsiz kuyularina baliklama dalarlar. bu da size irkciligi inceleme konusunda birebir laboratuvar saglar. mesela, kafasinda kimlik ozeliklerine gore insanlari belli bir hiyerarsiye koyan bir irkcinin, kendisini en tepeye koymasi garanti degildir. yani bu isin iki farkli sureti vardir. test etmek acisindan bu turk kardeslerimize bir yarim saat sonra sirket icinde yukselmenin zorluklari uzerine soru sorun. hintliler ve cinliler uzerine sakiyan arkadaslar size neden farkli kulturden olduklari icin yukselemediklerini patronlarinin ne kadar irkci oldugunu soyleyeceklerdir. hicbir hikayeleri yoksa neden turk olduklari icin polis/memur/tsa tarafindan farkli muamele gorduklerini anlatacaklardir.

velhasılıkelam, amerika'da irkcilik turkler tarafindan da yasatilir.

bakıyorum bi takım hayatsız saçma sapan insanımsı kütle hayatları kadar boktan zihinlerini buraya yansıtmakta. şimdi konuya dönersek beter olun amına koduğumun Türk düşmanı memleket düşmanı karaktersiz orrrospu çocukları ölmüşsünüz ağlayanınız yok. yaktım diyeceklere yavrum evladım sen kendinin kanalizasyondaki bok kadar değersiz olduğunu zaten biliyosun. ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın. hadi fazla toz duman yapma kansız

Do Turks in Turkey also suck?

yes i wish someone genocide them

And why do you write t*urks instead of turks?

life after people'da bu şehirle ilgili epeyce şey var ki bunlardan en çarpıcı olanı, o kadar yüksek radyasyona rağmen bitki yaşamının şehri ele geçirmeyi başarması heralde. sağdan soldan fışkıran ve 86'da ölüp kaskatı kesilmiş hayvancıkların iskeletlerini kaplayan ottan bahsetmiyorum. bir futbol sahasını ve tribünlerini kaplayan ottan ve tek bir tohum olmadan futbol sahasını küçük bir koruluğa çeviren ağaçlardan bahsediyorum. öyle de istilacı bi varlık bu bitki dediğin. ne güzel.

marmaris'in kalabalığına inersin. gar'dan minubüse atladın mı? 1 saat sonra ordasın.
lacivert denizi, sakin yaşantısı ile insanı içine alır, yıllar geçse de hep birgün yine ''gitmelisin'' hissini bırakır.... yatları meşhurdur. sevgili ile ya da yalnız gidilecek yerdir. orda pek arkadaş tatili çekilmez. ikisinin ortası olmayan bir yer. hiç imar izni çıkmaz da orası da birgün 5 yıldızlı oteller diyarı olmaz. denize bakan pansiyonlarının birnde konaklamak gece yıldızlara dalmak doyumsuzdur. eylül-ekim bence en makbuludur.

because the word "turk" is like insult.
no "u" for t*rks

not as much as turks in germany
görsel ilgili
because he's a butthurt kurd

aslinda her insan bu yanilgiya duser. hatta kendine her seyden bir pay cikarir. bak benim sevdigim resmini facebook profil resmi yapmis, bak bu paylastigi sarki ikimizi anlatiyo vs gibi ama gercekler cok farkli dostum. hic ozlemedi, ozlemiyor ve ozlemeyecek.

ama belki bi baskasini ozluyodur.. gercekler aci kabullenmeliyim, kabullenmelisin...

ÖLDÜRÜCEM BÜTÜN T*RKLERİ NEFRET EDİYORUM LA NSİZDEN

en iyi t*rk=ölü t*rk

kendinle başla

hahahahahahahahahaha

ZZZZZZZZZOOOOOOOOOORRRRRRRRRRTTTTTTTTTTTTTTT OHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHO OOOOOOOOOOOOOHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

...

Melek gibi abi keşke suratıma otursa

karikatürdeki veletin 20 yaşında ve 150 kilo olduğunu düşünün ;___;

hayat kısa t*rkler uçuyor :Dddddd

T*RKLERİ SİKEM ATAT*RKE SOKAM ŞEHİTLERİN MEZARINA SIÇAYIM HEMİDE İSHALLİ SIÇAYIM ORRRRRRRRRRRRUSPU ÇUCUKLARI SİZİ

T*RK BAYRAĞINI TUVALET KAĞIDI OLARAK KULLANIORUM MO-RUQ

delirdi

KeS LaN AMINA KODUMUN KUKURAÇI !

