Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=cF8iqG2WRJw
index.hu/kulfold/usa/feher_haz/2016/12/08/alt-right_mozgalom_amerikai_szelsojobboldal_donald_trump_etnikai_allam/
twitter.com/NSFWRedditGif

a te jó édes kurva anyádat rohadt alpári szartörmelék, hogy a cigány tót kaparná ki fánglival a sárga szemedet te fogatlan istengyalázata

Kussolj már el, egy kibaszott buzi vagy, fogd be a pofádat, homár, szopjál le. Kussoljál be, ne legyél már ekkora buzi, a pofádat fogjad be már. Mindenki azt akarja, hogy takarodj innen. Csak szeretném, ha tudnád, hogy egy kibaszott homár pina vagy, jártasd csak a pofád, kurvára leszarom. Egy ostoba darab szar vagy, egy degenerált kurva vagy. Szálljál le a faszról. Kérlek öld meg magad. Kérlek szépen öld meg magad. Muszály nyomatékosítanom, mindenki leszarja, hogy élsz-e. Egy kibaszott fityma vagy, egyél egy zsák faszt. Anyádék leejtettek embrió korodban? Gusztustalan vagy, ocsmányfejű buzi. Kibaszott zavaró vagy, fogd be a pofád. Csukd be a szádat, buta vagy baszdmeg. Miért kell folyton mondanod valamit? Nincs semmi értelme, annak amit beszélsz. Szaréletű. SZARÉLETŰ. Remélem a pokolra jutsz. Hülye vagy, vagy értelmi fogyatékos? Komolyan nem tudom már eldönteni. Egy buta szar vagy, mindenki fosik rád. Takarodj innen és szopjál faszt a pokolban. Nincs amúgy semmi bajom, csak kurvára el akartalak küldeni a faszba. Remélem meghalsz egy autóbalesetben, ahol kirepülsz a szélvédőn és lezúzod a gerinced. Remélem lesz két gyönyörű gyereked, akik agyrákban meghalnak. Kívánom, hogy kapd el a zikavírust amikor a feleséged terhes lesz. Vagy nyerd meg a lottót, aztán másnap halj meg, a kislányod meg majd végignézi ahogy elásnak a gecibe. Kussolj már el, egy kibaszott buzi vagy, fogd már be a pofád, homár, szopjál le. Kussoljál be, ne legyél már ekkora buzi, a pofádat fogjad be már. Mindenki azt akarja, hogy takarodj innen.

szólok a jánosnak

még több pasztát akarok

Igen? Majd akkor ugass, ha nem anyád okádékát zabálod reggelire, ami visszaböfögött disznógeci, miközben a rüh rágja le a korcs poofádat te tetűlepte koszladék cigány.

oszt mír?
Igen? Majd akkor ugass, ha nem anyád okádékát zabálod reggelire, ami visszaböfögött disznógeci, miközben a rüh rágja le a korcs poofádat te tetűlepte koszladék cigány.

nem tudom, engem múltkor ezért bannoltak

"Egészegesze", szeg szege Sztefán Nagy. Szege e szegege ge szea gesz szege paprikaszesz szeg szálad. Szega szesze komunista szegény Szlovák szege, ege sze dre szegeszsze szeg szegene.

"Geszesze szeg eszegege, kurva annyja", geszeszeg Sztefán. Egeg sze Szuszanna Horváth ege szegeszge. "Gege", sze szgeg.

Gégsze szegege ge ege geszesz. Szegge sze esz gegegesz e szeg. Esz gége Szege Szegowski, Lengyel szege, "sszrspspŁtwszpŁtvksszików szlptslsz kurwa wódka sztplszpŁ fsz". Észe gésze.

Gesz gege sze Sztefán sze szeszsze. Eszsze Szuszanna gége. Ge szeg e Szlovák szegeny szeg szege. Ge szeszgesz! Ehh, átok...

"Magyar cigány!", gesztenyegen litván szegény. Szege ég ege. Dér.

