Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

index.hu/belfold/2017/04/19/baloldal_ellenzek_tanacskozas_mszp_lmp_orban_egyutt_pm_momentum_keserges/
youtube.com/watch?v=ICmjRKhmSzc
youtube.com/watch?v=twQlpFrm5iM
youtube.com/watch?v=mW9cWg1LXV8
twitter.com/SFWRedditVideos

Miért nincs még ilyenkor fonál? Rossz vége lesz ennek

Tartsd a szád, te senkiházi!

Reggeli nyugalom van.

Nem tudtok valami programot mobilra, amivel vezetés közben tudok nyelvet tanulni? Olyasmire gondolok, hogy mondja a szavakat franciául aztán meg angolul vagy magyarul. MP3 is jó lenne. Nem találok sehol ilyet.
Ez a nap kérdése? Hol a nap kérdése? Mi történik itt? Félek.

Duolingo

keci esik a hó mi a fasz

Soros-hó

Ott van olyan lehetőség? Vezetés közben csak hallgatni tudom. Gépen nyomtam amúgy a duolingót, de már nincs időm rá sajna.

vezetés közben nem fogsz nyelvet tanulni
felesleges ilyenekkel próbálkozni

ez
maximum valakibe beledurransz

>valakibe beledurransz
Ez teccik

Nem értelek. Eddig is hallgattam zenét vezetés közben. Van párszázezer km a lábamban, és soha nem volt balesetem.

hát geci azért van különbség zenehallgatás meg nyelvtanulás között
benyomhatsz valamit ami beszél a háttérben de az is kb csak háttérzaj lesz mint a zene

Most reggelente egy osztrák rádiót hallgatok ahol a reggeli műsor angolul van. És tudok figyelni rá. Direkt azért hallgatom, hogy így is szinten tudjam tartani az angolom. Kb ugyanaz lenne. Csak szavakat akarok tanulni. Ha lesz szókincsem, mehet mellé a nyelvtan. Azt nyilván nem a kocsiban tanulnám.

...

...

Pont, hogy mindenkinek a tulajdona legyen

az megint más dolog, annak még van értelme, meg talán ilyen podcasteknek ahol nyelvtant meg hasonlókat magyaráznak
De most az hogy csak felolvassa a szavakat és lóg az egész a levegőben, semmit nem kapcsolsz hozzá abszolút nem marad meg. A szókincs úgy rögzül, hogy használod. Ha nem használod, akkor egy kocsikázás után talán megmarad a negyede, de az is csak 1-2 hétig

Amúgy meg nincs, tölts le egy ilyen text to speech programot, aztán szerezz egy szólistát az ankidroid előre legyártott paklijai közül és manuálisan tedd be neki.
Mindenesetre szerintem értelmetlen.

de hát az mindenkié
ezért nem kéne hazavinni belőle
olyan mint a közös játszótér, nem szabad a hintát elvinni belőle

Mondjuk ebben lehet, hogy igazad van. A podcastekkel az a baj, hogy a 0 franciát akarom fejleszteni legalább annyira, hogy megértsem. Tudom, menjek nyelvtanárhoz. De sajnos nincs időm rá. Vezetéssel meg kurva sok időm elmegy, legalább teljen hasznosan.

biztos vannak ilyen oktatóvideók a youtubeon amik 0-ról indulnak
keress olyat aminél nincs semmi fontos információ a képen csak a hangban aztán hallgasd annak a hangsávját

Ja itt is havas eső van, legalább ma nem kell mennem gyakorlatra és egész nap heverészhetek.

Épp most találtam egy ilyen appot. Köszi!

szeretetteljes memoár

nekem lett a legjobb ökonometria zhm a szakon
ezt muszáj voltam megosztani valahol
jó érzés tesik
>tfw ez számít a legjobb érzésnek mostanában a szánalmas életemben
na ez viszont kifejezetten rossz érzés tesik ;_;

Nem lesz így GDP növekedés barátaim.

>aéa én mikróból és makróból is buktam már

ne aggódj majd ha végeztél (és szandi is végzett csanád faszával) majd összejöttök és el fogja költeni azt a sok pénzt amit a kis okos buksiddal keresel

index.hu/belfold/2017/04/19/baloldal_ellenzek_tanacskozas_mszp_lmp_orban_egyutt_pm_momentum_keserges/

HÁHÁHÁHÁHÁ

első évben azt hittem azok a nehéz tárgyak, tévedtem.

szerencsére unironikusan én vagyok csanád, csak sajnos kibaszott válogatós vagyok a szandik terén, szóval nem olyan könnyű mégse nunához jutnom

első
SZAKAD A HÓ GECC

>>tfw
Van ennek magyar változata is te újbuzi szar

esik a hó gecii

hát persze

reakciós kép aranybánya

A baloldali (mondjuk mind azok) fickó arcán látszik ez a
>mégis mi a faszt csinálunk itt
Érzés

ez történik akkor amikor elkényesztetett libsicsimoták képzelik magukat baloldali politikusnak

>arcom amikor senki sem képviseli a munkásemberek érdekeit

thürmer nem számít

PETITE TEEN user VS ENORMOUS MONSTER COCK!

