/polska/

edycja anime

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=aPPGoMnwk0s
youtu.be/c4zJQLQ_VTs
culture.pl/pl/artykul/manifest-ruchu-odrodzenia-zydowskiego-w-polsce
discord.gg/JNnDuRv
wmeritum.pl/zbigniew-stonoga-publikuje-zdjecie-lechem-walesa-nikt-polsce-posiada-legitymacji-opluwania-ikony-demokracji/171954
twitter.com/SFWRedditVideos

nie wal konia szmato

/gwałt/

ruchale twojo cipe w klapkach kubota

jebac nacjonalizm

no i przegiąłes

youtube.com/watch?v=aPPGoMnwk0s

>Republika Francuska

won polaku robaku

odczep się od niego jebany pedale i spierdalaj na kara

zaraz was obu stąd wypierdolę, jeszcze słowo

/srałt/

Tylko uprawianie miłości przy zgaszonym świetle za obopólną, entuzjastyczną zgodą obu partnerów.

dziękuję panie doktorze

zostaw go ty kurwo pierdolona słyszysz mnie

pozycja wyłącznie misjonarska z zamiarem prokreacji mam nadzieję

>przeczytałem eutanazyjną

jak chorym zwyrodnialcem jestem

musze, bo walcze w ten sposób ze stulejką

oczywiscie, dodatkowo w trakcie oboje partnerzy proszą Boga o obdarzenie ich potomstwem, osobiscię sugeruję odmawianie na głos Tajemnic Radosnych Różańca Swiętego

mm jedyneczki dajcie mi je słyszycie jedynki a duble są dla frajerów

Granice 2RP estetyczne w chuj chciałbym być w takim wolnorynkowym międzymorzu bez skazy komunizmu w XXI wieku bylibysmy królami

>wolny rynek mim

komuchy won

...

no jak tam będzie w tym akapie co

bzdura jak chuj. teraz najlepsze. jednorodna polska 4ever

Ludność w miastach była polonizowana w bardzo dużym tempie w XXIw. mniejszości to byłby mem jak Walia nie słuchałeś Marszałka?

...

marcel pedał dzieci jebał

Marszałek robi mi loda, Polska została zniszczona przez to że ten autysta pozbył się wszystkich kompetentnych ludzi i zostawił po swojej smierci u władzy same miernoty

>. mniejszości to byłby mem
nie wkurwiaj mnie

no a potem przyszedł Romek Dmowski i powiedział że hurr jakie polonizowanie coo XD żydzi to won z naszych ławek tylko wielka p*lska narodowa

>żydzi to won z naszych ławek tylko wielka p*lska narodowa
I bardzo dobrze powiedział śmierć garbatym nosom.

>ten autysta pozbył się wszystkich kompetentnych ludzi i zostawił po swojej smierci u władzy same miernoty
czekaj, coś mi to przypomina

>żydzi to won
żydzi powinni won bez względu na wszystko

>tug tutejsi to dosłownie białorusini co nie wiedzieli co to białoruś

jak w zegarku
naprawdę uruchamia mi to neurony

akurat oni nie przypisywali sie do zadnej grupy. dlatego mowili o sobie tutejsi

chyba gównami

II RP była jeszcze biedniejsza niż PRL

Boya se poczytajcie jak tak walicie konia do IIRP

tym większą ironią jest to że pisowcy nieironicznie uważają się za współczesnych piłsudczyków

>chyba gównami

już jesteśmy debilu

no Morawiecki sra w gospodarkę jak Grabski

Piłsudzki był debilem, typowy polak robak co mysli ze jest kims

>Zarówno bolszewikom, jak i Denikinowi jedno jest do powiedzenia – jesteśmy potęgą, a wyście trupy. Mówiąc inaczej, językiem żołnierskim: dławcie się, bijcie się, nic mnie to nie obchodzi, o ile interesy Polski nie są zahaczone. A jeśli gdzie zahaczycie je, będę bił. Jeśli gdziekolwiek i kiedykolwiek was nie biję, to nie dlatego, że wy nie chcecie, ale dlatego, że ja nie chcę. Lekceważę, pogardzam wami. Jesteście pogrążeni w rękach Żydów i junkrów niemieckich, nie wierzę wam, waszemu gatunkowi ludzkiemu. O jakichkolwiek tedy stosunkach... dyplomatycznych mowy być nie może, bo ich warunkiem podstawowym są wiara i dyskrecja a wy nie zasługujecie na jedno, nie znacie drugiego, zdradzacie cywilizację, własny kraj i jeden drugiego...

czy ktos cie pytał o zdanie pajacu

tripfagi do gazu

Niestety musze zgodzić się z gejem Korabem. II RP to było gówno. PRL to też gówno, ale mniej śmierdzące. Przynajmniej żydów wyjebali prawilnie.

sram na Boya

>bo ich warunkiem podstawowym są wiara i dyskrecja a wy nie zasługujecie na jedno, nie znacie drugiego, zdradzacie cywilizację, własny kraj i jeden drugiego
I powiedz jeszcze że się mylił bonus za to że można to zastosować do takich tripciot jak ty

sram na twoją matke, Boya to ty szanuj, jeden z najwiekszych polskich intelektualistów

palę Boya*

>tug wróciliśmy do IIRP, nawet kurwa u*rainców nam importują dla klimatu

żydów nie ma bez żydów to chuj

Wszystko tylko nie żydów

>nowociota

najpierw na niego sram, potem postuję, a potem palę

Sup Forums do gazu

kurwa a mówili że kaczka nas cofnie do średniowiecza

>on w to wierzy

aj waj

...

