/polska/

edycja turecka

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=_CTYymbbEL4
youtube.com/watch?v=SG-zHBf5A08
mfa.gov.hu/NR/rdonlyres/05DF7A51-99A5-4BFE-B8A5-210344C02B1A/0/Roma_en.pdf
twitter.com/SFWRedditImages

marysia jestes ???

włoski

overwatch

ale dzisiaj zapierdala

ANIME

>zdrowa rodzina podstawą zdrowego narodu
>ale nieswojego dziecka nie wychowuj, bo będziesz tym, no, "cuck'iem", lepiej niech gówniak wyrośnie na nieproduktywnego spierdona maminsynka
nacjonaliści to bardziej grzyby czy zwierzęta?

bardziej wirusy

ale bedzie you teraz

>tug zarówno konserwa jak i lewica gardzą nacjozjebami

nie możesz tego zrobić w górę

>hehehe no tak nie ma znaczenia że kobieta to KURWA i złamała jedną z najświętszych zasad związku ;p
>ważne że OJCIEC KOCHAJĄCY c'nie Mati :pppp
>ale z was frajerzy że nie chcecie nie waszego dziecka wychowywać XDDD
>no i co z tego że jakiś koleś w waszej kobiecie się spuścił, zapłodnił ją i zrobił dziecko
>wy to macie wychować a ten koleś może mieć wyjebane XDDD
To wina mężczyzn że kobiety to kurwy
>a-ale jak to?
Proste, faceci akceptują fakt że kobiety to kurwy, jeżeli taka jedna prześpi się z 20 innymi facetami a koleś i tak zaakceptuje taką jako zonę to kobiety dostają sygnał że mogą być kurwami a i tak zawsze ktoś je weźmie. Tak samo z dziećmi, jak faceci akceptują i pozwalają kobietą się kurwić bo i tak wychowają nie swoje dziecko kobiety dostają sygnał że mogą się kurwić.
Gdybyście zjeby powiedzieli jasno że jak nie wasze to macie wyjebane to by kobiety chociaż pomyślały że może lepiej się nie kurwić bo ją zostawicie.

Eh, kurwa jakby znowu zaczęli wydać te gazetki z figurkami lotra. Zajebiste to było.

>żyj z kobietą która oszukała cię w najbardziej podstawowej kwestii

aha, jeszcze może niech już do roboty nie chodzi bo to mój """"obowiązek"""" zarabiac

Dokładnie, jak będziesz miał żonkę to ja się w niej spuszczę i zapłodnię a ty wychowuj mojego gówniaka bo przecież nie chcesz rodziny rozbijać prawda :)?

>wychowam cudzego gówniaka
>prawdziwy ojciec niech nie płaci nawet alimentów
beta cuck

KURWA CAŁY DZIEŃ JAK NIE POLITYCZKA TO POLITYCZKA WEŹCIE WYKOPKI KATAPULTUJCIE SIĘ NA MIRKO SPAMOWAĆ #4KONSERWY

masz wiecej zdenerwowanych akko? zbieram

piecze

mam wiele

jeden odcinek a cały worek reakcyjnych cyngiel ocalił anime

>cuck cuck cuck
no niezłe argumenty macie spierdolinki

kogos ojciec chyba nie byl biologiczny

>jego ojciec nie byl cyborgiem

ALE BYŁ KOCHAJĄCY!

tylko kochajacy ale inaczej hehe

>muh podstawowa komorka spoleczna

>on nie jest chrystusem

uderz w stol hehe

nie moge sie doczekac kolejnych odcinkow

przechodzę w czystą energię

youtube.com/watch?v=_CTYymbbEL4

ja tak mam po stachurskim

>tug konserwa przegrała i nikt nie bierze jej na poważnie

żeby pis wygrał wybory musiał dosłownie obiecać rozdawanie hajsu bo nikogo nie obchodzi konserwatyzm społeczny XD

witajcie w nowym swiecie prawiczki

nom to

ej polkopki a adopcja to cuck czy nie cuck?

imo nie, ale bardziej jako ostatecznosc

Jeśli jesteś bezpłodny to nie

jak adopcja sierot wojennych z aryjskimi rysami twarzy to nawet prawidłowo

>cuck
>cuck
>cuck

>wychowywanie dziecka twojej żony = cuck
>wychowywanie całkowicie obcego gówniaka = nie cuck
czy to ta słynna żelazna logika?

