Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=dS4c28mEoGg
youtube.com/watch?v=bc8q2uzIZko
kuruc.info/r/2/166959/
en.wikipedia.org/wiki/Battle_of_Buda_(1686)
twitter.com/NSFWRedditGif

first for explain meaning of fruit + fuck your mother

in a meaningless world, you must either derive your own meaning or accept nihilism

És hol a nap kérdése te geci?
Csináld rendesen

tell me plz. it eats at me every night that i can't know the meaning of this

Írj valamit
én álmos vagyok

Faszért van ilyen kurva hideg reggel

Sötét van.

A nap kérdése:
Ánon kapott valamit mikulás alkálmából?

Gondolom nem múltál el 18

It doesnt have a meaning at all

Még több adóságot

Ti a kollégákkal nem lepitek meg egymást?

Itt nincs hagyománya. Van a secret santa dolog, de az nem ugyanaz, mint a mikulás.

How can this apple and the magyars posting underneath be so BASED*?

*Budapest/Vienna autists not included

Sok csokit. Ami azért jó, mert lesz szénhidrát edzés előtt.

Pontozzátok a reggelimet :
>250g tojásrántotta
>70g virsli
>50g zabpehely
>majonéz ízlés szerint

>807kcal
>53g fehérje
>34g szénhidrát (zabpehelyből)
>49g zsír (főként a tojásból)

telepíts gentoot az étrendedre

Heló megjöttem

He?

RETTEGJETEK, MERT ÉN VAGYOK A BUZIBASZÓ ÉS ELJÖTTEM, HOGY MEGBASSZAK MINDEN BUZIT!!!

Sátán triplái!

én is undarázs vagyok

Jó posta

Remélhezőleg ma megkapom az e-mailt és elmehetek a könyvekért.

a jányok hoztak csokit

én nagyon szeretem a csokit

aéa nincs anyamaci bn, aki 5x12-t guggol a farkadra, és utána tápláló vacsorát főz

dik ennek nagyobb a bicója mint az enyém

látens homoszexualitás

én nagyon szeretem a jányokat

VASHKOSH

Igyon forrás (érted??? :DDD) vizet?

Kipréselhetné belőlem a gecyt :x

Mekkora béta dik

Tud vki tippet hol lehetne pesten szövetkabatot venni lehetoleg nem kurva drágán, ahol van valaszték?

Tesco
5 ezerér vettem ott tavaly egy szép Napoleon stílusú szövetkabit

sziasztok, felkeltem (még nincs 1 perce se)

Kizárt dolog

hagytam csokit a nők asztalán tegnap reggelre, de egyik sem kérdezte meg, hogy én voltam-e

Hogyhogy?

turiban, gondolom
anyám néha bonyolít ilyen ruhaadomány-kiosztásokat, és mindegyik csomag tele van szövetkabáttal

szép számok

Olyan jó lenne ha szétroppantaná a combjai közt a testem miközben beleélvezek a puncikájába hől

Egy óra múlva zh :D

Egyeb ötlet? Walter milyen? Egyszer vettem naluk öltönyt, nüncsenek annyira elszallva

nekem majd holnap ilyenkor :D

műtrágya :D

7/10
Ha virsli helyett más hús lenne 9/10
+25g anavarral 10/10 lenne

az mi?

250g az hány tojás?

Egyfajta fűszer, amit rántottához használnak testépítők. Segíti a proteinszintézist.

attól függ milyen méret

1 tojás 65-100g

a nagyobból, de vannak 40g-s (veréb)tojások is
ja, 100grammosat boltban nem találsz

Ez egy proletár fonál te megvadult örjöngő habzószájú burzsuj állat.

kéne reggelizni

Virslivel egyszerűbb, és egész jók a makró értékek.
>anavar kurva drága
5

ez egy sikeres fonál ánon
ide csak sikeres emberek járnak

2 hete nem szarpostáztam itt. Ánon vett észre javulást a fonalak minőségén?

nem

attól függ melyik esete vagy a szarpostázóknak

több is van?

jo reggelt! hogy vagytok?

>Egy ölelésben, asszonyok, ki halna meg velem?
hmm

Heló
Most jól vagyok mert hétfőn végre beszélgettem egy aranyos helyeskével
Te?

szia

éppen ezt hallgatom
youtube.com/watch?v=dS4c28mEoGg
köszi, hogy megmutattad. nagyon jó banda

ott mizu?

Fogalmam sincs amúgy, hogy mennyibe kerülnek az ilyenek. Mekkora összeget kellene befektetned mondjuk egy 3 hónapos ciklushoz?

mi egy "helyeskével"? lany? did you fugg :DD

en ugyanaz vagyok.. nincsenek voltaztatasok

szivesen.
nem sok, ugyanazokat a dolgokat

youtube.com/watch?v=bc8q2uzIZko

Ja, egy lány a helyeske :D
Sajnos nem volt fugg, csak beszélgetés, de én már ezt is értékelem hő

after a while these conversations that don't lead anywhere frustrate you even more, just saying :D

Anavarból 30 napos csomag 19-23ezer Ft. Aztán mellé kell még valami teszto is. Meg utána valami ösztrogén gátló. Szóval szerintem 100ezer alatt nem áll meg egy ciklus. És akkor még a rengeteg jó minőségű kaja nincs bent.

