/ex-yu/

prvaci svijeta edicija

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=CGsYv64YUMc
imgur.com/a/IQHcL
youtube.com/watch?v=7J__ZdvsZaE
youtube.com/watch?v=Z0faeREYjHc&t=1152s
youtube.com/watch?v=jliIPOHo5os
youtube.com/watch?v=e8U3k4rEBxU
instagram.com/petrova_nimfa/
exyu4chan.wordpress.com
twitter.com/SFWRedditVideos

arapin bin ladin

Please post more qts Bosnianon (or others)

N
A
J
J
A
Č
I

PRVI ZA KARICU

VODI ME NA ZUR

youtube.com/watch?v=CGsYv64YUMc
100% hrvati

arapin bin ladin

Would you like some qt economy grills?

Please post more qts Bosnianon (or others)

šampioni svijeta oduvijek i zauvijek - Hrvati

N
A
J
J
A
Č
I

imgur.com/a/IQHcL

uf kaj volim Sup Forums

I take everything

VODI ME NA ZUR

youtube.com/watch?v=CGsYv64YUMc
100% hrvati

fuj
ove sve treba na prisilnu operaciju spola

...

I second this

Slav grills delivered straight to your newsfeed!

imgur.com/a/IQHcL

uf kaj volim Sup Forums




N-Nice, thank you Serbianon

Why is this black and white though

pricajte sta ocete al rusi su jeben i ponosan narod ...
uz knjizevnost, znanost, posjeduju zavidno umijece u ratovanju
te imaju jedne od boljih pjesama ikad

youtube.com/watch?v=7J__ZdvsZaE

ps. molim admine da mi uplate ostatke
od zadnjeg komentara, nije mi jos sjelo na racun

Jebo vam isus mater !! Kakva je ovo glazba ? Jel ovo ozbiljno nekom podnosljivo ? Pun nam je kurac Mejaša ,Baraba ,Pirata i svih ostalih isforsiranih bendova, djecjih tekstova i iritantnih melodija, pun nam je kurac vise Severina, Rozgi i takvih kucki. Zatrovali ste ljude svojim bezvrijednim pjesmama, ko vam pise pjesme jebo vam bog mater ? Imam osjecaj da bi mentalno reterdirani dvanaestogodisnjak uspio iz najobicnije zajebancije napisati nesto sto bi bilo kvalitetnije i vrijednije od svih vasih tekstova zajedno, a ako ne nista drugo bar bi bilo iskrenije... a zalosno je sto ljudi ne prepoznaju to vase forsiranje pjesama i bombardiranje radija i televizije obicnim smecem. JEL KO OD VAS ISKRENO ZADOVOLJAN TIME STO RADITE ? AKO JE, KAKO DA SI I JA ISPEREM MOZAK DA NE DOBIJEM SLOM ZIVACA KAD CUJEM JEDNU OD VASIH PJESAMA... Kako da budem normalan kad mi i jebeni youtube nudi vase smece a doso sam poslusat nesto skroz drugo a sto je najgore tu je i tolko cajki koje djele publiku sa usranim Markom Perkovicem Thompsonom... nose nekakva ustaska obiljezja dok ceca pegla iz njihovih iphone-a... picka vam materina neuka KOJU CE VAM PICKU MATERINU USI KAD U NJIH TRPATE GOVNA

71476186
71476302
boli me kurac

Doesn't have to be, user.

Slav grills delivered straight to your newsfeed!

>t. lik koji ide na koncert sabatona

N-Nice, thank you Serbianon

Why is this black and white though

brb I'm moving to Serbia (i'm white)

tuđmanka?

Jebo vam isus mater !! Kakva je ovo glazba ? Jel ovo ozbiljno nekom podnosljivo ? Pun nam je kurac Mejaša ,Baraba ,Pirata i svih ostalih isforsiranih bendova, djecjih tekstova i iritantnih melodija, pun nam je kurac vise Severina, Rozgi i takvih kucki. Zatrovali ste ljude svojim bezvrijednim pjesmama, ko vam pise pjesme jebo vam bog mater ? Imam osjecaj da bi mentalno reterdirani dvanaestogodisnjak uspio iz najobicnije zajebancije napisati nesto sto bi bilo kvalitetnije i vrijednije od svih vasih tekstova zajedno, a ako ne nista drugo bar bi bilo iskrenije... a zalosno je sto ljudi ne prepoznaju to vase forsiranje pjesama i bombardiranje radija i televizije obicnim smecem. JEL KO OD VAS ISKRENO ZADOVOLJAN TIME STO RADITE ? AKO JE, KAKO DA SI I JA ISPEREM MOZAK DA NE DOBIJEM SLOM ZIVACA KAD CUJEM JEDNU OD VASIH PJESAMA... Kako da budem normalan kad mi i jebeni youtube nudi vase smece a doso sam poslusat nesto skroz drugo a sto je najgore tu je i tolko cajki koje djele publiku sa usranim Markom Perkovicem Thompsonom... nose nekakva ustaska obiljezja dok ceca pegla iz njihovih iphone-a... picka vam materina neuka KOJU CE VAM PICKU MATERINU USI KAD U NJIH TRPATE GOVNA

