/polska/

Sława i pieniądze

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=6sOFVmOQxUs
youtube.com/watch?v=kdEyuLs_L5k
youtube.com/watch?v=DfqGuFYKSoE
youtube.com/watch?v=scHmEs3zksk
youtube.com/watch?v=SDFdzLJBH7g
youtube.com/watch?v=SUamHEvVQy0
i.4cdn.org/gif/1491698710546.webm
youtube.com/watch?v=ybs_e-8Ljp4
youtube.com/watch?v=YQtEoIvegr0
twitter.com/AnonBabble

boland good

Pizda huj gowno

aaa dupa cipa makarena

nakłamałem w CV

Zjebana edycja, ale czego się spodziewać po diasporaku. Nie bez powodu, diasporak pisze się przez /rak/.

Nieparzyste - trzepię
Parzyste - idę spać

chuj kurwa pizda szmata

Wyjdź

Jak podwójne numerki to trzepiesz do BBW

diasporaki = robaki

Coś czuję że nitka się zerwie przez noc. Daje ostatniego bumpa i idę gnić. Miłych snów Anonia.

Jak podwójne numerki to trzepiesz do BMW

Thx, nawzajem jedyny uprzejmy

When will Poland and Estonia conquer Russia, everyone knows they aren't a real power. We are about 200km from St Petersburg and together we can probably take both Petersburg and Moscow within 24h. Polish troops burning Moscow best day of my life. Ha haha hahaha
youtube.com/watch?v=6sOFVmOQxUs

Repostuję tę zajebistą nutkę od Anona.
youtube.com/watch?v=kdEyuLs_L5k

Nice

ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh fajny

Dzie te androidy hakierze?

Inflanty, soon. Also we use robots n shit, Polan greatest ally. I really give less shits about Finland or some shits.
youtube.com/watch?v=DfqGuFYKSoE

pola~~

JEBAC TUSKA ZLODZIEJA

>Polish troops burning Moscow best day of my life.
2nd time the charm

dobranoc anonki

Dokładnie

>naszywki z kotwiczką na ramieniu w materiałach promocyjnych
cieplutko się robi na serduszku

Dobra

Is it true that Lithuanians doesn't like polish?

jak ten user już poszedł to zaczynamy PRAWDZIWE MURZYŃSKIE GODZINY, postować gierki

yes very true be careful

>postować gierki
o kurwa smrut konkret to też spierdalam bo wykopu nie znosze

dobranoc

Henryk Goldszmit; zbrodniarz czy bohater?

zostaw go rozumiesz

>tug już nigdy nie będziesz bantzować bastili

holy pope is that me in the OP *-*

kocham polske i polakow

załóż tripa atencjuszu

szanuję polskę i polaków

no

kocham młade polske dziewczyny
fuck cases, I don't know that shit in polish :)

holy 999 666 flipped, you satan fuc you

czyżby zdeh?
youtube.com/watch?v=scHmEs3zksk

...

to chłopcopusie pokaż

youtube.com/watch?v=SDFdzLJBH7g
ehh anony

I'm on the way to the entrance ceremony with my mom.

?

I'm starting a lonely uni life

maybe you'll get some kawaii kanojo in uni

no one like polish

and everybody loves russian

bumpne o mogę
youtube.com/watch?v=SUamHEvVQy0

Próbowaliście? Ja się trochę cykam, że mi łapy rozjebie i nie będę mógł dłużej fapać do animek.

nbr

ratunej z 10 strony. DZiekujemy tym dwóm anonom dla bampowanie

Bump poranny

Elo robaki

no elo

Do południa nikt nie zapostuje, bo normiki pierdolone spio po impreskach

no tak głupie normiki

bump

i wanna immigrate poland

boże ty kurwo niebieska szmato pierdolona czemu wszystko to takie gówno

i.4cdn.org/gif/1491698710546.webm

dajcie jakieś cleany

...

no elo już wstałem

>trzymanie dłonią włosów za uchem przy lodziku
Prosto w benis.

Dobra zwierzaki, czas rozruszać nitkę.

Lewo czy prawo?

Prawy. Japonskie tradycyjne stroje sa seksi w przeciwienstwie do koreanskich

prawo
lewa to kurwom

akurat ci prawie wyszło, ale
>młade

Kurwom by ci nie implikowała stałego związku.

>implikacja że to implikacja
kurwon cie zostawi i znajdzie sobie jakiegoś jamala

>implikacja że to nie implikacja
Masz napisane na rysunku że implikacja.

Poza tym możesz poprosić żeby ci później pokazała yukatę jak będziecie sami.

kto /smolensk/ tutaj?

youtube.com/watch?v=ybs_e-8Ljp4

>tug 70% polaków cieszyło się że ich własny prezydent i 90% najważniejszych pisowców nie żyje
>tug ci sami polacy dziwią się że na zachodzie traktuje się ich jak gówno
prosto w odczucia

to co

będzie Warhammer Total War jako complete edition - jakaś kolekcja klasyki etc. wzorem Shoguna 2 w pudle z kodem na stima + wszystkie DLC za 30 zł?

czy muszę wydać ponad dwie stówy żeby sobie pograć w to?

