/polska/

Edycja Przenajświętszej Panienki

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=99LlBSlOP1c
twitter.com/AnonBabble

Chojecki ma rację że papież jest lewakiem a Morawiecki to szkodnik

Dla mnie Papieżem nieprzerwanie jest niemiaszek Beniu 16-ty. Francżyd może iść się walić na ryj. #NieMojPapiez

AAAAAAAAAAAAAAAAAA

JAK TAM WALENTYNKI WY ŚMIECIE JEBANE TYLKO MI NIE MÓWCIE ŻE ZNOWU NIE UDAŁO SIĘ WAM ZARUCHAĆ

Szach mat ateiści.

Od której książki z Conanem zacząć?

powiedz mi co to za czcionka jest

MS Boska light

kuffar

Shark in the water

Czyżby user przypadkiem tłumaczył Animu?

myslałem, ze żartujesz
nie, czcionka mi sie spodobała

kurwa takie cyfry a nikt mi nie gratuluje

care to explain that pic?

The first post says "God's mother please give us the numbers to make your servants happy", and then he got 222222 with violence on women pic where Poland at the bottom

user was praying Virgin Mary, the Queen of Poland, for Her blessing to make the 222222 get happen in /polska/. Virgin Mary granted his wish.

:D

Nie wal konia szmato.

Postujcie swoje waifu

nie będę (mam nadzieję że)

ja pod spodem

...

Co się kurwa stało z schetyną?
Wygląda jakby miał zaraz umrzeć

Słupek mu nie staje

jak znaleźć jakiegoś chłopaka który gustuje w damskich ciuszkach?

transa czy hurtownika odzieży?

co to za pan?

Lider opozycji . Grzegorz Schetyna. Zastąpił Ewę Kopacz w PO. Ta zastąpiła Donalda Tuska aka jebanego zdrajce

Prezes PO partii opozycyjnej
taki komuch

Putin największy rosyjski patriota
debacja

kek

rosyjski, ale nie ruski

>71223267

wygląda jak Statkiewicz z Białorusi

Bo to ten sam facet. Ma dwie prace

>tug jestes już starym dziadem i nie lubisz tak bardzo zapierdalać przez miasto i łamać przepisów
t. 23 lata

Gdy bedziemy miali imperie Polska Bialorus Ukraina Rosja i tak dalej - bedziemy mocny bardzo mocny, caly swiat bedzie nasz

Lecz się schizofreniku

chcesz dalej byc pedalem czy miec mocne panstwo

>chcesz dalej byc pedalem
sasza sie nie pierdoli

sasza przyjezdzaj do polski refugees welcome

>tug nie masz prawa jazdy
t. 24 lata

pracujesz? ja już nie, ale będzie szukał nowę czy pójdę do miejsca gdzie już pracowałem

youtube.com/watch?v=99LlBSlOP1c

PiS stracił mój głos właśnie

co za kretyn z tego człowieka

chciałbym takiego papieża jak z serialu Młody Papież nieironicznie dobra wiara do wierzenia a nie te pizdrygi co teraz są

nie chce mi sie ogladac. jakeis streszczenie?

oficjalne potwierdzenie że nie będzie obniżki podatków ani podwyższenia kwoty wolnej dla wszystkich w tej i następnej kadencji PiS

haha ja pierdolę głosowałem na nich tylko i wyłącznie dla podniesienia wolnej kwoty a oni nawet moje ledwo istniejące oczekiwania zdradzili

>tug inflacja 2%
>tug w grudniu wyprowadziłeś 2/3 majątku za granicę
dobrze czuje dobra zmiana

hehe demokracja najlepsza c'nie mati dawaj glosujemy bedziemy rzondzic nasz glos sie liczy :-----------D

gdzie trzymasz swój majątek?

zara ci jebne mefju

w złocie, dolarach i na akcjach amerykańskich

wszystko przez konto maklerskie wyprowadziłem - wycofam jak już dolar będzie po 6 zł za kilka lat

>wyprowadziłeś 2/3 majątku za granicę
wysłanie 2 z 3 laleczek anime do naprawy do Japonii nie oznacza wyprowadzenia majątku za granicę

szukam pracy ale jestem leniwy i słabo mi idzie. jak żyć Sasza

Uwaga user debil. Spready to chuj nie?

przecież on jest bezrobotny od pół roku jak nie lepiej

jestem bardzo podobny od ciebie, i też """"szukam""""""""

pracowałem ale to bylo bardzo chujowo

>saszka to neet na garnuszku mamusi któremu odpierdala jak się napiję i myśli że jest polakiem
sól

mam dochód pasiwny

paбoтaй-кa мaмкиным cынкoм кaк и дo cих пop)

HEHE MATI DAWAJ FEUDALIZM CO LOSZKI ZAMKI MAJĄTECZKI

я paбoтaл пoмoщникoм юpиcтa, нo этo былo yжacнo

я вклaдчик, y мeня ecть нeбoльшoй пaccивный дoхoд

нo бeз paбoты хyёвo, тyт coглaшycь.