prestani spamovat botino

youtube.com/watch?v=Z0faeREYjHc&t=1152s

IDEMOOOOO KUĆOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

kakvo smece od glazbe

To sam reko tvojoj mami dok je jaukala

Doesn't have to be, user.

youtube.com/watch?v=Z0faeREYjHc&t=1152s

IDEMOOOOO KUĆOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

samo sufi muziku slusam
youtube.com/watch?v=jliIPOHo5os
hvala allahu

kakvo smece od glazbe

prijavite ga

...

>t. lik koji ide na koncert sabatona

...

prijavite ga

Christopher Ascafild The only people that liked this so far have bogdan in their names
REALLY MAKES YOU THINK
3 · 3. prosinca 2016 u 18:44

Osobe kojima se ovo svida

Dodajte prijatelja
Kiril Krsteski

Dodajte prijatelja
Tara Antonija Papić

Dodajte prijatelja
Bogdan Laban

samo sufi muziku slusam
youtube.com/watch?v=jliIPOHo5os
hvala allahu

ko je ovo?

71476186
71476302
boli me kurac

Ne diraj Rozgu autisto

pise ti

Christopher Ascafild The only people that liked this so far have bogdan in their names
REALLY MAKES YOU THINK
3 · 3. prosinca 2016 u 18:44

Osobe kojima se ovo svida

Dodajte prijatelja
Kiril Krsteski

Dodajte prijatelja
Tara Antonija Papić

Dodajte prijatelja
Bogdan Laban

T A R A A N T O N I J A

Sve razmišljam da joj iz mima upadnem na čet

ko je ovo?

ko pogodi u kojem je bendu pjevala
ova djevojka youtube.com/watch?v=e8U3k4rEBxU dobije od mene
10 konvertibilnih maraka

šta misliš jel je jebo majmunko

Ne diraj Rozgu autisto

T A R A A N T O N I J A

Sve razmišljam da joj iz mima upadnem na čet

nova zona sumraka na kioscima

šta misliš jel je jebo majmunko

nova zona sumraka na kioscima

Kako je pokazalo istraživanje, Šibenik je što se tiče religioznosti srednjoškolaca, ispod prosjeka uzorka ostalih dalmatinskih gradova, kazao je Sven Marcelić. Dok je u Splitu uvjerenih vjernika među srednjoškolcima bilo 46% , Zadru 40%, Dubrovniku 37% , u Šibeniku je ta brojka najmanja-29 %.

– Šibenik odudara od ostatka Dalmacije po tome što je najmanje religiozan. Čak manje i od Rijeke koja slovi kao najliberalniji grad, istaknuo je Marcelić.

Šibenik se pokazao i kao grad s najviše tolerancije prema manjinama ali i kao grad u kojem srednjoškolci, u najvećoj mjeri u Dalmaciji, homoseksualnost smatraju prihvatljivom.

– Šibenik jedini ima situaciju da su njegovi srednjoškolci-vjernici zapravo najtolerantniji vjernici u odnosu na sve ostale gradove, kazao je Marcelić te dodao kako medijska slika koja se stvorila o Šibeniku kao najtolerantnijem gradu u Dalmaciji ima svoje uporište u podacima istraživanja.

fb: /petrovanimfaa
tw: petrova_nimfa

ko pogodi u kojem je bendu pjevala
ova djevojka youtube.com/watch?v=e8U3k4rEBxU dobije od mene
10 konvertibilnih maraka

imam jednog frenda iz sibenika koji je ateista
iz obitelji komunjara, svi atieste eheh
tak da je ta informacija vrlo vjerojatna

Kako je pokazalo istraživanje, Šibenik je što se tiče religioznosti srednjoškolaca, ispod prosjeka uzorka ostalih dalmatinskih gradova, kazao je Sven Marcelić. Dok je u Splitu uvjerenih vjernika među srednjoškolcima bilo 46% , Zadru 40%, Dubrovniku 37% , u Šibeniku je ta brojka najmanja-29 %.