>cudzy gówniak

z chujem na łby się pozamieniał.

>i żyje się lepiej
Rozwój technologiczny, z pewnością żyło się lepiej kiedy wprowadzono płodozmian, albo rolnictwo w ogóle.
Nie wspomnę już o ciągłym zadłużaniu się społeczeństwa.

>a nie kurwa wojna co 10 lat bo muh costam
Globalny handel i do tego groźba wojny atomowej, która jest realna z racji obecnych konfliktów będących wojnami na wyniszczenie - pierwsza i druga wojna światowa były tego przedsmakiem.
Kiedyś w wojnach uczestniczyli lordowie i słono opłacani najemnicy, teraz władza może użyć propagandy, by zmobilizować idiotów, którzy rzucą się na karabin maszynowy za średnią krajową.

mozesz przeciez kupowac takie i inne figurki i farbki w specjalistycznym sklepie a nie razem z gazetą zbsz

no ale rzeczywiscie, jak bylo sie mlodym taka rzecz byla super, pamietam wlasnie jak koledze ktory mial tego prenumerate na urodziny poszedlem kupic wlasnie w rpgowym sklepie jakas limitowana figurke

Zawsze możesz sobie kupić normalny zestaw.

>2017
>oni nadal som prawiczkami

>[obecny rok]
>żaboposterzy nadal są upośledzeni

lepszy prawiczek niż cuck.

trzeba się szanować.

piecze prawiczekszmate

Im learning polish on duolingo. How am i doing?

Czecia, dzen dobry. Mzezyzna pija woda i pivo. Kobieta pija Kava i Wodka.

>Kiedyś w wojnach uczestniczyli lordowie i słono opłacani najemnicy
zapomniałes o 90% czyli rzeszach chłopów pańszyźnianych no ale to się nie wpisuje w teorię super feudalizmu XD

Zależy,
jak córcia żeby potem jak skończy 15 zamienić w kurwę uzależnioną od twojego fiuta to nie, jak syn to tak.

prawiczek to cuck absolutny
może tylko sobie walić konia podczas gdy jego rówieśnicy na całym świecie ruchają się jak króliki

ale bycie prawiczkiem to prawie jak bycie cuckiem żbsz

>jeśli

Nie używamy litery "v" w zdaniach. W 99 przypadkach na 100 używamy litery "w".
To zdanie powinno być tak:
"Cześć, dzień dobry. Mężczyzna piję wodę i piwo. Kobieta piję kawę i wódkę."

>bycie prawiczkiem to taka kompromitacja ze trzeba sie rownac do rogaczy by jakis punkt odniesienia dla swojego przegrania znalezc

łoł żebesze lemało

>Mzezyzna pija woda i pivo. Kobieta pija Kava i Wodka.

>piję
Ę jest jeśli to ty to robisz, jeśli robi to ktoś inny to nie ma ę

ej twoj ojciec nie byl biologiczny czy lowisz bo nie wiem??

co jak co ale w Polsce naprawdę łatwo jest zaruchać. szczerze wątpię żeby jakikolwiek 20 latek tutaj był dalej prawiczkiem

Zależy od światopoglądu. Adopcja to takie trochę wybieranie w towarze wyprodukowanym przez kogo innego, kontra własne granie w ruletkę biologiczną. Może nie Twoje, ale nie ryzykujesz wychowywania dziecka z downem czy wodogłowiem.

no dużo jest chętnych lasek ale do piwnic to one same nie schodzą

mój ojciec był czerwonym galaktycznym wędrowcem

Drezno, Hiroshima, Nagasaki.

Kiedyś nie opłacało się mordować chłopów, bo ci później pracowali dla ciebie.

ale na 95% masz małego patusa do wychowania

brawi yeti

Dziewczynkę bym może adoptował, ale gówniaka potomka dziedzica, to tylko robił swojego.

skad w ogole wzial sie ten mem ze witaminki najpiekniejsze na swiecie?

