/ex-yu/

kanadsko izdanje

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=fI-h_3K0Fw0
youtube.com/watch?v=CGsYv64YUMc
youtube.com/watch?v=GFY8d1F0uhI
youtube.com/watch?v=P9rFeGAdX0A
youtube.com/watch?v=0Fl7qTEEjwY
youtube.com/watch?v=Z8ExBEFWsTY
youtube.com/watch?v=UbZr0Mm-Dxk
youtube.com/watch?v=0S5tFup2chA
youtube.com/watch?v=FSuDjjlIPak
twitter.com/SFWRedditImages

youtube.com/watch?v=fI-h_3K0Fw0

>rektovani crvi
>cokoladica
izaberi oboje

brate nije na tebi da odlucujes kako ce te drugi zvat, to ti ocu rec
a sta uopce fali pederku? umiljato zvuci dbi

on je necivilizovani homofob :/

josip

ali ozbiljno koji je kurac ovoj dijaspori, sve neki isfeminizirani pedercici

jel stvarno nesto stavljaju u vodu tamo na zapadu, sta

zapravo ima veoma uvredljive I neistine implikacije pogotovu za negoka ko nije 100% upucen u poreklo

Ovaj lik se oseca toliko inferijorno kad se pojavi dominantna dijaspora.

Evo ti jos jedan (you) majmune da se osecas vazniji nego sto jesi.

sve sami kukovi, pa pogledaj crvate

youtube.com/watch?v=CGsYv64YUMc

Apsolutno ne dbi, ne znam kako bi to zakljucio

>Molitve kod mladih češće su u teškim trenucima - od zdravlja bližnjih do nepoloženih ispita
Lmao dbi, biti mlad je najbolje, samo se molis kada ti treba

ja u crkvi nisam bio jedno 5 godina

the thing >> alien

zasto je uvredljivo?
i jos bitnije, zasto bi ikog bolio kurac

pokaj se grešniče

miroslav "debeo sam i moj omilen sajt je /ex-yu/" dragutinovich

>hriscanstvo
>islam

kakvi degenerici ispranog mozga

samo paganizam

MARIJA ŽEŽELJ JE JEBLJIVA

ovo
prejz kek bre

samo militantni agnosticizam dbi

hmm...

HMMMM !!!

samo osho i sungazing ispred grupu normija dbi

ne zaboravi da tipujes rabbija barem polovinu tvoje mesecne plate, bog to najvise voli

kako bi drugacije mogao da prijusti novi mercedes

onaj model iz 2016 mu je vec skoro godinu dana star >:^)

What did he mean by this

išamarao bi je kurcem dbi

zato sto se mrni ne dopada

koje si ti vere pederko?

samo dijaspora bajo moj

a jbg bajo znas da tako svijet ne funkcionira

Muslimanske

I to je velika steta

Hm?

ja sam titovo dijete, nikad nisam krsten (dakle nije ona fora da sam ko edzi tinejdzer reko da je religija za kurac i da vise nikad necu u crkvu)

zadnji put sam na misi bio 1989. godine i to protiv svoje volje

ergo fejlovao sam kao crvat

samo falun gong bajo moj

mene su krstili sa 9 godina, od tad sam u crkvi bio samo na vencanjima

Hello im a turk OSMAN and have bosnian muslim freinds. i hate serbs lol we fucked your grandgrandgrandgrandgrandgrandgrandmothers hahaahaha osman power. Fucking serb hooligans always fight with weapons but not with bare fists, cowards!

bosna = turska
one love

hahaa honestly sometimes when im down i just think about my ancestors and how we cucked greeks and serbs haha. We are your daddy ;)

Constantinopel is ours 4ever in name of Mohammed alayhi as salam.

croats are cool but dont try to fuck with us we are watching u lol

kafica, lotus pozicija pa na spavanje hehe

ocu da jebem nesto jebote

ima li ovde neka riba, bilo koja da se pojebemo? mislim da bi i najgoru gaborku saleteo kao ker, jebo bi i rupu na saksiji koliko sam zagoreo

jebote kurva kosta 1500 dinara

glup si

barem nisam crvat

al zato si krivoslavac

>zadnji put sam na misi bio 1989. godine i to protiv svoje volje
wtf koliko si ti star

rimokatolicanstvo je idolopoklonicka jeres

>ergo fejlovao sam kao crvat
ali si zato uspeo kao ljudsko bice

youtube.com/watch?v=GFY8d1F0uhI

youtube.com/watch?v=P9rFeGAdX0A

jako volim slusati tonyja centinskog

tony daje feelove bajo moj

youtube.com/watch?v=0Fl7qTEEjwY

ja sam...

