/ex-yu/

dretva za samo jake

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=BuZ1htG-BzU
youtube.com/watch?v=LRmnwr37VIU
mobilnisvet.com/mobilni/4996/Samsung/Galaxy-Note-5-32GB
youtube.com/watch?v=Kcly3XYk7eM
reddit.com/r/Serbian/),
youtu.be/VAwWdK7b2zE
twitter.com/AnonBabble

...

>oni glasaju
Ubedite me da izadjem na glasanje.

Samo VUČIĆ

Srbi svrbe

prvo moras da budes punoletan kmeljo

MARŠ

ako nisam morao da budem punoletan da ti jebem kevu onda ne moram ni za glasanje dbi

prijavite maloletnika

Labusa za predsednika!

prijavim ti kevu za prostituciju

dokle planiras da me sabotiras? Ja ne mogu ni jedan post stavit da me ti ne potkopavas svojim glupim ispadicama

Ako imam rešenje za birački spisak a ne i ličnu, da li bi mogao da izađem na glasanje?

Mozes da poneses pasos i da se vadis da si je izgubio pre par dana i nisi stigao da nadjes novu.

ne
da
ne kontam

Anonymous 03/07/17(Tue)19:14:16 No.72008381▶
File: labus.png (448 KB, 415x621)
448 KB
Labusa za predsednika!
>>
Anonymous 03/07/17(Tue)19:15:07 No.72008416▶
prijavim ti kevu za prostituciju
>>
Anonymous 03/07/17(Tue)19:16:22 No.72008476▶
dokle planiras da me sabotiras? Ja ne mogu ni jedan post stavit da me ti ne potkopavas svojim glupim ispadicama
>>
Anonymous 03/07/17(Tue)19:20:05 No.72008628▶ Ako imam rešenje za birački spisak a ne i ličnu, da li bi mogao da izađem na glasanje?
>>
Anonymous 03/07/17(Tue)19:22:40 No.72008737▶
Mozes da poneses pasos i da se vadis da si je izgubio pre par dana i nisi stigao da nadjes novu.
>>
Anonymous 03/07/17(Tue)19:22:45 No.72008742▶
ne
da
ne kontam

>Anonymous 03/07/17(Tue)19:24:32 No.72008823▶
> Anonymous 03/07/17(Tue)19:14:16 No.72008381▶
> File: labus.png (448 KB, 415x621)
> 448 KB
> Labusa za predsednika!
> >>
> Anonymous 03/07/17(Tue)19:15:07 No.72008416▶
>
> prijavim ti kevu za prostituciju
> >>
> Anonymous 03/07/17(Tue)19:16:22 No.72008476▶
>
> dokle planiras da me sabotiras? Ja ne mogu ni jedan post stavit da me ti ne potkopavas svojim glupim ispadicama
> >>
> Anonymous 03/07/17(Tue)19:20:05 No.72008628▶
> Ako imam rešenje za birački spisak a ne i ličnu, da li bi mogao da izađem na glasanje?
> >>
> Anonymous 03/07/17(Tue)19:22:40 No.72008737▶
>
> Mozes da poneses pasos i da se vadis da si je izgubio pre par dana i nisi stigao da nadjes novu.
> >>
> Anonymous 03/07/17(Tue)19:22:45 No.72008742▶
>
> ne
> da
> ne kontam

>Pasoš mi isteko C E C

bacamo jednu iskrenu drkicu na ovo

youtube.com/watch?v=BuZ1htG-BzU

ne mozes da glasas bez vazece licne isprave

Ak ti postovi ne bi bili govna ne bih te trebao sabotirati.
>fajgelj

sto te tako jako okida bazirani fajgelj?

>pravi kuću iz blata kako bi dokazao da je pravi "srbin" i """Muškarac""""
>stoji negde napolju i zbog neznam koga pravi jebenu vatru i uz to priča neke gluposti
>ide u kafanu i nekim seljacima pridikuje kako će im država sve ukrast i kako neće više moći da prave rakiju
>bukvalno sve vuće iz svog šupka i ustrahuje ljudi kao da će se nešto vrlo loše dogodit ako ne glasaju za njega
Ukratko, lik je teški autista i nevidim razloga zašto bi iko normalan glasao za njega.

sutra je dan zena

cisto informacija za sve pickopacenike ovdje

Sutra mi je rođendan
>ook kad si izdominiro cijeli ženski rod samim svojim rođenjem

zdravo reddit!

