/polska/

Piątek, Piąteczek, Piątunio
Wygrywy na imprezkach a my słuchamy białego murzyna

youtube.com/watch?v=1wYNFfgrXTI

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=n4u67vFHm6I
youtube.com/watch?v=PptHWHfnCnY
hc-sc.gc.ca/hl-vs/iyh-vsv/environ/chlor-eng.php
youtube.com/watch?v=EO33DZpS82sv=gSkocU5YsHU
youtube.com/watch?v=2EYGDb0tciw
youtube.com/watch?v=sUIcCyPOA30
youtu.be/KO4y3nkJXDA
youtu.be/z5LW07FTJbI
twitter.com/SFWRedditVideos

włoski

>nie lubię jak chlor smakuje
macie w Kanadzie chlorowaną wodę???
also chodziło mi o to czemu akurat polskiego filtra używasz

gotik dawaj film

youtube.com/watch?v=n4u67vFHm6I
PIĄTECZEK IMPREZKA KTO ZE MNĄ DAWAĆ DAWAĆ HEHE PIWECZKO WUDECZKA IMPREZKI

kto na melo idzie??

kurde ale tlok w tym klubie hehe ale przynajmniej dziewczyny fajne ;p

youtube.com/watch?v=PptHWHfnCnY

tYLKO METAL GURWA

UP THE IRONS \m/

>macie w Kanadzie chlorowaną wodę???
hc-sc.gc.ca/hl-vs/iyh-vsv/environ/chlor-eng.php

>akurat polskiego filtra używasz
Uzywam je bo sie z nich pyl nie sypie jak z innnych co probowalem. Lata temu te same byly produkowane w Niemczech.

no ja

ale nuta leci w klubie

>to gówno było popularne dekadę temu
hmm, interesujące
drogie to?

ja pierdolę ale mnie ten obrazek wkurwił

youtube.com/watch?v=EO33DZpS82sv=gSkocU5YsHU
>wczesny Eminen nigdy nie wróci

Czemu eminem wyglada jak El polaco?

ech, nie dadzą takiej krówki

bo jest patusem

Co ogladacie aby sie powkurwiac na post-modernistyczne spoleczenstwo?
youtube.com/watch?v=2EYGDb0tciw

...

kto /wyrósł-z-prawactwa/ here
>jakies kurwa clickbaity e-celeby
S M R U T
M
R
U
T

TVN

>taka dupera czytała tego hentaia
>penie zrobiła sobie do niego dobrze
>nigdy ci nie dadzo
>a penis dosłownie jak tamtego chłopaczka ;__;

REEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Nadaje sie w Toronto.

Nadaje się do życia/bycia w Toronto.
Ewentualnie nadaje się do Toronto, ale nie brzmi to zbyt naturalnie

żbsz to bardzo ci dobrze idzie Liściu

>a penis dosłownie jak tamtego chłopaczka ;__;
Nie zapomnij o tym, że zakończenie sugeruje, że jemu urośnie, a tobie nie.

ehh kurwa dlaczego nie urodziłem się szwedem

ktura godzina

Dej wize

myślisz że o tym nie wiem?
jakbym miał kurwa tego płaczącego pepe z gnatem to bym wstawił

GODZINA
KOMPLETNEJ
KOMPROMITACJI
CWELUCHA JEBANEGO

halo

Dalbym ci moja ale jest nieaktualna.

o skuewesyn
witaj dziadku

>badz farmerem
>zwierzeta robia ci rewolucje i wyjebuja z farmy
Co robisz?

ehh anoki znowu miałem niemal identyczny sen co kiedyś jak rozpierdalam swój własny ślub i cała rodzina ma mnie za jakiegoś samolubnego wyrzutka i jakiegoś hitlera i mi się smutno zrobiło, zwłaszcza na sam koniec po tym jak zobaczyłem mojego starego psa ;_;

sram sobie do ryja

>hitlera
To chyba dobrze nie?

