/ex-yu/

Plakem edicija

Other urls found in this thread:

instagram.com/stankovicigor983/
youtube.com/watch?v=99D38G4mZVA
youtube.com/watch?v=J_8x8BgZqT4
youtube.com/watch?v=xDOPHZC936c
pivovara-medvedgrad.hr/
youtube.com/watch?v=MD6oDnm43HA&t=44s
youtube.com/watch?v=IcLEf9yYdhc
youtube.com/watch?v=EZRC-WmJ6Pg
youtube.com/watch?v=CfI3eGXkZH8
youtube.com/watch?v=NmCCQxVBfyM
youtube.com/watch?v=SWWRJnJzvO0
lyricstranslate.com/en/man-you-fear-čovjek-kojeg-se-bojiš.html
youtube.com/watch?v=W5hb-9-R1VQ
youtube.com/watch?v=hsrNP3QD3YI
youtube.com/watch?v=qPB0Q-hEEek
twitter.com/NSFWRedditImage

napravil sam instagram profil dbi

instagram.com/stankovicigor983/

fakat si serv

>skontam da budala sigurno nije doksovao samog sebe
>bukvalno crna govna

bicu u zagrebu u maju
sta ima da se vidi, gde da jedem u centru a da nije mcd/kfc

Biće mi jako zabavno kad Šešelj bude pozivao radikale da podrže Vučka u drugom krugu hehehe

lep si

onda ce i najzatucanijem penzioneru i uceniku srednje drvopreradjivacke sve biti jasno i radikalna stranka konacno moze da umre

preporučio bi ti jedan vrhunski restoran, al nije za svakog kaj se tiče cijena

tenks dragi

koje su legendarne i najelpse pesme ovog tipa?
nisam upucen a vracaju me na najmilije doba detinjstva kada sam ziveo na selu i ove pesme su se uvek vrtele da radiju u skoro svakoj kuci, a pogotovu u vecernjim satima kada se igram kod sporeta sa vatrom i drvima.

youtube.com/watch?v=99D38G4mZVA

youtube.com/watch?v=J_8x8BgZqT4

...

fakat su crni majmuni

Pitaj za zloburger, mekpers se zove restoran, americki stil sredjeno
najveci hamburger u gradu 650gr, onda sofra prefin bosanski restoran dobri cevapi, ali kebab na kvatricu najbolji kebab u gradu vjerojatno... Et to ti je sto moras probat
Aj reci

jedu mi se kebapi sada dbi

ajde da se malo opustimo

youtube.com/watch?v=xDOPHZC936c

jebiga (sveze diplomirano) studentsko govno pa je budzet ogranicen

zapisacu pa cu se raspitati na licu mesta

jebo mater nedamise ustat iz ove stolice

trebam se otusirat, nes pojest, sredit za faks stvari i otic spavat optimalno do 2 sve to obavit

citam chan, chatam na fejsu, slusam glazbu i umotan sam u deku

Službenici Uprave policije MUP-a – Odsjeka za borbu protiv organizovanog kriminala i korupcije Sektora kriminalističke policije su danas, nakon sprovođenja višemjesečnih aktivnosti tokom 2016. godine u sadejstvu sa službenicima Centra bezbjednosti Budva, realizovali akciju pod radnim nazivom „Glorija“ u kojoj su slobode lišena tri lica u vezi sa organizovanjem prostituacije.

Naime, policijski službenici su, u saradnji i po nalogu državnog tužioca u Osnovnom državnim tužilaštvu u Kotoru, prikupili činjenice na osnovu kojih su lišili slobode:

- M.B. (36) iz Budve,
- S.F. (31) iz Tivta, i
- B.V. (25) iz Budve,

zbog sumnje da su počinili krivično djelo posredovanje u vršenju prostitucije.

Shodno prikupljenim činjenicama i preduzetim aktivnostima, policijski službenici sumnjaju da su ova tri lica tokom juna, jula i avgusta 2016. godine na području Budve i Tivta ugovarali i organizovali pružanje seksualnih usluga u privatnom smještaju i hotelima, precizirajući mjesto i vrijeme kao i cijenu usluga, a u cilju sticanja novčane dobiti, te da su u te svrhe koristili više ženskih punoljetnih osoba mlađe starosne dobi.

eđ/10
idi spavaj

kako se zove onaj nacisticki mars sto vole da pustaju u svakom dokumentarcu o hitleru, bas je zvucan i voleo bih da mi tako zvoni alarm

pivovara-medvedgrad.hr/

dvije porcije pljeska, litra piva i to je sve sta ti treba

da li ste vi dlakavi?
ja imam prirodni džemper od 13e godine

nimalo, čak mi ni brada ne raste

A nist posebno, manje dlakav bih rekao
imam frenda koji nema nijedne dlake na tijelu a ima bradu vecu od mene

ja imam prirodni dzemper od sedme godine
dzemper je ispleten od prirodne vune, dakle prirodni dzemper, jel shvatas, jel me shvatas ti

je li ovaj frende
youtube.com/watch?v=MD6oDnm43HA&t=44s

1 cm mijesečno dbi.
ali moja ogromna količina tijelasnih dlaka uopšte nije privlačna

vinodol i kerempuh
ovaj drugi je baš za odvest trebicu i uživat u pogledu
i kod kamenitih vrata ima dva odlična restorana, jebala vas pivnica radije bi otišao u menzu ko pravi klošar