BITCH IM SIPPING TEA IN YO HOOD WHAT THE FUCK IS UP

youtube.com/watch?v=LRmnwr37VIU
IDEMO RAID

COCAINE FOR MY BREAKFAST
LIKE A PISTOL AMBIDEXTROUS

Juče mi je bila šipovana dostava iz njemačke. Koliko ću još morati da čekam?

ook x je sada toliko mejnstrim da ga i ex-yu normani znaju

nekoliko radnih dana u zavisnosti od carine

Meni iz nizozemske trebalo da stigne 2 dana
tj jedna dan da stigne do srbije i onda ovde jos jedan dan lezalo na carini ili sto vec

treci dan isporucili

I know a guy from Montenegro called Slobodan. Is he a Serb or is he an actual Montenegrin?

Does an actual "Montenegrin" exist anyway? As far as I'm aware, Montenegrins are split among those who identify as Serbs and those who identify as Montenegrins, is that correct?

Pricaj na srpskom Dzoni

u cemu je problem ?

Nisi valjda zaboravio ?

I just want to know.

Ja sam za njega znao i pre nego što je postao hit u '017.

"montenegrin" is just a geographical designation for serbs from montenegro
all montenegrins are serbs, though some of them have begun identifying as "ethnic montenegrins" in the 21st century due to political reasons

Sta se radi anoni?
Nisam vas dugo obisao ovde, malo da postujem da vidim sta ima, vidim mrtav tred samo 19postera ima jbte, ovo sve manje i manje ljudi dolazi.
Morao sam malo da castim sebe zato sto sam strejt nedelju dana mobilnisvet.com/mobilni/4996/Samsung/Galaxy-Note-5-32GB
slikopovezana
Telefon jebe mamu koliko je dobar ali nerealno je dobar majke mi.

But a guy called Slobadan is more likely to identify as Serb, right? Or at least his parents are? He's like 20 so I thought he might be named after Milošević

oho de si kućo
cestitke na strejtovanju i pamet u glavu

Ajde sve sve ali da ostave Konstantinopolj turcima je sigurno najveci gubitak. Jebena govna zapadna.

Kako se to uopste desilo, zasto ga nisu uzeli kad su pobedili prvi svetski

zdravo opet

Hvala brate, ostacu cist, bas sam resio skroz da napravim promenu, preterivao sam i sada je the end.
Nisa novo nema, bacio se na treninge, uvece oko ade krug odvalim preko dana programiranje ucim (nije lako ko sto sam mislio).
Ti sta ima kod tebe?

sta radis u istanbulu
zasto ne volis europu?

nigga there are cases where one brother identifies as a serb, the other as a montenegrin

or a serb father and montenegrin son and vice versa

so who the fuck knows, just ask him if you're so curious about it

englezi sve krivi, vasi drugovi

radim ovdje

>srbin koristi američki crnački sleng

E taxy sta se radi

cim se bavis ?
ubice te kurdi tamo, vrati se kuci bosnjo
kakve su turkinje, jel jebes sta il samo klanjas

thank m8
he learned from tupac himself

Do you know the language somewhat or are you using Google translate?

to, samo nadji nesto da te zaokuplja, nemoj da budes dokon i bice do jaja sve

ja evo jedem neke kobasice i blejim sa komsijama, rodjendan neki i tako zajebancija

inzinjer
i ja sam ozenjen Turkinja

sorry if my bosnian is bad i havent spoken it since 1994 i get help from google translate

Nista novo, kao sto sam rekaoDanas jurcao da uzmem novi mob, prodao ovaj sa picrelated i uzeo Note seriju pa sam kao dete kada dobije igracku euforican, ne znam ni ja zasto.
>ne stavljam slike da se "hvalim", telefon ko telefon nego ja prvi put da sam srecan oko tako necega

brao stari, trebo bi i ja trcat
neam snage

>budi taksista
>ne možeš jedan dan provest bez ex-yua

jeben je, ali ja bih se bojao da ga ne razbijem

jel imaju maskice posebno napravljenje za taj edge? imam obicni s6, nisam htio taj edge uzimat bas zbog toga

it's ok dont worry bout it
jel posjecujes bosnu ikad?
kakav je zivot tamo

neither, but it was pretty obvious what you meant

boli te kurac bratski
bolje nego da se cvaris u pedeset dvojci u 9 jebenih sati
nisam jeo nista osim par sendvica od jutros

mi srbi smo beli crnci

im gonna start talking in english

I was born in Bosnia, left around 1994-1995 when i was 8-9 because of the war

Life is pretty good, except too many Syrians here and too overpopulated, at least in Istanbul

