/ex-yu/

U BOJ U BOJ

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=vBjW3VNefL4
bulevar.b92.net/pop-kultura.php?yyyy=2015&mm=08&dd=17&nav_id=1028082
novosti.rs/vesti/zivot_ .303.html:585586-Da-li-Hrvatice-zaista-padaju-na-Srbe
youtube.com/watch?v=vE2zlnRgOxA
vocaroo.com/i/s00VU1PpawKk
andrej.fajgelj.com
youtube.com/watch?v=adJWTB-owxY
youtube.com/watch?v=dRewjr_3fzk
twitter.com/NSFWRedditImage

Bump limit je 310 BRE

briješ kod ove tvrđave ?

Zasto su HRVATINE najjaci narod ?

ako se pokaram u bulju hocu postat pod hrvatskom zastavom?

pošto ćeš jebat srbijansku bulju, da
nemoj si poslije zaboravit platit 10 000e kekić

youtube.com/watch?v=vBjW3VNefL4
bulevar.b92.net/pop-kultura.php?yyyy=2015&mm=08&dd=17&nav_id=1028082
novosti.rs/vesti/zivot_ .303.html:585586-Da-li-Hrvatice-zaista-padaju-na-Srbe
Glupo je pricati o tome, to sto si video jedan fejs clanak da neko daje 10000evra za CRO papire je komedije.
U Vojvodini Madjari to rade za 2000, Bugari za 1000evra, Rumuni isto.
Ukratko, ja nadjem vrh posao i hocu svu slobodu za moju ribu a ne mogu jer nisam EU drzavljanin, dam joj za fiktivni brak sklopljen u BG-u a kasnije tamo i ona je EU drzavljanin, kasnije cemo lako do papira.
Aj pitaj svo zensko sto znas mada sumnjam da znas i jednu da li je dobila ponudu ikada?
Ortak je ozenio lika u USA i pravio se da je peder pred imigracionom policijom ali uzeo papire...
Neki debil moze da napise da su Srbi latenti gejevi koji to rade po svetu.
Mogu ti 10pasosa hrvatskih timestampovati, kurcu ne vrede, kazem to rade ljudi samo u situacijama kao sto sam rekao a 10 000evra je najdebilnija stvar IKADA, madjari rade kazem ti i za 1000evra cesto, ne zaludjuj se glupostima iz novina.
Ali ovo sto ja ostavljam ne mozes izmisliti, imam drugove koji su jebali po nekoliko Hrvatica i to kada dodju ovde bukvalno su zeljne kurca, bez zezanja.
Pogledaj klip, ponizavanje Hrvata od sopstvenih ljudi, vasih drugarica, sestara, devojaka, majki i ostalih...one to pricaju ne mi, jos vas i useru sa izjavama da ste "jadni crvatici".
Sto spinujes toliko sve to?

Opa servi odma guzobolni

vrijeme je za ultimate srbi na aparatima srpkinje na hrvatima video

youtube.com/watch?v=vE2zlnRgOxA

LMAO

vocaroo.com/i/s00VU1PpawKk

pricamo o emigrantima i vrsnjackom nasilju

*dodiruje te nekontrolisano*

>srbi doma cekaju
>srpkinje po moru hrvatine karaju i gube nevinost
plakem vam na sudbinu

...

kako komentiraš ovu sliku ?

...

kako mislite da nadjete devojku koja se vec nije jebala? nemojte nju da krivite sto ste autisticni devci bez prijatelja

...

