/ex-yu/

burazengije edicija

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=Q9lpzKvTzSY
twitter.com/NSFWRedditVideo

prvi za gastozz jebe najbolje picčke

jebate led koji seljak
Pun ih je split brate nije normalno bogte jeba čoviče

:DDDD

splicani su veci seljaci od slavonaca

Slavonija je trn u oku divne nam Lijepe Naše.

ko je ova kurva

OPova kuca

nea se sta tu pricat nekog sam zabavljao sinoc
jesi barem pio sinoc samnom druze frende il si mi i to slagao

Kak si ga zabavljal točno, frende?

fakat je crni nigerijski andjeo

youtube.com/watch?v=Q9lpzKvTzSY

crni andjeli su baza

Heh... nije loše, klinjo. Uopće nije loše. Tvoj mem, mislim. Nije loš. Dobar prvi pokušaj. Podosta je vlažan... Mogu primijetiti da ima dubine u njemu... puno materijala vrijednog citiranja...
Ali u memiranju nije sve med i mlijeko, klinjo. Vješt si... toliko mogu vidjeti. Ali imaš li ono što je potrebno da budeš Memičar? Da se pridružiš tim cijenjenim mem postrojbama? Da se nazivaš članom Zavrzlamatorova Zbora? Za memiranje je potreban talent, istina. Ali više od toga potrebno je srce. Memičari svjetske klase - mislim na velike momke, poput Ivana Čekićmotke i Vilima Petrova - oni su na terenu dan i noć, sagaraju ponoćno mem-ulje, rade bezumorno na stvaranju tog sljedećeg velikog mema.
I znaš što, klinjo? 99 puta od stotinu, taj novi mem podbaci. Netko ga nazove mamcem, ili kaže da je "nadobudan", ili ga ignoriraju kopirajući i lijepljeći najnoviju sranjepost kopipastu smišljenu od strane onih jadnih izlika za memare koji rade za minimalac na redditu. Mem Igra je gruba, klinjo, i ne mislim na ovu koju si upravo izgubio :^). Grub je to posao, i za svaku majstorsku memu koju skraftaš u svojoj mem-pekari, neki kurcolizac sa 9gaga ima sliku patke ili nekog kurca na koji će milijun Ivana Bezimenih okačiti milijun različitih tekstova. Glavu gore, klinjo. Nemoj mi sad kmečati ovdje. Imaš vještine. Imaš talenta. Trebaš samo pokazati svoj poriv.

Vidimo se na daskama...

ok
gdje se prijavljuje da volontiram u afriki

B A Z A
A
Z
A

slikama kurca eto kak

kako sam se razlupo jučer, nije mi dobro. sad idem sa pičkom jednom na ping pong hahahaha, pa umrijet ću

snepčetom

Sledeće nedelje novi /ex-yu/ meetup u našoj skromnoj kafani Hodach.

Vidimo se tamo drugari!

dolazimo ja i jala brat

stiklom beton opet probila

koji kurac je ovim partizanovim navijačima? izboli ekipu zato što su nosili šalove od zvezde ili što već? nedavno pucali iz automatske puške po beogradu. o jebem ti sunce pa šta je ovo los angeles jebote. sva sreća pa zagreb nije takav. zagreb je siguran grad.

trovach

naravno da je siguran kad su svi mafijaši u saboru a ne na ulicama

a ti si bio u zagrebu pa znas?

servi ko servi

ma sjećam se kada sam bio klinac, bilo je i mafijaških obračuna i neki kvartovi su bili nesigurni, i mogao si dobit batine samo tako. al više se ne dešava. u bilo kojem kutku grada možeš pijan ko mazga teturat šanse su mizerno male da te netko opljačka, nalupa ili nešto treće

naravno da jesam

istina
ali nekad su po zagrebu zoljom pucali

on je bio na balvanima pa je malo guzobolan

>oni nisu u bliskom kontaktu sa hibridom

jesi uzivao ?

desi fredi

...

osjećam se ko da mi je natekla glava i izgubio sam sluh na lijevo uvo, šta bi moglo da bude u pitanju? hvata me panika pomalo, šta ako mi ostane za stalno da ne čujem

a kada sam hodao po braće jerković tamo u beogradu grobari vrebali sa zidića ko jastrebi. šetao sam sa pičkom i nisam ništa pričao da mi ne bi izlezilo 'kaj' pa da mi posljedično ne bi izletili tipa svi zubi iz ustiju.

imam lek za tebe

dodji da ti svrsim u uvo xexe

tripujes se

ne znam, možda upala zuba? upala uha?

ja frederiku stalno saljem poruke na stim al ne odgovara prase

vjerojatno infekcija srednjeg uha

>braće jerković
najbolji kraj u bg-u dbi

jednom sam se skoro potukao sa 3 srbina iz ljubljane. rođeni tamo i žive cijeli život. ja i par kompića cugamo kod metelkove i pričamo na zagrebačkom i oni upadaju nešto ovo ono, pušili smo frulu i došlo je do naguravanja. srbi tamo u sloveniji pričaju srpski iako su rođeni tamo lol. onda smo na kraju zapalili frulu zajedno i bilo sve pet.

doslovno me boli kita a ti se ložiš kao budala
shvati da, od svih ovdje, mene najmanje briga jer mi nisi smiješan

zar ne bi to trebalo da boli? pošto me ne boli ništa, samo ne čujem, kao da je začepljeno

>kod metelkove
pa još se i čudiš

>potukao
>došlo je do naguravanja
>onda smo na kraju zapalili frulu zajedno i bilo sve pet

pa sta je bilo jeste se tukli ili niste lol

ko je kome dzarao cajni kolutic?

