/polska/

edycja: paintowa

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=m5_A0Wx0jU4
twitter.com/AnonBabble

/sralt/

Pewnie nie Polka? Czemu nie spróbujesz? Gdybym ja miał już 24 był bym na pełnym jebać mode i pytał każdą czy nie chce do kina albo na jakieś piwsko nie wyjść.

Chinatsu jest naaaaaajslodsza istota n tej ziemi!!

Najchujowsza edycja jaką widziałem.

Problem w tym ze sprobowalem ona powiedziala ze nie wie i nie sprobowalem ponownie jak pizda
Mam tydzien

wypilbym szklanke mleka przed snem ale nie toleruje laktozy haha

>Wiesz ze ogladanie "dobrych" anime to jak czytanie "dobrych ksiazek dla 18 latkow"?
Niby w jaki sposób tak jest ?
>Niby lepiej niz samo dno ale nadal zjadasz gowno.
Dlaczego uważasz że anime które wykorzystują potencjał swojego medium, i próbują być czymś więcej niż bezmyślną rozrywką są gowniane ?
>Oglądanie czegoś innego niz cgdct nie ma sensu.
Może dla ciebie.

do usług

Zgłosiłem pedofila do CBŚ.

Ile pinionszkow idzie na jedno anime? 2 euro? Dupa nie potencjal. Lepiej dobry film albo serial niz anime

Ogladanie animemow to jest tak wysoki typ rozrywki jak ogladanie kiepskich w tv i videogames

Kazdy powazny normik ktory ma cos do powiedzenia w zyciu cie wysmieje
Mozesz powiedziec ze masz wyjebane bo nie jestes normikiem i slusznie ale nie obnosilbym sie z tym mimo wszystko bo wygladasz wtedy jak stereotypowy neckbeard z katana i fedorą

Prawdziwy supreme gentleman

co to w ogóle jest olej z pierwszego tłoczenia?

Mozesz sobie wmawiac ze w tej firmie pracuja dorosle osoby ale tak naprawde wszystkie sa narysowane jak dzieci i zadna z nich nei wyglada lepiej niz chinatsu-chan

czy pinionszki gwarantują jakość ? bardziej liczy się dusza i pasja włożone w produkcje. nowy ghostbusters miał duży budżet i był gówniany.

Jak rozdziewiczasz loszke

co tu sie odpierdala

zesrałem sie i śmierdzi

No to twój błąd. Kobiety czasami chcą sprawdzić czy facetowi zależy dlatego mówią żeby przyszedł w drugim terminie. Boją się że Chad tylko wyrucha i zostawi podczas gdy one chcą stałego chłopaka. No nic trudno, następnym razem pytaj śmiało bo i tak nie ma nic do stracenia prawda? Also masz jakieś zdjęcia jej?

>miałem zostawić jednego pączka tacie
>zeżarłem go

wybacz ojcze

>Kobiety czasami chcą sprawdzić czy facetowi zależy dlatego mówią żeby przyszedł w drugim terminie.
tak se tłumaczysz sesje poprawkową na studiach?

youtube.com/watch?v=m5_A0Wx0jU4

posprzątaj to

looooool

gdyby papież był animką, to którą?

Pinionszki nie maja zadnego znaczenia dzen dzen. Tylko szkoda ze 99% anime to zle animowane gowno z chujowa fabula zeby sie sprzedawalo u nastolatkow z japonii. Jak chcesz szukac tego 1% to lec i mow normikom jacy sa glupi. Ja wole se film obejrzec, latwiej znajde

Nie ma nic złego w vidya Vin Diesel gra a jest bogaty. Nawet grał też w Dungeons and Dragons więc jak jest sie Chadem to można nawet w papierowe RPGi napierdalać.

>/polska/
>/polska/
>/polcka/
>Sup Forumsck/a/
>Sup Forums /ck/ Sup Forums
no i wszystko jasne

>Ogladanie animemow to jest tak wysoki typ rozrywki jak ogladanie kiepskich w tv i videogames
niby dlaczego ?
>Kazdy powazny normik ktory ma cos do powiedzenia w zyciu cie wysmieje
No i co z tego.
>Mozesz powiedziec ze masz wyjebane bo nie jestes normikiem i slusznie ale nie obnosilbym sie z tym mimo wszystko bo wygladasz wtedy jak stereotypowy neckbeard z katana i fedorą
No ale to nie fejsbuk, tylko Sup Forums. lubie dobre rzeczy a dobre anime są jednym z tych rzeczy

Aka chcą wypróbować wielkiego kutasa Chada i później nagle zainteresować sie frajerem który wczesniej chciał je wyrwać gdy zajdą w ciąże.

Zuchy archeologia to syf dziennie po 16h zapierdalać za grosze i raz na kilka lat wyjechać na prawdziwe wykopaliska

Czy jest jakakolwiek forma rozrywki z którą polactwo nie ma problemu bo le dziecinne?

