/polska/

edycja jebać Aq*ę i L*latinę kurwy jebane dwie

Other urls found in this thread:

discord.gg/dAShH4q
magnapolonia.org/szczyt-absurdu-morawiecki-kaze-placic-podatek-nowym-spolkom-zanim-osiagna-jakikolwiek-zysk-doradcy-podatkowi-lapia-sie-za-glowy/
youtu.be/W9HRTbZ-giA
twitter.com/NSFWRedditVideo

anime

blacked

*forgets about Poland*

Najlepsze anime jakie widzialem.
5/10
Megumin 10/10

małgosia najlepsza czarodziejka
ciruno (hyba czarnuno bo murzyńskie kutasy obciąga) to ciota i chuj

/włoski/

anibe

>tug zakochasz sie w Megumin
>doslownie nie mozesz patrzyc na dziewczyny
>wracasz do domu i sie wpatrujesz w jej zdjecia
skonczcie moje cierpienia

discord.gg/dAShH4q

trzymaj user

a pamiętacie jak Kazuma głupi chuj znęcał się nad dziewczynkami kradł im majty i bił po głowie molestował chlał i marnował hajs na dziwki

ale piecze bete prawiczka

>tug zakochasz sie w anime dziewczynce
>nie mozesz juz nigdy stworzyc normalnej relacji z kobieta
>nawet ci to nie przeszkadza

nie działa

pamiętam jak dziś, równy z niego kolega

>dwie z trzech loszek to kurwy
>dobre anime
wybierz jedno

jeszcze jest licz nieumarła kreatura i pani od questów i bogini eris płaska jak deska itd

ej fajnie tam macie :3

anime z loszkami to błąd

znamiennie że z dwóch możliwych wybrałeś to najgorsze

Mam nadzieję, że wypiliście dzisiaj przynajmniej 2 litry wody.

Ehh zuchy

Jak przestać być przegrywem?

po prostu bądź sobą

bądź pszczołą

Będąc sobą jestem przegrywem, to nie działa

próbowałes zrobić reset?

byń sową

teraz to nie bardzo, ale w następnym życiu może ci więcej socialu dropnie

Są tu jacyś anoni podróżnicy?

Ile może wynieść taki np. 2 dniowy pobyt w hotelu w trojmiescie czy gdziekolwiek??

gorylion szekli

Byn chcial wyjebac na jakieś 2 dni w nowe miejsce sie kimnac w apartamencie ale z 400 szekli za takie cos szkoda

Około 200 PLN za sam hotel.

za drogo

jak jesteś dynamiczny to możesz w akademikach próbować się wkręcić, tam jest taniej

kiedy jakies ogladanie rzeczy wspolne co to ma byc

Wam zuchy pasuje takie samotne życie?
Ja chyba sie offne bo nie ma dla mnie nadzieji

Czuje sie jak śmieć ludzki ktory dopiero teraz to odkrył ze całe zycie byl smieciem

że samotne to chuj.
że ludzie mają cię za ściero to drugie.
nie chcieć zajebać się z tego powodu, ale odciąć wszelkie kontakty i napierdalać czyimś łbem o chodnik to drugie.

niby tak ale ostatnio na siłce ostatnio taka kruszynka ćwiczy ale tyłek to ma od martwych ciągów i hip thrustów taki że aż mi smutno że user ze mnie eh

kocham wysportowane loszki chce zeby jakas na mnie usiadła

Czy jakiegoś anonka wyjebali kiedyś ze studiów tutaj? Dlaczego? Jakie były reakcje rodziców? Jest szansa że mogą mnie wyjebać bo zbliża się ciężki egzamin który jak nie zdam to gg.

ech i zawsze się po treningu tak rozciąga pewnie już jakiś chad ją bierze po treningu a taka szara myszka cicha

Fajny pociąg, mogłem jednak maszynistom zostać. Comfy praca
>siedzisz sam
>nie gadasz z nikim
>jedziesz sobie i kontrolujesz prędkość

Dokladnie to samo czuje
Kazdy mysli ze bede na jego piardniecie a jak ja coś zechce to kazdy ma wyjebane

Wkurwia mnie to i chciałbym wyjechać w chujom

Nie przeszkadza mi jakoś szczególnie. Życie ogólnie jest gówniane, ale widzę coraz lepiej, że nie ma co się pierdolić, tylko być chłodnym chujem nie myślącym o niczym innym prócz własnym zysku.

Pytałem ostatnio o podwyżkę, to mi powiedziano, że najwcześniej mogę pytać za dwa miesiące. W tej chwili pracuję – uwzględniając branżę – za gównopieniądze i wciąż jestem traktowany jakbym pracował na okresie próbnym, mimo iż większość czasu zapierdalam na równo z resztą. Póki słabo mi płacą, nie widzę sensu w byciu jakkolwiek lojalnym, więc rozważam szukanie lepiej płatnej pracy, oraz pociśnięcie szefa o podwyżkę, argumentując to lepszą ofertą.

