Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

en.wikipedia.org/wiki/Strafbattalion
nemzetisport.hu/minden_mas_foci/video-elsirta-magat-a-rasszista-bekiabalasok-miatt-2553387
youtube.com/watch?v=HHgxOXEQaFU
youtube.com/watch?v=0DfyLupix0E
twitter.com/SFWRedditGifs

XDDDDD

kcsirke

első

Huncut vagyok

Gyuri vagyok

anonnak aki dédapját elvitték a németek:

munkaszolgálatos volt, azokkal szedettek aknát
és adták őket kölcsön a németeknek is, ugyanis ők nem használták ezt a katonai alakulatot
magyarul a nagypapi zsidó volt

nagyon szar az a to be continuedos alma mém
kérlek ne postázd többet

Mindenki római katolikus a családban, biztos, hogy nem zsidó volt.
Meg ha az lett vola, valószínűleg nem csak a háború vége felé viszik, mert vidéki volt.

>római katolikus
rosszabb mint a zsidó

ez

t.eretnekek

Kitűnő mém fiúk. Igazán beletiportatok a lelkivilágomba.

hát a németekhez, Németországba nyilván vitték őket

Valószínűleg az én dédfaterom is levente volt, csak arra volnék kiváncsi, hogy ezt a feladatot mivel érdemelte ki.

kikeresztelkedetteket is oda osztották
mellesleg megjegyzem a munkaszolgálat egyfajta túlélési stratégia volt
bár kétségtelen hogy aknát szedni életveszély és a keretlegénység is gyilkolászott
átlagban egy munkaszolgálatosnak nagyobb esélye volt túlélni a háborút mint egy honvédnek, zsidóról nem is beszélve

a vidéki zsidóság volt az első akitől úgymond meg akartak és tudtak szabadulni

Máté vagyok

*cupp* *cupp* hmmm...nagyon pikáns ez az aroma *szagol* *szagol* csak még egy kis puszikát *cupp*

Mátékat a dunába

Emlékeztető hogy a "reformált" egyházak tele vannak meleg papokkal.
Péter széke a marhaságaitok fölött áll.

>a vidéki zsidóság volt az első akitől úgymond meg akartak és tudtak szabadulni
Pont ezért mondom, hogy akkor valószínűleg nem a végén vitték volna.
Amúgy meg nem aknát szedett, hanem Németországba vitték és aknamezőn masíroztatták őket, hogy ne a tank alatt robbanjon.
Ha jól emlékszem volt valami minimális fegyverzete is, gondolom munkaszolgálatosok azt nem kaptak.

levente mozgalom, nem ismeritek?
olyan mint az úttörő
kicsit kirándulunk, kicsit célbalövünk, kicsit megtanítjuk hogy milyen is lesz az amikor behívjuk majd katonának mert készülünk a háborúra

nem érdemelte ki semmivel, fogytán volt a hadra fogható férfiember

kérlek megtermékenyítenéd a feleségemed Abdul?
j-jah el is felejtkeztem arról, hogy cölibátusban élek, e-esetleg egy gyors menetet azzal a hamvas kis ministráns fiúkával?

>nem érdemelte ki semmivel, fogytán volt a hadra fogható férfiember
Ez teljesen érthető, csak azt olvastam most, hogy ezt az aknamezőn menetelős dolgot csak Strafbattalionokkal csináltatták. Annyi miatt, hogy magyar nem hiszem, hogy kiterelték volna őket.
Az a baj, hogy pár éve meghalt, ennél többet meg szerintem se nagyanyám, se dédnagyanyám nem tudnak.
en.wikipedia.org/wiki/Strafbattalion

igen ezt, aknaszedésnek hívták, kötélen vezették őket hogy ne szaladjanak el, legalábbis a honvédségben ez dokumentálva van
de adtak ha nagyon szorult a hurok
a muszosok meglepő módon lojálisak voltak mind a magyar, mind a német sanyargatóikhoz

bár lehet nincs igazam, én szerintem muszos volt a dédpapi ami valamilyen módon kapcsolódott a zsidósághoz

b eset hogy nép németként behívták és később valóban büntetőszázadba került de ilyenről felőlük nem hallottam

ez egy echte magyar találmány volt amit a németek meglepetéssel fogadtak

Lehet Szombatos volt esetleg?
Az keresztény,csak nagyon erős ortodox zsidó elemekkel.(Őket se csípték a németek,főleg Erdélyben voltak jelen)

Kedves barátaim.
Hogyan oldjuk meg a "pesti" problémát?

Debreceni olimpiával hől

Nem mondom, hogy 100%, hogy nem, mert az összes többi dédszülőmről tudom, hogy székelyek, ő volt egyedül, aki magyarországról is származott. De az, hogy fegyvere volt, nekem akkor gyanús volna munkaszolgálatosként.
Azt hiszem valahol Hódmezővásárhely környékén született ő.

nem tudom, az biztos hogy ha magyar volt, ergó nem népi német szász sváb vagy anyámkínja akkor a magyar hatóság által volt megkeresve
akik a munkaszolgálat rendszerét használták, ezeket az embereket mindig ezredekhez vezényelték, a háború végén pedig nagyon sok magyar ezred került német irányítás alá

vagy mint mondtam, simán "kölcsönadták" őket akár egy német alakulatnak is

Gyakorlatilag ez

azok a skandináv """egyházak"""

amúgy pl. németeknél a katolikusok is kakukkok

Ja dédnagyapámhoz még annyit hozzátennék így habnak a tortára, hogy annyira valószínűleg nem gyűlölte meg emiatt a nácikat (vagy lehet ez csak álca volt), de haláláig hitlerbajsza volt.

