/ex-yu/

bosanci su idioti

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=Wg79R5jopj8
youtube.com/watch?v=_3tFKzA0Rf4
youtube.com/watch?v=xJv4Pu2CP5k
youtube.com/watch?v=CGsYv64YUMc
youtube.com/watch?v=sZOIBz1Utmw
youtube.com/watch?v=QA2wlBXJft0
youtube.com/watch?v=RqpKDkVzlqU
youtube.com/watch?v=oJ5f6LrXh70
youtube.com/watch?v=6C_s56iscpQ
espreso.rs/vesti/politika/127895/svaki-predsednicki-kandidat-od-drzave-za-kampanju-dobija-po-200-000-evra-onima-u-drugom-krugu-pripada-6-puta-vise
youtube.com/watch?v=kbBYy_ueno8
youtube.com/watch?v=Kn5M0zqFSl4
youtube.com/watch?v=WnDzbBw5t0E
twitter.com/SFWRedditVideos

čileanci najbolji saveznici

ja dole centar

youtube.com/watch?v=Wg79R5jopj8

Bosanci - ljudi, servi - životnyje i ubijcy

obo
srbofobija je uzviseno stanje duha

Mir s vama

youtube.com/watch?v=_3tFKzA0Rf4

O V O
V
O

+1

Jutro

...

O V O
V
O

bazirane srbende

...tako sam umoran

sta se desilo sa miljanom pa je smrsala ovako dobro i naglo? liposukcija?

spid

Crni Macori ce doneti mir u ovaj tred

crni mačori su gospočad

LEB TI JEBEM

Pokazao kevi Belog jutros prvi put i rekla je doslovno ovako

>kakva je ovo pedercina?! ovakve repice nose samo pederi....i siptari isto

Sup Forums najbolja daska

youtube.com/watch?v=xJv4Pu2CP5k

maca diskrecija najbolja pevacica

>trenutna godina
>još uvek se prave da su ja

a ti si?

poy poy

"Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ne zato što se ničega ne boje, nego zato što se ničega ne stide."

OBO
B
O

Dajte neki dobar video za jutarnu drkicu

youtube.com/watch?v=CGsYv64YUMc

ja ovde drkam jer me pali sto sam superiorniji od crvata

youtube.com/watch?v=sZOIBz1Utmw

pocinje trening za kafanu sada

sreo sam je u malom kaficu...

youtube.com/watch?v=QA2wlBXJft0

svi na izbore sutra bagro

MI SANGRE POR HILO LATINO

youtube.com/watch?v=RqpKDkVzlqU

youtube.com/watch?v=oJ5f6LrXh70
nemojte da zajebete

necemo tepra no sikiriki

samo hilo latino mamu vam jebem bre

youtube.com/watch?v=6C_s56iscpQ

AVE BELI

>oni glasaju

espreso.rs/vesti/politika/127895/svaki-predsednicki-kandidat-od-drzave-za-kampanju-dobija-po-200-000-evra-onima-u-drugom-krugu-pripada-6-puta-vise

Trovach

postmoderni redimejd

AJA AJA AJA AJA

youtube.com/watch?v=kbBYy_ueno8

youtube.com/watch?v=kbBYy_ueno8

youtube.com/watch?v=kbBYy_ueno8

pishaj po djindjicu

ovo

b a z a
a
z
a

el ReguetonerrANO

ovaj vuk mob samo hitove snima

Punjene paprike > sarma
fight me

Gulaš > navedeno

youtube.com/watch?v=Kn5M0zqFSl4
youtube.com/watch?v=Kn5M0zqFSl4
youtube.com/watch?v=Kn5M0zqFSl4

moj novi wallpaper

nebojsa i ja inflitriramo ludaru u kojoj je smjesten taksist

Organizovana grupa od osam lica, zapretila mu je da ako podrži kandidata za predsednika Republike Srbije Sašu Jankovića, da će dobiti metak u čelo od njih.

opet onaj ciganin izmislja

zbog cega ovi na Sup Forums smatraju levicu kao sinonim za komunizam?

>on ide na Sup Forums

Sup Forums je početna faza crvene tablete

Dnevni podsetnik da ima ljudi koji godinama idu na Sup Forums i jos nisu shvatili da je to satira

zato što je Sup Forums u osnovi posleratna Amerika negde 50-ih recimo, samo što ne postuju isključivo Amerikanci

plaše se komunizma, mrze strance i misle da su redpillovani dok verovatno jebu svoje ćerke

jer su svi ljevičari post moderni marksisti!

>mrze strance
koje strance?

kako uopste? zar ovi hipsteri i lgbtovci degenerici su ustvari marksisti? kakve dodirne tacke uopste imaju?

sta /ex-yu/ misli o zemlji kao ravnoj ploci? gledao sam ima vec 10tak sati videa o tome i moram priznat da mi se doima puno vjerovatnijim nego ono sto svi poguravaju u medijima i skolama, to da je zemlja kugla

zemlja je oblika labanove glave

zašto ljevičari misle da je Sup Forums dobar predstavnik krajnje desnice?
jesu uopće svjesni koliko je postao popularan i koliko je novopedera na njemu?