>dziennie po 16h zapierdalać za grosze

o czym ty do mnie pierdolisz. jedne z bardziej lajtowych kierunków, socjologia tier.

gnojenie cię w gimbazie

chodzi mi o prace

chlanie, piłeczka, wpierdol

> Tylko szkoda ze 99% anime to zle animowane gowno z chujowa fabula zeby sie sprzedawalo u nastolatkow z japonii.
No i co z tego ? anime nie jest jedynym medium które ma chujowe rzeczy w swoim repertuarze, są też chujowe książki, chujowe filmy, chujowe gry, itd.
>Jak chcesz szukac tego 1% to lec i mow normikom jacy sa glupi.
Po co miałbym to robić ? oglądam chińskie bajki dla siebie, nie dla innych.
>Ja wole se film obejrzec, latwiej znajde
spoko

nawet nie skojarzyłem bo jak po tym praca

Każdy kto bierze kobietę w ciąży z nie jego dzieckiem nie zasługuje na szacunek user. Nie ukrywa że gydybys był Chadem 10/10 zesłanym przez Pana Boga to żadna loszka by nie kazała ci drugi raz przyjsc tylko od razu na miejscu by posladki rozszerzała. Problem w tym że 99 procent facetów to przeciętniaki i tak jak loszki które są 6/10 a myślą że mogą wybrzydzać jak 10/10 ci faceci mysla że mogą kazdą loszke przeruchać. Nie mogą bo są po prostu zbyt przeciętni. Więc taka przeciętna loszka żeby nie zostać wyruchana przez zwykłego każe mu drugi raz przyjść żeby dowiedziała się czy na serio zainteresowany czy tylko chciał ruchać. Bo te cebulaki przeciętniaki myślą że tak jak chad mogą prze ruchać i do następnej.
Albo po prostu loszka na serio chce się zastanowić czy chciała by związek z tobą. Nikt nie zakochuję się w ciągu jednej sekundy, aby zbudować prawdziwe uczucie trzeba trochę być razem.

no szukasz dinozaurów albo złotego pociągu

Tylko jest ono niszowe? Ile rocznie robia animu a ile rocznie ksiazek napierdola autorzy z calego swiata a nie z zapyzialej wysepki w azji. Nie mowie ze nie mozesz ale jest to marnowanie czasu

przy autostradach musisz mieć minimum 1 archeologa wg Polszy

Po pierwsze w Polsce nie ma naturalnych blondynek to te we wuz scandinavians obrazeczki se w dupe wsadź

po drugie jeżeli chce ''czasu by sie zastanowić'' to oznacza że szuka w międzyczasie innych opcji i jeżeli nie wypalą to będe jej kołem ratunkowym co pierdole.

Raz na 20 lat coś znajdziesz a rząd i tak zajebie 99,9% znaleziska.

Irl wyglada troche inaczej zbsz ale to fejsbukowe magie
Ona poprostu nie chce mnie znac bo mysli ze jestem brudnym fizolem z polski ktory pewnie chleje co wieczor jak nie cpa i kradnie rowerow. Moze jeszcze dam rade ja przekonac ze tak nie jest.

Tylko ze papierowe rpg wymaga mozgu i zaangazowania, co nawet przecietny normik doceni

A vidya to tania rozrywka dla mas a dla normika to jest nudne i przecietne.
A animki to juz jest creepy zone dla normika zwlaszcza jezeli sa tam cute girls
Dlatego istnieje 15 roznych dzialow gdzie mozesz sobie o tych zajefajnych animemkach pogadac ale tutaj nie jest na to miejsce tak jakbys byl wsrod normikow

no dobra, a co ma robić ten drugi w tym czasie?

to co zawsze.. jeden pisze dokumenty drugi trzeci czwarty kopie

>w Polsce nie ma naturalnych blondynek
Marcel do spania bo jutro do roboty idziesz.
I chuj lepiej być kołem ratunkowym ale podać dalej swoje geny niż być typowym >no gf zresztą jak masz brzydki ryj to każda szansa na wsadzenie w cipuszke ma być wykorzystana nie zależnie czy to z litości czy nie.

Co ty pierdolisz. Jednak każdy diaspora to jebany debil nie dziwie sie że nie masz kumpli w Holandii bo jakbym widział cebulaka który na wszystko mówi ''HURR TO NIE JEST ROZRYWKA NAJWYŻSZYCH LOTÓW OGLĄDANIE MECZYKA I PIWKO TO JEST TO CO TYGRYSKI LUBIĄ NAJBARDZIEJ :)''

to też bym wypierdalał w podskokach bo jeszcze by mnie downem zaraził. Normiki oglądają gówna typu AOT czy OPM, dzięki normikom COD i ten jebany Memefield jeszcze w ogóle istnieje.

który oddzial smiga które cele?

Tylko że ja jestem przystojny więc moge wybrzydzać ale spoko Seba pozwole ci wychowywać moje dziecko gdy wyrucham twoją kruszyne.

Czytasz w ogole ze zrozumieniem czy z tego tez pizda w szkole?

