Kurva anyátok

kurva anyátok

/balt/ .

i approve this post

buzitakaroggy

első a pici programozó pömpölőkért

>t. Béta Bölcsész Balázs

öldd meg magadat féregszar csicskageci

kibernetika

Annyira birom a retorikádat
>Nézzétek egy sötét tehetségtelen senki vagyok, aki ahelyett, hogy szerzett volna egy rendes diplomát és ne adj isten még rendesen tanult is volna inkább csináltam egy haszontalan kommunikációszakos diplomát amivel polcpakoló lettem, mert minden máshoz tehetségtelen vagyok
>Ez nekem nagyon fáj belül ezért feljövök ide és mindenkire okádok akinek minimális ambíciója is van az életben és nem polcfeltötő szennyemberként akarja végezni mint amilyen én vagyok
Olyan édes kis mártír vagy, ha nem lennél ennyire tenyérbemászó még lehet sajnálnálak is
Még vátoztathatsz az életeden Peti, megtalálod te is azt a vak lányt, csak akarni kell

Milliószor már bebizonyosodott hogy a többség egy alacsony életvitelű, semmi maradandót az életben nem létrehozó, alacsony szellemi képességei és jelleme következtében egy huszadrangú értéktelen egyetemmel takarózó, éveken belül a szolgáltatási iparban kényszerűen elhelyezkedő, szürke szomorú és sajnálatra méltó emberből áll. Ezek az emberek semmi érdemit nem tudnak felmutatni, kudarc a tanulmányi teljesítményük, a szociális képességeik, mely következtében emberi kapcsolataik mérhetetlenül redukáltakká váltak. Akaraterő hiányában képtelenek ezen változtatni, ennek tudható be elhízott vagy éppen csontsovány testalkatuk, igénytelen és ápolatlan kinézetük, mely még a legedzettebb emberekben is viszolygást és undort kelt. Ezek az emberek a rengeteg fájdalmat és keserűséget, amit a lelkükben hordoznak minden egyes nap itt öntik ki, ha találkoznak olyasvalakivel, aki nem osztozik nyomorukban. Ez a legkülönbözőbb formákban jelentkezik, de a leggyakoribb, ha valaki beszámol egy őt érintő témáról vagy szokásról, melyhez ezek a lények nem képesek értelmesen hozzászólni, vagy egyszerű elméjükben averzív emlékképek formájában manifesztálódik, ennél fogva kényszerét érzik annak megtámadására, ezzel egyfajta elégtételt véve múltbeli sérelmeik miatt. Ekkor mérhetetlen, meggyőzhetetlen dühvel és agresszióval övezett gyűlöletbeszédeket tartanak, ezzel próbálva a fájdalmukra gyógyírt találni. Természetesen ez a közeg tökéletes táptalaj, hisz a megannyi hasonszőrű sikertelen ember egymást támogatva, egyfajta kaptárelme megjelenésével pozitív megerősítésként szolgál az efféle viselkedés további támogatásához.

>kódmajom még sose szagolt pinát

ne idegeskedj Peti, a starbucksban majd láthatsz helyeskéket, és még beszélhetsz is belük

az életem tökéletesen jó irányban halad, a területemen tisztelnek és aki ismer szeret, pontosan ezért nem tudok ide ebbe a közegbe beilleszkedni, és ezzel a gyűlölködő frusztrált közeggel mit kezdeni

ez új?

igen te az vagy

jaj ne bántsd már őket
csak tüntizni akarnak egy kicsit

még nem láttam, de jó, elmentettem.

>hogyan vedd észre az újbuzi korcsokat 1 egyszerű trükkel

>amikor szűz programozó vagyok
egy kibaszott szót nem szóltam a témához, de megint én iszom meg a levét
rohadjatok meg tényleg

Be kell valljam vonzódok a férfiakhoz is.

Ne vedd magadra Peti. Lesz egy jó, stabil állásod, és majd buknak rád a csajok.

Legyen pénz, férfiként csak ez számít.

ha csak a nagy férfias medvékhez, az nem buzis
mind felnézünk rájuk, néhányunknál ez egy kis szekszuális vonzódással párosul

mindig ez van
normik őrjöngenek normikkal és mindegyik valami ehhez hasonló ellenségképet lát bele a másikba

az ilyen ember az igazi buzi, aki a nála férfiasabbakra bukik

én is februárban ragadtam a pasztáimmal vagyok

köszönd az autista szagtársaidnak akik nem tudják befogni a szájukat

>ez az amiben minden korcs pogramozó bízik

Valóban nagyon szexi egy nő számára egy gerincferdült pupos csávó nulla szociális készséggel aki egész nap a gép előtt ül, mindenki ilyen csávókra vágyik, tényleg, ideje lenne felébredni és elfogadni a sorsotok

na a napközben postázó ingyenélő őrjöngők már lenyugodhatnak, indul a kényelmes délutános /ka/ műszak barátságos postázókkal

húh akkor megnyugodtam :D

nem homo

ratyi

ez

>ajvék a csúnya gyűlőlködők ;(((((((
Én is remek irányba haladok, de ez nem gátol meg a gyűlölködésben, maradj kakukk béluska

a telefonpostázó cigányok hordják már el magukat a bús faszba amíg szépen kérem hogy rohadnátok már mind meg

nem februárban írtam te újbuzi csicska korcs, de hogy is tudhatnád

általában csúnya és semittevő nőik lesznek akik sose volt szandi életüket próbálják mellettük bepótólni

mi a gecy van bazmeg

az elbaszott pszichédre akkor semmi mentség :)) utólagos emlékeztető hogy azért mert sikerült elvégezned a kamuegyetemed első évét messze vagy a jó iránytól

