/polska/

edycja Gan

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=Hm-JffVNsv4
youtube.com/watch?v=ZHmwhZ2VjGE
store.steampowered.com/app/524220/
youtube.com/watch?v=Dgwf4dVJ6HY
twitter.com/AnonBabble

de

włoski

/poopee/

al chujowa nić

co to za chujowa animka

Ale dyskusja przygasła

ANIME

Czy istnieje lepszy kolor niż granat?

żydzi panie eehhh

youtube.com/watch?v=Hm-JffVNsv4

Maki to jebana kurwa

Nie ma (ju) dla frajerów

ten najnowszy love live to syf

Nie oglądałem jeszcze żbsz

co robicie jak postujecie anime i nikt na was nie zwraca uwagi???

Marcelujemy

>Hanayo
Dosłownie najgorsza. Nosi okulary, grozi jej otyłość, ma z gorem na punkcie idole, a zamiast mózgu ma kurwa papkę ryżową. Ona Ci się podoba, bo jej ułomność przypomina Ci o twojej?

nie zdarzyło się dosłownie nigdy

brawo dla anonka z polską flagą.

już cie namierzam ty psie żydowski

postuje post z jakimś debilnym pytaniem bez obrazka i zbieram 3 bądź więcej (You)

Drugi sezon psycho-passa to gówno

Czemu yukari kurwom yest?

nie rozumiem co to ma do rzeczy, mówisz, że mieli dobrze.

no i chuj, a dzisiaj mają jeszcze lepiej, bo żydowi jakbys powiedział słuchaj masz 10% to żyd by brał i z tych 10% by zrobił taki biznes, że twoje 90% się chowa.

w przeciwieństwie do jebanego polaczka mentalnej spierdoliny
>muh godnosc, albo równo albo nikt nic nie ma XD
jebane komuchy.

gdzie animemy?

zamknij morde marcel chuj mnie to

bo nie stać jak się nie da spiracić ayyyy.

Nie. Mówie, że ich strategia działania jest chujowa bo prowadzi do ich zagłady.
>mysli nie żydzi to nie urodzeni bolszewicy

no i?

>co robicie jak postujecie anime i nikt na was nie zwraca uwagi???
dalej postuję animu, bo bynajmniej nie postuje go dla (you), tylko po to, aby podświadomie wpływać na rozumowanie normików i oswajać ich powoli z japońską animacją, co by zaczęli postrzegać ją jako coś zwykłego.

>obrazek
>animacja
skislem

no elo wlasnie stalem

z ruskiem wypiję z żydem pohandluję ale na p*laków pluję

bk

>Ona Ci się podoba, bo jej ułomność przypomina Ci o twojej?

masz (you), bo śmiechł*m

>co by

MYKOŁAAAA

jak osiągasz sukces to masz hejterów w sumie proste.

a też zagłady, gówno, zacieli się raz myslisz, że pozwolą, żeby stało się raz jeszcze.

jak myslisz dlaczego syjonizm w końcu wziął góre i powstał Izrael, weź pomysl kurwa ze dwa razy się zastanów.

dzisiaj to jedynie możesz sobie popłakać, że jebani żydzi, a oni srają na ciebie jak żyjesz w swojej biedzie i nikt słowa o tobie nie usłyszy.

youtube.com/watch?v=ZHmwhZ2VjGE

elo masz polski świat.

>rzuć okiem na pejsbukową grupę kierunku
>ludzie płaczą AutoCAD nie pozwala narysować łuku w 3d
>mtg jedyne co trzeba zrobić to obrócić układ współrzędnych
kurwa przyszli inżynierowie kurwa ich mać

piecze dupa polaczka nieudacznika.

albo 50-50 albo nic nikt nie ma i biedy klepanie, byle do pierwszego i pij kielon ze mną taki jestes zaprawdę godny i sprawiedliwy XDXDXDXDXDXD

Co tam user, dalej nie masz dziewczyny?

