/polska/

edycja PRZEPYSZNA

Other urls found in this thread:

change.org/p/council-of-the-european-union-eu-you-cannot-stop-terrorism-by-restricting-legal-gun-ownership
youtube.com/watch?v=0J3vgcE5i2o
pikio.pl/wicepremier-pis-miazdzy-plany-rzadu-gospodarka-tego-nie-udzwignie/
twitter.com/SFWRedditVideos

kurwy osrane

ANIME

lolitki tak?

blondynki najlepsze cnie xdd

pączki>donuty

yuru yuri > non non biyori >>>>> gówno >>>>>>> gochiusa

co sadzicie o prywantych uczelniach w polsce? znacie kogos kto konczyl pik relatywny i jest dzieki temu czlowiekiem sukcesu?

yuru yuri to komedia + SOL, non non biyori to SOL + komedia. Ja bym postawił znak równości. Podobnie postawiłbym znak równości między gównem (moim) a gochiusa z powodu bycia wybitnymi przedstawicielami swoich respektownych gatunków.

memy jak sam skurwiel, siedliska nieironicznych sjw

t. maczetogród

ogolnie rak. ale tylko troche wiekszy niz panstwowe. problme nawet nie jest w uczeniach ale w masowym szkoleniu. O tej nie wiem nic

>matki polki

>akademia leona koźmińskiego
największe skupisko bananów w polsce. a uczelnia jak to wszystkie prywatne - gówniana, strasznie droga więc chodzą tam tylko dzieciaki bardzo zamożnych osób, które i tak im załatwią później prace jak dostaną papierek

TAK

...

Czemu polacy mają zawsze ból dupy o bogatych?

bo nikt bogaty sprawiedliwie sie nie dorobił

wilku bilon elo przybijamy grabe

Więc? Tylko polaczki są tak durne by udawać Batmana i dziwić sie żę są scierwem. Zachód dorobił sie po trupach i zobacz jak dobrze żyją
>inb4 m-muh degeneracja!

no kurwa bo w polsce nie ma alkoholizmu, złodziejstwa, kurestwa i polacy w milionach nie spierdalają z tego wielkiego honorowego kraju

gnije z ciebie biedaku ja sie dorobiłem na przekrętach i sram na uczciwych frajerów możecie mi pysiora siorbać i wracać do swoich magazynów gdzie pracujecie za 1600 cebul z czego 1000 idzie na wynajem mieszkania w pięknym post komunistycznym bloku

P.S wasz landlord was też jebie

nie chodzi o to z po trupach. Trump tez sie dorobil po trupach. ale taki Kulczy czy Soroż (czy jak ma ten chuj od polsatu) dorobili sie na wspolpracy z sluzbami, podjebywaniem kolegow i okradaniu obywateli

Podjebywanie kolegów i okradanie obywateli to sól ziemi, tej ziemi.

Polacy to i tak naród konfidentów i zdrajców więc co w tym złego by isć krok dalej lmao

w takim razie co w tym złego w podjebywaniu, narzekaniu i okradaniu bogatych. Albo prawo dzungli dotyczy wszystkich albo nikogo

bogaci w polsce są tak uczciwi jak przeciętny polak

są po prostu mądrzejsi i zamiast kraść redbulle ze stacji okradają korporacje

wchodzą w dupę korporacjom tak że widać tylko czubki pięt*

>oglądaj nowe JoJo
>scena w łazience
>shota penisek w całej okazałości - zero cenzury

>oglądaj dowolne anime z lolitkami
>scena w łazience
>same snopy światła i mgła że nic nie widać

zmusza do myślenia

jak poznać że locha chce się z tobą jebać?

Biedni już okradają bogatych problem polega na tym że ich sie za to karze.

Ż Y Z N
Y
Z
N

>więcej niż jeden kolczyk w jednym uchu
za każdym razem

no niby tak. ale popatrz z innej strony. biedni wybieraja odpowiednie wladze, ktore opierdola bogatych w białych rękawiczkach

>tug dzisiaj lochy same z siebie noszą kolczyki i robią sobie tatuaże

wręcz dopłacają żeby sobie wytatuować na dupie dowód że jest KURWOM i noszą kolczyki jak kurwa krowa albo koza na polu

dosłownie gniję za każdym razem

za kilka lat się będą z tego śmiać tak jak z tych głupich peruk w renesansie

co jest złego w kolczykach?

Anonki czemu dziewczyny w ogóle noszą kolczyki i inne takie gówna?

poza tym że kiedyś rolnicy tak swoje krowy i kozy znaczyli a teraz loszki sobie same to robią i nawet za to dopłacają?

bo są dzisiejszym odpowiednikiem krowy czy tam kozy

Babie trzeba założyć chomąto.

bo to poludzie (ew. femekurwy, femszmaty)

Ja jestem dziewczyną i to było bardzo niemiłe.

to są kurwa narośle debilu

nie trzeba było nosić kolczyków

Z metalu? A co ona kurwa terminatorem jest?

usuń to

jedyna różnica pomiędzy pysznymi 2D a kurwami 3D jest taka że te drugie noszą kolczyki

>kolczyki
nowy piwniczny mem?