és ez nem bassza szét a gyümölcsöst?
vagy virágzás után már nem számít?

ratyi kifelé a fonalamból

nem is csoda

Dehogynem, pont most kötődik a cseresznye. Raktak ki fagyvédelmi gyertyákat aztán meglátjuk, de nem lesz valami sok gyümölcs idén.

TINY WHITE user CAN'T TAKE THE BLACKZILLA COCK!

na pont az maradt le amit akartam mondani
>A baloldali vezetők tehát megállapították egy önmagukról szóló beszélgetésen, hogy az gátolhatja a növekedést, ha önmagukról beszélnek.

unironikus homár vagy?

A Zórbán idehozatta Putlerre az orosz hideget meg a havakat!
Keleti nyitás, mi?

elkapnám a kis lotyót, belenyomnám a fejét a hóba és megpumpálnám a seggét
a végén még kapna egy egyet az arcába, hogy elájuljon és megfagyjon a hóban

>Miért vagyok szűz: A posta

hogy lehet ilyen frizurával és arcszőrzettel élni?
ide érzem a szagát
azt az orrot meg már nem is sportérték kiemelni

miért vagyok?

>Lakatos Ronondex

büdös ligetvédő hippi csöves gecy de szép is volt amikor szétbombázták a gyomorszáját az orbán-pribékek
youtube.com/watch?v=ICmjRKhmSzc

srác egy hős, így még senki nem ugrasztotta a libsiket meg a bolsikat egymásnak

szerintem ez az a gyerek aki megdobta festékbombákkal a szovjet emlékművet, aztán a szocik meg a hippi libsik egyből egymás torkának ugrottak

nézzétek milyen csúnyán elbánnak ezzel a jelzőtáblával az antifa halálosztagok, jó lesz ha a nácik felkötik a gatyájukat

az a jelzőtábla a patriarchátus eszköze. pusztulnia kell

Tegnap letekert ablakkal vezetem olyan jó idő volt
Ma meg erre kellek

Elég kényelmes helynek tűnik. Mesélnél róla kicsit? Mi a menyasszonyommal most vettünk házat egy pici eldugott faluban. Alig várom, hogy költözzünk.

Mi tetszik? A baleset, a halál? Elmebeteg vagy.

Ettől olyan ízesen bunkó ez az ország, folyamatosan jelen van a söpredék, a dédnagyip csendőr volt meg nyilas, a nagyip már ávéhás és ő is CÉLZOTT olyan faszásul az annnyára a salgótarjányi sortűznél, és a bátyus lőtte ki a járókelők szemét'56-ban, vagymi, 2006-ban, ő(k)gyilkolta(ák) meg a részeg fiút a Szigeten, CSÜRHÉBEN és ezek, mint újpufajkás verik az utast a közpénzen a Metrónál, mostanra TELJESEN JOGSZERŰEN. .......Ezek ilyen nyustyu primitív országban valahogy kitermelődnek, nem is, hanem (ki)teremnek, mint a bolha a lehuggyozott fűrészporba(n). ....És mindnek jár a Barikád, az esze pedig vág mint a körfűrész, mert hazafi is egyben amikor leadja a szolgálatot az In-Kall Seckjúritánál, járják a falvak nyomornegyedeit, kilesik kik drótozzák vissza a régkikötött E-ont és kommentel(nek) a kóserKurucon; üssük agyon a cigányt, négymillió van belőlük, ha nem hiszed, olvasd a Kuruct, csak a cigány segíjkés osztann ennyi-e!. ........Különben is a bunyó a lényeg, nem a lelki élet. ........Büdös magyarparaszt. Asertugggyamá, hogy néz ki a trágyahordó eccajg, kivéve a gereblyét, arra mindig rálép ha-hazamegy misakolci sebessel kibelezni a zannyát.

dupla nyíl73784314
szar csali permaszűzkém

dögöljön meg az ilyen

jó tészta honnan van?

