/ex-yu/

Originalni narod edicija

Other urls found in this thread:

strawpoll.me/12734522
youtube.com/watch?v=UFaY1DW9n4g
m.youtube.com/watch?v=pTQsXilyY5U
youtube.com/watch?v=8SGVRcJARxQ
twitter.com/NSFWRedditGif

strawpoll.me/12734522

prvi za parovi

Plaquem

P L A C C C H A R A P I C E

ALOOOOOOOOOOOOOOOOOO KAKAV DANTE BA RA TE
SVE CU VAS POBIT

pederi jebeni krvati su retardirovani srbi a hrvatska glina je srbska glina

ja i nebojsa se u placc charapicama trljamo jedno o drugo

Dubs i ponovo bombarduju beograd

Ja samo plaquem i tugu krijem...

Dante i cale na aparatima

drkam na ovaj poust

SAMO

nocas sam u krizi ko toranj u pizdi

...

...

ma koga ja lazem...

poljska u mom srcu

guram kurac u staklenku ajvara i zahvaljujem srbima sto su proizveli tako dobar proizvod

...

BARATE ŠTA JE S KURVOM ?

...

BARATE ŠTA JE S BULJOM?

ja sam ova djevojcica lijevo

>triplici
vidi se da si oskudna po majici

t. aleksandar iz maćedonije pod proksijem

duško dugouško >>> zekoslav mrkva

dbi

>ova slika trigera servijance
>dusko dugousko

...

literalno ovo

dante i njegov ćale su B A Z A

>zekoslav mrkva
>kaj te muci njofra?

>ook nikada nećeš prazniti okvire u mete sa Gospodinom Saletom Prangijom

dante je gospodar ove daske

ex-yu vladari iz senke

dante je jebeni siptar dok je nebojsa savrseni primjerak superiorne dinarske rase

O V O

...

>zekoslav sargarepa

mmmm taj lojzekov boipucci

nedostaje mi lojzek

...

>ne nosi placc charapice

>te lajsne

svrss

NOVO NOVO NOVO

youtube.com/watch?v=UFaY1DW9n4g

youtube.com/watch?v=UFaY1DW9n4g

youtube.com/watch?v=UFaY1DW9n4g

...

m.youtube.com/watch?v=pTQsXilyY5U

>servi

nisu nas dovoljno bombardovali

podcijenjen

fef

...

posto nisam nikad pratio serije
dajte mi nesto da valja top neke serije
jel valja mad man onaj?

>dante zaboravio skinuti ime

jedna rijec frende
denisov blog

Preporučujem duplu dozu medikamenta

The Wire.

...

>oni i dalje protestuju
sta se desava?

Dante doslovno poslavo crvate po medikamente i kremu za hemoroide

ajde otrci do mame da joj kazes kako znas koristiti paint
siptaru smrdljivi

vidi

@73542007
vidim ti mamu golu
dijeli se ko kruh po beloj crkvi

...

crvatski cmarevi prikaceni na aparatulje od strane datea i njegovog caleta

plakem momci nema dovoljno aparata za njega

Sta ima? Jel se i dalje okidate debilcine ?

jeste bar doksali osecanku?

jadan fredi, umire od bolova

kmeci siptaru kmeci...

epski duel fredi vs dante ponovo tokom uskrsnjeg raspusta

Nije to fredi to je bezimeni crvatski guzobolko

Trovach

...

haha malog sipca opet peru paranoje i sizofrenija
placc charapice momki

Pishach

dominiq i ja i diskoteqi

americki mjuzikl grease savrseno opisuje odnos mene i fredija

dodji
da vidis

dodji
da se divis..

iiii
pozeljet ces ovdje da ziii - viiis !

dante nokautom pobedio crvate

OVO

dobar tek

da li mogu da postanem hrvat ako se nisam rodio u hrvatskoj?

