/polska/

edycja poznonocnozimowa

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=KQTq07gihqg
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,21191724,satyra-w-wykonaniu-tvp-w-szopce-noworocznej-zarty-z-wygladu.html#Czolka3Img
polsatnews.pl/wiadomosc/2017-01-02/elk-petarde-do-baru-z-kebabem-wrzucil-inny-polak-juz-po-zabojstwie/
youtube.com/channel/UC3qXsZi6eHfvoRBuIfvQcZQ/videos
youtube.com/watch?v=chprwPfP7xY
twitter.com/NSFWRedditGif

...

Zdeh

nie, idź spać

Keep Poland clean from imiggrants

mämmi

O Kurwa

Show some respect towards Poland
youtube.com/watch?v=KQTq07gihqg

Wlasnie uslyszalem syreny a teraz slysze koguty mam nadzieje ze to tylko cwiczenia haha
mam nadzieje

Could fingol, with execelent Polish come as Polish on your eyes.

pic rel? Probably
but anyone is going to find out you're not polish. Its hard to have not-polish accent and im almost sure you dont xD (you=person youre talking about)

elo wstałam
w sumie to nawet wczesniej ale dopiero teraz postuje

to have polish accent* if yout native isnn't similar to it

nienawidze kobiet, moglabys pisac w formie meskiej? bo dostaje pierdolca

Well do Polish hate Finland?
Much as on this board

...

Elo robaki wstajemy

otwieram nitke najlepszym stateczkiem

Literally everyone capable of speaking perfect Polish could pass as a local, well maybe except people whose look automatically gives away their origin as for example in case of blacks, arabs etc. The problem about speaking perfect Polish though is that it is barely doable for someone whose native language is not Polish or at least slavic.
I personally do not know anyone who would hate Finnish people.

Sure you look like us

>>wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,21191724,satyra-w-wykonaniu-tvp-w-szopce-noworocznej-zarty-z-wygladu.html#Czolka3Img

You could come as polish on my face :3

Wstawać kurwie

a jeszcze sobie poleżę

are you asking again or are you other guy?
+ i personally like finland and i'd like to live there

no elo wstałem/wstałam
(niewłaściwe skreślić)

Haha Polaczka zajebali pod kebabem, dobrze mu tak, brudną kurwą był.

@69380117
ale jak łowisz to sie troche postaraj

Źle mówię? Dobry Sebix to martwy sebix. Moim zdaniem ci muzułmanie wyświadczyli Polsce przysługę wyrywając tego chwasta.

@69380224
ale to tez napisz, ze nalezy zajebac takze tych ciapatych

co robicie? ja? siedzę w pracy i udaję, że nadrabiam zaległości po urlopie

A na chuj? Jak nam ulicę z tego ścierwa łysego sprzątają to niech robią swoje.

pozycjonuje strone. Sam bo chcieli ze mnie zedrzec w firmach

a jaką stronę?

@69380305
ale oni tez scierwo o kolorze gowna

Swojego małego biznesiku. Mała konkurencja wiec samemu moze sie uda wejsc na pierwsza strone. Juz zdobyłem 2 miejsca w ciagu 5 dni. Jestem na 21. Rozpytywałem sie po firmach i maja dziadowskie warunki - mniej wiecej z 500 zł przez 12 miesiecy. Jedna nawet w rabacie 1000 przez 36 miesiecy. Idź pan w chuj z takim rabatem

co to za biznes, tak mniej więcej?

szkolenia. na razie zaczynam. korzystałem z adwords zeby sie reklamowac, ale pozmieniali ostatnio warunki i mi sie nie opłaca, choć i tak mają taniej niz pozycjonowanie

>bądź Polakiem
>zrób awanturę w Kebabie
>wysadź mały ładunek wybuchowy wewnątrz
>wdaj się w bójkę z kucharzem
>przez przypadek dostań nożem

He didn do nuffin

>He didn do nuffin
nikt tak nie mówi desu. ale teraz dobra atmosfera zeby zrobic kryształową noc

Właśnie wlazl mój kierownik debil i przyjebal się ze śpię. Jak kurwa nie ma co robić. Zaraz pojadę chyba do serwerowni żeby nikogo nie musieć oglądać i słuchać jakiego to mieli hehe sylwka udanego. Pic oc.

Z czego szkolenia?

nie powiem przecież.

Oj ogólnie, informatyczne, finansowe czy jak powiększyć sobie kutasa?

powiedzmy ze finansowe. zresztą co za różnica. teraz musze klepac teksty dla pozycjonowania jak małpa

Miau

мяy

Jakie jest Wasze zdanie o ataku w Ełku? Tutaj w Niemczech nie ma mowy o ataku, ale ciekawi mnie co inni Polacy myślą o tym.

Meow

raczej porachunki bez związku z religią, ale dobra podstawa żeby napierdalać ciapatych

Dobra okazja do wylapania nazioli

wróbelek elemelek?

debile petardy rzucają nie patrzą nawet gdzie kurwa (wiele razy byłem tego swiadkiem) a potem się dziwią że ktos ma dosyc
inna sprawa za to kogos zajebać, troche overkill

poważne

wszystkich narodowców nie wymordują ale warto próbować

Też tak myślę, że zabicie osoby za kradzież to trochę overkill. Z drugiej strony Polacy przynajmniej teraz widzą jak cudzoziemcy z arabsko-afrykańskich krajów się zachowują, w Niemczech takie wydarzenia już stały się codziennością.
Kurde, chciałbym wrócić do Polski ale jeszcze muszę studiować kilka lat w tym chorym kraju.