>László Benedek, "Ege szege eg geszesz szege", Budapeszt 1920

Igen, mert az összes autista teleszarta vele a fonalat, nem azért, mert én egyszer kiírtam.

a navy seales magyart akarom, meg ilyeneket nem ezt a szart

>Importált mémeket akar
én is buzizsidó vagyok

Why is it so the /HUN/ thread begins with "son of a bitch"? Also why the fruits?

AZÉR MER MENY INEN

Kuss már, egy kibaszott buzi, fogd be a szád, homár, Suco. Kuss, ne legyen buzi, szar lesz hosszabb. Mindenki akar kijutni innen. Csak azt akarom, hogy tudja, hogy kibaszott punci, vagy homár, tapasztalt szar, szar leszarom. Egy szart, egy kutya vagy egy degenerált. Fuck. Kérjük mataos. Kérlek szépen megölik. Hangsúlyozzák italt egyáltalán nem érdekel, hogy életben vagy sem. Egy kibaszott fityma vagy enni egy zacskó fasz. ¿Anya leesett a régi embrió? O undorító, meleg ocsmányfejű. Shit ideges vagy kuss. Pofa be, te buta szar. Miért kellene mondani valamit? Semmi értelme, hogy beszéljek veled. Szar életű. OHR-élt. Remélem kapsz a pokolba. Hülye vagy szellemileg fogyatékos? Komolyan nem tudok mondani. A buta szar, mindenki FOSI. Só és szar kakas a pokolban. Egyébként én nem is, csak azt akartam, hogy küldjön egy kibaszott szar. Remélem, hogy meghal egy autóbalesetben, amikor a szélvédő és kirepülsz Lezuza a gerinc. Remélem, van két gyönyörű gyermek, akik meghalnak az agydaganat. Kívánom, hogy a zikavírust amikor a felesége terhes. Vagy nyer a lottón, majd másnap meghal, a gyermek meg ELAS egy köcsög. Kuss már, köcsög kurva, fogd be a szád, homár, Suco. Kuss, ne legyen buzi, szar lesz hosszabb. Mindenki akar kijutni innen.

ez olyan feldolgozhatatlan mindenkinek hogy muszáj idedugni a mocskos pofájukat hogy kérdezősködjenek

>Also why the fruits?
because we are so fruity

>Szia, biztos hallottál már az új fánkozóról ami itt nyitott a sarkon. Most bevezető áron csak 690 forintba kerül egy mennyei töltött fánk, megkínálhatlak eggyel? Csak megsúgom, nekem az oreós a kedvencem :)

ánon mit lépne?

ezé' kő fizetnem hől? nem vmi kamuajándék hogy lehúzz ugye?

690?
>Á nem kösz bocs

elég jó a tömöritési aránya a beadandómnak ugye XD

Takarodj innen a moslék oreós konzumzsidóddal, te degenerált szakadt kis cafka

nem dőlök be a vaginális zsidónak, menny innen normi rííííííííííí

élvonalú posták
most az egyszer nem csalódtam bennetek

abszolút ez.

ZWETSCHKE

genau

>tetoválás

megvenném a fánkot és arconbasznám vele

egészségedre

we dont like escargots

fecske?

>cute hungarian girls responding to my post

bárcsak lánynak születtem volna
akkora ordas kurva lennék hogy anyámék kitagadnának

saját magát már jobban csinálja

Ja baby, we are all over you boy, come show that hot pimmel of yours

>t. Alex van der Bellen

ez
de csak a kis ratyi kocka meg no gf barátaimmal dugnék, random köcsögökkel nem

találtam egy cuki zsidó ASMR-os lányt

youtube.com/watch?v=cF8iqG2WRJw

(((ASMR)))

bedőltem a hangzsidónak?

>fánk
Hess hess nyereségek kobold

Do you have curd snack ?

Hát ezt unirónikusan így gondolom

MENY INEN

>asmr
rák

ezért nincs bnőd
mert nincs gerinced, nekik sincs, csak puncijuk
de neked nincs egyik se úgyhogy maradsz egyedül

ez miért ilyen vicces

kellene kutyát sétáltatni

minek?