Najgori su oni koji zapravo misle da Sup Forums ima ikakvog kredibiliteta, iako je to ploča koju su od početka svi ismijavali. A i da ne govorim što se ispostavilo na HWNDU streamu.

...

Možeš 10ak sati da se redpiluješ da je kurac zapravo pička i i dalje ima da poveruješ u taj debilizam.

Pre gamergate sranja Sup Forums je bio super, uglavnom su svi bili staropederi koji su pravili OC za svako sranje koje se desavalo dok su novopedere terali da prihvate ironican redpill.

Onda je pocelo sve vise i vise ljudi da dolazi sa ostatka Sup Forums'a a i ostatka interneta, dok staropederi nisu bili potpuno asimilirani i nastala je nova direktiva od strane vecinske novopederske zajednice.

Zao mi je samo sto je ova pojava veoma prisutna i cesta na internetu.
pa Sup Forums je uvek bio u potpunosti satira, svi su znali da je sve to zesca zajebancija, a od pocetka trump spamovanja sve vise i vise ljudi je neironicno verovalo sve to govnopostanje

pogledaj par videa od Erica Dubaya pa se onda vrati ovdje

Pa da, /r/Donald je došao u velikom broju tijekom izbora

>on je ovo jednom pročitao na redditu i opet jednom na Sup Forums i sad misli da je to istina, da nitko zapravo nije podržavao trumpa
haha pa logično da je dobra stvar što je sve manje bijelaca u cijelom svijetu osim u istočnoj europi haha nitko nije ozbiljno protiv toga, sv isu zapravo *ironični*

postaj sliku sa dvije vece legende na istoj
>savjet: ne mozes

kek
youtube.com/watch?v=WnDzbBw5t0E

Pričam o dobu pre SJW i gamergate sranja.

gospoda

haha jbt evo sad u potpunosti ustvari pročitao i ne mogu da verujem nivo strawman'a

oduvek sam mislio da se svako treba drzati svoje rase, ne razumem ljude koji prihvataju crnce i azijate koje dolaze ovde za svoje, jos gore da se mesaju sa njima
ne kazem da ne bi jebo lepe crnkinje i azijatkinje, ali sve vise od toga mi se nimalo ne dopada

multikulturalizam ne donosi išta dobro dugoročno gledano

...

sta fali kanadi, americi i nemackoj?

spomenik

Ono kad pokušavaš napravit logo za /exyu/ tim i naiđeš sasvim slučajno na ovaj logo na guglu

ajde napravi logo kako ti ja seksam mater

i da dodam, ne bih se mesao ni sa arapima, indijcima itd.

samo belkinje dolaze u obzir

ali slavsi nisu beli

jel mislis da ce ako sadasnje manjine postanu vecina te drzave i dalje biti napredne i vodece u svijetu?

kako god, blizi smo belcima nego kome god drugom

Ako bosanac vidi ovo neka zna da sam blokiran na fb jbttt ne mogu da pisem poruke

>bosanac
>seksa nekoga
HAHAHAHAHAHAHAHAHAH

>oduvek sam mislio da se svako treba drzati svoje rase

Anone, ja...

Ayy lmao ono kad srbi nece da se mesaju sa A*apima i turcima LMAO

bitno je ko vlada a ne ko je vecina, jevreja ima 0.1 posto u americi pa su glavni u svemu

postoji velika razlika u tome da ti cerka ode za nekog braon subhumana i da ti sin dovede braon andjela

>jpeg crna gora
dodaj kose crte i umjesto fudbal napiši nogomet na ćirilici

da, dok ce "ciste" drzave poput srbije i hrvatske nestati za par decenija dokle god nastave biti ciste bez priliva migranata sa trenutnim negativnim prirodnim prirastajem, sta ti tu nije jasno?

eventualno bih joj napravio dete i pobegao kao crnac hehe

ali stvarno, sve te koje sam spomenuo, dakle crnci, azijati, arapi, indijci i sl. se potpuno razlikuju od nas ne samo po izgledu nego po mentalitetu i kulturi, pa zato smatram da se ne treba mesati sa njima jer tako gubimo svoju kulturu i tradiciju jer pravimo kompromise

i zato ne treba vodit pro-natalitetnu politiku nego dovodit imigrante koji će eventualno postat većina

da, zato sto je pro-natalitetna politika tako sjajno prosla u japanu

sta serendas ti klinac
srbi su bili tolike vekove pod turcima pa smo opet opstali i sacuvali tradiciju
i sad kao treba da se userem od nekih prljavih migranta hahah mogao bih da im secem vratove danima kad bude zatrebalo kao sto smo turcima pre 200 godina

u oba slucaja se javlja ta nekompatibilnost izmedju nas i njih, kako to ne shvatate

ali svhaticete jednom kad ih budete upoznali