/polska/

Edycja: Węgry :3

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=sqzF_5EEsjs
youtube.com/watch?v=pBKch5Jn5lk
twitter.com/AnonBabble

Bardziej edycja: mam bana i jestem proxyciotą, ale niech będzie

konfident tutaj
jebany skurwysyn czaje się za rogiem

koło polaka się nie zrelaksujesz. ale nie konfident bo nie podjebałem

POBUDKA, WSTAĆ, KONIOM WODY DAĆ!

kleista kupa i gównopierdy

no ładnie się dzień zaczyna

ale kurwa nudy w licbazie

Dobra edycja

co masz teraz

Chemia rozszrz

tug chemia mi sie skonczyla na podstawówce

he he zachciało mi się być lekarzem KURWA NAJGORSZA DECYZJA ŻYCIA

no fakt. limity takie kurwa małe ze chuj. mam w rodzinie osobe co tez chciala. 3 razy do matury podchodziłą, zeby podniesc wynik, ale i tak nic z tego nie wyszlo. skonczyla na biologii i jakiejs farma-cos tam

Chemia jest łatwa w chuj tylko 7 lekcji w tygodniu mam jej i umieram z nudów

>tylko 7 lekcji w tygodniu
>tylko 7 lekcji
>tylko

znajomy na fizie ma 20 lekcji bo jest laureatem jakimś i frajer odmówił nauke w NASA

ej anoni nacie jakis dobry przepis na pizze

co, co sie w tych liceach teraz wyprawia

cześć zuchy

dobry ser to podstawa. i wypiekaj na płycie głównej

Chujnia babka chce mnie już od poprzedniego roku udupić z Polaka ale dyra mnie chronii bo wie promuje szkołę + ponad przeciętne wyniki z mat/chem inaczej już bym siedział w 2 klasie zamiast 3

42 645 88 78

POPROSZĘ PIZZE NUMER 1 NIE DZIĘKUJ

to. teraz 90% serów to tylko tłuszcz, ktory sie wytapia w piecu i chuj zostaje. oprocz tego pic related

Jebany Hirohito i jego downtajmy

Mnie za bycie laureatem olimpiad zwalniali z lekcji, nie dowalali kolejne.

>tug chce ci się srać ale jeszcze pół godziny jazdy pociągiem
chyba wysiądę wcześniej jak tak dalej pójdzie, chuj że do roboty się spóźnię

>licbaza
bode manuj

witam niitów

dlatego skonczyłes na zmywaku

Prowadzę badania i uczę na uniwersytecie żbsz.

(więc w sumie racja)

>idzie comfy jesień

Co zuchy macie zamiar robić tej jesieni/zimy?
Ja zacznę sobie jeździć po miastach zostając na pare dni w każdym, nigdy nigdzie nie byłem a chciałbym coś innego zobaczyć niż własne podwórko żbsz

dzieki anonku, sprobuje zrobic wedlug tego przepisu, ale to za pare dni raczej

marzy mi sie podroz po polsce i zwiedzanie, bo naprawde nigdzie nie bylem. brak kasy wiec nic nie wyjdzie. za rok pewnie (od 5 lat tak mówie)

...

Ale dużo nie trzeba mieć ananiaszu, za ~1k cybul Możesz sobie jechać na dłuższy weekend (3 dni) do większego miasta pociągiem i jeszcze ci pewnie zostanie, kolega ostatnio nabral pieniędzy na parę dni wyjazdu a sie okazało ze wydal 300cybul

spoko. jak chces jakies inne to daj znac

znalezc prace

ale ja bym chcial z byle jakim noclegiem i pojezdzic kilka tygodni. najlepiej kupic sobie jakis samochod i spac w nim.

oo panie daj tytul

>Barowicz T. - Pizza na wiele sposobów

...

domo arigato mr. pizza-mato

Widzicie robaki? Tak wygląda naturalna blondynka w Polsce, nie jakaś farbowana karyna ale prawdziwy naturalny blond. Nigdy jej nie zdobędziecie bo naturalne blondynki rodzą się tylko w wyższych sferach poprzez ostrożne dobieranie partnerów. Kinia pewnie ma już wybranego męża z którym zrobi masę uber dzieci a nie tak jak przeciętny polak typowych Januszy czy Sebixów.

Ładna żbsz

ona chyba troche rozjasnia desu

szanuje, ja w sumie latem troche pojezdzilem, ale nigdy na pare dni, zawsze rano przyjezdzalem i po poludniu wracalem. Jakie miasta chcesz odwiedzić?

Co do planów na jesień to słuchanie comfy muzyczki, głównie jazz i jakiś folk, posłucham sobie trochę angielskiego folku i będępił herbatkę owocową. Trochę pobiegam, trochę pochodzę po lesie, może się znów wybioręgdzieśdalej rowerem, porysuję sobie i chyba tyle.
nie musisz przecież zaczynać od jakichś wielkich wypraw, wsiądź do pociągu i się gdzieś przejedź na jeden dzień, jedzenie sobie spakuj do plecaka i tyle, zbyt wiele w ten sposób nie wydasz.