Simon volt a vezetékneve amúgy. Az nem zsidó név, nem? Vagy változtatták azt is sokan?

>Simon

csak nem Peresz személyesen?

Ha Magyarországnak ártana az olimpia a libsi-zsidó bagázs nagy erővel támogatná azt, és nem gyűjtene aláírásokat ellene

már ne haragudj de szerinted az nem zsidó név?
nem kifejezette kovács vagy szabó...

menjél vissza polra és fejtsd ki hogy lett london világváros az olimpia miatt, te agyatlan balfasz

A retardáltak már megint baromságokon vitatkoznak.

Keresztnévként nyilván zsidó eredetű, de vezetéknévként nem az a tipikus zsidó név.

téged meg ki nem szar le peti

Úgy néz ki te.

>kussoljál gój, jó lesz neked az omladozó fosszagú csövesekkel és cigányokkal teli balkáni putri is!

annyira leszarlak, hogy még az sem érdekel, ha örömet okozok egy-két (You)-val

honnan szedted ezt a képet?

Mert aranyos vagyok

Van itt pesti expert?
Ezek vajon cigány-zsidók vagy zsidó-cigányok?Addig megvan, hogy egy buzi meg egy travi

ócé

bázisolt Szerbia

nemzetisport.hu/minden_mas_foci/video-elsirta-magat-a-rasszista-bekiabalasok-miatt-2553387

valami rokonod?

>jaj hogy néz ki a városom jaj jaj

te kis szaros buzi a kurva anyádat, mondtam hogy sipirc innét
takarodj vissza polra és meg ne lássalak mégegyszer itt mert összetöröm a csontjaidat

de user az
csak te úgy hitted hogy ilyen schlomo glimovitz a zsidó
hát nem
600ezer magyar zsidó volt itt, többségében magyarnak gondolták magukat, magyar névvel magyar szokásokkal, mégis zsidóként bántak velük

kibukott csoporttársam gyereke, nemrég posztolta facebookon és mikor megláttam csak egyre tudtam gondolni

postázzad az orrodat!

hát elég flegma, meg kell adni

...

bicskanyitogató és univerzális

Vettem 15 inches CRT tv-t mozizáshoz. Nem kell nekem az a zsidó plazma tv.

>schlomo glimovitz
Nem, én úgy gondoltam, hogy a weisz meg a kohn a zsidó. A Simon lehet bármilyen eredetű, de igazából, ha az volt akkor se fog rombadőlni a lelkivilágom.

Remélem nem vagy kövér,nem akarok még egy gátat a Dunára

Tessék.
Remélem én is rákerülök a legközelebbi /kurva anyátok/ szörnyfejre.

youtube.com/watch?v=HHgxOXEQaFU

milyen csicska orr

Nem elég görbe az ízlésednek slomi?

kevés

>magyar zsidó
Jó meme fürtös.
Csak abban a zsidóban szabad megbizni, amelyik a dunán úszik paks felé.

Ja meg vettem lyukas használt zoknit. Nem dőlök be a zsidó trükknek, miszerint pár havonta ÚJ zoknit kell venni. Jól kitoltam velük!! :DD

szálljon élesi

nem vársz át senkit slomi

kek
Az orrnyergemet mondjuk kicsit meghúzhattad volna, hogy karvalyabb legyen.

túlságosan is passzol az az orr
véletlen egybeessés?nem hinném

jó postai küldemény család

Ákos? te vagy az?

Ákos cigány te butus

youtube.com/watch?v=0DfyLupix0E

Varg > Ákos

varg szarabb mém mint ákos
ömm

zene >>>>>>>>>>>>>>>> ákos >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> várgus víkendes

t. barnaszemű, barnásbőrű korcs

Tesik elszakadt a nadrágom halottemelés közben. De azért végignyomtam. Szerencsére a dugó sem esett ki.

nem hinném, hogy bárki is észrevenné a mikropéniszed

az atya, a fiú és a szentlélek nevében sürgősen végezd ki magad ebből az életből szenpájília

>kondizik
>nagyobb a fasza, mint 5 centi

válassz egyet

Hogy jön ide a béniszem? A seggemnél repedt végig csalimali

Mi?
Halottemélshez is lehet dugót használni? Ezt én miért nem tudtam? Valószínűleg az egész kondi rajtam röhög, amiért dugó nélkül halottemek mindig.

zöld szemem van barát

tehát korcs vagy

>mikropéniszed
>fasza
Jaj de buták vagytok.

miért lennék az?

Sajnos nem.

Mivel látom, hogy nem vagytok kondifejűek elárulom, hogy a dugó alatt a guggoló dugót (squat plug) értettem. Ennek az a szerepe, hogy segít a helyes tartásban, és a gyakorlat szabályos elvégzésében. Én használom halottemeléshez is, meg néha ohp-hez.

jah, hogy a seggedbe dugsz valamit?
értem

t. a magyarság árulója

de a faszod attól még kicsi

Ne feledd, hogy a farizmaid is jobban aktiválódnak így. Én ezt szeretem benne a legjobban. Mondjuk így nem hülyeség, hogy halottemelésnél is használod.

Tudom, de az a 11,5 centi nem annyira vészes.

ma a szokottnál is nagyobb autizmus van, tetszik

HOL VAN A FIUPUNCI

ja vágom már, szóval ezért szeretitek ezt csinálni

Aki nem találja a szeme színét az első 2 sorban, az nem nevezheti magát fehérnek.

Igen. Mit nem lehet érteni?
Csak 18cm. De kompenzálom a halottemeléssel. Ne nevess ki.

buzi cigány

talán pesti vagy?

>nem nevezheti magát fehérnek
fehér vagyok
most mi lesz buzikám?