>traziti djevojku
nisam tolko nisko pao
za sad me boli kurac, ali da mi uleti neka roasti koja se vec jebala odjebo bi ju. Nebi mi bilo prvi put

vrhovni kek

pa bar imam postovanja prema sebi da ne lezem kraj neke kurvetine rasturene
aj ti spavaj kraj nje i zamisli si
>kolko ih je bilo na njoj
>kolko si ih sreo u gradu sto su je jebali pa te pozdrave uz osmjeh
>kolko cesto razmislja o njima tokom dana i nakon svake jace prepirke
>cije je sve spermu imala svud po sebi
i ta jebirupa ti je djecu okotila rogonjo jebeni

>a sad me boli kurac
a kad mislis da trazis otprilike? kako vreme odmice sve su ti manje sanse da nadjes nevinu ribu koja nije gabor odvratni ili je sjebana u glavu sem ako ti to nije fetis

Jel ti mislis da budes devac do braka?

sve stoji osim
>>kolko cesto razmislja o njima tokom dana i nakon svake jace prepirke
ovo je cuck mentalitet

iskreno me zaboli, nemam nit volje nit vremena za tim

u cudnom odnosu sam s jednom roastie vec neko vrijeme, dogovorili smo se da cemo u vezu kad nam objima prohtije ali sam joj reko u facu da mi se gadi sto se vec jebala

ne mislim da budes sa kurvom koja je bila sa 10 likova nego na primer ako je bila sa jednim samo, mislila da je on pravi pa se ispalila. zar bi joj to zamerio?
koji hipokrit, ti kao ne bi jebo da si ikad imao priliku u zivotu pa onda ta veza pukne i sta? neces vise traziti zenu posle toga jer nisi vise devac? lmao

>ovo je cuck mentalitet
sorry al jbg, drolji nije iz inata nimalo problem prevarit nekoga ili i dalje biti u nekim odnosima s bivsima

sto se trigerujes?

ako je bila u dugim vezama i jebala se onda nije drolja
odvratna je i nebi je ni stapom tako, ali drolja nije

ne trigerujem se, ja sam u toj poziciji pa me zanima

a tekst na slici treba da je na cirilici

>ja sam u toj poziciji pa me zanima
pa zato se i trigerujes, naisao si na neku iskoristenu roastie i sad neznas ni sam sta bi

>stavljati kurac u iskoristenu rupu
l o l

>"Ali gospodine predsednice, sta je sa Vasom zenom?", upitao sam, dok me je milovao po licu osmehujuci se.
>"Ne brini 61%", uzvratio je, "ona i deca se vracaju tek u ponedeljak. Imamo ceo vikend samo za nas".
>Polozio je svoje ruke na moja ramena i pritisnuo na dole, svom snagom me obarajuci na kolena. Dok sam otkopcavao njegov slic, nezno me je mazio po kosi, da bi mi zatim iznenada gurnuo svoju muskost do krajnika.
>...
>Kasnije smo lezali u krevetu jedan pored drugog. Seks je uvek bio grub, ali je u momentima nakon gospodin uvek bio nezan prema meni.
>"61%", rekao je, pomalo tuzno, "ponekad se plasim."
>"Uz duzno postovanje, gospodine predsednice, cega bi se covek poput Vas mogao plasiti?"
>"Plasim se", uzvratio je, "da ce na izborima mozda ipak pobediti Jankovic..."

ako je neko zainteresovan za jos fan fictiona, dajte neki (you)

preporucite mi horor mangu
nisam dosad procitao nista osim punpun i attack on titan

>
nisi ti alfa da razdevicis neku , pomiri se sa tim

vrh je brate, daj jos

prejako
no homo

pocni objavljivat po komentarima ispod te vase zute stampe uz napomenu da je ovo dio licnog svedocanstva osobe bliske A.V.

koji ste vi cuckovi u stvari
kad malo sazrite i prestanete drkati na boska i pernara mozda i budu muskarci od vas

objasni na sta mislis? jel zbog toga sto neki zahtevaju samo device da jebu?

ljudi moramo spasiti gospodina vucica od drugosrbijanske i zutacke olosi!

problem je sto imate mentalitet prosecnog stanovnika saudijske arabije
kako umanjuje devojci vrednost na bilo koji nacin to sto je bila sa nekim
cak samo moze biti iskusnija u krevetu supci

...