>wybranych partnerów

niby tak, ale chcialbym zwiedzic kilka miast od razu w jakims jednym wojewodztwie. wiem, ze wydziwiam, ale chcialbym to zrobic raz a dobrze.

ludzi trzeba chłostać ze takie skarpety i te kurwa spodnie . nawet nie mówie o 'męskiej' torebce

Na pewno Trójmiasto na dobry początek no i w ferie do Zakopanego bym chciał,
Na inne miasta jeszcze nie patrzyłem,polecacie coś zuchy?

a gdzie mieszkasz?
inb4 stalk, nei musisz przeciez podawac dokladnie, okolice podaj

Nie hejtować stópek. Jak się przyzwyczaić to ni chuja nie wrócisz

kuj. w sumie centralna polska. wszedzie blisko

wrocław mi się bardzo podobał, toruń też niczego sobie

Znajdziemy...

wypierdalaj. przez takich jak ty nie mamy ładnych rzeczy. nosze całoroczne. takie na zime sie nie nadają.

to

Ty nawet nie wiesz jak do polszy trafic

I jak tu żyć? Na zewnątrz 25 stopni a ten mi o zimie...

No no, Breslau wygląda fajnie, zaznaczam na mapce

A jak wyglądają takie podróże pociągiem? Męczy to? Często są tłoki itp?

pshek

cunt

Ale bym takiego frajera w pół złamał. Dosłownie podchodzę, jeden w ryj i Kinię biorę do siebie.

You walked into the wrong neighbourhood. As usual.

ja do wroclawia nie mialem daleko akurat, bezprzedzialowym jechalem i mialem miejsce siedzące to było ok, w miare spokoj, najlepiej sie jezdzi poza wakacjami i wczesnie rano, wtedy najwyzej troche ludzi do roboty jedzie jak gdzies niedaleko, ostatnio jak jechalem do torunia to powrot caly musialem stac na korytarzu, gdzies dwie godziny stania mialem. Najlepiej jak pociąg startuje z tej stacji na ktorej wsiadasz albo gdzies niedaleko.

>wysoki blondyn
>pewnie syn jakiegoś prawnika albo co
Zrobi z nim masę uber dzieci.
Żarcik. Zerwie z nim i jeszcze zaliczy pięciu różnych Cezarych Grzmotofiutów zanim skończy studia.

już z nim zerwała i buja się z tym aktorem z rodzinki.pl (nie karolakiem kurwy)

podobno andrzej niezadowolony

ale ogolnie polecam zaczac od najblizszej okolicy, rowerem czy pieszo, mozna wiele ładnych rzeczy znaleć, większość ludzi wyjezdza gdzies daleko nawet nie wiedząc co znajduje się w ich najbliższej okolicy

Ty słępy jesteś? On nie jest blondynem, ma jasne włosy ale dalej ciemne.

o chuj anoni tak chudne ale te cycki zwisaja spiczasto coraz bardziej
gino albo libido

akurat jest. typowy polski blond tak wyglada jak nie farbujesz

Link do newsa plox.

To nie jest blond żbisz, tylko jasny brązowy.

Ok,
Startować będę z biednego Białegostoku, cała Polskę będę mial do przejechania, jak gdzieś będę jechal to muszę tam parę dni zostać inaczej podróż sie nie opłaci,

Byłem juz w okolicy, mam samochód ale samochodem wychodzi drożej niz pociągiem dalej jechać,

>jasny brązowy
jasny brązowy to cie w nocy rucha. za chwile ci przyjebie. dosłownie polski typowy kurwa brudny blond. przy krótkich włosach nie rozjasniaja sie od slonca.

>ojebał byś sobie zapiekankę
>nie chce ci się z domu wyjść
ehh

youtube.com/watch?v=sqzF_5EEsjs

Koniec lekcji tak kurwa spierdalam do domu anonki

>zegar Wako w Tokyo
>koszulki w kolorach igrzysk olimpijskich

Boję się 2020.

eh kurwa, już od trzech lat nie miałem lekcji

>jasny brązowy to cie w nocy rucha.

a potem bedzie daj szefunciu 2 zlote co

nie żałuj. szkoła to patologia

>tfw znalazłem strój dziadka z wehrmachtu
>oddałem historykowi z mojej szkoły który to kolekcjonuje
odzyskałem honor polaka?

spierdalam tzn idę do domu normalnie bo kończyłem dziś o 11:30 bo jakaś konferencja czy ki chuj

>Dlaczego nie podaje sie dzieciom alkoholu

a to chyba ze tak

>historykowi z mojej szkoły który to kolekcjonuje

no on śmierdzi trochę takim SSmanem jego ulubionym cesarzem był wilhelm II bo uratował podobno śląsk od biedy polskiej czy coś w tym stylu ogólnie smród

szkoła? lol

>Polaka
Trochę
>Żyda
Zainkasowales za to coś?

jego żona to dyrektorka więc zdanie do next klasy mam gwarantowane

youtube.com/watch?v=pBKch5Jn5lk

czyli w sumie za cos. dobry polak

Jak był oryginalny to straciłeś 2k euro a twój historyk się obłowi ale "muh patriota! Muh ojczyzna!"

daj ktos webma z rakieta lecaca w samolot k-onow

A gowno w takim razie danon. Taki wysoki poziom w tej szkole, że trzeba się starać żeby zdać czy może tacy głupi jesteście?

Kasa w mojej rodzinie to najmniejszy problem gorzej z ocenami lenistwo dobija człowieka czasem

jest z k-on cos jeszcze poza dwoma sezonami i filmem jak do jukej jada?

Plus nie ma szans że to sprzeda miał oryginalny mundur SS w piwnicy jak mi pokazywał prędzej odda spadek jakiemuś muzeum czy ki chuj

Manga jak chodza na studia a azusa zaprasza nowe czlonkinie do 3 liceum zeby grały w kejombu.
>przeczytane