>jakbym miał kurwa tego płaczącego pepe z gnatem to bym wstawił
służę

to masz, przekopiuję bo już napisałem co i jak na innym szonie

>oglądaj sobie zdjęcia ze ślubu matki
>zauważ że jesteś w chuj podobny do ojca lub wuja na tych zdjęciach
>nagle byń sobie u babełe na wsi
>wszyscy odświętnie wystrojeni i tacy radośni że się anonek w końcu żeni
>każdy oczywiście robi sobie jebane zdjęcia i mnie coraz bardziej wkurwiają standardowymi tekstami "oooo ale w końcu user się żeni", "no widze user dorosły w końcu", "wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia user", "no hehe user taki cichy zawsze a jednak jaką pannę znalazł", a ty nienawidzisz być w centrum uwagi
>w końcu wszyscy jadą do kościoła, robi się pusto, zostaje tylko twój brat i mamełe, brat ciągle dokucza
>mamełe daje plecak i mówi że idziemy
>"ale jak to idziemy? kościół przecież w maisteczku kurwa 20 kilometrów dalej, dlaczego nie jedziemy samochodem?"
>"samochodem pojechali goście"
>"no kurwa kto tu się żeni ja czy oni?"
"hurr durr goście najważniejsi, z daleka przyjechali, w ogóle jak ty tak możesz, sram psa jak sra"
>w końcu idziecie między lasami i polami bo piachowej ścieżce i ciągle się w piach zapadasz i czujesz jak w butach ten jebany piach masz i pocisz się pod ciężarem ogromnego turystycznego plecaka wypchanego chuj wie czym pewnie jakimiś jebanymi talerzami
>brat ciągle ci dokucza to zastępujesz mu drogę tak że idziesz za mame ale przed brate i ciągle na niego pierdzisz
>on się skarży, mame znów robi jakąś awanturę że mam przestać bo kurwa starszy to muszę być bardziej wyrozumiały i chuj
>w końcu dochodzicie i siedzicie w tym jebanym kościele gdzieś w tylnych ławkach na jakąś godzinę przed ślubem
>wszyscy dalej januszują i cię wkurwiają
>gdzieś dalej widzisz swoich przyszłych teściów i przyszłą żonę, wszyscy to MURZYNI

youtube.com/watch?v=sUIcCyPOA30
ELITY
PEDOFILE
WAMPIRY
WYMIARY

zapisane'd
podziękował

>teściowie to czarne grube odpowiedniki januszy i grażyn, ich córeczka nawet ładna w tej sukni i pięknie się uśmiechała, takie 8/10
>przypominasz sobie dzieciństwo i że była twoją dobrą koleżanką i się zawsze bawiliście jako dzieci ale w sumie nigdy jej nie kochałeś, a że user nieasertywny to przez lata dałeś się w to wciągnąć
>w końcu nie wytrzymujesz tych jebanych tekstów i robienia z ciebie centrum uwagi ale takiego w 60% do drwin i mówisz że pierdolisz to i się nie żenisz do starszego brata którego w rzeczywistości nie masz, coś mu tam pierdolisz żeby zrozumiał
>wiadomość szybko się rozchodzi, wszyscy cichną i się oburzają po chwili
>nagle cała akcja magicznie dzieje się w domu przy wielkim stole, wydaje się że część ludzi wie a część nie
>ci co wiedzą próbują cię namówić do zmiany zdania bo już wszystko gotowe i jak się poczuje panna ale ty nieubłaganie z założonymi rękami, pod presją z trudem nie dajesz za wygraną i coraz bardziej stajesz się apatyczny i patrzysz w dal by nie wybuchnąć
>w końcu starszy brat kładzie na stół laptopa z nagraniem waszej rozmowy gdy mówiłeś że nie pierdolisz to i się usprawiedliwiasz że nie stać cię na utrzymanie rodziny, nie chcesz po prostu itp
>wszyscy oburzeni
>"no ale wiesz co user", "no jak ty tak możesz", "żeń się kurwa gówniarzu a nie wszystko znowu niszczysz", "no kurwa standard, user musiał wszystko zjebać" i inne
>do tego okazuje się że te filmiki są wgrane w internet i możesz być juz pośmiewiskiem dla milionów ludzi
>chce ci się płakać, wysłuchujesz wszystkich patrząc w dal na komodę i tylko cicho, beznamiętnie odpowiadasz że nie zrobisz tego i że nie chcesz
>mamełe wszystkich przeprasza, toś biadoli że takie piękne cukierki kupił, panna młoda gdzieś w chuj smutna też bliska płaczu ale niepłacząca siedziała w kącie
>po jakimś czasie wszyscy się zwijają i zostajesz sam w pokoju na poddaszu