>to, samo nadji nesto da te zaokuplja, nemoj da budes dokon i bice do jaja sve
Iskreno anone ovo je 100% tacno, meni je gotovo dijagnoza takva da moram da imam ispunjen dan, ispunjava me dosta toga, setam mnogo, citam ucim itd...nije meni ovo prvi put ali ja sam svaki put sjebao tako sto prestanem sa jednim i onda radim drugo nesto, da li to bili opijati, alkohol, speed, koka, lekovi, hrana, opsesivno ponasanje i nista ne moze kasnije da te ispuni. Vidis sada mi glupi telefon drzi osmeh na licu vec 2sata, kada sam instalirao sve setio sam 4chena pa reko da se javim (znam da sam ovde vecito kacio telefone koje sam prodavao, nosio i menjao).
>kobasice
Auuuu ne pricaj mi, ja obozavam kobaje samo me ubije gorusica na nos mi izadje ali bas volim kada su prave, nista bolje.
Bicu dobro btw

>ook najveci nas kosarkasi uspjeh je sto imamo igrace u americkoj ligi, drzavi koja nas sve redovno guzi 30+ razlike

cecnuh

zašto bijeli crnci prave najgoru rep muziku?

no way you forgot the language so much?!
do you speak turkish or bosnian with ur parents, familiy?
i've met a bosnian dude once that was born in iran and lived in turkey, he said turkish girls are bitches like everywhere else
great night life in istanbul

I could speak it in primary/middle school, it started to fade away in highschool, nearly completely forgot it in university.

No we always talk in Turkish, but my parents and my other relatives can speak Bosnian

Nightlife in Istanbul is indeed great, and turkish girls differ pretty much. You have the conservatives, the normal ones, the ones that are sluts, and the ones that are sluts but dont show it

Pa nateraj se, ugasi sada komp i idi istrci!
Ja bih voleo da mogu trcati ali moram da smrsam i ojacam zbog kolena, imam i dalje metale u nozi a daleko sam od atlete.
Sta sada ovo znaci majke ti? Mislis li da je samoprojekcija neka anona, a?
Imam staklo ono napred zastitno na Notu ovom sada a edge sam bez zastite nosio, padao mi je i nista mu nije bilo iskreno a lep je bas da stavljas futrolu, vise je kao modni detalj.
Sto nisi jeo, jel si ti user sa ceraka sto smo se dopisivali, volis da duvas bese?
Radis li ili ucis?

Baza u Clash Of Clans-u

Ok heres what I have to do with you:
go take a photo of some dough if you have it
go post some pic of you or when you got out, had fun and had a life
call someone to your place and take a pic, having some company will be pleasant to you but you have none of these things i mentioned we all know that
Yes i fuck, and sex is something pretty good, relfection of a fucking manhood and pleasant, did you ever fucked anything other than a bagel? Do you know to fuck, do you have the balls to fuck, to make a move on a chick? Show some picture, or at leas your calls or messages with a female, i know you dont have any.
I eat what i want to eat because i can afford it, whats wrong with that, its good for me but no for you because you cant, go order some food for 10 euros i will strean myself doing push-ups naked and jumping like a monkey, but you dont have it, we all know it, YOU know it ffs!
And how are you not a loser and why i shouldnt look at you like you're some sissy? Tell me how, tell me sincerely.
Only today i had conversations with girls you could litterally dream of for rest of your life, not because im a le man le womanizer le look at me but because a im a man and they appreciate me for lots of things.
I even screenshotted that. But it is funny for me to give you links and pics of women that are "known" beautiful, smart, young, videos from tv and rest where they talk to me when you and those other guys will write to them something stupid, i mean, you will make fools out of yourselves and some complications for me.
You will then just repeat that im butthurt, lame and other, you fucking slimey internet sissy.

imao sam seksulani odnos sa Snezanom

najjacu rep muziku pravi eminem, najjacu rege pesmu napravio belac Snow top cec

Now would be a good time to brush up on your knowledge of the Bosnian language. I managed to learn Japanese to the point that I could watch shonen anime without subtitles in two years with minimal effort, and Japanese doesn't have any genetic relationship to any language that I've studied before that. It isn't even an indo-european language.

