/ex-yu/

vratimo se svojim korijenima

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=R6Vq5PaDcqQ
youtube.com/watch?v=dR3ccmWmLhk
twitter.com/NSFWRedditGif

Prvi za Margot Robbie

/feels/

ova slika me odere svaki put

ajte da se malo opustimo

>budi ja
>imaj 23
>zivi sam
>idi na master
>dobijaj republicku stipendiju
>imaj posao
>imaj devojku
>imaj nekoliko drugara sa kojima se ubijes svake nedelje od alkohola
>dolazi na Sup Forums
>budi tuzan i nezadovoljan

>dok ti cyberstalkas fitnes selebritije ona i njezin decko odlucuju da li ce na skijanje u austriju ili sloveniju

bice bolje

da sam barem neet, imao bi vjerujem mirniju glavu znajuci da ne mogu bolje...
>ali student sam
>nakon srednje above average izgled
>izkleso se u teretani, narasla bradica..
>uvijek imam ekipu za izac
>cesto vani spreham cure
>nekad ide nekad ne jbg
>nedavno bio na dateu
ali eto, i dalje sam 21godišnji djevac koji je ostao u glavi mentalno retardiran od srednje skole kad je bio jazavac i čiji ga autizam sprijecava u bilo kakvom uspjehu vecem od barenja po klubovima
To je ono sto me najvise muci; "mogu, a nisam"
Jebemti život

>ook je vec pola ljudi koji su se za novu upisali u teretanu prestalo dolaziti

ma keknuh anoni, ali barem vise mjesta za ostale

ko god posta a jedini problem mu je sto nema overrated sex i neku kurvetinu
nek se offuje odmah jer ne zna sta su problemi

jeste vi normalni ?

Ti si meni legenda, brate. Ne znam te, ali si legenda.

ja platio 15 evra za teretanu u Decembru za cijeli mjesec i doso svega 2 puta

Ja 23, imam dobar posao, nemam ribu, ostalo mi jedan ispit i da diplomiram, i zadovoljan sam. I imam drugare

>Mogu, a nisam.
NEMOJ BRATE NEMOJ DA PLAKEM SAD

Zabiravio sam

>dok ti odlucujes da li ces se boriti protiv celavosti sa pso+saw ili fin+min, njezinog decka boli kurac jer je odavno celav ali s njim je jer ima para

>neka cura i gomila proseravanja o ratu, kosmosu, strukturi materije

pokenjam ti se na sliku

r8 me, /ex-yu/


youtube.com/watch?v=R6Vq5PaDcqQ

prijatelj me pitao da ga odvedem u teretanu da mu pokazem kak sve to ide, isao je dvaput samnom i jednom sam i od onda nista, ali se probija od alkohola svaki vikend i jede brzu hranu/pije kolu konstantno

iskreno me vec prestalo biti briga

Bukvalno ista situacija osim sto ja nemam drustvo. Cak i iste uvrede koristimo. Poceo sam s protokolom za autizam u nadi da ce se nesto promjeniti jer je ocito da imam neke chemical imbalances a ne problem koji se moze rjesiti sa savjetom tipa just b urself.

bravo
ok
ovo ali nadam se da i oni kapiraju to nego je le seks zanimljiva hihi xDD tema valjda jbm li ga

definisi "normalan"
normani van
MA TI SI

>budi ja
>niko nece da se druzi sa tobom
>porodica ti je sjebana
>ti si siromasna
>kao mala nemaj prijatelje
>zavrsis kod psihica
>u srednjoj se druzi sa fuksama
>nemaj decka
>idi na brdo awkwardli dejta gde niko nikog ne poljubi
>nemaj samopouzdanje
>idi na faks
>odjebi fukse
>anoreksicna anemicna
>opet nemaj prijetelje
>sramoti se svega i svaceg
>ne izlazi iz kuce po mesec dva
>postani introvertna, aseksualna, i jos uvek na antidepresivima

>ovo je bejt

postuj noge

jel i dalje trazis drustvo? Ja mislim da jos uvek nisam 100% aseksualan a i potreban mi je neko ko shvata ovo sto se nama desava

ne pamtim kad sam zadnji put nekaj ozbiljno napisao na 4chanu, jedino exyu koristim kao osobni blog dbi

takoder, zato i idem kod doktora sutra
depresija, stres me ubijaju.. moram izaci iz ovog nereda zbog kojeg me odjebala cura s kojom sam izaso nekoliko puta