Panowie zaczynamy inbe

>mamełe wchodzi do pokoju trochę z wyrzutami ale widząc jaki user ponury ze szklistymi oczami mięknie jej serce i coś tam przerzuca temat na kamyki i jakieś harcerskie sztuczki z nimi których się nauczyła jako dziecko, jakieś kamienne ksero czy chuj wie co i leci po kamyki mi pokazać żeby anonkowi trochę lżej było
>wraca i coś pokazuje, stara się pocieszyć ale gówno to daje, user dalej smutny beznamiętnie patrzy zrezygnowany
>nagle słychać krople
>lecisz do pokoju postawic butelki bo ci kapie przez dach
>mamełe robi się ciebie jeszcze bardziej szkoda bo mieszkasz w takim pokoju i ci na głowę kapie
>po chwili słyszysz jak ktoś wchodzi po schodach na górę, myślisz że świetnie jakiś kurwa janusz z wyrzutami na pewno
>okazuje się że to twój pies który już ma ogromne problemy z wchodzeniem po schodach i raz prawie spadł z nich, boi się burzy i przyszedł do was bo grzmi
>przypominając sobie o jego problemach ze stawami zdajesz sobie sprawę że już długo nie pożyje a bardzo go lubisz i jeszcze bardziej czujesz źle
>do tego dochodzi to uczucie że jesteś mu w chuj blisko bo jak się boi to przychodzi specjalnie do ciebie się schronić, tak ci ufa i takim uczuciem cię darzy
>w końcu nie wytrzymujesz, tulisz psa i zaczynasz płakać i budzisz się ze snu

ehh, wstałem bardzo smutny i jak tą końcówkę pisałem to też mi się oczy oszkliły ;_;
gdybym wiedział że tak będzie to bym w ogóle się do drzemki nie kładł

na szczęście teraz po kilku godzinach lurku już jest lepiej

Jestem tym po prawej.

>niemiecki diasporak
W sumie pasuje

zw

Kto to

ja

płaciliscie kiedys kam-zdirze?

pedał jakiś

eminem to przereklamowane gówno

twoja stara to tania bladź

>intro 8 sekund

tyle byłem wstanie wytrzymać przez wcisnieciem pauzy i zamknięciem.

żeżuncja mnie chwyta zbyt mocno.

Gothic 2 jest lepszy bez Nocy Kruka

Enej to dobry muzyk

tak, tak idź mu lizać kutas fanboju

Hello

Polish IQ is

Polaki
Biedaki
Cebulaki

ale jak bejtujesz to troszeczkę subtelniej jednak.

You turn green text arrow on the wrong side lol

Poles are asian in denial

fuck off hitler.

Mikołaj II byl w sumie dobrym kolesiem

nawet w momencie największych antypolskich represji carowie byli lepszymi władcami polski niż dowolny elekcyjny król

Bogo jest najlepszym i najszybszym algorytmem do sortowania

kuce won

No elo pije wódkę, zachowujcie sie

Izabela byla porzadna kobieto

była po prostu kobietą, to Wokulski był beta-cuckiem który postawił pizdę na piedestale życia
dosłownie umysł biedaka i niebieska piguła

a gdyby tak urodzić się żydem ehh nie dadzo

Marks sie mylil a "kapital" to grafomania

Friedman nie był lepszy ludzie wcale niekoniecznie kierują się racjonalną maksymalizacją zysku co wynika z psychologii grupy

no wkurwiles golema friedmana to ty szanuj kurwo cwelu jebany

nie będę bo to typowy żydowski ekonomista zero pojęcia o prawdziwym życiu

Z reguły się kierują, a to że są jakieś wyjątki temu nie zaprzecza
To samo z krzywą popytu, na ogół ma ujemny współczynnik a, ale kilka wyjątków jest (dobra giffena, veblena, spekulacje)

marks się mylił, ale "Kapitał" to do tej pory najbliższe prawdy opisanie i opracowanie czym jest kapitalizm.