Én is suttyó vagyok.

ez jó tipp kössz

Lads

jaj Dávid légyszíves, legelejétől tudtuk, hogy te vagy az

ha lenne itt is ID mint Sup Forums-on, kurvajó lenne

Nálammuködik

Who is David?

mármint mi?

basszus de tényleg nagyon cuki
még a judaizmust is felvenném érte, nem viccelek

Nem posztoltál a meditációról te cigány.

tehát mi a kérdés? Milyen fajtát ajánlok, és hogy nekem mire volt jó?

Ezaz ASMR trigger, ee a hangjatol nem az ecsetektől

bárcsak megvizsgálná a végbelemet :x

Jesz

Elején Guided Meditationt ajánlok, Youtube tele van velük. Keress valami aranyos lány hangot, vagy ami tetszik. Leülsz elején törökülésbe, elhelyezkedsz úgy, hogy a hátad nem fáj, és lecsukod a szemed. Ha gondolod félig ki is nyithatod, bár az elején nekem az úgy kényelmetlen volt. Sötétben/világosban ahogy neked tetszik.
Ha szerinted jól megy, akkor Zazent ajánlom - ami egyben talán a legnehezebb is (személyfüggő) - de ha az megy, onnantól mindegyik nagyon könnyen menni fog.
Ha érdekel a spiritualizmus, Kundalinit és Chakra meditációkat is ajánlok.

Mire volt jó. Mire nem jó. Arra jó, amire akarod. Szó szerint. Személyed formálhatod vele. Félelmed győzheted le. Én 4 év szociális fóbiából gyógyultam ki. Maszek pszichoterápia és pszichiáter semmit sem segített. Abban a 4 évben talán 2x mozdultam ki úgy a házból, hogy nem volt "kötelező" (bolt, kutya sétáltatás, stb.)

>Leülsz elején törökülésbe
na nálam itt vágta el magát ez a szar is

>Ha szerinted jól megy, akkor Zazent ajánlom - ami egyben talán a legnehezebb is (személyfüggő) - de ha az megy, onnantól mindegyik nagyon könnyen menni fog.
Mi a fasz ez, valami edzésterv?

btw nem az előző user vagyok

Köszöntem, holnap belenézek a dologba.

Lemaradt, hogy milyen pozícióban ülsz és a kezed hogy áll az mindegy (kezdőként). Ahogy kényelmes.
Teljes lótusz lenne a legjobb, de annyira hajlékony én sem vagyok.
Fél lótuszt próbálgatom jelenleg.

Kezed tartsd úgy, ahogy a legkényelmesebb. Mutatóujjad és a nagyujjad érintsd össze, tedd a térdedre.
Mudrák a kéztartások, nagyon sok van, válassz amelyik tetszik.

Én vagyok. Beszoptátok a csalim megint. :DD Merthogy tutira én csaliztamxDD

Dávid, te szoktál meditálni?

...

Szoktam. JOS meditációkat szoktam csinálni. De mostanában egyedül void meditálást csinálok.

jaj igen, beszéltük a JOS-t.
add meg a r*ddited, megfeledkeztem rólad

Ajjaj. Félek, hogy kiderülne, ki vagyok.
Nem adhatok meg más infót, pl skype nevet?

bazsi már mindent tudunk rólad

visszatudom nézni tesi csak lusta vagyok, egyszer már leírtad, nem mindegy?

Nem nagyon. De oké.

Hát de xDD
Ha használsz skype-ot, fent vagyok ott

index.hu/kulfold/usa/feher_haz/2016/12/08/alt-right_mozgalom_amerikai_szelsojobboldal_donald_trump_etnikai_allam/
>Arcom, mikor én is tagja vagyok a gonosz náci hadseregnek

Viberen fent van valaki?

megvagy kígyó

ha akarsz még beszélni akkor holnap tényleg rádírok

Írj rám most. Én meg holnap nem leszek itt valszeg

Mi a faszom késztet valakit arra, hogy csütörtök hajnalban ilyen szutykokat írjon?

(((civil szervezetek))) biztos megdobták kis kessel

ezt a kezelőfelületet mint a r*ddité
undorító

írtam

Jobb mint a 9gag sztem.

>az az érzés amikor túl okos vagyok ahhoz, hogy elaludjak