JA JESAM!!!

klasicna exyu mema

waifu

uhhhh jos jedno mjesec dana pa 35.

wtf pa ti si opusteno video rat hehe :3

koja je tvoja omiljena ex-yu mema?

rat sam prozivio u zagrebu, jedino sto se mene direktno dotaklo je kad je 1995. mile martic ispalio one rakete na zagreb, od kojih je jedna pala na igraliste gimnazije u krizanicevoj. grunulo je u picku materinu, sva stakla na prozorima su odletjela u kurac i nakon toga su morali razminiravati krov meni iznad glave (bio sam na zadnjem katu) da nije slucajno koji zvoncic zavrsio gore

osim toga je rat za mene proso onak dost bezveze

s druge strane, moj prvi susjed i frend ima sad 40 godina, pobjego je iz slavonije za vrijeme rata, on se zbilja nagledo svega i svacega. kaze da popizdi svaki put kad neko od politicara serne da se moramo prisjecati rata, pa onda proser sa obiljezavanjem pada vukovara, kurac palac.... on kaze da se upravo NE zeli sjecati i da zbog toga uopce nema TV jer mu u zivotu ne trebaju ta sranja, samo ce se sekirati bez veze

jednog dana ces svatit koliko su meme zapravo gay

wtmil

malo sam ljubomoran jer sam rođen 89. i nisam u potpunosti uživao u trash dance klupskoj sceni

youtube.com/watch?v=Z8ExBEFWsTY


al uglavnom 90'te su za dijete bile najbolje godine za odrasti (ako si bio ratom nezahvaćen kao ja sa sjevera)... tradicionalne igre i druženja + početak playstationa i pc-a

FIGAROOOOOO

Sta mislis o vasoj trenutnoj vladi i o tome kako nas jebu na svakom koraku sa provociranjem i tako tim sranjima sto ljude opet vraca u nazad na stara losa vremena?

Meni je isto zao sto nisam proziveo devedesete kao neki tinejdzer

Dok si i dalje “ti”,
slijep si za oba svijeta.

Opijenost sobom neće ti
dozvoliti da vidiš.

Tek kada se očistiš
od straha i bijesa, presijeći ćeš im
duboko korijenje.

>uživao u trash dance klupskoj sceni

vidis za mene je ta muzika totalni krindz, prvo su blesavi tinejdzeri forsirali tu muziku i nisi se mogo maknut od tih govana, kasnije se to uspjelo dodatno pokvariti kad su jebeni dzaneri prigrlili tu muziku. priznajem da tu i tamo upalim to nabijanje, ali samo kad sam urokan ko krava.

iskreno mislim da je nasa vlada neka zajebana kombinacija obdanista i psihijatrije. upravo zbog toga sam glasao za zivi zid i onog sincica i pernara, reko sam a jebemu kad se u saboru svi ponasaju ko da su pobjegli s psihijatrije, evo vam materijala i fuck off. ne pratim vijesti, nemam tv, ne sekiram se i zivim mirnije.

Ma živo mi se jebe,ne pratim socijačnu okolinu.

Jel ovaj Pernar baziran ili je odgledao zeitgeist pa samo sere hipsterska sranja o tome kako banke upravljaju nama i kako su nam oni nametnuli rat i tako dalje...?

youtube.com/watch?v=UbZr0Mm-Dxk

lik je hodajući zeitgeist, ali nije od odande to pobrao već je čitao te knjige i sl.

gledao sam neku tv emisiju prije nekih 5 godina gdje je promovirao te neke anti banke knjige... dbi čovjek ima pravo iako je mema

Ma sere sloboda govora i "ovi sponzorirani od USA će postavit šerijat",a podržava šerijat u Iranu i onaj hezbollah koji također hoće uvest šerijat.

ima pravo ali to znaju i vrabci na grani do sada

citave drzave su propadale jer su pokusale da se usprotive (((njima)))

ne vredi od price nista, mislim jes bedno kad skontas sve to ali si previse slab kao drzava da ista uradis, to je bio jedan od razloga zasto je jugoslavija morala biti oslabljena da bi mogla biti opljackana a zatim porobljena

naravno bez pomoci domacih izdajnika to se ne bi desilo nikad, narod stradao a njih trojica svi umrli prirodnom smrcu i obogatili familije i kolege izdajnike

>ima pravo ali to znaju i vrabci na grani do sada
znaju kurac... seljačine kojih ima kod nas i kod vas 80% stanovništa pojma nemaju i nije ih briga previše


po mojem na banke treba vojskom, oružjem i ničim drugim, ali ja se smatram "edgy" i nisam politički korektan

Godine su prosle pune muka

jugoslavija je srusena zato sto je izgubila svrhu
jedini njen smisao je bio da izigrava tampon zonu izmedju varsavskog pakta i natoa, kad se sssr raspao nije vise bilo potrebe za tim

ja cak mislim da bi jugoslavija opstala u celini da je bila clanica varsavskog pakta kao madjarska ili rumunija recimo

taman da je Juga imala utopijsku ekonomiju mi smo tu prokleti točno na ovom mjestu gdje se sijeku 3 religije, više nacija, pizde materine i povijesni kompleksi i nikad neće biti mira tako dugo dok nacionalizam nestane i dok cijeli svijet postane neka unija čovječanstva i kad počne istraživati svemir i naseljavati planete... neironičan sam