– Šibenik odudara od ostatka Dalmacije po tome što je najmanje religiozan. Čak manje i od Rijeke koja slovi kao najliberalniji grad, istaknuo je Marcelić.

Šibenik se pokazao i kao grad s najviše tolerancije prema manjinama ali i kao grad u kojem srednjoškolci, u najvećoj mjeri u Dalmaciji, homoseksualnost smatraju prihvatljivom.

– Šibenik jedini ima situaciju da su njegovi srednjoškolci-vjernici zapravo najtolerantniji vjernici u odnosu na sve ostale gradove, kazao je Marcelić te dodao kako medijska slika koja se stvorila o Šibeniku kao najtolerantnijem gradu u Dalmaciji ima svoje uporište u podacima istraživanja.

imam jednog frenda iz sibenika koji je ateista
iz obitelji komunjara, svi atieste eheh
tak da je ta informacija vrlo vjerojatna

Jel ovo novi meme? Ponavljati sve beskonacno?

loša je ova...kristina i tara antonija su bolje

kakav bi to retardiran bio meme, ispovracacu se

šibenik potvrđen kao bolji od rijeke

loša je ova...kristina i tara antonija su bolje

kakav bi to retardiran bio meme, ispovracacu se

I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death that brings total obliteration.
I will face my fear. I will permit it to pass over me and through me.
And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path.
Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain.

instagram.com/petrova_nimfa/

ne mogu se trenutno sjetit još koje

Jel ovo novi meme? Ponavljati sve beskonacno?

šibenik potvrđen kao bolji od rijeke

daj onu iz tvoje zgrade

I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death that brings total obliteration.
I will face my fear. I will permit it to pass over me and through me.
And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path.
Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain.

instagram.com/petrova_nimfa/

ne mogu se trenutno sjetit još koje

ne

fb kikitirkizni.voluminoznicuperak i
chieshikoi

daj onu iz tvoje zgrade

daj bar sliku od te iz tvoje zgrade, ne moraš link

ne

fb kikitirkizni.voluminoznicuperak i
chieshikoi

kakav bi to retardiran bio meme, ispovracacu se

>chieshikoi
znam ovu brate...upoznao sam je kad je dolazila u hn jedno ljeto...aleksandra košarac, tad je bila na fb mrkvuh, tako nešto...debil riba

daj bar sliku od te iz tvoje zgrade, ne moraš link

>chieshikoi
znam ovu brate...upoznao sam je kad je dolazila u hn jedno ljeto...aleksandra košarac, tad je bila na fb mrkvuh, tako nešto...debil riba

slusaj sinak, kazes da oces dobre picke i mnogo pare? Ja cu ti to naci dok udaris dlanom o dlan

Imaces ogromne pare ja ti to garantujem, najbolje zenske profesionalke sa magistrale. Licno ih gustiram, zdravo se jebu a nisu mnogo bolesne

slusaj sinak, kazes da oces dobre picke i mnogo pare? Ja cu ti to naci dok udaris dlanom o dlan

Imaces ogromne pare ja ti to garantujem, najbolje zenske profesionalke sa magistrale. Licno ih gustiram, zdravo se jebu a nisu mnogo bolesne

daj bar sliku od te iz tvoje zgrade, ne moraš link

>chieshikoi
znam ovu brate...upoznao sam je kad je dolazila u hn jedno ljeto...aleksandra košarac, tad je bila na fb mrkvuh, tako nešto...debil riba

slusaj sinak, kazes da oces dobre picke i mnogo pare? Ja cu ti to naci dok udaris dlanom o dlan

Imaces ogromne pare ja ti to garantujem, najbolje zenske profesionalke sa magistrale. Licno ih gustiram, zdravo se jebu a nisu mnogo bolesne

SVE TO ODMA POD MAČ BATO

SVE TO ODMA POD MAČ BATO

slusaj sinak, kazes da oces dobre picke i mnogo pare? Ja cu ti to naci dok udaris dlanom o dlan

Imaces ogromne pare ja ti to garantujem, najbolje zenske profesionalke sa magistrale. Licno ih gustiram, zdravo se jebu a nisu mnogo bolesne

dođi vamo

ovaj sto ponavlja je pedercina
koja nikad nije jebala
al ga je tata guzio jos dok je malen bio
tako da nije djevica barem ne u cmar

slusaj sinak, kazes da oces dobre picke i mnogo pare? Ja cu ti to naci dok udaris dlanom o dlan

Imaces ogromne pare ja ti to garantujem, najbolje zenske profesionalke sa magistrale. Licno ih gustiram, zdravo se jebu a nisu mnogo bolesne

dođi vamo

exyu4chan.wordpress.com

treba nam jos editora da sajt malo zivne