6/10

T H I C C

picka je ionako najpoganije mesto na planeti, jos samo fali da su i ostale kite svrsavale tu...

kako moze biti pozeljnija zena koja se jebala od device? kroz celu istoriju se to vise cenilo i sad kad je drustvo otislo u kurac ti mislis da je to nenormalno jer se sve samo jebu gde stignu sa vec 14 godina a sutra trce na abortuse dok familija osramljena to krije i cuti u nadi da ce je udati nekad

@71299585
>kako umanjuje automobilu vrijednost na bilo koji nacin to sto ima visoku kilometrazu
cak nema veze sto je hrdjav samo moze biti malo bolje razradjen u voznji supci

amin

HVALA TI ROBERTO

dakle sta ti predlazes

da se intelektualno uzdignes i tako udjes u krugove gde su vece sanse da ces sresti neku koja je ko ti, sto se nije prepustila zivotinjskom instiktu kako je usla u osnovnu skolu a.k.a. nije subhuman ko ostale

>picka je ionako najpoganije mesto na planeti
dokaz da nisi i ne zasluzujes jebati
verovatno imas neke nerazjasnjene odnose sa majkom
>kroz celu istoriju se to vise cenilo
mogu ja da nadjem jos mnogo stvari koje su se vise cenile kroz istoriju pa fakat nisu normalne
recimo onaj obicaj da svekar prvo isproba mladu pre mladozenje
>drustvo otislo u kurac
o drustvu prica mali cuck po 4chanu koji nije irl video coveka bar zadnje dve nedelje


>kako umanjuje automobilu vrijednost na bilo koji nacin to sto ima visoku kilometrazu
najgori tipovi ljudi:
1)oni koji vole Nika Vujicica
2)oni koji glasaju za Vuka Jeremica
3)oni koji misle da postavljanje analogije dokazuje bilo sta osim njihove imbecilnosti

...

>oni koji misle da postavljanje analogije dokazuje bilo sta osim njihove imbecilnosti

>mogu ja da nadjem jos mnogo stvari koje su se vise cenile kroz istoriju pa fakat nisu normalne
recimo onaj obicaj da svekar prvo isproba mladu pre mladozenje

>da se intelektualno uzdignes i tako udjes u krugove gde su vece sanse da ces sresti neku koja je ko ti

to nije postavljanje analogije nego pobijanje opsteg iskaza pojedinacnim kontraprimerom
ne pravi se pametan kad fakat nisi

...

Ovo.

andrej.fajgelj.com

Fugg

neke od tih stvari imaju objektivnu, cinjenicnu vrijednost, pouzdanost i korist a neke nemaju
cistoca, cednost i odanost su uvijek vise cijenjene od nemoralnosti, bludnosti, prevara svakome tko se hoce na nekog osloniti u zivotu
jer mnogo je veca vjerojatnost da ce persona sa potonjim osobinama jednom sjebati i tebe

fakat si siptarcina glupa

kurvo, vreme je da se pomiris sa sudbinom

Glup si.

youtube.com/watch?v=adJWTB-owxY
ima i dio gdje se beric dotakao i fajgelja samo mi se beda traziti sad, odgledao cijeli intervju jucer

nisi mi odgovorio

>cistoca
siguran sam da se devojka redovno kupa
>cednost
ne zelim komentarisati, ubij se
>odanost
nisam rekao da budes sa curom koja je varala bivse
>nemoralnost, bludnost
ako stvarno mislis da je seks nemoralan, onda ga nemoj ni imati molim te, ucinices nam svima uslugu

>cistoca
>siguran sam da se devojka redovno kupa

cuti kad si glup

ahhaha kakav rogonja ovo je strasno

mozda se trebate suociti sa cinjenicom da je jedini problem u celoj prici vas
da se bojite da niste jedini devojci jer znate da ste inferiorni u odnosu na njene bivse 100%

jebeni cuckovi

Gledo sam i ja, bilo je vezano za Pocucu kako bleji sa njim i nagovara ga da osnuju partiju ili pokret.

rostačoooo jel ti lijepo pisati u muskom rodu??

