/polska/ aka /anime/

Edycja mojej kochanej zonki

Other urls found in this thread:

en.wikipedia.org/wiki/Polonezköy
twitter.com/NSFWRedditVideo

Parzyste - spam
Nieparzyste - walem
Duble - gram

>opinie?
Nie no, gwiazdy są spoko.

Hina jest kurwa najlepsza

*kurwą najlepszą

Zapostuj gwiazdy to ci powiem
Jak mieszkasz gdzies na wsi to jeszcze spoko
Ale w miescie to chuj a nie gwiazdy

wale kotlety

Jebne ci

Najlepszą bo najtańszą hehe

...

zaraz idę pod prysznic, opinie?

Zrób fotki.

Proszę, ale nie wiem po co ci to???

Prysznica, debilu.

Proszę, ale nie wiem po co ci to???

Zrób, nie ściągnij z neta.

No świeżo zrobione, to z innej perspektywy (ja na obrazku btw), ale po co ci to???

Co dalej Seby?

Idź się myć w końcu, zwierzu jebany.

sojusz z jakąś francją czy szwecją, 10 poziom administracyjnej jak najszybciej zeby stworzyc commonwealth, zjedz sobie węgry i zacznij rozpierdalac wszystko

ok, to ide
nie postujcie jak mnie nie będzie ok????? zw

Chcialbym spuscic sie cysiowi do buzi i odbytu

>sojusz z jakąś francją czy szwecją,
Francja jest z Ottomanami, więc i tak gg.
>10 poziom administracyjnej jak najszybciej zeby stworzyc commonwealth,
zara będzie
>, zjedz sobie węgry i zacznij rozpierdalac wszystko
węgry są z austrią

Chyba będę dalej zjadać Moskwę, wpierdolę się w Szwecje I Danie i zeżre Kaukaz.

anonek siedzi sobie i gra po nocach w gierki :3

What kind of guys do polish girls like?

No elo, wrócił-
KURW mieliście nie postować

Great thread.

so stop ruining it by posting the worst girl

>worst girl
Do you want to fight, bro?

Odkąd w EU4 zdobyłem HRE prawie całą europę i północną azję + pare kolonii już nie chce mi się grać, bo pewnie i tak nigdy mi się nie uda aż tak rozwinąć.

Gun to the face wasn't enough? Well, maybe this will make (You) stop

Fine, I'll post the second best after her.

I think you've got your pics mixed up, here, use this next time.

To przerzuć się na grę dla patrycjuszy.

W sumie może to zrobię. HoI 3 czy 4 lepsze?

Am I being rused now?

4 łatwiejsze do ogarnięcia i więcej frajdy

...

She's objectively the worst girl, sorry.

Is this what they call """"""""""""""""""cultural difference""""""""""""""""""""""?

A good christian wouldn't like devil scum, senpai.

But don't Turks believe in Allah aka Satan?

Well obviously not all of them. Also im greek

>im greek
I don't even know who's memeing and who's serious about that anymore.

Tb.h they are too similar to us, wouldn't be surprised if I'm actually a part greek.

Which area of Anatolia do you live in?

Hmm, somewhere near the Black Sea. But I'm definitely not laz.

Maybe you are Polish.

en.wikipedia.org/wiki/Polonezköy

Better than being an Armenian I guess.

Are you a practicing Muslim? What do you think of Erdogan?

>Are you a practicing Muslim?
No. I'm a devout Christian.
>What do you think of Erdogan?
Georgian bastard selling off our country at a discount.

>No. I'm a devout Christian.
If you're not already Roman Catholic, you should join us. Everyone else is schismatic.

>Georgian bastard selling off our country at a discount.
Yeah, I can't believe there were talks last year about you guys joining EU. He's really Islamizing your country, at least that's what the media here portrays.

Thanks to him forcing down islam our throats, many are starting to drift off from it.
He can try his luck in political islam all he wants but people won't change easily.
>join us
But I'm an orthodox and the catholic church is a bit far away from me ;_;

Why didn't Erdogan ban anime yet?

The same reason he didn't ban alcohol, he'd get shot in two days.

Nice. What are you watching this season? I've got too much time on my hands, so I figure I could get /comfy/ and watch some girls doing cute things.

>many are starting to drift off from it.
heh yeah in Poland people drifted towards Catholicism when communism tried to shut it down.
> is a bit far away from me
At least the Orthodox have apostolic succession and valid sacraments. :3 It's better than being pr*testant.

I know this guy in Ankara that left Islam with his wife and makes like a one hour drive each week to church and his entire church is apostates from Islam. I wonder if it's becoming a common trend over there?

>I know this guy in Ankara that left Islam with his wife
Wouldn't they be stoned to death for that?