Pociągi są fajne, polecam. Warto pograć w jakiś symulator czy OpenTTD, ogarnąć jak działają sygnały i semafory, odwiedzić /n/ i polurkować.

Pokrzycza pewnie i będziesz musial iść do pracy/zarabiac pieniądze w jakikolwiek sposób

spoko, jestem w podobnej sytuacji, jak nie zdam we wtorek egzaminu to robię wypad z uczelni. Martwi mnie tylko to, że będę zarabiał marne grosze, a zapierdalać będę za trzech.

>myśl że masz źle
>większość anonow tu ma tak samo

Az mi lepiej żbsz

>Wam zuchy pasuje takie samotne życie?
Tak, jestem spierdonem. Gdybym miał stały dostęp kasy na godne życie to nie przeszkadzałoby mi życie samemu.
Kiedys próbowałęm przestać byc spierdonem, mianowicie w liceum. Więc pozbliżałem się do paru normików i byłem na 4-5 he he imprezkach ale jak skończyło się liceum to kontakt wygasł, nie dlatego że zerwałem ale po prostu nie mam potrzeby utrzymywania kontaktów z ludźmi. To znaczy jeżeli zadzwonisz do mnie czy nie chcę iść do jakiegoś kina to pewnie się zgodzę ale ja do ciebie nigdy nie zadzwonię czy nie chcesz gdzieś wyjść.

Tak samo tutaj, rodzice wiedzą o sytuacji i nie przeszkadza im jeżeli za rok postaram się ale na serio. Jedyny warunek to że mam iść do pracy żebym nie był pijawką.

nie lubię imprezek mam ze 3 kolegów do których mogę napisać ale zwykle nie piszę i fajnie jest

ja już byłem na jednych studiach, na kolejne nie zamierzam iść, nie chce mi się systematycznie uczyć, wolę pograć na kompie lub porobić inne rzeczy. Wkuwanie formułek na pamięć to dla mnie bzdura totalna, ale takie są studia w Polsce. Wolałbym iść do jakiejś Wyższej Szkoły Zawodowej, gdzie pokazali by mi praktykę.

>To znaczy jeżeli zadzwonisz do mnie czy nie chcę iść do jakiegoś kina to pewnie się zgodzę ale ja do ciebie nigdy nie zadzwonię czy nie chcesz gdzieś wyjść.

Czy ty to ja?

Ale czasem by mi sie chcialo wyjsc i jak to ja dzwonie to nikt nigdy nie chce

Wkurwia mnie że ja zawsze sie godze a inni na moje prosby maja wypierdolone (a rzadko kiedy o cos prosze)

ehh anoni

ze wszystkich rzeczy najbardziej wkurwia mnie nieodwołanie spotkania.
w sytuacji gdzie wstajesz o szóstej, jedziesz na siódmą i zero odzewu. zero jakiegokolwiek jebanego 'szacunku'.

>bądź mną
>zadzwoń do lochy co ci się podoba żeby się umówić na walentynki
>zgadza się wyjść na kawkę po krótkiej namowie

kurwa nie chce zapeszać ale coś za łatwo poszło zuchy

>Ale czasem by mi się chciało wyjść i jak to ja dzwonie to nikt nigdy nie chce
To też, raz kiedyś chciałem spytać dwójki znajomych czy nie chcą iść do kina na film po czym okazało się że ta dwójka była już na tym filmie parę dni wcześniej a do mnie nie zadzwonili.

To.

x1000.

Wykorzystuję cię jako portfel na darmową he he kawkę. Pójdziesz, kupisz jej żarcie ona poudaje że ją obchodzisz po czym wróci do domu na tindera i umówi się żeby ją Chad wyjebał.

>user cho
*user poraz setny poslusznie wychodzi*
>mati idziesz na piwo?
>"nie moge user nie chce mi sie"
>mati cho na te piwo
*po 10 nie udanych probach user sie nie odzywa*
>user znowu za nic sie obraziles?

...

Jak nauczyc znajomych szacunku?

Rewanzowac sie a la jak kuba Bogu?

Znajdź innych znajomych, norników nie zmienisz.

może też traktować anona jako plan awaryjny jakby jej chad nie zaprosił, to chociaż powie koleżankom że "a z kolegą na kawie byłam"

u mnie przez ostatnie 5 lat odezwało się dwóch gości - jeden mający problemy z kompem, drugi z matmą.
nie uczy się 'znajomych' szacunku, odcinasz kontakt i jedziesz dalej.