Learning the language should be pretty easy for you now.

Hej, danas sam dobio 20 soma evra, idem da jebem kurve i da pijem Džeka a vi sirotinjo gledajte.

Nije da se hvalim inače, samo sam srećan.

I really want to learn Bosnian, but Bosnian courses are nearly non-existent here and I can't learn anything except vocabulary from internet courses

>eminem
>najbolji reper
t. tip koji nije poslušao više od 3 rep albuma

ko je tebi osobno najdrazi reper?
meni bones dbi

Hahahahhhahaahhahahah aj zajebavas me da je neko ovo radio, iskren KEK!
Bravo, samo napred ;)
treba i taj sex probati o kome pisete toliko

there is no Bosnian language, it's just Serbian. You must have courses for Serbian somewhere

>Bosnian courses are nearly non-existent
try to find serbian or croatian courses, it's pretty much the same thing

najbolji reper u zadnjih 10 godina dbi

I've looked up Serbian and Croatian too, besides I don't have the time to attend a course.

poslusao sam sve rep albume

>slusaju rep

jala brat

wait , you bosnian or turkish?
why wont your parents talk bosnian
sounds weird desu

all our diaspora speaks their mother language
when they are together
> and turkish girls differ pretty much
would have guessed myself
pretty much like everywhere else

how do turks view bosniaks, i saw a turkish serie once, and there was did blond dude , blue eyes
and he apparently was a bosnian (in the serie, dont know if the actor really was bosnian)
and turks in the serie commented how he looks bosnian hehe
kek'd a bit
ma cekam malo bolje vrijeme dbi
kardio mi je za kurac, al vjezbam u stanu, imam neke tegove
al ide mi na kurac vise, mislim da cu upisat teretanu ak ne nabavim onu spravu za zgibove

ak imas problema sa koljenima, nemoj trcat na asvaltu, nadji negdje gdje ima trave / zemlje
bolje je za koljena, et cisto savjet jedan
zivio

>Croatian
non-existing language, simply search for Serbian

I ti isto, samo napred! Otvori autoperionicu od ostatka para.
Pa Eminem i jeste dobar reper, sto je to uopste pod znakom pitanja? Jedino sto rep muzika vise pripada crncima pa nekako cringy deluje eminem tu ali je vrh reper.
youtube.com/watch?v=Kcly3XYk7eM

1. Theres a textbook that caters towards English speaking people and that teaches all dialects of the language spoken by ex-yu countries (except for slovenian and macedonian). I forgot what it's called.
2. Theres a subreddit for the serbian language (reddit.com/r/Serbian/), they also answer questions about other dialects. inb4 plebbit, reddit is a better place to learn a skill than Sup Forums. I don't go to Sup Forums for language and programming advice.
3. You use a dictionary and go through a book with it, the grammar might naturally come back to you as you read.

Also, if you want to memorize vocabulary, anki is a really good program for making custom flashcards.

'Ucim' ali veruj mi da ne duvam vise
Nisam cadio ima mozda mesec ipo-dva meseca
Ne pitaj zasto ali znaj da imam dobar razlog

oj srbi aj opet krenite srat kako je rusija
zadnja utvrda cednosti i moralnosti
daj da cujem taj DUDL
daj mi taj DUDL
jebo vas otac rusofilski

I am Bosnian
They got too used to speaking Turkish, but I remember them talking in Bosnian the first 2-3 years

Turks love bosniaks, I don't know why but they really do have sympathy for us.
For some reason some bosniaks don't love turks, which i cant understand why

And how do Croatian and Serbian people view turks?

Volio bi da mu budes stariji brat :(

samo drizzy drake

youtu.be/VAwWdK7b2zE

Da mi*

Bog na nebu
Rusija na zemlji

It would be great if you could find the name of the book/link of its PDF

I already had a Bosnian language, since my parents needed it a bit when we first came here, but its a pretty old issue (1995) and not in my house.

MAMALADAJMITAJ PISH PISH