When I asked him he said his government ID still says that he's a Muslim. That's why the whole 'Turkey is 98% Muslim' thing is a meme, desu.

I guess, I just though they were more strict about that.
Poland has apparently 87% catholics, but the majority of people I know doesn't even go to church, whether they consider themselves believers or not.

Checked most but I'll probably drop off half of them next week. I'm sticking to these ones.
>Alice to Zoroku
>Uchouten Kazoku
>Hinako
>Eromanga

>one hour drive
That's a bit much, there are a lot of churches for foreign people that also holds Turkish masses.
>98% Muslim
They also don't include sects, half of them doesn't even consider other half muslim. It's too complicated.

Latest church statistics show that 40% of Catholics in Poland go to church every week, probably like 50%+ once a month.

większość polaków za granicą chodzi do kościoła

>there are a lot of churches for foreign people
I think it's a parish that offers a Latin mass and is one of those traditional ones. There's probably less Catholic parishes in the area than Orthodox, though.

>It's too complicated.
Yeah and I thought Christianity was fragmented. I go to a uni that has a big Shia population and then some Salafis and I was surprised to find out most of them rather mix with westerners than the other group.

Vigne uratuje nitkę.

O kurw

Vigne to zdecydowanie najlepsza waifu.

ELo robaki

nie dadzo robakowi takiej

+za stopy ale troche tłustawa

Ale sobie anonki ładnie z tureckim kolegom porozmawialy:3

bo postowal animki a to miedzynarodowy jezyk pokoju

Turki są naprawdę w porządku.
t. user co mieszka z Turkiem

nadal we dwójke?

Wszystko fajnie, ale nie ma dobrych ciapatych. Jest ok dopoki mu nie odjebie

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości...

taaaa
nie wykluczam takiej możliwości, ale jestem raczej dobrej myśli

Powiedz nam jakies ciekawe historie bo sie nudzi

już wszystko co było ciekawe poopowiadałem

szkoda. odjebcie cos w najblizszej przyszlosci

2hu is not anime, silly kurwa

Może coś będzie niedługo, bo teraz zaczął się spotykać z taką polką (20 lat, masażystka po technikum), (on 27) i ogólnie to ona jest w nim zabujana po uszy, ale on mi mówi że on do niej nic nie czuje i że go wkurwia. Ogólnie to jestem ciekawy jak ona zareaguje jak z nią zerwie, a ona przecież po za nim świata nie widzi.

ładna?

na wałbrzych

disgusting crossie

I'm not a crossie!

...

Lewd

...

>moralność jest arbitralna i subiektywna
No nie, pies odkrył amerykę.
>jeśli wszyscy tego nie uznają za prawdę to to nie jest prawda!
Koncept ewolucji też istniał pierwotnie wśród niewielkiej garstki osób. Popularność != poprawność

z tym że ewolucja ma zdrowo wyjebane co robisz a kultura bez ludzkiego wkładu nie istnieje

>muh tradycyjne wartości
dosłownie nie ma czegoś takiego o którym okresie historycznym w dowolnej części świata by człowiek nie czytał tam zawsze ludzkość wygląda tak samo i kieruje się moralnie raczej w kierunku degrengolady

>kieruje się moralnie raczej w kierunku degrengolady
Gdyby tylko dało się to powstrzymać, tylko jak? Promować zdrowe wartości moralne może?

Heroes 3 to zjebana gra dla polaczków skąd mam wiedzieć kiedy ulepszać gildie magów? Na chuj mi te czary skoro większosć czasu mój bohater spędza w terenie to nie ma sie nawet jak ich nauczyć? Wy kurwy słowiańskie.

i kto ustali co składa się na owe "zdrowe wartości", ludzie wychowani w kulturze wartości niezdrowych? wzorce zawsze się importuje z kultur ościennych i adaptuje do potrzeb grupy

zdrowe wartości w dużej mierze nie są subiektywne. Wynikają z potrzeb państwa i da się je zdefiniować obiektywnie

jeżeli coś wynika z potrzeb to z natury nie jest obiektywne user

nie, 100% szara mysia 5/10, ale jak widać żadna z niej myszka

WYnika to z potrzeb państwa jako organizacji i dotyczyc kazdego państwa. Żaden człowiek tego nei określa

państwo to konkretne interesy konkretnych ludzi a nie jakaś wisząca nad obywatelami superstruktura

niestety nie masz racji. każde państwo to własnie superstruktura, ktora ma własne interesy czasami sprzeczne z interesami wlasnych obywateli. niezaleznie od systemu politycznego

czyli kuref

*hnngg*
*stretches arms*
dzień dobry