KOMUCHY

nom jebac burzujuf dajcie piniondze mnie bo mnie się nalezy ok

Pinochet > m*rks

w pewnym niemieckim eksperymencie powielanym setki razy na różnorakich grupach społecznych wiekowych majątkowych itd ustanowiono takie oto założenia

dwie osoby mają do podziału dziesięć marek, dzieli jedna z nich a druga może się albo zgodzić na podział albo nie zgodzić, w przypadku niezgody żadna z osób nie otrzymuje ani grosza

logicznym jest że nawet jeżeli osoba dzieląca ustawi proporcję 9-1 dla siebie to osoba zatwierdzająca powinna to przyklepać bo lepiej mieć choćby jedną markę niż nie mieć wcale

jak się pewnie spodziewacie, w przeważającej liczbie przypadków oferta była odrzucana, ale i takie przypadki występowały rzadko

najczęściej osoba dzieląca oscylowała w granicach 6-5 marki dla siebie a reszta dla zatwierdzającego

człowiek to zwierzak społeczny i niesamowity jest wpływ drugiej osoby na procesy myślowe

parzyste wale konia do wolnego wyboru
nieparzyste wale konia do ludzkiego dzialania

wal konia do robotników wylewających asfalt

I haven't seen this pepe before, thank you my less intelligent neighbour.

bardzo dobra edycja szanuje

prawilne imprezki są tylko w sobote

piąteczek jest do małej imprezki

youtu.be/KO4y3nkJXDA

ehh te jebane normiki i ich imprezki

przepierdalaja caly hajs na glupoty i placza ze nie dadzo potem

ale nie oceniam ludzi niech robiom co chcom

za to za dobre zycie z zuchami wypije

co ciekawe ten eksperyment niemiecki co jakiś czas modyfikowano np. zmieniano sumę pieniędzy albo wprowadzano barierę anonimowości ale wyniki cały czas wychodziły takie same

najbardziej skorzy do podejmowania logicznej maksymalizacji zysków byli studenci ekonomii lmao

no i za to z tobą wypije

najlepiej sie najebac potem zdychac

szczyt kurwa rozrywki

MATI DAWAJ WALIMY LUFE XDDDDDDD

masz elo? nabij lufe walimy lufe

o kurwa ale nuta w klubie leci

youtu.be/z5LW07FTJbI

OEEO E O

OEO EO

E
EO

hi

hi

how are you

a wiecie może jak into autofellatio?

Smutne jest życie polaka
>gorszy zarówno od Niemców jak i Rosjan pod każdym względem
>a-ale za to witaminki!
>zostawiaja polaków dla zagranicznych
>zarobki 3 swiata
>wszystko jest dla niego dziecinne bo wielki panicz z blokowiska chce swiecić przykładem i jest ponad takimi błachostkami jak rozrywka czy korzystanie z życia dla niego liczy sie zapierdalanie jak w Chinach
>wszystko go dziwi, gapi sie na ludzi jak zjeb
>gdy ktos gapi sie na niego ma ból dupy
>wygląda jak Ogr
>he he nie żyj przeszłoscia dzisiejsi Ukraińcy i Niemcy nie mogą być winieni za czyny ich dziadków ;)
>Niemcy i Ukraincy nienawidzą polaków do dzisiaj (inb4 wcale nie bo koleżanka kuzynki mojej dziewczyny raz jebała sie z Hansem wiec to oznaka przyjazni)

polak nie zna takich rzeczy jak przyjemnosć, zadowolenie z zycia, pewnosć siebie, godnosć dla niego wymarzonym życiem jest gułag on potrzebuje cierpienia, bata nad głową i ZAPIERDALANIA ŻYCIE TO NIE BAJKA ARTUR ZAPIERDALAĆ CZEBA KWII KWII


slav = slave

eeeeeeeeeeehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

ale duzo postow haha

super proxy

O kurwa, nawet David Cage nie mógłby tego wymyślić.

pierwsze 3 you wybieraja do jakich kategorii dzisiaj fapie