/ex-yu/ noćna smjena

Ne znam više dal je noć ili jutro.

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=sCeYJS0Jh0U
youtu.be/bqz9CYOv5eg?t=1h8m55s
youtube.com/watch?v=b3j4CF_6O5U
youtube.com/watch?v=OIsJmgp1xsk
torproject.org/projects/torbrowser.html.en
youtube.com/watch?v=145r07x78s4
reporter.si/clanek/slovenija/slovenska-varnostnika-na-spletu-prodala-za-15000-evrov-orozja-488528
youtube.com/watch?v=viVKT-SApLU
youtube.com/watch?v=NHANsoZsTS4
youtube.com/watch?v=rjsriiKEgec
youtube.com/watch?v=_8r0IiTg2Uk
thehiddenwiki.org/
youtube.com/watch?v=Ulh0DSLZLxU
twitter.com/SFWRedditImages

Ftfy

Ftfy

Dosadno mi je u životu i želim se drogirati. Već koristim normabel i xanax al mi je to dosadilo. Kaj da počnem koristit a da ima ovdje? Žuto, bjelo I vutra me ne zanimaju.

youtube.com/watch?v=sCeYJS0Jh0U

Krokodil.

>a da ima ovdje

napravi ga verovatno ima na youtube DIY

Otkud ti ksanaks?

Od psihijatrice

Di se može nabaviti morfin? Jel se to prodaje u ljekarnama kod nas?

momak, jesi li ti retardiran

...

youtu.be/bqz9CYOv5eg?t=1h8m55s

sanjao sam da smo imali ex-yu meet-up u Zagrebu i da su svi bili zgođušni i normiji (poput mene) i da je cak bilo i nekoliko cura. Jedna je bila lijepa i špreho sam ju. Pitala me na koji faks idem, al me bilo strah rec pred svima

A onda mi je netko ukrao kaput i ostale stvari te su svi nestali osim te cure koju sam onda jebao

bukvalno najruzniji grb koji postoji na svetu
dokazite da gresim

dobro jutro pederi.

baka mi dala 10 eura

youtube.com/watch?v=b3j4CF_6O5U

RASISTI RAUS

youtube.com/watch?v=OIsJmgp1xsk

!horoskop

...

brm brm

>Pitala me na koji faks idem, al me bilo strah rec pred svima
filozofski?

Pogledao sam cijeli Usagi Drop proslu noc
jebote

možda je nešto još gore
možda je privatni

>u Njemackoj potjera za "Anis A."
>slika

5 maraka kaze da je boshnjoooooook

noice

i fix slovenian flag

Zlata Bartl rođena je 1920. u Docu kraj Travnika u BiH. Poslije velike mature odlazi na studij u Zagreb, gdje na prirodoslovnom fakultetu diplomira kemiju, fiziku, matematiku i mineralogiju. Odrasla je u sarajevskoj obitelji iz imućnijeg građanskog sloja. Poslije diplome vraća se u Sarajevo, gdje predaje na gimnaziji.

Tijekom revolucionarnog terora nakon II. svjetskog rata izrečena joj je kazna od 8 godina zatvora, jer je učenice vodila na izlet u Rim. Uz to joj je otegotna okolnost bila, što je pripadala ustaškom pokretu. Nakon što je u zatvoru oboljela od tuberkuloze kralježnice - od posljedica te bolesti će patiti ostatak života - biva 1946. godine, nakon 15 mjeseci zatvora uvjetno otpuštena iz kaznionice u Zenici.[2] Godine 1945. stradao je i njen zaručnik, koji je viđen u jednoj od kolona Križnog puta.

pitam se jedu li Srbi Vegetu

ljudi, recite mi šta ja moram znati u vezi sa DarkNET-om i DeepWeb-om?? Koji je kurac ovaj Tor Browser, to sličan endžin ko Chrome, Firefox i Opera?

ajte znojavi nerdovi objasnite malo molim.

torproject.org/projects/torbrowser.html.en

pretenciozna sranja, mozes da vidis sajtove koji prodaju drogu i oruzje i to ti je to
i sajtove za pedofile, ali sve u svemu, sranje

gdje su nove meme

noice

anone Tor je nesto kao i2p, u osnovu umjesto da otvoris Firefox i kad ukucas google.com/ncr da se povezes na google server preko svoje konekcije;

tor/i2p na tvojoj masini starta proksi server na tvojoj masini koji se povezuje sa peer2peer mrezom kroz koje dobija vezu.