Glup si.

ovo ali ne smeju oni da se suoce sa istinom da su orbitirali dok im je chad jebo ribe pa sad kad ih je chad bacio ko drolje sto zapravo i jesu onda su ove bete rogonjske dosle da pokupe ostatke ko lesinari kad lav zavrsi sa plenom

ovo

ne vredi se raspravljati sa carobnjacima i likovima koji picke u poslednih 10+ godina nisu videli

kek
jesi vidio kad je deki govorio kako su kad su uhapsili pocucu nasli u mobitelu mu slike mikropenisa sto je okolo slao zenama

Nisam on, al ja sam tu pricu pratio od samog pocetka jos od 2014. Vido sam i tu sliku kek

picku sam poslenji put video pre 2 godine tako da paljbaaaaaa :^)

hahaha pazi kako su se ucutali sad

ROGONJE BTFO

...

/konac

ovaj Sup Forums je pun beta likova pa ne treba ni da te cudi sto redovno potezu diskusije o pickopacenistvu i cednosti koju i sami imaju

Rogonja će bit samo onaj koji kurvu oženi

>on nije jebo citave 2 godine
ubij se

sav smisao diskusija na /ex-yu/ o zenama u jednom komentaru

i ja sam mnogo toga pratio u zadnje dvije godine i po youtube i po facebooku pa mi je dosta toga bilo poznato i tako sva 3 sata sam odgledao a mislio necu ni 30min. a i onaj novinar ima odvratan glas a deki sve lagano stalozeno pojasnjava, prica itd...

bas me zabole kurac kaj mislis stari

...

Biće još reportaža, Teša je bio tamo 10 dana, intervjuisao je borce i neke ministre

pickopacenici su najgora grupacija
gori su od parova,gejmera,programera i nacionalista zajedno

i meni se pegla od tih jadnika koji idu da rmbaju po dijaspori, pa jos kace slike iz rupetina odatle...ja kad bi otisao (a ne bi nikad) makar bi imao malo srama i ne bi se logovao 3 meseca na net

pa koja je najbolja onda, nabrojao si sve grupacije cec

arch users master race

youtube.com/watch?v=dRewjr_3fzk

MICKA
MALENA MOJA
AAAAAAA

E TA PICKA JE VREDNA PATNJE

jel jos ko ovde hajpovan do jaja za evrobasket ove godine?

bukvalno svrsavam na pomisao da ce u nasem timu biti teo, jokic i branko lazic, a svrsavam i na ostale mlade nade poput sarica, antetukumpa, hernangomeza, zubca, zizica i bendera, bice odlicnog basketa

...

najjaca mi je spika kad mi lik kaze "brate ubij se nisi jebao dve godine" , a onda kaze nekom drugom da je pickopacenik :^)

svidja mi se ovaj njen retardirani flow, jel sad fora da sto losije repujes to bolje?

Ubij se.

dijaspora ubermensch ALO
UBERMENSCH

>sport
vidi

koji crni out, ja ne izlazim iz kuce sve sto radim je shitpost na Sup Forums Sup Forums i ex-yu, to sto mi je onaj francuz sto pravi kosarkaske evropske tredove na Sup Forums jedan od najboljih prijatelja u mom zivotu

i da izgledas ko degenerik, tj. da sto bolje oslikavas koliko te se porodica stidi ili koliko ti je porodica fail koje te uzgajala

Upoznao sam lika koji je bio Kleopatrin decko pre jedno 25 godina, e sa tim likom bi Tesa trebao da uradi intervju, ono sto je meni pricao je filmska prica.
Sad zivi i radi u Rusiji, ima 10/10 ruskinju zenu i sina.

zbog vakvih postova se raspala jugoslavija

ko je kleopatra