Magyarországnál nincsen nagyon kabzsibb és utálatosabb népség.
Szerencsére a fajunk egyre csak hal ki hála a a fasznak
>inb4 ha nem tetszik el lehet menni haza áruló

ez

mi a neved, kedves barátom?

az ország nem egy népség te ostoba barom

én is annyira mérges vagyok már hogy azt se látom kinek válaszolok

>kamuegyetem
Mindjárt végzek a villanykaron, te meg töröld ki a seggedet az anglisztika szakos diplomáddal

én nagyrészt a munkahelyről postázok, amikor üresjárat van

akkor még régebben ragadtál, t. ősfosszília

fogadok még mindig azt várod hogy a vietnámi csicskagecy postázzon ide, mert nem tudod elfogadni az idő múlását

Máté
a tied?

menjél még folyasd az előváladékaid még egy ideig valami félpedofil animéra te rühes féreg, itt nem lesz nyugalom a hétvégén se arról gondoskodom

olybá hiszeg, hogy pupom van?

Ritka csombár ember vagy, hogy sosem látottakról így traccsódol.

te ugyanazt az őrjöngést csinálod mint mindenki más; előbb nem azt mondtad hogy ez nem megy neked?

Dávid.

Mégis, hogy szeretnél csevegni privátban? Van javaslatod? :D

egyszerűen értelmes posta nem született még telefonról csak kibaszott őrjöngés

Attol még égjünk a pokolba a föld területet meg osszák el a cigány románoknak

>villanykar
hány évet csúsztál, 2? gondolom a bsc-re gondolsz csak, nőt mikor láttál utoljára? a 4-6oson mi? mindjárt értem már mit keresel itt :DD

uhh. részvétem

az ilyet hogy lehet egyáltalán becézni?

ez

kár, hogy ilyen emberek is ide járnak. Jó volna megszabadulni az őrjöngőktől.

A nővéremnek programozó bikája van
Nem illik a leírás se a srácra se a nővéremre
>bölcsészirigység

Mátékat a Dunába, a Bencéket utána

hogyhogy ilyen mérges vagy? ki bántott meg?

akkor mért vagy te is szűz te féreg?

ne gyűlölködj már

nem én válaszoltam neked, ne kajálj be mindent elsőre. amúgy nincs lövésem se, a google voice azért nem jó mert ha a jövőben akarod azt a számot még használni akkor mégse kéne már itt megosztani, érted

>v-van olyan ismerősöm, hehe

szószt vagy hazudsz

Kek, mi ez a vetítésfolyam már megint?
Nem csúsztam és nem vagyok spagettiszóró autista sem

nem tudom, te mit javasolsz?

igen majd a békuci jobban tudja, hiszen akinek van nője az csak csanád lehet

>arra verem a töppedt kis farkamat, hogy egy keseszakállú göthös kódoló kúrja a ronda nővéremet
Ennél lejjebb szerintem nincs. Féreg vagy te már és nem is ember.

>throaway number

meg amúgy sem működne, mert pénzbe kerülne a hívás. Talán kivéve, ha hangoutson menne az egész. de nem vagyok benne biztos, hogy az létezik még.

kaptunk 3000 milliárdot az Uniótól.
Görögország után mi vagyunkmost a legszarabbak.
abból a 3ezerből majd valyon mennyi tapad a narancsok kezére ?
Place your bets now.

>bölcsészseggfájás

kinek a rühes cigánykurva anyját kotorjam elő a dögkútból és basszam meg?

kaptam egy értesítőt tesik, hány napig tartja meg a posta a csomagot?

eladhatnánk a szennyedék családodat kutyatápnak és akkor kevesebbet kellene költeni segíjre

10 munkanap de rajta van az értesítőn te ostoba fasz

hát úgy a fele, mivel előtte a vörös ördögök nem engedték őket a levesestálhoz

>Kek
Rágcsálj már el egy kis szódium szilikátot a kedvünkért majd utána öblítsd le király vízzel.
Köszönjük

Rajta kell, hogy legyen. Ha nem veszed át a helyi postán időben, csak elküldenek a nagy pesti központba a Nyugati mellé, ott átveheted bármikor amíg be nem zúzzák vagy valami.

rá van írva életképtelen fonáltársam

na majd ezen még gondolkodom akkor, ha itt leszek épp és te is majd szólok ha jutottam valamire, de vigyázz nehogy valami csicska mémezzen a nevemben, légy résen

nátriumnak hívják eszes

ja bocs tesik, nincs még nálam az értesítő mert a koliba jött, én meg már közbe hazajöttem szünetre
azért köszi

(Te)

jó posta de az még mindig nátrium magyarul

nem tudom. wechat app?

micsodát ?

Kvalitásokkal bíró szarpostaáradat testvérem

remélem Orbán pont arra a lélegeztető gépre valót lopja el, amire téged kötnének rá, és ott döglesz meg hörögve a retkes kórházpadlón a többi hozzád hasonló haszontalan cigánnyal egyetemben

szexchateltek?

>nincs pénze saját házra ezért együtt kell élnie másik kétszázötven szőrös kanszagú buzival

na micsodát bazmeg
hogy lehet valaki ennyire hülye

Ánon melyiket ajánlja?
Egy fenék tágítón is gondolkozom nagyon

800an lakunk a koliba :DD

Naaaaa.Szépen

valami vastagabb cuccot mindenképp, ezek mém cuccok

nyaltad már meg egy másik férfi izzadt hónalját?

>dúgó a hímvesszőbe

...

nem tudom nem próbáltam

Jött könyv :D
Ma még nem olvastam mondjuk.
Kicsit lógatom a lábam.

de azok között csak van olyan is aki nem szőrös kanszagú buzi