I'm disappointed Croatians - or anyone really - would want to befriend S*rbs.

That is all.

poredis multimilionski grad sa zagrebom koji je velicine novog sada, stvarno nema smisla

ur a gipsy desu

Može li iskreno mišljenje o Dominiku?

zasto nije bilo tuce?! sta ste purgeri pizde ispali heh

orsag odjebi, sataraš.

ma nismo se tukli, taman posla da se tučem sa srbima u LJUBLJANI.

idk desu my best friend was once magyar

šizofreni dominik

outdated toothpaste

zagreb je duplo veći od novog sada u bilo kojem smislu. znam jer sam bio više od 10 puta u novom sadu.

dbi taman posla da se uopste tucete sa nama kad smo ista govna

novi sad ima duplo vise bosanaca nego zagreb

>oni se nikad nisu tukli sa srbima
kod nas je to sport bio jebote

fay thaf to my faffe and see whaf happenf

zašto staropederi ne odjebu
ovo više nije vaš /ex-yu/
ovo je nova generacija

They were probably R*manian trying to pass off as one of us. Did they claim they were from Transylvania? Huge red flag. They realize Hungarians have more prestige abroad than them, so they try to steal our identities. And our wallets.
But I'll bite, what good qualities do you possess that makes you suitable to be somebody else's friend?

That's pretty original, I'll give you that. Unlike your flag :^)

Kad izlazi nova pesma od Gastozz i Vuk Mob pička im materina obećali su danas u 12h

ne znam to. gledao sam tekmu albanija srbija u novom sadu. u kvartu telep. biloo je do jaja, popili brdo vinjaka, pa tamo uz savu radili nerede. napali nas divlji psi jebo ti bog mater. šta je sa tim psima tamo frende hahaha. tamo kod pravnog fakulteta

Tako je, vrijeme je da neo/ex-yu/ zaživi!

> obećali su danas
cec

OVO JEBOTE

ne mogu da cekam vise

>ovo je nova generacija
>loši memovi poput crnih macora, majmunka i taksiste, da ne pričam o crnim anđelima i parovima
fakat ste jadni nedostaju mi dani kad je bilo pish pish i brm brm i nejač bez kiseonika

to su srpski psi, mogu da nanjuše hrvate zato su te napali

najdebilniji post koji sam pročitao ove godine

neo ex-yu minus fedore jednako raj

he is from vojvodina and his last name is kics, and you might be from india desu

>minus fedore
Nema jazavca bez fedora

:((( svejedno ih je bilo zanimljivo promatrat, nisam još vidio do tada kako bi psi funkcionirali u divljini. imaju alfu koji ide prvi u izvidnicu i onda zalaje i dođe ostatak ekipe

KRENI NA MENE PICKO MALOLJETNA SLOVENSKA

DA TI RAZVALIM SLOVENSKU LUBANJU I POPISAM SE PO ISTOJ

ONDA CU OTIC DO TVOJE SESTRE

ZAVEZACU JOJ OCI I PUSTATI JOJ TVOJ VOCAROO DOK JU JEBEM PRVO NORMALNO A ONDA I U PICKU

KAD VEC SVRSIM 3 PUTA PO NJENIM MALOLJETNIM DOJAKAMA OTICICU DO TVOJE MAJKE I OCA

OCA CU DA TI ZAVEZEM,NAGURAM MU VELIKI CRNI DILDO U USTA I PUSTIM MU BOZE PRAVDE

A TVOJOJ STAROJ CU DA ZAREZEM GRKLJAN ZVIJEZDA MAJONEZA TUBOM

DOK JOJ KRV BUDE KLIZILA PO TIJELU I DOK NAS BUDE GLEDAO TVOJ UNESRECENI OTAC U POZADINI CE DA SE CUJE

""""...TIII STOO SPASEEEE,,OD PROOOPASTIIIIIII....""""

KAD ZAVRSIM SA VAGINALNOM PENETRACIJOM TVOJE MRTVE,KRVLJU UMAZANE MAJKE SJESCU PORED TVOG OCA

STAVITI MU SAJKACU NA GLAVU,POZVATI 4 BROJA VASIH KUCNIH PIRJATELJA I RECI IM DA ODMAH DODJU

II POSLE TOGA CU NESTATI U MRAKU

gospodine hrvačanine ja....

na telepu ti je ko u cikagu, ne znam kako nisi popio metak

There is no such Hungarian name. Don't you mean Kiss?

dominik opet dobiva bipolarno sizofrene napade

What are some good dishes that you can get in most bosnian/serbian restaurants that isnt ćevapi or pljeskavica, or other kind of reconstituted meat ?

kish

Jel' tu gospodin Štrosmajer?

čevapi pljeskavica janjetina

Karadjordjeva snicla.

evo bazirana mama ga sada sprema

popara

>popara
otkud ti ovo?

this desu

pita krompiruša i ljevuša

osnivam covert osvetnicku grupu
ima zainteresiranih?

MAGYAROSZAG :DDD

bećar paprikaš

dudl

kome se svetimo?

Tako tako samo vi pušite strancima kurčinu

to jos nismo odlučili
mozda nekim exyuovcima mozda kriminalcima vidjeti cemo

ja kad se vraćam iz grada obavezno nosim biber sprej ali nekad ni to ne pomaže jer ih je previše pa moram da idem nekim sporednim putevima da me ne primjete. ko da živim u kazahstanu mačke psi kokši koze cigani voze konje cestom a u kurac

not a real name

>betyár paprikás
why are you talking Hungarian?