UYKUNDA BOĞUCAM SENİ ŞEREFSİZ SALLOUNİQİ PİÇİ

ulen ortadaki bizim 150 kiloluk şişko olsa düştüğünde oroyinmanları ezer götüne felan hep oroyinli iğne batar negzel

hahahahahahahaha

...

...

SENİ HEP SEVDİM ÜSTADIM.. MEİN LEHRER...

altıma pırt yaptım

hahahaahahaahahaa

...

biraz da gülelim

AHAHAHAAHAAHAHAAAHAHA

youtube.com/watch?v=Q2eAkkzf2lc

ibrahim tatlıses?

CRİNGEEEEEEEEEEEEEEE

youtube.com/channel/UCrG27KDq7eW4YoEOYsalU9g

TERLEMİŞ ÇORAPLARINI Bİ KOKLASAM BE

sesi anımsattı aqqqq t*rk piçi

nevşin mengünün spordan sonra terlemiş çorapları nasıl kokuyordur acaba.

kakam geldi

kanki televizyonla paralel mi gidiyorsun

ahhaahahahahahhaha

e-evet ;_;

su yerine kola içerek susuzluğunu giderebilirsin.
fekat sefil hayatında yaşadığın şeylerin ezikliğini 4chana bokpostalayarak gideremezsin
gerçek hayat =/= Sup Forums

bu çomçomlar neden tekbir getirmeye başladı aq siqem soqam böyle ülkeyi iç savaş ne zaman çıkacak

ne yandın be t*rk piçi kül oldun

kendini bi bok zannetmeye devam et koçum "sanal" olarak

bu.

ne yandın be t*rk piçi+*cringes*

>insanların dinini serbestçe yaşaması götüme batıyor lütfen anamı kafasını duvarlara vurma sureti ile sikiniz

...

güzel yem qnq 9/10

şimdi sen gerçek hayatta bişey olduğunu mu ima ediyosun? eğer öyleyse ispatla

ooooooooooooooh yeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaarrerereraksidasderereerrrrrrrrrrrrrrrr

b-benim hayatımda kötü giden bir şey yok tabu yıkmak için postluyorum sadece
;__;

Ne yeminden bahsediyosun? Çanda dolaşmaktan beynin erimiş biraz sağduyu lütfen
Allahu ekber yerine tanrı uludur ya da god is great deselerdi daha mı az rahatsızlık verici olurdu?
İnsanların dini ihtiyaçları vardır ve bunları başkalarına zarar vermeden yerine getirmelerinde bir sakınca görmüyorum.

sen görcen tabuyu 22 ekimde

22 ekimde nolcakmış qnq

hayatında neler iyi gidiyor?

al hadi (you) nu siktir git

KAFAMI YUMRUKLUYORUM

hiçbirşey ;_;

adresimi versem gelip beni öldürürmüsünüz?

evden dışarı çıkmaya korkmasaydım öldürürdüm qnq

Olur.

şu nasıl sizce? fazla mı kalın acaba

urun.n11.com/erkek-cinsel-eglence-urunleri/x-men-sexy-kalin-penis-et-dokusu-super-realistik-22-cm-dildo-P104549219

s-saol qnq

>insanların inancına saygı duymayan bir yobaz
Absolutely disgusting.jpg

...

YOK OLUYORUM

OLMASIN EMİN ABİ YOK OLMAYALIM ;__;

YOK OLMAYALIM

BENDE İNSANIM EMİN ABİ

youtu.be/fql0TkUOnNU

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

bakirlik başıma tak etti qnqlar dışarı çıkamıyorum ne yapacağımı şaşırdım bi kaos çıksada gördüğüm ilk kadını siksem aq yeteeeeeeeeeeeeeeer

Annen ne güne duruyo qNq?

Çok yalnızım qnqlar.

bende

Kadınların boğazını sıkarak içlerine boşalmak istiyorum

çok yalnızım

fuggg niye reply attım

a-arkadaş olalımmı ;_;

arkadaş değilmiyiz zaten

seni seviyorum qnqım benim

bende seni qnq

qnq sana zahmet tombul pipini göt deliğime sokuverir misin?

...

...

...

aX bE t*rk piçi

...

elhamdülill*h

ntv.com.tr/turkiye/suriyede-3-asker-sehit-4-asker-yarali,9VqeOS7bN06HCTZSdF0qEw