Odvratan osjecaj... kada joj se na kraju ne svidis zbog svog autizma i nereda u glavi..
kao da je nesto u krivu s tobom... vjerojatno i je hah

ja hocu hug vi hocete sise.
zato mi je mnogo lakse sranjepostati u muskom rodu
nekako mi exyu dodje doza realnosti jer da ne napisem nesto ovde, ni sa kim ne bih kucala i ni sa kim ne pricam, zivim sama i izludela bih dbi

Isto plakem kao vi bratovi moji.....Samo sto je meni tek 18 i plasim se sta koji kurac da radim nadalje.

to je zato sto smo ovde svi nasi :3

I ja bih kod doktora zbog poprilicne depresije ali kako? Skupi su. A da ne pricam stigmu koju mi porodica ima.

mislis onaj autizam protokol gde se klistiras varikinom dok ne izbacis komade creva pa se tripujes da su crvici koji ti izazivaju autizam?

ne osjećam se najbolje dajte molim vas link za parove da se smirim

youtube.com/watch?v=dR3ccmWmLhk
youtube.com/watch?v=dR3ccmWmLhk
youtube.com/watch?v=dR3ccmWmLhk

zdravstveno osiguranje ce mi pokrit troskove... barem mislim
vise me muci uopce pokrenut tu temu s doktorom

alkohol drugari, alkohol
alkohol i puno muzike, puno igrica, nemojte dozvoliti da imate previse slobodnog vremena i da razmisljate
niciji zivot nema smisla, a za 5 god svi cete biti na istom

OVO

zaista me nista ne cini sretnijim od alkohola
upravo i pijem dbi
ljubav jedino možda.. osjecaj kada sam ju poljubio prvi put..
jebiga brate, ostao mi je samo alkohol

zabluda je da psihijatri pomognu.
u srbiji te saslusaju jedan termin mozda 15minuta, i dobijes tablete za vestacku srecu. help 0 i dalje si na istom

pojavio se baksuz iz Slovenije
sluti nesrecu u dredu

kuđ će viša nesreća od ove

mislim da je tako i ovdje, malo ti je dulji termin ali psihijatrija nam je u kurcu
osim eventualno kod nekih privatnih, al ajde ti placaj to

mislim da bi mi pomoglo samo kada bi me bilo ko poslusao, samo da se ispricam i isplacem, ne mora nista da mi kaze

nego čegović si ti, oli da ja i ti pređemo na privatni čet na današnji dne?

...

Pitam se da li ima depresivnih muslimana? Cini mi se da oni samo rokaju napred ko zivotinje i samo se jebu i kote. Isto i camuge. A svi skupa nema 100IQ da se iskupi.

>ook kad su oni srecniji

Tu sam, ozb. Ionako verovatno necu moci da spavam veceras. Ajde reci kako hoces da se cujemo. Jbg ako bejtujes onda na tvoju cast, zasto ne bih voleo da pomognem svom sunarodniku

pricaj slusam te
i isplaci se slobodno

Postajte IQ
Samo zvanicni MENSA testovi
118 ovdje

ovo

nekad zavidim sto se nisam rodio ko crnac u nekom americkom getu
bio bi glup, ali barem bi jebao i bio sretan

Placi sine isplaci se...zvaces se isto ko i On. Tito.

Can anyone redpill me on the Croatian nigger spammer? He never responds to questions.


What is he like? Is he political? Is he a virgin NEET? Why does he spend his day spamming niggers on Sup Forums?

ne daju mi da pričam sa strancima

Proveo sam veci dio prosle godine kod raznih doktora trazeci razlog toga sto sam takav depresivan i asocijalan. Od prvog nalaza krvi do zadnjeg "sve" je bilo ok osim povisenog MCV. Doktori su to ignorirali a nakon par mjeseci porastao je jos jedan parametar (MCH). Kad sam guglao te rezultate medju prvim ponudjenim stranicama na goiglu bio je phoenixrising forum za ljude sa chronic fatigue sindromom. Tamo sam otkrio da puno ljudi ima slicne probleme i ljece ih sa protokolom koji podize razinu antioksidansa glutationina u tjelu. Takav protokol se koristi u par relatinlvno novih klinika u sad-u za ljecenje raznih mentalnih bolesti poput sizofrenije, autizma, depresije etc.