>bedőlni a gyurmazsidónak

ezért nem lehetnek szép dolgaink

azt bezzeg észrevették, hogy hétfőn a mosogatóban felejtettem az evőeszközeimet
és inkább hagyták ott rohadni két napig, mint hogy három másodperc alatt elmosták volna
kiszophatnak he

Aztakurva. Hát eddig is ez volt a terv de mostmár biztos, hogy maradok naturál.

>bedőlni a "fontosabb a belső" zsidónak

Ezért nem lesz neked bn

árkádba vannak jó boltok?

A faszt. Dianabol aztán szevasz. Attól Pajti megindulsz a növésben. Csak legyen mellé bn, mert úgy áll majd a péló mint a Vimes doboz

van minden ami egy plázában szokott lenni
de az Örsön van ami Kőbánya, tehát elkerülném. Kökit is. Westendet is. Meg a plázákat úgy általában.

hát a győri árkád az egy ilyen nagyon mezei pláza (vmi mi a mall magyar köznévi elnevezése)

neked így meg úgy se lesz
nekem meg már van
pumpáljad magadba a szart, attól hamarabb leszel rákos

Gy...Győ............Gggyg....Gy..Gy..GYŐŐRBWBHWAHWHHAWHAHWHWHAWHWAHHAWHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAvvHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Az occsóbb? Meg amúgy hogy lehet ilyeneket beszerezni, odamész a csávóhoz, aki biztos, hogy nyomja és mondod neki, hogy adjál?

én is gyűlölöm ezeket a helyeket de nagyon kőne má' egy szövetkabát hől

...

jó posta

De hiszen nekem is van.
Olcsóbb. Neten tudsz venni. Egyszerűbb, meg nem bassza szét a fejed a Gyúrós Tibi, ha odamész hozzá, hogy adj kokszot

Amióta szűröm,azóta kurva jó

És orális vagy szúrós?

olyan brutálisan szétcsaptam a seggem hogy most még 2 nap után is fáj, vissza kell húzódnia az aranyérnek mielőtt megint dugdoshatom

Tabi. 15ezer 90db. De ez kicsit gyengébb. Viszont még tudod venni legálba. Zitazoniumot akarok venni, de nem tudom, hogy kapható-e vény nélkül

köcsög buzi

Gonosz patásorbán báncsa a szegény ártatlan menekültecskét :((((

>Bár Orbán Viktor a napokban azt mondta, jár a 10 év a terrorizmusért elítélt férfinak, az amerikai külügy azt írta, "aggódik" a szíriai Ahmed H. ügyében lefolytatott büntetőeljárás és az annak eredményeként született ítélet miatt. Ahmed H.-t 10 év fegyházra ítélték, apját, valamint anyját azzal vádolják, hogy aktívan részt vettek a határnál kitört zavargásban. A bírósági döntés a terrorizmus fogalmának tág értelmezésén alapul – fogalmazott az amerikai külügy. A közleményben arra sürgették a magyar kormányt, hogy indítsanak átlátható vizsgálatot a Röszkén 2015 szeptemberében történtek ügyében, és ebbe vonják be a "független" civil szervezeteket is. Ez alapján indítsanak új eljárást Ahmed H. és a hozzá hasonlóan elítéltek ügyében. Közölték, továbbra is figyelemmel követik Ahmed H. ügyét.
Forrás: kuruc.info/r/2/166959/

Tamoxifent nőknek írnak fel vényre, kizárt dolog hogy meg tudd venni patikában

Ettől tartottam. Akkor keresnem kell valamit helyette

hát könyörgöm geci, fizetett provokátor, erőszakra buzdított és maga is nekiment a kerítésnek

soha nem helyeslek, amikor emberek tök komolyan azt mondják, hogy hogy általános tűzparancs kéne a határra, de ott és akkor teljesen indokolt lett volna célzottan kilőni a hangadókat

en.wikipedia.org/wiki/Battle_of_Buda_(1686)

A leghosszabb bekezdés a
>Massacre of Jews and Muslims
című

>#Antisemitism
>#Ethnic cleansing in Europe
>#Religious persecution
>#Military scandals
>#History of the Jews in Europe

>Viszont még tudod venni legálba.
Hoghogy? Ezek nem itt indulnak, hogy illegális mindegyik?

>d-de a szegény ártatlan menekült nem csinált semmit, a gonosz zorbán csak is a bőrszine miatt zárta börtönbe :((((((

Zsidók a törökökkel védték a várat?
>igazán elgondolkodtat

engem az gondolkoztat el, hogy egy buzizsidó egyedül ilyen szarokat csempész bele és véd meg egy ilyen általános jellegű cikkben

Ez valami lebutított. Külföldről tudsz venni illegált. Csak ugye az nem ellenőrzött.

Lány ismerősöm fel akarja venni az anyja vezetéknevét is
Nem akarja hogy bármelyik oldalról is kihaljon a családnév
Szóval ha lesz gyereke, akkor annak 3 vezetékneve lesz
Ánon mit gondol erről?

Wew