>jak osiągasz sukces to masz hejterów w sumie proste.
jakos inne kraje co osiągneły sukces nie mają takich hejterów
>a też zagłady, gówno, zacieli się raz myslisz, że pozwolą, żeby stało się raz jeszcze.
oczywiscie. Samozagłada jest wpisana w DNA żydów
>
jak myslisz dlaczego syjonizm w końcu wziął góre i powstał Izrael, weź pomysl kurwa ze dwa razy się zastanów.
Ty kurwa debilu. Izrael powstał bo Europa wyjebała zydów w pizdu z kontynentu, żeby pozbyc się problemu
>dzisiaj to jedynie możesz sobie popłakać,
ten się smieje kto się smieje ostatni

najlepiej jeszcze jak są ze wsi i liczyli na awans społeczny a tu chuj w szprychy to nie OSP

gówno, żyj sobie w biedzie w szarym życiu tylko innych ze sobą nie ciągnij.

najsłabsze baity w mieście
popracuj trochę nad techniką, dobrze ci radzę

ja tam najbardziej cisnę pizdę na programowaniu
>jakiś tam chujowy projekt na zaliczenie
>"anoooon jak to się robi"
>podejdź
>no klikasz tu, a potem kod do tego znajdź w sieci, bo nie pamiętam tych wszystkich linii
>przepływasz przez wszystko na brzmieniu jakbyś wiedział co robisz, kreatywnie mówiąc innym by się odjebali i robili sami

dosłownie ciężko dać jakiekolwiek jebanie, mógłbys kurwa równie dobrze jako reakcyjne postować jebaną korę drewna

>no klikasz tu, a potem kod do tego znajdź w sieci, bo nie pamiętam tych wszystkich linii
no ale tak każdy robi. Po to wymyslono StackOverflow

a niemiec?

Selamat pagi!

I like Poland
I want to watch Polish movies
Why don't they release in Region code 1?

>no ale tak każdy robi. Po to wymyslono StackOverflow
no to kurwa im to wyjaśnij
ja, i jeden inny ziomek dosłownie sprintujemy przez wszystko z programowaniem związane, a reszta grupy płaku płaku jakie trudne

z-zapraszam tu są kapcie Grażyna n-nastaw wodę wyjmij herbatę tę lepszą

>bycie programciotą
beka z typów dosłownie

ching chong chant to you to my friend

można się dostać na informatykę mając maturę bez rozszerzonej matmy i bez informatyki?

The heck are you talking about! REEEE! I'm leaving this thread!

byle debil z hindustanu może klepać kod

ta

>badz programistom
>kopiuj wklej kod ze stackoverflowa

>badz lekarzem
>sprawdzaj objawy i diagnozuj na podstawie googla

>badz poczatkujacym biznesmenem
>zapierdalaj 20 godzin dziennie
eh

ludzie są troche bardziej skomplikowanymi maszynami niż komputery

>bądź neetem
>nie wychodź z domu

>
>

gówno prawda zarówno programowanie jak i medycyna będą się opierać na search engineach w przyszłości a sprytny żyd z pozyskanych tym sposobem danych statystycznych zrobi interes

store.steampowered.com/app/524220/
patrzcie jaka gierka fajna

pewnie tak, ale to dopiero w przyszłości, a teraz jest teraz i jest tak jak powiedziałem we wcześniejszym poście
no i w czym problem?

How come Polish looks like a bunch of letters smashed on a keyboard? With consonants next to each other?
Do I pronounce it like it's spelt, or are the English lookings letters not actually English?
Not bullying btw

kurwa

>jakos inne kraje co osiągneły sukces nie mają takich hejterów
bo co to jest, że oni nie mieli własnego miejsca i rozpierdalali się po obcych krajach

żydów rozjebała ich własna religia, bo gdyby siedzieli na dupie we własnych granicach to dzisiaj by się nie hejtowało bardziej niż amerykańców.

>Izrael powstał bo Europa wyjebała zydów w pizdu z kontynentu, żeby pozbyc się problemu
i myslisz, ze co z własnym krajem, który jest ostro rozwinięty i ma się dobrze i armią nowoczesną oni dzisiaj sobie pozwolą na takie akcje jak z hitlerem?

chuj wie czy oni nawet głowic nuklearnych gdzies nie mają poukrywanych u siebie.

>ten się smieje kto się smieje ostatni
to dokładnie to powiedzili hitlerowi wstawając z popiołów jeszcze w chuj silniejsi.

>hejtowało

marcel skończ

w sumie pomijając prowokacje dobrze powiedział.

>Do I pronounce it like it's spelt

some yes, some no
don't bother your mind with polish, it's a linguistic monster

these consonants next to each other are in fact one sound so you cannot pronounce it like you see it. Also in polish you say what read but you have to know the pronouncation before

I don't know

mm tak załatw mi pan wizę błagam kwi kwi

all of our letters are phonetic, and read as they stand, contrary to english words like Thought, Queue, though, honor, herb etc. You get the point
As for how to read/say them, look it up on wikipedia or duolingo

Te wszystkie głoski mają sens Sam, musisz po prostu nauczyć się ich wartości fonetycznej na nowo, kompletnie odmiennej od tej znanej w twojego języka.

i to się szanuje.