tobie się nie pojebało aby

ci z kebsa to tutaj żyli i pracowali a seba co dostał kosę to nie Polak tylko jebane zwierzę tak jak wszystkie łyse pały z gównomiasteczek Polski B

nie mieszaj nacjonalizmów do słusznego tępienia populacji pierwotniaków bo jeżeli ktoś w Polsce się zachowuje jak cudzoziemiec z arabsko-afrykańskich krajów to własnie seby wyklęte w dres zaklęte

my juz dawno wiedzielismy jak to scierwo sie zachowuje, dlatego nie wpuszczono zadnego z tej smiesznej kwoty. Wracaj do macierzy. Pogromy w przygotowaniu

>my

chrychłem z łysej pały

>ci z kebsa to tutaj żyli i pracowali a seba
dosłownie dindu nuffin. kara ścierwo

szydzę z męskiej cipy

>podpierdol kolę
>wrzuć petardę do pomieszczenia wypełnionego ludźmi
>ucieknij jak żołnierz wyklęty do lasu po ograbieniu wsi
>łolabege polakuw mordujo

>rozpierdol budynek polskiemu przedsiębiorcy, którym ma ze sprawą zabójstwa tyle wspólnego, że ciapaki mu płacą za wynajem lokalu
nacjonaliści to bardziej grzyby czy jednokomórkowce

a gdzie info o religii pokoju? oczywiście nie miała znaczenia. dindu nuffin

>wynajmij lokal komuś kto ma na imię Ahmed

polaka nie było stać na wynajem

ale mam nadzieje, ze ciapatego bylo stać na ubezpieczenie

Altyn Altyn
Altyn Altyn
A~Altyn Altyn

polaka stać na kupno lokalu ale na wynajem to jusz nie XDDDD hahahe ale to wymysliles mati dawaj mema zrub z tego rajdujemy narodofcuf XDDD

a jakby mu sprzedał kosę pod żebro Mieczysław spod Sanoka to byłby sztos rozumiem?

sprzedawca kurwa kebsów na pewno był uśpioną komórką ISIS i tylko czekał uuu kurrrwaaa muszę dopierdolić jakiemuś Sarmacie dajcie mi go słyszycie DAJCIE MI GO

a tu podbija Sebastian wyklęty nasz bohater niewinnie wyzwala puszkę koli i rzuca bezwiednie petardę w lokalu gastronomicznym po czym ucieka niby Batman

TAK KURWA WRESZCIE WYPIJĘ POLSKĄ KREW pomyślał właściciel i dawaj kurwa jak go zaczął mordować to jeszcze śpiewał sury z Koranu

za okna i elewacje będzie musiał zapłacić właściciel
co miał przez to na myśli

ej wiecie kto powinien całe to zajście skomentować?
nasz nieukoronowany król, znany zbrodniarz wojenny, przedsiębiorca i bajkopisarz, Turczyn T. Turecki

>za okna i elewacje będzie musiał zapłacić właściciel
Trzeba było się ubezpieczyć

ayy beyb want sum fuk

ich było kilku mordo

>Cimoschewitz
hmm

>a jakby mu sprzedał kosę pod żebro Mieczysław spod Sanoka to byłby sztos rozumiem?
Miecio jest u siebie i moze napierdalać kogo chce. Ciapaty ma być cicho bo nie jest u siebie i jest gównem

cirnoszewicza szanuje

Ktore final fantasy na androida kupic

jest kurwa u siebie bo płaci tu podatki a przeciętny seba nie dość że nic nie płaci to jeszcze babci rentę podpierdala

był jeden oryginalny, taki z hologramem

>bądź Polakiem
>wyskocz do bójki z uzbrojonym w nóż ciapatym, który na co dzień zajmuje się krojeniem mięsa do kebabów

Polaczek był martwy w momencie gdy postanowił walczyć.

tego z kebabu co mieszka na Gocławiu to dawno wyjebali z roboty, ostatnie co napisał to pastę o słowianinie kujawiaku co go polanie rogaczą

/lit/anona nie widziałem w chuj czasu

a Stanisław#chuj dawno zmarł

no ja tylko o tym pierwszym pisałem

kto ma teksty /lit/anona wszystkie

ja kojarzę tylko Ciri x Stanlej i Gensokyo

polsatnews.pl/wiadomosc/2017-01-02/elk-petarde-do-baru-z-kebabem-wrzucil-inny-polak-juz-po-zabojstwie/

uwaga nowe rewelacje

>Suicide by Arab

>Pokrzywdzony wziął dwie butelki napoju, z którymi wyszedł z baru nie zapłaciwszy

>u siebie bo płaci tu podatki

Opinie o koniach?

youtube.com/channel/UC3qXsZi6eHfvoRBuIfvQcZQ/videos
polecam

araby i dresy to takie same scierwa w tamtej sytuacji

>baby's first edgy comedy

Nie dzięki.

>zajebali twojego ziomka kosą
>ty nie dzwonisz po pogotowie
>nie dzwonisz na psiarnię
>zamiast tego, w odwecie rzucasz petardą do środka

Pokolenie wychowane na Bombermanie.

>le jestem taka jak wy chłopaki XDDD
polecam usunąć się z egzystencji

kek


ale na serio to napiszą cos troche bardziej ksiązkowo i juz polacy się boją.
to mnie wkurwia, polacy się ograniczają w słownictwie chociaż na wiele słów jest drugie tyle synonimów

ej no nie myslcie sobie
ja tylko to oglądam bo jest tam qt dzieczynka

youtube.com/watch?v=chprwPfP7xY

ale ona nie jest qt

>nos jak świnia
>ryczy jak Polak bo kebabie w sylwestra
>włosy tłuste jak po bukkake

taaa, "qt"

Ale cмpaд