Nem igazán jó hely
Gyakran beszöknek ide állatok a fás részről, eddig kétszer váltam nemi erőszak áldozatává (medve által)
Nem ajánlom, hacsak a feleséged nem szereti a bestialistást

jó posta

Ezért jó az EU. Akinek nem tetszik az ország, az kényelmesen leléphet, a maradéknak pedig pont olyan országa lesz, amilyen csinál magának.

Ezt már olvastam valahol.
De most komolyan kérdezem Tesi.

ezekkel a medvékkel vigyázni kell :x
youtube.com/watch?v=twQlpFrm5iM

azért mi olyan érdekes ott

E-ezek buzik?

te is buzi vagy

én is buzi vagyok

valaki?

én is buzi vagyok

én animeszexuális vagyok

nem te szimplán szellemileg visszamaradott vagy

>A gyilkosság előtt Fehér állítólag nyaralókat rabolt ki, volt bűntársai szerint nagyon szívós, jól bírja a szélsőséges körülményeket, hetekig elél az erdőben abból, amit talál. Bogyókkal és gyümölcsökkel is fenn tudja tartani magát, sárban és barlangban is elalszik, bár állítása szerint sosem volt katona – írta a lap.

Ánon szeret túrázni az erdőben?

Jó posta.

előfordulhat

hát erre először kajak azt hittem valami játékot játszanak
most sem vagyok biztos benne hogy nem

>bedőlni bármilyen vaginális zsidónak

Ez meg az érme másik oldala.
Abszolút durcizás.
"Ha te nem akarsz felnőttesen viselkedni,akkor én se fogok"

bogyókkal és gyümölcsökkel nem tudnám fenntartani ezt a cepszet

olyan aranyos ez a lány :S
hogy lehetnek ilyen kegyetlenek a nácik?!
youtube.com/watch?v=mW9cWg1LXV8

igen, de ez a mozgalom a 30/40-es éveikben járó elvált férfiaknak szólt eredetileg akikkel kibaszott a rendszer, nem pedig 20 éves spagettiszóróknak akik nem tudnak 3 szót dadogás nélkül elmondani

bölcsfarkasnőistenség-szekszuális vagyok

>d-d-de ha nem dugsz akkor nem vagy menő!!!!
röhögök az életeden hől

meg lett zsidózva szegény
amúgy nagyon aranyos hangja van és aranyosan nyög amikor dildózza magát

az is jó

A tény az,hogy a férfi és a nő tradicionális szerepe közösen a családalapítás.
Ennek a menőséghez semmi köze sincs.
Azért mert egy rakat nő meghülyült és nem hajlandó erre,az nem azt jelenti hogy a férfiaknak le kell menni erre a megvadult őrjöngő feminista szintre és elvetni a családot mint lehetőséget.

akkor majd a nagyfaszú csanád gyártja nekik a gyereket, probléma letudva

nem a tény az hogy a házasság csak arra van hogy a nő elvihesse minden tulajdonot felét miután rádunt és el akar menni cigányfaszt szopni, az egyetlen indok amiért csajozni akartok mert elvileg """"""lúzerek""""""" vagytok ha nem teszitek

Menjetek a tudjátok hová ezekkel az /r9k/ meg Sup Forums mémekkel

Nagyon menő ahogy követed az agyatlan csordát mint valami állat, ami csak az ösztönöket ismeri de az intelligenciát nem, és még büszke is vagy rá, hogy ennyire primitív vagy

Megint csak a cigányozás és a drogosozás megy. Istenem de szánalmasak vagytok. Csak hogy tisztába rakjuk a dolgokat. A fű nem drog hanem gyógyszer. Nézz utána a neten mielőtt nekiállsz szitkozódni aberált. És igen én is támogatom az orvosi marihuána legalizációját. Mert ha ne adja isten valamelyikőtök leukémiás lesz nem kell elhagynod az országot hogy meggyógyítsanak. A másik. A cigány téma. Hogy az elején lefektessük a diszkrimináció minden formáját bünteti a törvény. A másik hogy nem kell mindenkit egy kalap alá venni, mert ennyi erővel mindenki utálhatna mindenkit mert igen a sok hógolyó a parlamentben sokkal többet lop csal hazudik mint akár melyik cigány. Aztán lehet hogy feleslegesen ír ide az ember mert olyanok vagytok mint a birkák. Médiafogjok vagytok egytől egyig.

JUDE!

t. dr shekelstein

dik tesom 200ft aherbál :D kellsz??!?

Jó tészta, megmosolyogtam.

sose menőzésből dugtam
olyan mint a kaja
muszáj és jól esik