...

naso sam

youtube.com/watch?v=IcLEf9yYdhc

dobra pošalica dbi

ne budi jazavac, nego uzmi mobitel i pozovi čovjeka na pivu

živi sa majkom reko je

dbi drago mi je da nisam dlakav a i žene mi kažu da im je banja to, samo mi je krivo što ne mogu bradu pustit

bravo bićeš najeđi u cijeloj ekipi kad ti ovako zazvoni telefon

laqu noc

tangice
cec
vlado
laban
dmr
AV
samo jako
jazavac
dbi
zezelj
ananas
servi
roki
bajo
crvati
islom
casa vode
kafica
grok
dodirnete.jpg
jasamjajesam
kv

kad sam imao 10-12 godina stavio sam da mi profilna na fb bude kukasti krst

samo za alarm mi treba, onako ujutru da me obuzme snaga arbajtera

zadnji put kad se javio ovde je bio u hrvatskoj, tako da moguce da mu je trenutno samo majka kod kuce

cec

meni ovako zvoni fon
youtube.com/watch?v=EZRC-WmJ6Pg

youtube.com/watch?v=CfI3eGXkZH8

sad jedna drinica i miljkovic pa na spavanjac

meni ovako dbi
youtube.com/watch?v=NmCCQxVBfyM

crveni stop

zao mi je sto se ovakve pesme vise ne prave, ne mislim konkretno da budu titovske nego ono, nacionalne , za drzavu, da skupi narod i da me ta pesma nekad podseca na neki minuli period

kao na primer ovako nesto lupam
youtube.com/watch?v=SWWRJnJzvO0

propaganda

da li gledate prevod engleskih pjesama na lyrics translate? To je najveći krindž ikad.

lyricstranslate.com/en/man-you-fear-čovjek-kojeg-se-bojiš.html

>propaganda da volis svoju zemlju i naciju

nije u duhu individualizma i liberalizma

pa da, upravo

>voleti
>srbiju

čeč

pa zato je sve i sranje jebem im mater globalisticku
zemljaci su postali tudjini jedni drugima
nacionalna svest umrla, zato su ljudi nezadovoljni i svi mrzi jedni druge
jebena govna zapadna idu do kraja sa "zavadi pa vlada" taktikom

>individualizma i liberalizma
zvuci jezivo

to ne treba da bude propaganda majmuncino, to treba ljudima prirodno da se javi ali je sve sjebano kao sto je dokaz ovaj parazit madjarski

nasao sam zenu ali mi je zao uznemiravati nju, banane ce i dalje biti

i ide jedno kvalitetno emotivno manele
youtube.com/watch?v=W5hb-9-R1VQ

ja sam dukljanin :^)

kad sam bio mali slučajno sam viđeo očevu kitu i ne mogu da vijerujem da mi je to otac. Ima nekakvu surletinu debelu koja ima barem 15cm dok je flacidna, koji kurac.

pa srbiju ne mozes prirodno da volis

Dudljanin?

DUDL DUDL

kako je mogo covek da mu zameri bilo sta :D
youtube.com/watch?v=hsrNP3QD3YI

lel božjom brzinom anone

propaganda

ovo je predivno, i pesma je predivna, kornelije kovac je stvarno najveci umetnik

kolektivizam ne mora da bude isključivo na nacionalnoj bazi, može i na klasnoj kao u jugoslaviji npr. u svakom slučaju mislim da je bolji od ovog ekstremnog individualizma koji se propagira danas, svi su posebne pahuljice svi su "svoji" i "jedinstveni", to samo dovodi do egoizma i otuđenja ljudi

upravo to, kada pogledas siru sliku i logicno , individualizam je totalna kontra od svega sto smo dosada imali, odnosno civilizacije i timskog rada

mislim da cemo doziveti krah civilizacije za naseg zivota

daako barem se pretvori u cyberpank fazon ako nista

zato sto je SRJ bila mnogo ozbiljnija drzava nego srbija, pogotovo ako uzmes u obzir okolnosti
mislim, i imalo je nekog materijala i da se lozis na patriotizam.
mislim samo sto se vojske tice, SRJ je imala 90 hiljada vojnika a srbija sad ako ima i 30 hiljada. srbija danas je jedna karikatura od drzave i sta god da naprave ovog tipa moze samo da ispadne smesno