>kolczyki

>kolczyki
noszą je matki polki

...

najlepsi są kurwa faceci z kolczykami albo najlepiej wyjebany tunel w uchu od razu (bo mnie stać kurwa)

na czole se kutasa wytatuować możecie debile xd

kurwy (polskie kobiety)

Przypominam by zagłosować przeciw zakazowi pistolecików.
change.org/p/council-of-the-european-union-eu-you-cannot-stop-terrorism-by-restricting-legal-gun-ownership
Więcej info tutaj

>nie myj zębów
>zamiast tego zrób se tunel w uchu

gnije mocno

Chciałbym pistolet i bym sie nim zajebał.

kolczyk w języku to równoważność napisu KURWOM wytatuowanego na czole

jestem szmatą

kiedys (w latach 90) to byles badass z kolczykiem

Domysliłem sie po fladze.

Hmm ciekawe czym zajmuje się ta urocza kobieta. Wygląda na trochę nieśmiała, acz przykładną matkę.

pewnie jest Polką

>od dwóch dni rysuje sobie sieć tramwajów jaka mogłaby być w moim mieście
ja to jednak mam autyzm

Polki to najpiękniejsze Kobiety i jestem dumny z bycia Polakiem.

sciagnij cities skylines/cities in motion i wciel swoje plany w życie

to

Żartowałem ty smieciu jebany ja pierdole słowianki to jakies mutanty pierdolone połowa z nich wygląda jak cyganie a urodzenie sie w polszy to jak urodzenie sie w Nigeri kurwa w Kongo.

...

dzisiaj taka jedna stała pod sklepem paląc papierosa. jak jej zwróciłem uwagę, że w takich miejscach się nie pali to oburzona próbowała na mnie napluć. boże ty kurwo czemu z jaką misją mnie zesłałeś na to gówno jebane

Sos

najlepsza

youtube.com/watch?v=0J3vgcE5i2o

...

co ona ma na głowie

>vichuje dalej nie wrócili na swoje zjebane forum
eh

>tug ta piosenka powstała 20 lat temu

uuuuu ale dupa ale cyce uuuuuu duzy test kutas staje

400 lat kurwa a ja jestem wampirem

włosy tak długie że nie widać kolczyka i nie wiadomo czy KURWOM czy nie

>azjatka
>postuje dupe w internecie
KURWOM

>nekako so uspeli pretihotapiti šumnik v besedo 'prepih'

bravo, Poljska, bravo!

co tam sapiesz kurwiu

Co tam szczekasz robaku?

...

Nie rozumiem co pierdolisz.

pikio.pl/wicepremier-pis-miazdzy-plany-rzadu-gospodarka-tego-nie-udzwignie/

>Tego chyba nikt się nie spodziewał. Wicepremier w rządzie Beaty Szydło, Jarosław Gowin postanowił skrytykować niemal wszystkie pomysły Prawa i Sprawiedliwości.

>Zdaniem Jarosława Gowina, Polska nie jest w stanie wytrzymać jednoczesnej obniżki podatków, wieku emerytalnego oraz socjalnego rozdawnictwa pieniędzy. Według wicepremiera, plany PiS są niespójne i doprowadzą polską gospodarkę do ruiny.

>szczekasz

>O, jak wcześnie wróciłeś

>zachodnie kraje
>historia podbojów
>polska
>historia bycia podbijanymi

wow piękna historia

>badass
chyba pedał

Czy dożyję czasów gdy ludzkosc będzie powszechnie kolonizować inne planety US i zacznie powoli planować podróż międzygwiezdną?

zrobie sobie kolczyk w wardze dla bólu dupy polactwa, szkoda że nie fem tutaj bo byłby większy efekt

Nie

nie byles nie wypowiadaj sie. Zalezalo w ktorym uchy miales kolczyk. albo badass albo doslownie pedał. takie czasy

...

patrzcie jaka szara myszka ukrainka na anonka czeka az do niej zagada

żyjesz za to w czasach gdzie możesz umieszczać śmieszne obrazki na kontrolowanym przez FBI forum obrazkowym

>ile dzisiaj raitingu wbiles w 3jkach?

A dlaczego męską klatę wolno pokazywać a babskie cycki to już obsceniczne?
Ta sama logika.

co za gówno pływa w szklance

liscie kurwa nie widzisz??
debilu

u mnie nikt nie nosił kolczyka, w całej dzielnicy się taki nie trafił bo to by się wiązało z wpierdolem i ostracyzmem. Były smiechy że w lewym uchu kolczyk to pedał. A w prawym to lamus. Nikomu by nie przyszło do głowy mieć kolczyk, takie rzeczy tylko w filmach dla debili jak młode wilki itp

Anony by brały?

>3D
nie