Znaci umjesto

klijent -> isp -> server
imas
klijent -> klijentov proksi -> isp -> tor "cvor" -> server

>oruzje

hmm

A u čemu je stvar sa ženama? Pa one ni nemaju PENIS! Hahah hahah heheh... Pa mislim koji KLINAC!? HAHAHAH hahahah hahh aaahh....
Ljudeksi moji atmosfera je fakat vatrena večeras i moram se zahvalit svojem namber uan sponzoru SHOOSTERU®

ne gnjavi se s tim
NSA nije briga za nekoga tamo slovenca
jedino ako želiš pizzu sa sirom (ne preporučam) ili drogu

hvala na odgovoru baje moje, ne interesuje me pedofilija a i drogica je na dovatu ruke, nego zanima me morel kakva dobra utoka da se pazari tamo?

jeli nezdravo ulaziti na taj p2p bez VPN-a??

ne bih znao, i mene je zainteresovalo da se moze masinerija nabaviti tako, ali kad uzmes u obzir da su

>Tor
napravili americki kontraobavjestajci

a
>i2p
ima listu (pretpostavljam) irc nickova kao autore

, ne bih bas skocio da s povjerenjem koristim te servise

hashtag dbi

Dovedite mi taksistu da napravim gulas od njega

Dovedite mi majmunka da napravim banana split od njega

youtube.com/watch?v=145r07x78s4

pitam upravo jer su jučer dva likova strpali u čuzu zbog darknet prodaje.

reporter.si/clanek/slovenija/slovenska-varnostnika-na-spletu-prodala-za-15000-evrov-orozja-488528

a jbg steta ne pise metoda kojom su ih nasli

samo zbrojevka deco, samo zbrojevka.

>ne pise metoda kojom su ih nasli

pise, ovdje

TUČE THOMPSON, KALAŠNJIKOV, A I ZBROJEVKAAAAAAAAAAAA

profe$$ore pobratime mijo

youtube.com/watch?v=viVKT-SApLU
>on optuzuje da su se culi povici "zig hajl" i "hajl
hitler" da je nekima preceno nozem a koleginicama silovanjem

>drogiranje
>hrvat
ista stvar

>ono kad se probudiš u Zvonimirovom gradu i vidiš samo Hrvate oko sebe

dobro jutro dzezveri
>siptar

imas brate probotzora na jutjubu.
pisi: probotzor darknet i deep web

>snimas sebe dok pricas

barem turi nekakve stock klipove tudume

youtube.com/watch?v=NHANsoZsTS4

youtube.com/watch?v=rjsriiKEgec

youtube.com/watch?v=_8r0IiTg2Uk

ma dobro jebeš to, nego gde da nadjem te sajtove? ja bi neko pištoljće da vidim.

sajtovi imaju kao .onion domain.

lsd je ok
možda gljive

nikad ih nema u tredu i odjednom se pojave i traze nacine da nabave oruzje malo mi je to sumnjivo za sto se to slovenci spremaju?

aj daj neki skrinšot adrese ili nešto da vidim šta ukucat.

thehiddenwiki.org/

>za sto se to slovenci spremaju?

>petsto godina pod Turcima

Zašto Srbi ne slave Božić 25. prosinca?

dan rodjenja gospoda isusa hristosa?

...

zasto serve ne slavi zicbo?

...

>1000 godina pod ciganima

tvojoj majci je bilo dovoljno 5 minuta

Srecan prvi dan zime /ex-yu/!!!!-!

...

hvala

Ima li snrga?

keknuh

nema :( a bas bi volila da malo zapada

...

To sto se javljam odavde, tvista pedeset metava ispod vazine Tevazija, svedoči da je ugvožen ne samo moj fizički integvitet, nego i vasceli svpski navod!

Govovili su mi da sam kveten, gađali su me joguvtom i sapunom, kao da se ne pevem i da zaudavam...

A ja im povučujem; možete da me nevvivate, možete da me živcivate... Sve je to vezultat belosvetske, amevičko-bevlinsko-vatikasnke uljuduvme koja nastoji da svpski navod uguva pved svvšen čin!

Pvozivali su me i nazivali vaznim pogvdim imenima kao; vojvodo pedevu, pa onda, Cvvena vojvodkinjo, kava te Đovđe, tvoj vektum je naša obećana zemlja, tako su uvlali... Vetvibutno im povučujem da svpski navod ima isovijska pvava na: Belu Palanku (Island), Južnu Palanku (Antavtika), sevevno move (Avtik) i vekovnu pvadedovinu, SAO Paolo koji je glavni gvad Velike Svbije.

Bvaćo, nemojte se obazivati na Opevaciju Oluja, koja je divigivana od stvane amevike i gde je u 74 časa vazjebana SAO Kvajna, nego se okvenite osvajanju vekovnih svpskih svemivskih prostvanstava!