пpocтo ceйчac здopoвьe пoпpaвляю, хoчy нaбpaть вec. зa 2 мecяцa я нaбpaл 4 кг, нaдo eщё

Dobra, tutaj ten user co się tak strasznie bał przed randką walentynkową jakoś tydzień temu
Było fajnie, trochę zestresowany byłem ale loszka też (pociły jej się dłonie) Najpierw poszliśmy na kawę, posiedzieliśmy ze 40 minut i miło porozmawialiśmy cały czas będąc przytuleni (trochę jej sygnały niewerbalne a troche moja inicjatywa), potem poszliśmy na kręgle i też było bardzo miło, cały czas jakiś kontakt cielesny, nawet siadała mi na kolanach a ja w porywach odwagi całowałem ją deliktanie po szyi bo się naczytałem że tam są strefy erogenne i lochy lubią to. Lubiła bo tak fajnie drżała i od razu człowiek pewniej się czuł. Potem poszliśmy jeszcze coś zjeść, wypiliśmy po lampce wina do jedzonka i przyszedł czas się żegnać
i tutaj popełniłem pierwszą i ostatnią wtopę wieczoru, bo od razu chciała przejść do pocałunku z języczkiem a ja zacząłem od cmoknięcia, a potem po chwili nieudolnych prób z mojej strony się poddałem i powiedziałem że nie umiem się całować. Sytuację uratowała ona, bo powidziała że spoko, naucze się. Generalnie bardzo miły wieczór, chyba się nie zbłaźniłem i chyba mnie lubi

/blog mode off

)))))))))))))))))
cкoль нacocaл дaвaй хвaлиcя

ale nie ma dosłownie nic złego w byciu wrażliwym dziewczyną

rozumiesz szasza
rozumiesz

>nawet siadała mi na kolanach
badz szczery
czy stanol ci

no to wiesz co cię czeka normiku normalu ostracyzm ze strony prawilnej anoneski

pół-kościej, i chyba czuła ale nic nie powiedziała

stary jaki kurwa normiku, 23lv do wczoraj kv, teraz już tylko v

i co kurwa czarodziejskie moce przeleciały koło nosa nie było warto

этo былo yжacнo пoтoмy чтo я cтoлкнyлcя c пидopaшьeй cиcтeмoй кoгдa чecтныe люди нecyт нaкaзaниe бeз пpaвa пpeдyпpeждeния, a oткpoвeнныe мpaзи yвиливaют

и этo были aдминиcтpaтивныe дeлa, a чтo в yгoлoвкe я вooбщe бoюcь пpeдcтaвить

тaк пoвcюды бывший coвoк paбoтaeт y нac тo жe

jaki smród. jeszcze pewnie sam zapłaciłeś za to wszystko? ja pierdole nie dość że zabrał sukuba na kręgle, nakarmił, napoiłto jeszcze musiał przepraszać że chciał ją z języczkiem pocałować XD

to ona zainicjowała pocałunek z języczkiem, ja nie umiem się całować i za to przeprosiłem ty jebany jeleniu bez umiejętności czytania ze zrozumieniem

>tak powsjudy bywszij sobok rabotajet u nas to że
Przestańcie pisać tą jebaną cyrlicą, a najlepiej to kurwa wgl przestańcie po rusku pisać w /polskiej/ nitce.

kompromitacja

po co mam pisać po polsku skoro nie jestem polakiem lmao

bulbazaur?

skucha ziomek

>бывший coвoк
>y нac

a co może nie)

bo chuja wiesz jak jest w innych krajach. a w usa to jeszcze nie widziałes jak dziala wymiar sprawiedliwosci. chyba ze mowisz o korupcji, ale u nas to juz nie te czasy

t. user-jurysta poważny badacz kultury prawnej posiada aktówkę na zamek

zebys wiedzial jak blisko trafiles. i to sie nazywa specjalista od prawa porownawczego.

no to powiedz mi jeszcze jak smakuje kawa w Nero Green Cafe bo nigdy nie wchodziłem do środka

czuje że za dobrze idzie i zaraz jebnie

nie mam pojęcie co to jest desu

taka sieciowa kawiarnia dla hipsterów studencików i innej elity świata kultury i biznesu w Warszawie

Jesteś oficjalnie debilem. taka kasa w dewizach. Nie ma możliwości żebyś nie przejebał

zabij się jebany normiku i jeszcze błagaj o przebaczenie moich przodków za obrazę

Nie jestes hipsterem. Jakbym był to bym z wami debilami tu nie siedział

>180k
AAAAAAAAAAA NIE DADZO MI NIGDY

kurde ale mi powiedziałeś

to gdzie byś je wsadził niby?

wypierdalaj na r9k

Bardziej sobie powiedziałem

powiedzcie mi w co zainwestować 60 tysięcy

Ale co chcesz? zarobić dużo, oszczędzić na przyszłośc, uchronic się przed inflacja? Nie ma wiekszego gowna niz dewizy. No moze oprocz rynku handlu dewizami zwanego tez jebanym foreksem

w żurawinę