Zreszta sam sobie zaprzeczasz albo nie wiesz o czym piszesz

ja sobie elegancko opisuje przebieg kopania czy nie ma żadnych dziedzictw kultury itp a studenciaki za friko nawet dopłacają kopają teren pod autostrade

chujowa żbsz
>ironiczne okulary
>więcej niż jeden kolczyk w uchu
>pewnie rucha mokebe na stronie

masaka
MASAKA

Opierdalasz się, chodzisz po budowie ze swoim sprzętem z finansowanym przez unię europejska(trade mark Registered). Tu postawisz to ustrojstwo przez lunetę parę razy se spojrzysz na brudnych sebów nie zarabiających 12k miesięcznie, narysujesz parę kutasów w zeszycie i spierdalasz do szopy na chany, masz zawszę jakaś stertę papierków na wszelki wypadek jakby ktoś wbił. Wtedy tylko "huh? Teraz zajęty jestem Seba robię faktury geologiczne w sprawie nasolenia gleby pod następny odcinek, przyjdź jutro". I tak od budowy do budowy, potem tylko w CV
>"worked as an officla government archeologist during a construction of the country's main highway"
I idziesz do jakiegoś biura albo żyjesz na rządowej pensji.

niby racja, anime istnieje jakies 60 lat i nakurwiaja tak srednio 30 na rok, a książki to już od baardzo bardzo dawna, no ale to nie znaczy ze nie ma dobrych rzeczy w tej niszy. poza tym nie obejrzalem jeszcze wielu rzeczy z tego jednego procenta wiec mi sie tu narazie podoba

O kurwa dobry pocisk XDDDDDDD

>chodzisz po budowie
co ty pierdolisz ja siedze w ,,biurze'' czytaj w pokoju u mamy a sebixy kopią i mi wysyłają zdjęcie potem sru autkiem pół h i jestem

>30 na rok
może dekadę temu, teraz średnio 70

Dlatego mowie ze to dziwne photo bo nie oddaje jak teraz wyglada

Ide o zaklad ze by ci sie podobala irl
Ale okulary fakt ma takie ironiczne.

>On mysli ze inne dziewczyny nie daja mokebe na boku

>Dlatego istnieje 15 roznych dzialow gdzie mozesz sobie o tych zajefajnych animemkach pogadac ale tutaj nie jest na to miejsce tak jakbys byl wsrod normikow
chyba cie pojebało aquafresh, nie rób z tego kurwidołka kolejnego /soc/

kurwa

>oni nie mają własnej cyborgofu stworzonej własnymi rencami niezdolnej kochać kogoś innego

pizgam z was

Rob co chcesz ja ide sypac bo jutro sprawdzian z pszyry. Jak juz chcesz 10/10 to yuru yuri
niby tak ale z tych 5 zdatne do ogladniecia

Wypierdalaj colgate.

lece spać anonki na 7:10 licbaza miłego walenia konia

>colgate
>nie aquafresh

Wypierdalaj Rodriguez.

>ludzie się dalej kłócą z kolgejtem

toż to debil bez przyjaciół

>yuru yuri
za niski mam powerlevel na to żeby nie krindżować w środku odcinka

Ciota, ja miałem w środy o 5:30 wstawałem a chodziłem spać o 2 w nocy.
Basen był fajny.

jak to 7:10

nikt tu nie ma znajomych zacznijmy od tego

Jakieś dobre doujiny z cunt/ballbustingiem? Bez guro proszę.

>chwalenie sięjakby mało snu było czymś świetnym
po tym poznasz ułomka

no zerówka

ale nikt tez nie probuje sie na sile zaprzyjazniac i zalewac swoimi znormiczalymi problemami

Wypierdalaj podwieku.

Ale serio w jakim wieku lepiej przestać grać w gierki?

To te gówniaki już mają lekcje patriotyzmu w tym roku? Heh, za mojej gimbusowej kadencji jak Giertych był ministrem edukacji to też chcieli takie akcje odpierdalać. W sumie to byłaby niezła beka gdyby się okazało, że po tych lekcjach patriotyzmu ludzie zaczęli nienawidzić Polskę.

Ale serio w jakim wieku lepiej przestać oglądać telewizję?

Przecież ludzie już nienawidzą polszy.

co takiego giertych wprowadzil oprocz mundurkow zanim go nie wyjebali?

Ja nie oglądam od 13 roku życia.

kurwa

W ogóle Polaków już nie ma w /v4/ haa jednak kurwa sie okazało że nie macie kumpli co polaczki?

>stoi polski dżenerał
>dlaczego paljaki nie postują w multinarodowym

hej ludzie znalazłem anona idiotę

You have to go back

Nic.

A na te mundurki też wszyscy mieli wyjebane.

Go back where?

into the can

Behind the wall
T. Donaldinho

Wypierdalaj Manuel

wypierdalaj colgate

pretty rude desu, I just wanted to meet you all.

Fuck you.

aym blu da ba dee

Wypierdalaj Ramirez

but we didn't carlos

No jak tam, zuchy

ej aquafresh gdzie w holandii siedzisz