moj zivot je totalni promasaj

Trovach

hvala

hvala ti Bože što sam Srbin

Igrach

O B O

Upravo zavrsio The Walking Dead: Michonne
fakat su crni andjeli, aći

Lepo razmisljanje mada je svemir pocevsi od najsitnijeg do najkrupnijeg dela njega, atoma do galaksija enormno slozen i samoodrziv. Ima savrsene principe funkionsianja. Pa sam covek je ludacki slozen sistem, polozio sam anatomiju, kineziologiju, biomehaniku, neurologiju, fiziologiju i jebeno skapiras da nismo nikako slucajan proces nastanka. Svet ima tvorca da li kroz oblik energije ili religije u sta ne verujem. Prevelika je tema a kapiram da nikoga i ne boli k.da pise o ovome. Teorija multiuniverzuma, savijanje vremena i prostora je dosta popularan naucni koncept. Mada se nauka danas kao i uvek svodi na nagadjanje, nista to nije egzaktno vec od pretpostavke pravis tezu i antitezu sto na kraju dovede do nekle ali moramo shvatiti da su to samo teorije. U zadnjih 20god se promenilo 1000x shvatanja univerzuma. A ono sto si ti naveo je moguce ali da covecanstvo u jednom trenutku razvitka formira nesto tih razmera je jako malo. Inace user koji jr napravio analogiju sa internetom svaka cast za razmisljanje

kako je lep kad se nasmeje

>It's a scientific fact, my brown friend. The only reason one might find not to call Bosniaks what they really are - Croats, is politics. Montenegro is Red Croatia
>crvati neironicno veruju u ovo
cecujem naglas

>Bosniaks from Croatia are traditionally pro-Croatian. I mean, they're at home here, and, ever since Ante Starčević, Croatian nationalist have been pro-Bosniak. This whole Bosniaks vs Croats thing is a commie/Serb trick we've been suckered into post-WW2 in order to weaken us
jel oni stvarno ovo uce po skolama nevera

obo
youtube.com/watch?v=8SGVRcJARxQ

Posle poraza Hrvata na Petrovoj Gori 1102. godine, Hrvatska kao država prestala je da postoji. Ona je, kao osvojena, potpala pod mađarsku vlast. Poslednjeg vladara svoje krvi, kralja Petra Svačića, lišili su slobode i predali Mađarima, te su ga oni obesili. Hrvatska je osvojena a ne pridružena Ugarskoj kraljevini Personalnom unijom — samo jedna više provincija Dvojne monarhije. Tek 1918. godine Kraljevina Srbija donela im je slobodu i slobodnu državu.

Posle propasti srpske srednjovekovne države na Kosovu, 1389. godine, veliki broj Srba je prebegao u Bosnu, da bi izbegao turski zulum. Jedni su se prebacili iz Bosne u Dalmaciju, gde su se naselili. Tako, u severnoj Dalmaciji, kao simbol Srpstva uzima se Dalmatinsko Kosovo.

Dalmatinsko Kosovo se nalazi u kninskoj oblasti, uz samu željezničku prugu Knin—Split. Okruženo je sa tri planine: Dinarom, Prominom i Kozjakom. Kroz njega protiče rečica Kosovčica. Ona je sudbinski predodređena da postane najvažnije zborište i crkveno svetilište srpskog naroda u Dalmaciji, gde se je u prošlosti održavao i dan danas se održava srpski kult, koji neprestano opominje tamošnje Srbe o minuloj Srpskoj slavi i moći Srbije; idealu borbe, pravde, nade i svetosti — komponente koje su igrale važnu ulogu u teškim i sudbonosnim časovima i momentima, kada je kroz vekove pretila opasnost od biološkog istrebljenja.

Ne bih se slozio sa tvojom konotacijom, dapace rekao bih da si ti taj koji ovdje ispovalja ponajvise osobina koje bi se mogle pripisati zivotinjama. Stovise rekao bih ti si ti jedna intelektualno insuficijentna osoba, cije se kognitivne sposobnosti mogu mjeriti sa onim od majmuna. Pored toga bih istaknuo kako precesto ispoljavas svoju latentnu homoseksualnu nastrojenost, nerijetko u javnosti, sto jos vise potkopava tvoj kredibilitet.

Discord grupa>/ex-yu/

Zanimljivo je kako Crnkinje cesto izgledaju 5 do 10 godina mladje

fakat ste servi

dobra edicija
hrvati i bugari su jedini slavenski narodi na balkanu

Smarach

(c)rvach

karo sam vam kevu u guzicu belu