Ja bih iskoristio tu priliku samo da koljem. Jebe mi se za politiku.

glup si

ma da, nego ne znam zasto sam uopste to rekao, valjda na trenutak odlutah sa mislima

nema nam spasa kad su nam vecina stanovnistva i dalje one zaostale nepismene matore komunjare, cetnici i ustase

voleo bih da bar mogu da kazem da se nove generacije kao popravljaju i da kontaju nesto ali slaba prica i tu, tako da i treba da nas jebe ko stigne

ali voleo bih jebemu mater rumunski scenario, da ih sve porokamo i ne moram posle ni ziveti , samo da mogu da ih postrojim ispred skupstine i redom da krenem nozem da umiru polako dok se gledaju

>glup si
i dobro mi je hehe

hehe

dovedite mi majmunka priklalo mi se

>podržava šerijat u Iranu

To je potrebna protusila vehabijama iz Riyadha što goje račune od (((onih))) s kojima Clinton radi.

prvo i osnovno jugoslavija je propala zato jer je osnovana na ekonomskom sistemu koji NE FUNKCIONIRA. osamdesetih se ekonomija totalno raspala i doslo je do socijalnog nemira i probudili su se stari guzoboli. ta troclana banda je pametno zauzdala guzobol i desilo se to sto se desilo.

jebemu mater, sjecam se kako sam s babom isao po ducanima, kad si isao u kupnju nikad nebi dobio sve u jednom ducanu, recimo prvi je imao par kruhova ali nije imao mlijeko (u vrecama) drugi je imao mlijeko ali nije imao puter itd itd. morao si svaki dan obici desetak ducana, a zarulja nije bilo ama bas nigdje. onda su uvozili smijesno lose zarulje iz albanije i rumunjske, i za ta govna su ljudi stajali u repovima, kao i za kavu. moj deda je tri puta prekuhavao i reciklirao soc od kave jer kave nije bilo. a bogami nije bilo ni prave cokolade ni banana.

donesite mi glavu bogdana labana

...

sve ovo je iscenira onaj Soros... lik je doslovno onaj Anthony Hopkins iz Westworlda

krivi ljudi su pobijedili 40-ih

jebem ti mater ustasku

>35
strasno, najgore je biti star

saosecanje dbi

>jebemu mater, sjecam se kako sam s babom isao po ducanima, kad si isao u kupnju nikad nebi dobio sve u jednom ducanu, recimo prvi je imao par kruhova ali nije imao mlijeko (u vrecama) drugi je imao mlijeko ali nije imao puter itd itd. morao si svaki dan obici desetak ducana, a zarulja nije bilo ama bas nigdje. onda su uvozili smijesno lose zarulje iz albanije i rumunjske, i za ta govna su ljudi stajali u repovima, kao i za kavu. moj deda je tri puta prekuhavao i reciklirao soc od kave jer kave nije bilo. a bogami nije bilo ni prave cokolade ni banana.

najjače mi je kad krenu jugonostalgičari kako im je bilo bolje

top lele, ni sapun, TV, struju, vodu itd. nisu imali 60-ih, 70-ih dok su ameri snimali Star Wars npr filmove

t. petnaestogodisnjak
ali siguran sam da ces mi sad odgovorit da imas 30+ godina i da si bio ziv u tom vremenu juge, klinjo ;)

Kad je Tile radio domjenke u vilama sa ovima iz Veyvooda i bacao milijune šta je oprana masa davala u zajedničku blagajnu.

ni hrvati ni srbi nisu niti ce ikad vise ziveti onako dobro kako su ziveli pod tom "greskom" zvanom jugoslavija pa nek istoricari pricaju sta oce, to ti je cinjenica bajo dok se svemir ne ugasi

takodje, maratonci > star wars

Dovedite mi taksistu priklalo mi se

>sprema slike bosanskih kurca na kompu
>druge naziva maloljetnicima

>on je smrdogorac
ajoj haha

zivote lutalico, kutijo od eurokrema u kojoj je mast

>jugoslavija 75.
youtube.com/watch?v=0S5tFup2chA
>USA 77.
youtube.com/watch?v=FSuDjjlIPak


>hurr durr bilo mi je bolje kad sam bio mlad nego sada kad umirem hurr durr

jugoslavija je bila oko 30 godina za zapadom

>nacionalizam
>mrznja
>bankari
>Soros
>...

i ja tu kv

hehe znas kako, ti si rodjen u sranju i umreces u sranju

neki su bar osetili raj na zemlji

ahah ovo jebote

Dokažite da je Srbin.

>neki su bar osetili raj na zemlji
pogotovo kad su imali parnu tablicu a neparni su smjeli točiti benzin lol