Baza protokola su b12 vitamini i folna kiselina. Imao sam odlicne rezultate na pocetku a onda crash zato jer nisam imao dosta folne kiseline kod sebe. Sad cekam da mi dodje narudzba s par bocica pa cemo vidjeti

Gore sam objasnio
Nemoj na antidepresive prije nego probas druge stvari. Dr william walsh tvrdi da depresija moze imati 5 razlicitih uzroka. Problemi s metilacijom (2 su), previse bakra, manjak b6 vitamina i otrovanje teskim metalima. Ovo sto ja sad radim je vezano uz metilaciju. Tocnije, fredddov protokol

IQ je bezvrjedan

148+
>veruje u ovo
zao mi te je anone ali druga pomoc ti je potrebna

>fredddov protokol

SVAPARAMUODENASTEAM

ne znam dbi

u osnovnoj skoli sam imao valjda 109

Jebote koji je ovaj ex yu kurac ustvari, znaci svi koji dolaze ovde su u depresiji? Zasto jednostavno ne bismo pomogli jedan drugome?

>PS animefegete treba ubiti

>Zasto jednostavno ne bismo pomogli jedan drugome?
impliciras da izdrkamo jedni drugima?

ali samo ako nosimo poveze preko ociju

ja bih vam izdrkala svima ako bi vam bilo lakse dbi :/

ajmo svi lepo da izdrkamo jedni drugima

bice nam lakse

ne bi mi smetalo dbi
majmunko čekam te kod hrama

>Budi ja
>Skoro napuni 18 godina
>Drugi likovi tvojih godina uce da voze auto i rade, a ti i dalje sedis na 4chanu i drkas
>Plase te sopstvene ambicije
>Svaki dan ti je isti
>Nemas volje ni za sta

A-Ali to je bogohulje

sta bih dao da imam 18 dbi

kurvo
voleo sam te a ti si zapravo tako prosta i odvratna

Moze

postaj sliku butina, bice dovoljno

salim se popusila bih samo onom kome je najveci )))

kako si proveo 18-ti rođendan?

imas 18 jebenih godina. ceo jebeni zivot je pred tobom.

t. 32 god

ovo dbi

previse sam vremena protracio na gluposti

da cujemo tvoj greentext anone

PA STA DA RADIM JEBENO????RECITE MI???

moze

taj dan sam mogao da pokupim trump majicu pa nisam

imam sedam centimetara tvrde kurcine

da ali pod uslovom da imam ovaj mindset

ako cu imat 18 a razmisljat isto ko sto sam i razmisljo onda se nemam rasta vracat nazad

bezi odavde i radi nesto pametno

centimetri su najmanje vazni anone, nadam se da ti je to najveci razlog za tugu

i ja
da konacno uzmem i drugi Warglaive of Azzinoth. I onda mogu da umrem

Sta to koji kurac?

nemoj, pusti u kurac. bolje ne.

pa sta ti fali? sa cim zelis savet?
ako se osecas depresivno u kontinuitetu, idi vidi lekara. mnogo si mlad da se zalis za cure, a savet mi je uzmi tinder i ono drugo, ako bi da izgubis nevinost, realno mozes za dan.
idi bavi se nekim dobrim sportom, odluci se sta ces dalje od obrazovanja, i idi intenzivno na dodatne casove/private kurseve jednog stranog jezika, ne neku memu tipa spanski, nego engleski ili nemacki.

arapski i kineski

>tfw zelela bih nekog tvojih godina da me seksualno iskoriscava

>ook sam jedva cekao da se vratim iz skole da igram WotlK na retailu
>nikad vise necu uci u battleground sa Shadowmournom, Invinciblom i Light of Dawn titulom i bukvlano useravao nerdove

To su bila dobra vremena, jedina briga mi je bila kako da organizujem dan da igram WoW.

Da vas vidim momki
ja dobio 46

svi ste vi slabići

kad udjemo u Evropsku Uniju, licno cu te ja predat gospodinu Štefanu Fileu i Folk Raspunsenu

umri majmune

:(

Ook mi izgleda da ste ko ja, i da bi mogli da se skontamo a zapravo bi me verovatno ispizdeli kad bih vas upoznao , isto ko i ostali ljudi koji ne dolaze na 4can.

cyborg ovde dbi

Za devojke se i zalim. Normicke famfulje me ne zanimaju niti ja njih, a devojke kojima sam se svidjao su maksimalno 5/10 i cetiri godine mladje.
Socijalan sam odskora koliko-toliko, odemo svi kod druga drugarice, eventualno se napijemo i to je to.
A ne znam da li je vreme da pocnem da razmisljam o buducnosti, i plasim se da cu se kajati za zivotne odluke. Shiiet

dbi zivot je mnogo lepsi jer sam upisao programerski faks i nije bilo tesko naci 1% kolega koji su autisti i zapravo se slazemo super i napokon imam nekog pred kim ne moram da se foliram

84 hehe

48

Jebeni normalac napusti moju drzavu

Da li su ti za prijemni trazili elektrotehniku, i da li to na faksu ucis?