Trochę to ironiczne że my banda spierdonów widzimy przez maskaradę kobiet podczas gdy taki Mati albo Chad nie. Czy żeby zobaczyć przez maskę jaką noszą kobiety trzeba nigdy nie mieć intymnego kontaktu z jedną?

przecież oni też to widzą, ale im to nie przeszkadza/czerpią z tego przyjemność

trzeba siedzieć dużo na internecie i dotrzeć do /redpill/u jakiegoś

ja to bym chciał bym sam sobie sterem wędkarzem i rybą założyć własny byznes ale się cykam jak słyszę że co chwila coś upada i ciągle ludzi zwalniają takie gównofirmy bo się nie opłaca

ekspertem nie jestem, ale trzeba zachować pokorę i nie być nastawionym na milionowe zyski w krótkim czasie. Niestety, dużo Januszy chce mieć po 10-20k zysku miesięcznie już po pół roku od założenia działaności

To Na początku jak na 0 będziesz wychodził to będzie dobrze. Po paru latach do jakiegoś zysku dojdziesz ale nie spodziewaj się kokosów. Hobby zazwyczaj nie płaci dużo.

>Na początku jak na 0 będziesz wychodził to będzie dobrze.

to co ja na chleb położę skoro mi będą stale pieniądze uciekały komornik mnie zlicytuje w końcu

Proszę pani...

Polemizował bym. Chad ma wyjebane na kobiety bo zawsze je zdobywa więc nie obchodzi go jak działają a taki mati to ma nastawienie "bondz pszczołom stary!!11!!".
Ci co z kobietami się zadają traktują je tak samo jak traktują mężczyzn. Oczekują lojalności itd podczas gdy kobiety to po prostu zdradzieckie kurwy które najlepiej czują się pod czyimś butem ale Mati lub Bartek nazwie cię seksistowską świnia bo "kobiety takie nie som!!!!"
W chuj duży kredyt bierzesz który będziesz spłacać do końca życia goju.

>ablu ablu nie mam loszki
XD

>Hobby zazwyczaj nie płaci dużo.
szkoda ze na moim nie da sie zarobic (historia)

to a propos zakładania firmy

magnapolonia.org/szczyt-absurdu-morawiecki-kaze-placic-podatek-nowym-spolkom-zanim-osiagna-jakikolwiek-zysk-doradcy-podatkowi-lapia-sie-za-glowy/

>oni głosowali na pis

youtu.be/W9HRTbZ-giA

Tak to będzie wyglądało

>oni myśleli że w tym kraju da się założyć biznes
Zmiana partii chuja da, chcesz biznes to nie ironiczne lepiej założyć w Niemczech po czym otworzyć tutaj jeden ze sklepów.

Wowik: the movie

>Akagi nareszcie się kończy po DWUDZIESTU JEBANYCH LATACH W TEJ SAMEJ JEDNEJ GRZE

>łatają dziurę budżetową
>dobierając się do dup polskim firmom zamiast jebać zagraniczne
zajebiście kaczka

śmieszą mnie w ogóle podatki w tym kraju, jak nie dochodowy to jeszcze za towar, który kupujesz w sklepie

ale zajebała ryjem w 3:51 aż mi się cieplutko zrobiło

chciałbym jakiejś KURWOM tak zrobić

>kończy się
wołam bycze gówno

Bydło ma wyjebane dopóki dostanie 500 cebulionów miesięcznie za swoje dzieci. Chuj z tego że płacą więcej z podatków
>PAN KACZKA ROZDAJĘ 500ZŁ ZA JEBANIE MATI SŁYSZAŁEŚ?

zawsze mnie rozpierdala ten argument, bo używają go tylko bezdzietne robaki zazdrosne że inni ruchają, a on nie może choćby chciał

Swoją drogą, korzystał ktoś z Was ze stażu/szkoleń od Powiatowego Urzędu Pracy? Warto się tym zainteresować?

jak komuś leży pięć set ziko za nic to nie dziwo że zadowoleni.

ale przecież i tak w ciągu miesiąca wydaje się te 500 złotych na dzieciaki. Jak nie ciuchy, to jedzenie, leki, zabawki, wycieczki szkolne i inne pierdoły.

Sztuczny zarobek.

niemiecka literatura

>ablu ablu nie mam loszki
>zajeb sie

nom bomba

>dosłowne przekupywanie wyborców
socjalprawica nawet nie raz

polskie spierdolenie

>ablu ablu nie mam loszki
>zajeb sie

nom bomba

ale porobił femszmate szanuje wowika teraz

underworld ściągniete, telewizorek odpalony, termoforek jużpod kołderkom

dzisiaj będą wampiroloszki na ekranie

No tak, ale zapominasz że taki typowy seba gałecki czy inny mateusz knageusz to widzi tylko pińcet za darmo, a nie widzi wydatków na gówniaka przez następne chuj wie ile lat.

ja już swoją wampiroloszkę dziś oglądałem

>anime
sory anonie ale smrut

w krótkim rozrachunku łożą niedzietni, zyskują rozpłodniaki.
a że wpompujesz hajs w gospodarkę który jausz biznesu wydałby sensowniej to ni echa.
dosłownie ekologia lol

>on nie wie
Ale i tak jeszcze minimum rok czasu.

jak tam na mikroblogu, przeczytane wszystko?