no żydzi to była śmietanka intelektualna życia kulturalnego a Pod Pikadorem to bazowani bogowie humoru nie to co narodowe p*lskie k*barety

p*lacy to zbyt nadęte chujki wiecznie zakompleksione żeby mieć poczucie humoru

youtu.be/c4zJQLQ_VTs
kto /klasyka/ tutaj

culture.pl/pl/artykul/manifest-ruchu-odrodzenia-zydowskiego-w-polsce

nie chodzi o to, chodzi o jego zaburzone postrzeganie sytuacji miedzynarodowej, myslal ze jestesmy jakakolwiek potega od razu po odzyskaniu niepodleglosci i przez jego debilizm prawie nie skonczylismy jako republika sowiecka w 1920

>śmietanka intelektualna życia kulturalnego

dobrze by było gdybyśmy byli ze związkiem radzieckim wtedy byśmy byli najważniejszym z jego narodów i zwrócony byłby nam Smoleńsk

ogurwa
dwunogeł się spiknął z Leszkiem

>p*lska elita intelektualna i polityczna

me on the left

co to za seba tam w kącie XD

>Górny slask
>wiekszosc mowila po polsku
no chyba nie wiekszosc mowila po niemiecku

discord.gg/JNnDuRv

chodzcie nas powyzywać i porzucać kurwami

Nie da się policzyć straty, której Polska doznała w wyniku straty 3 milionów polskich Żydów. Byli oni intelektualną elitą Polski, wzbogacali naszą kulturę, ciężko pracowali na polski sukces gospodarczy. Wszelki antysemityzm pochodzi z zazdrości, bo Żydzi zawsze byli lepiej wyedukowani i bogatsi, inwestowali w wiedzę a nie jak polacy robacy wiesniacy w przegrane powstania co 30 lat.

Najgorsze jest to że Polacy zamiast od Żydów się uczyć, brać z nich przykład i samemu kurwa dojść do czegoś w życiu, zdobyć edukację i zarabiać pieniądze, to Polacy jak jebane zwierzęta zaczęli po prostu Żydów mordować.

>seba
>hipokryta, wieśniak i ameba umysłowa
>komuch
>dosłownie kto

co to ma być halo

wmeritum.pl/zbigniew-stonoga-publikuje-zdjecie-lechem-walesa-nikt-polsce-posiada-legitymacji-opluwania-ikony-demokracji/171954

Stonoga to debil czy debil?

>tug dostajemy od wujka józka kresy zachodnie zachowujemy większość wschodnich, a po jakimś czasie i tak robimy rewolucję która rozpierdala cały związek

>bo Żydzi zawsze byli lepiej wyedukowani i bogatsi
piarłem xD
większość Żydów w Polsce to były takie bidaki że nawet Bosskiemu Romanowi było ich szkoda

zdecydowanie debil

żydzi to gówno t.Rodowity niemiec w polsce

teraz jest ich dwóch

>le bogaty żyd mem
skisłem

elo marcel mordo

zydow zamiast ukraincow wtedy by bylo spoko

ale nie to bracia slowianie przeciez

>U nas, panie, niby u Żydów, jak się młodzi zejdą, to oni nie zajmują się, jak u państwo, tańcami, komplementami, ubiorami, głupstwami, ale oni albo robią rachunki, albo oglądają uczone książki, jeden przed drugim zdaje egzamin albo rozwiązują sobie szarady, rebusy, szachowe zadanie. U nas ciągle jest zajęty rozum i dlatego Żydzi mają rozum, i dlatego, niech się pan nie obrazi, oni cały świat zawojują. U państwa wszystko się robi przez te sercowe gorączke i przez wojne, a u nas tylko przez mądrość i cierpliwość.

rację miał

>słowianie
>bracia

dosłownie czerwonapigułka XIX wieku

>bracia slowianie
tylko zachodni słowianie to nasi bracia wszystko skalane cyrylicą to żywe gówno

>wpadanie na mem bogatego i inteligentnego żyda
xDDDD
no widać że debil

jakby mi dali ukrainca na dlugosc reki to bym do donbasu odeslal na front

anoni gotowi na imbę?

zydzi wroccie do polski

Make your choice, Geralt.

>zdradliwa kurwa gotowa sprzedać wszystko każdemu byle zjeść twojego kutasa

>psychiczna szmata co cię rogaczy z debilami i wygłasza edgy monologi

hmm ciężki wybór

wstyd, żenada, kompromitacja, hańba, frajerstwo, nie wracajcie do polski

S H A N I
H
A
N
I

...

przecież Rosja była 4x większa debilu

>U państwa wszystko się robi przez te sercowe gorączke i przez wojne, a u nas tylko przez mądrość i cierpliwość.
I że niby żydzi nie zachowywali się jak dzikie zwierzęta z powodu przepowiedni od głosu w niebie? Kisnę bo nawet ten ich Izrael to zdobyli w krwawym konflikcie.

>i wygłasza edgy monologi
>shani
Oh god.

a chuj tobie kurwa matole

to

po chuj wy w ogole dyskutujecie z korabem
znudzi mu sie sranie o wikingach to przechodzi na tripa i znowu dajecie sie nabrac na jego przynety

szatniarz przylepiaj bo to jedyna dobra odpowiedz