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm wizy dajcie mi je

temu cwelowi co piecze go dupka o kulturalne odpowiadanie obcokrajowcom na Sup Forums to ani mi się ważcie choćby jedno (You) dać
niech kurwa gnije na cmentarzu

chinatsu spierdalaj

mmmmmmm dżon wyruchaj mi żonę onegai

co tam szczekasz? i tak ci pracy nie załatwi

nawet nie on ale chuj ci w morde elo

>>jakos inne kraje co osiągneły sukces nie mają takich hejterów
odpisałem jak napisał.

nie nienawidziło panie sarmato, proszę.
a punkty zostają obowiązujące i handluj z tym.

jak ja nienawidzę takich kurwa karakanów co przyjdą i rozpierdolą nitkę wewnętrznie i dosłonie to gówno z dup które nazywają swoimi głowami przelewają do internetu

kwi kwi patrz dżon robię fikołki

Czas na anime

Brakuje zagłoby
Oddajcie go

>woźny dał bana za rysunek gdzie nie było widocznej pusi, ni bombonów

mm tak mocium panie lej pan mi miodu oczywiście że zdradzę rz*plitą gdzie podpisać

zapostuj. a wczoraj pusie latały przez cały dzień i anie jednego banika

bez kontekstu to nie ma takiego impactu

...

no niby nie, ale troche loli jest, wiec sie nie dziwie

panie wielki witaj u progów mego bagna proszę przejdź przez kałużę gówna po moich plecach

youtube.com/watch?v=Dgwf4dVJ6HY
wielki czekoladowy imperatorze pozwól, że będziemy lizać twoje mleczne kinder niespodzianki gdy wylewasz na nas pomyje populistycznego gówna.

swoją drogą jak mnie cyngluje jak widzę kwacha zapijaczoną mordę, wałka tw bolka AKA nie ma kiszak akt u siebie w szafie, ryżą kurwę szczekaj u niemieckiego pana jak rzuca scoobie chrupki i kopaczową zespół dałna z opiekunką w jednym ujęciu to to się w pale nie miesci.

też nie on, ale rzucić do pana wielkiego oligrachy to się rzucili jeden przez drugiego odpowiadać może zauważy XD

ale to nie loli

ehh zamiast robić cokolwiek oglądam sobie filmik o tym jak wygląda stacja badawcza na biegunie południowym

no, ja pierdole, animki do gazu.

nie no kurwa dzisiaj to sie na serio odjebało
>byn mnom
>idz do biedry jak zwykle bo cukier spadł a lekki erys hir
>jako ze syn z zawodu masz fundusze od mame w postacie 100zl zawsze w portfelu
>rob zakupy jak zwykle
>wez chleb jednak wstydz sie dla siebie wzionsc te pizzerki cebulowe co tam som podgrzewane
>idz do kasy
>kasjerów to tam znasz wszystkich jedyne co sie zmienia to ochroniarze
>taka tumblre'ta jedna co mozna powiedziec po wygladzie ze jej kierunek studiów sie nie powiódł mnie obsluguje
>ostatnio bol dopy zlapala bo w 100zl placilem i nie miala drobnych i taki banknot w rece trzyma jak sponsor ma dobry dzien
>to sie mnie pyta "znowu pan i znowu drobnych nie bedzie?"
>"no niestety"
>"pana tu tak czesto widuje samego pan tu mieszka studiuje?"
>"no mozna tak powiedziec"
>"no to bedzie ... zł"
>"dziekuje zapraszam ponownie"
>pakujac towar do plecaka jakas babcia mnie poprosila zebym jej ten wózek z zakupami podniósł bo sobie rady nie da
>"serdecznie panu dziekuje"
>"nie ma sprawy" co to dla takiego chlopa
>wracajac do domu dojdz do wniosku ze kiedys to fajna szara niska myszka byla bo z 160cm miała
>wracajac do domu znów sie spotkaj z jakims świniakiem co ma loszke i jakis cpunów co w bramie stoja z takom /fa/ loszkom
>podnies sie na duchu z myslom ze gdyby ci jakis zwrocil uwage mialbys pretekst mu wyjebac w ryj
>wróc do domu jedz top chipsy twist o smaku cebuli i smietanki i miej zamiar kontynowac moje podróze w Azeroth


z zycia upadłego człowieka anoni