>he he ja se będę ruchał kurwy na prawo i lewo a niech beta spierdony potem to wychowują
Spierdalaj normikurwo.

i dlatego wyrzynanie miast i palenie wiosek było w czasach feudalnych na porządku dziennym?

prawie każdy naród ma taki mem debilu

to ty spierdalaj żybyszy :^)

/polska/ to normicki general

>czerwonym galaktycznym wędrowcem

Dziękuję Ci

I am finding the pronunciations not terribly hard but challenging. However I am having a very hard time reading and writing. In Germanic languages like English there is absolutely nothing like the spelling of Polish. It will take time. Much Vodka and Pivo needed to get through polish lessons.

ale nudy jprdl

Marysia chodź na pluga :3

inteligentni ludzie sie nie nudzo.

kurde

o kurwa anoni nowy kernel wyszedł czas zacząć kompilację.

Nie, to tylko świadczy o okrucieństwie ludzkim.
Jak kiedyś grabili wioski i miasta tak i w dzisiejszych czasach to się zdarza, nie upilnujesz wszystkich.

dlatego narody powinny zostac zniszczone

O kurwa anoni mój system działa od paru lat bez zarzutów i nic mu nie trzeba kompilować.

ej a jak się robi mikroprocesory w feudaliźmie? kupuje się za worek żyta od chińczyków?

WYKLĘTY POWSTAŃ LUDU ZIEMI

od gildii inżynierów

debilu.

ej jak sie cos robi w ogole

polak pies jak zwykle musi szczekać

do ksiedza sie idzie zeby zagadal gdzie trzeba

youtube.com/watch?v=SG-zHBf5A08

gnu+linux to bardziej system dla polaka biedaka bo jest za darmo czy jednak ubermensza marcelka bo wymaga inteligencji do uzycia?

ciezka kwestia

>muh tylko jedna loszka
>much wierność
Debile, codzienny przypominacz że kobiety to kurwy i są one dobrem społecznym. Każdy może każdą wyjebać a ciężar wychowania dzieci spoczywa na całym społeczeństwie.

to

nie spotkałem jeszcze inteligentnego użytkownika linuxa

dla marceusza

>Gypsys were granted privileges, first under King Sigismund (1387-1437) and King Matthias (1458-1490),to the beggining of the 18th century
>Maria Theresa(1740-1780) enacted a decree prohibiting the use of the name 'Gypsy' and requiring 'new Hungarian' to be used.
>placed restrictions on Gypsy marriages, ordered children to be taken away from Gypsy parents, so that they could be raised in 'bourgeois or peasant' hungarian families.
>Finally Joseph II prohibited use of the Gypsy language in 1783.
>The forced assimilation was essentially successful in the 19th and 20th century
>A new wave of Gypsy immigration occurred in the second half of the 19th century, from East and South.
mfa.gov.hu/NR/rdonlyres/05DF7A51-99A5-4BFE-B8A5-210344C02B1A/0/Roma_en.pdf

>wychowywanie gówniaka jakiejś kurwy co się puściła (nie daj bóg kurwy co zdradziła ciebie) to to samo co przygarnięcie dziecka które straciło rodziców

Sram ci do ryja.

to nie patrz w lustro tyle

>muh tylko jedna loszka
>much wierność
Debile, codzienny przypominacz że kobiety to kurwy i są one dobrem społecznym. Każdy może każdą wyjebać a ciężar wychowania dzieci spoczywa na całym społeczeństwie.

>>>/hunatilla/

nie zrozumiałem, proszę mi to narysować

W czasach feudalnych nie było komu zajmowć się porządkiem wśród chłopów, oraz tych chłopów bronić. Nie było odpowiednika policji, nie było konsekwencji. Mogłeś jednego dnia zarżnąć wioskę, a drugiego kto inny mógł zarżnąć Ciebie.

gnu/linux to system przeznaczony dla osób inteligentnych. dlatego tak wszyscy tu nerwowo reagują, jak ktoś napisze, że używa linuxa. debili polaków to przerasta i muszą odreagować tak jak ten tutaj