Jebo si JEŽA u LEĐA

fora je sto je svaka ex-yu drzava kukovani ostatak sada

kakve budale sto dozvolismo da domaci izdajnici tako lako opljackaju i rasparcaju zemlju

prasac debeli
youtube.com/watch?v=qPB0Q-hEEek

što se kupa u lavabou jebote koji retard dobro nije u bideu

eto na primer ovo ne bi bilo u jugoslaviji nikad

ma jebem ti svet ceo

trovach

pa to je verovatno tacno
mislim u srbiji bar, uvek su na samom vrhu bile jajare, al danas ti je od dna do vrha, cela vertikala popunjena samim sljamom i olosem.
za vreme rata na kosovu, iako su u beogradu sedeli govnari, znao si da ce ti kapetan, major i pukovnik biti iskusne brkate delije starog kova koje te nece prodati i zajebati.
a danas ti je dovoljno da vidis tomu diplomu u uniformi i tacno ima da te prodje svaka zelja da za otadzbinu das i nokat, a kamoli glavu

>ima da te prodje svaka zelja da za otadzbinu das i nokat, a kamoli glavu
to je sve planski, da se uniste citavi narodi i kolektivna svest

buducnost ce biti poganija od srednjeg veka

Pitam se kako se preko noci pojavljuju plakati velikog vodje dok su skinuti ostali.
Ako su mogli oni Sekiju mogu i ja njemu pa prelepiti Janka ili Belog preko.
Crknite botovi

brate mogu li kod tebe neko vrijeme dok ne nađem posao?

koljach

trovach

kak da zaspem

kovach

leži u krevet i budi comfy, i to je zabavno
cuvaj se kovacha kovach kuje

samo xanax bajo moj probao sam i da trčim i da vježbam i da pijem čaj od kamilice i da ne jedem prije spavanja i sve te savjete sa neta ali kurac

helikopteri/zrakomlati su moji idoli
ja se svakoga jutra molim da me blagoslove
svojim zvukovima dok ja postam istrulele meme
poput trovach koljach jer me samo to motivise u svetu.
polako odlece, a sa njim i humor koga nije ni bilo u memama, samo se cuje u daljini...
ch ch ch ch ch ch ch ch ch ch

>xanax prije spavanja
odlična ideja dbi, što ne i heroina malo isto. Ne izjednačavam xanax i heroin ali otprilike jednako glupo predložiti za spavanje

pa meni ga je dao psihijatar da pijem prije spavanja, ali ako ti kažeš da je glupa ideja, onda bolje da prestanem ipak ti bolje znaš

moze al spavas na duseku i ocekujem dva boksa cigara kad dodjes

može li se naći neki klošarski posao tamo ili su arapi sve preuzeli?

Za madmoazel G.

>No bookcase can rescue a man - only a letter of sorry can
>Handle with care if only you dare

Uz loše stihove (za koje se nadam da nisi shvatila da su plagirani), i još gore vino (za koje se nadam da ga kurir neće popiti usput), šaljem oko dve godine zakasnelo izvinjenje sa tračkom nade da će te gluposti koje pišem bar nasmejati, ako ništa drugo.

Iskreno, K.

ne znam kako bi to islo bez boravisne dozvole
mislim neki najlaksi put ti je ovako:
>zavrsis neki faks u cg
>prijavis se na master u belgiji, prime te jer nemaju neke kriterijume visoke
>dobijes boravisnu s kojom mozes da radis studentske poslove
>prevrces burgere za nekih 7-8 evrica na sat
ja sam mogao da radim u restoranu kod nekog srbina al nemam vremena i mrzi me
e sad zajebi su sto ima ogranicen broj sati tokom kojih mozes radis kao student (sto se da zaobici, pogotovo ako te na foru primi neki nas covek) i drugo sto za vizu moras da prilozis 8k evra na racun, koje ti faks vraca tokom godine, al je jebeno skupiti pare na gomilu

Osječanka je G.?

da, G kao Govno

a inace, tih studentskih poslova imas pun kurac, moze se nadje lako, al ako studiras

možda ću da uzmem hrvatski pasoš ove godine, onda mi ne bi trebala dozvola? šta radiš ti sad tamo?

preveliku zavisnost izaziva xanax
bolje pij rivotril(klonazepam) ako ti baš zagusti, jači je a nije toliko adiktivan, samo što te drži oko 16 sati, pa ćeš biti i malo ošamućen kad se probudiš
lorazepam isto izaziva zavisnost, a i za razliku od ovog ostalog ubija u kombinaciji sa alkoholom, znam ljude koji zamalo nisu poginuli zbog toga
za valijum(dijazepam) i bromazepam ne znam, oni bi trebalo da su blaži i da se nećeš toliko navući

onda ti ne treba boravisna i onda mozes i da radis, boli te kurac za studentske poslove onda
ja studiram prvu godinu mastera
ja jedino mogu da radim u varijanti kao student, sto je 38 sati nedeljno i tako mozes eventualno do oko 1500 evra mesecno da zaradis
mada moze da se zivi sa 500 evra mesecno s kirijom uracunatom, tako da mozes odvajas somica sa strane svaki mesec

ne pijem xanax svako veče, samo kad imam problema da zaspim, možda svako 2-3 veče nisam se navuko još

to ti dođe koliko sati dnevno? ortak u Austriji radi na istu priču samo sa šeficom mulja da mu ne prijavljuje sve sate koje radi pa se ubija od kinte