Sledeći pvojekat je Mavs koji pvestavlja vekovni svpski planet na kojem je pvedviđena Mavs-Svbija bez tvaktova Zetova i sličnih Hvvatskih šacovanja. Planivamo kolonizovati i Satuvn čiji pvstenovi govove o istoviji svpskog navoda u svpkoj vaseljeni.

Svpski navod je pokvenuo u južnoj amevici i Cpcki kavtel sa kojim pvodajom dvoge želi pomoći Kapetanu Dvaganu kupnjom pilula pvotiv tvudoće jev hvvatska policija planiva valikalno i bvutalno pokušati od njega da napvavi tvudnu ženu.

Sad da nije bilo rata, otišao bih u Gračac, Benkovac, Bratiškovce, Međare, Islam Latinski... i našao neku siromašniju srpsku obitelj da mi daju ruku svoje kćerke, da ju vodim na obalu. Sve ove vlajine su se već doselile ovdje i materijalno-financijski probarabile. Govorio mi je stari koliko poštenih i čistih krajiških curasi mogao naći po selima, neiskvarenih gradskim životom na obali. Kaže najpametniju i zreliju curu koju je imao, bila je Srpkinja iz Ravnih kotara, s nevjerojatnom rodbinom (osim ujca iz Beograda koji nije mogao podnijeti Hrvate)

pss

>nikad nisam jebao
>23 godina
>i kada bi me usralo da pojebem nesto svrsio bi za sekundu i obrukao se
Ne mogu ja ovo

jebo si kroasan sta oces

Zdr

tvojoj ni 1000 godina ili sta?

jebote hrvat kad ti spusti, uvredi i sebe i blizu familiju.

...

Napravite fotosop onog turcina gde je jazavac sa pistoljem a taksista lezi na podu

...

youtube.com/watch?v=Ulh0DSLZLxU

jedem pica pogacice i pijem domaci jogurt, dok sam na ex-yu a moja mama je na fejsu i u pozadini ide kviz na hepiju

comfy dbi

o da hvala prijatelju saljem puno rakije od meda

>Гдe cy вaши тepмoпилcки клaнци?

Nista.

Sa obzirom da niko nije objasnio kako treba

tor ti se povezuje ovako

tvoj klijent -> tor cvor -> tor cvor -> tor cvor -> tor exist node

Tor cvor ili exit node moze biti bilo koji racunar na tor mrezi, mada je po defaultu svakom ko skine klijent ta opcija iskljucena, i ne treba da je ukljucujes, postoje i dedicated serveri kojima je jedina svrha da budu tu.

A sta ima tamo ?
Ukratko nista.

Svaki sajt koji vidis da prodaje nesto 99% je scam, pogotovo oruzja/asasinacije tako ta sranja.
Placas sve u bitcoinima tako da ako te neko scamuje nemas sanse teoretske da povratis.

Imas biblioteku "zabranjenih" knjiga, kako napraviti gas bombu, i tako ta sranja, ali realno to imas i na obicnom internetu koliko hoces.

Jedino zanimljivo tamo bio je SilkRoad a to su zatvorili
Ima sad v2 ali realno koga za to boli kurac nemam ja para da kupujem drogu

Imas kao i da prodaju od apple-a kradene iphone i macove, ali kome to treba kad svi noviji imaju tracking device

Imas gomilu sajtova sa "creepy" sadrzajem kao npr medicinski eksperimenti, opet 99% sadrzaja lazno, neko kopirao stvari sa creepypasta wiki.

I naravno imas par ozbiljnih sajtova tipa wikileaks ili blog, ili dva iz Irana i tako tih drzava gde ne sme nista otvorena da se pise po internetu.
Ali realno koga zabole kurac za zivot u iranu.

Drugim recima nemas nista

>Noćna smjena
Radim od 10 uveče do 6 ujutro u IDEA supermarketu
ocjenite me, hrvaćani

>oću curi kupit ps4 pro za božić pošto je rekla da to hoće
>danas mi kaže da joj je danas mama kupila normalni ps4
>pita me samo za kablove da spoji na monitor pošto nema tv

jbg

kolko para

>Ustedeo 300e
>zali se

Jesi ti retardiran ili nesto ?

hahahahaahahahaahah
>on doslovno nije neet
e na sta ti trosis zivot..pitacete starost gde ti je bila mladost

>ook neet (ali idem na faks) i zaradjujem 2500kn mjesecno

radi samo privremeno, menjam radnike koji su uzeli slobodan dan
noćna smena je 215 dinara po satu što mi na kraju izađe oko 1720 dinara za tih 8 sati rada (od 10 do 6) što je 13.95 evra
do sad sam radio 3 puta i to je 5160 dinara što je 41.85 evro
>pitacete starost gde ti je bila mladost
retardu provodiš vreme na 4chanu.