>te same polaczki wybrali później PiS dając mu większość
twa wersja się nie trzyma kupy miękka pizdo
płać goju, nie marudź

ech kurwa ale zdeh

pewnie będziecie postować jutro jak będę w robocie akurat

>Szokujące świadectwo dziewczyny związanej z tzw. Antifą dokładnie pokazuje, jak funkcjonuje to środowisko i jak bardzo jest pozbawione zwykłych, ludzkich odruchów. Komentarz użytkownika Maia Holly pod filmem pyty.pl (w którym Mikołaj "Jaok" Janusz pokazywał jak było z tym atakiem na jego osobę podczas tzw. Strajku Kobiet) opowiada o tym, jak kilka lat temu ona i jej koleżanka zarażona wirusem HIV przez czarnoskórego działacza lewicy Simona Mola zostały potraktowane przez członków Antify.
>Jest mi szczerze wstyd i mam nadzieję, że mam już na tyle dojrzały umysł by NIGDY nie poprzeć lewicy w żadnych jej działaniach, bo to są kłamcy i destruktorzy. Nie to, żebym popierała prawicę, ale w głębi serca gdyby pod karą ucięcia głowy kazali mi wybrać PiS, Korwin, Kukiz, Ruch Narodowy, ONR czy Antifa, SLD, PSL, Partia Pracy, Razem etc...wybrałabym prawicę. Szok. (...) Musicie zrozumieć co to są za ludzie. Przeważnie jak piszą i się śmieją z nich - naprawdę nikt niemal nie ma pracy, utrzymuje się z rodziców albo gdzieś tam ledwo dorobi na boku, mieszkają albo z rodzicami albo na socjalu studenckim, czasem na dziko w squatach, są mamieni jakąś walką klas, wyzyskiem. Wmawia się im, że należy im się mnóstwo pieniędzy, że są oszukiwani, że bogaci zabierają wszystko. Chodzą na takie marsze, protestują, nie wiedzą nawet przeciwko czemu albo za czym są. Krzyczą hasła, jakim im się podpowie i nade wszystko nie mogą znieść oceny własnej osoby czy organizacji. Reagują frustracją, agresją...wiem, bo sama taka byłam.

ale platfusy

matki polki

wybiorą prawicę gdy już zaznały murzyńskiego kutasa i mają 34 lata

>bądź kurwom, jeb sie z mudżinem, pewnie nie raz
>dostań ejdsa
>bądź za 'prawicą' gdy i tak nikt nie zechce cię kijem dotknąć
garncarstwo

akurat to nie autorka tekstu jebała sie z mudzinem. tak tylko mowie

Kurwa ta nitka jeszcze jest? Poszedłem spać 10 godzin temu w nadzieję że będzie nowa rano a tu taki chuj?

>loszka z antify
>dziewica
wybierz jedno

>dowolna loszka powyżej 14 roku życia
>dziewica
wybierz jedno

czy ja to kurwa napisałem. Chodziło mi o to, ze wybór prawicy dotyczy autorki tekstu, a ona sie nie jebała z murzynem.

>loszka która tobie się podoba
>loszka która cię chce
wybierz jedno

nie dadzom

>Simon Mol
>czlowiek lewicy

Myslalem ze to mem.

akatsuki > shibayan

Oczywiście że ta po prawej. Ja szukam żony, a nie "romansu". Zresztą ich nastawienie i umotywowanie pozwala wysunąć wiele wniosków jasno optujących za Animką w yukacie.
Animka A utożsamia naszą randkę z czystą rozrywką. Ponieważ nie oczekuje ona od nas żadnego specjalnego zaangażowania, sama uważa za zbyteczne zaprezentowanie się z jak najlepszej strony kosztem komfortu i poczucia swobody. Możliwy do zapoczątkowania na tej randce związek z nami, jest raczej kwestią "fajnie jakby wyszło, ale jak nie to nie, nie ten to inny". Postrzega nas ona jako obiekt, który poddaje testowi. Jeśli będzie się z nami dobrze bawić, to utrzyma kontakt i będzie sprawdzać inne rzeczy, jak wspólne spotkanie ze znajomymi, wyjście na zakupy, a koniec końców i umiejętności w łóżku. Jest to typ loszki "castingowej", która nie wierzy raczej w miłość od pierwszego wejrzenia , co nie znaczy że nie potrafi kochać, a obdarza uczuciem powoli, etapami. Jeśli "uzbiera się" znaną tylko jej liczbę cech plusowych będzie ona zainteresowana związkiem. Emanująca od niej pewność siebie świadczy o tym, że prawdopodobnie nie pierwszy raz jest na takiej randce jak z nami dzisiaj. Dla Anona, ważnym zatem powinien być fakt, że istnienie, zarówno jak nieistnienie już jej dziewictwa jest w pełni uwarunkowane przez zalety i wady poprzedniego, całkowicie nam nieznanego "kandydata" oraz kolejności w jakiej występuje dla niej seks w przypadku: "A ciekawe czy w takiej sytuacji się sprawdzi". Dosłownie jest to animka jednocześnie KURWOM i MYSZKOM z tendencją dążącą ku kurestwu wraz z postępującą liczbą "kandydatów".
Natomiast Animka B traktuje spotkanie poważnie, a jej mokre sny to jak ją prosisz o chodzenie podczas pokazu fajerwerków, które mają się odbyć wieczorem. Prezentuje ona całkowicie odmienne usposobienie od animki A, chociażby przez to, że zakłada niekomfortową Yukatę ku naszej uciesze. Jak jej nie kochać?

>tug nie smugła lolitka

ale nuta
youtube.com/watch?v=YQtEoIvegr0

...

O skurwesyn masz (you)

mój afro-polak

cwiczysz przed maturą c'nie?