/balt/ + /ausnz/

suicidal thinkings (pt. II) and kaori editie

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=K16ZNrWRzo0
twitter.com/SFWRedditImages

Called into war, to serve a vision that's supposed to last a thousand years.

first for go fuck yourselve

benis
xD

BENIS :DDDDD

Miks nii user? :(
Ma ju armastan sind, ma ei suuda olla sinuta! Ära jäta mind üksi siia, user.

Kas sa siis ei mäleta neid ilusaid aegu, kus tunde istusime käest kinni hoides ja tähti vaadates? Kuhu see kadus? :( Ma tahan sinuga igavesti olla user,

> stk armastad anonit nii väga
> aga user ei räägi sinuga
> tahad oma südant avada, kõik välaj puistada, aga user ehitab teie vahele müüri
> ma tahan lihtsalt oma väikest autistikest armastada :(

m-mis???

>benin
excellent
good job mikoto

Te, germaanid, olete oma vägitegudes alati nunnud. Tunnete üleolekut, kus teil seda pole, näete võitu, kus kaotate, arvate rumalaks neid, kelleni te lühinägelikkus ka unenägudes ei küündi. Kahju muidugi, et germaani vägilased ennast vägevate maskide ja rüüde taha peidavad, kartes ilmavalgust. Ma mõistan, juurteta tiivad kardavad päikesevalgust, sellepärast te meie, meemimaagide, kombel lendoravatega taevalaotusi ei valitsegi.
Kurb!

Now that I almost got my degree, should I return and make LT great again?

Germaan kutsus maagi pedeks ja lajatas vastu maad oma suurt kirvest. Karjuvat et too maag minna tagasi oma ema seeliku alla.

*talks in latin*

...

>EKRE voters are autistic

No suprise there.

...

autism

idk you decide

Suur mees, suures hädas, on otsustanud võtta välja suured relvad. Ära liialt vehi pederastia ja fallustega, nad armastavad sind tagant naksata Ma mõistan germaanide harimatust, kuid oma juhanite sabistatusest germaani tarkuse pärast, olen ma sunnitud ka germaanlust

Germaan lõi veelgi kõvemini oma kirvekest vastu maad, tegi kurja röige, kutsudes välja mitmeid verejänulisi germaane.
Rünnakuvalmis ja tigedad germaanid valmistusid sööstvat maagi poole (kutsudes teda enne pedeks muidui)
Kui järsku ilmuvat metsatukast välja Kungla rahva arbulööja

„Võimsad Maavalla sangarid, võluloitsude välgutajad, metsa künka arbujad, kalevite kanged kangelased ja legendaarsete surmarelvade keerutajad on läbi aastatuhandete trotsinud germaani prussakate hädiseid rünnakuid. Maavalla kangete kangelaste vägiteod kumisevad kalevite kange kantsi kaljuseinte vahel kuni viimne kui germaan on prussakalõksu langenud. „

Nõndaks langevad kurjad germaanid prussakalõksu, mis olevat olnud püsti olnud. Lõksus germaanid sööstsid välja viimased röiged ja vägisõnad. Maarahvas olevat loll looduse ainete tarbija, koleda noku ja homoseksuaalse suunitlusega.

Yes!

...

Still feels weird to read estonian.

M-miks ründate armastust a-anonid?

Kas siis ei tohi enam armastadagi?

user tahab lihtsalt gfi :(

*axes you in the back*

the /balt/ man is keeping the Estonian down!!

Why?

>Latvians will defend this

Not used to seeing it used like this.

How do matters stand with sandniggers cause I haven't been there in like 5 years now? Can I still walk around the city and breathe in fresh air?

Probably sunflower

user ära muretse, kõik on korras.

kõik läheb plaanipäraselt :DDDD

ma päästan su, user

Migrate

finally

>idolizing some acoustic white supremacist who works his hardest to make sure any right-wing parties here (including EKRE) will always be subject to "lol you're racist/sexist/nazis" and never taken seriously

Epic. Nice going, faggots.

Valimisiga on meil ikkagi kaheksateist, ei tahaks uskuda et need autistid siin saavad valida juba. Siis on küll noorus hukas.

>cause I haven't been there in like 5 years now?
You're not Lithuanian anymore.

Finally no more estonians

M-mida Ruuben sulle tegi? :(

Saan :3

good job

I want to travel from California to Texas by freight hopping
What do you think

Ega autism aja jooksul ära ei kao, pigem läheb hullemaks.

Sellel sügisel toimuvatel kohaliku omavalitsuse valimistel saavad näiteks valida juba 16-aastased.

hahahahahahahahah
HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA

On trains? Doable... not sure what you want to see in Texas, though

Cowboys n guns

user teab millest räägib, autism läheb ainaga aina suuremaks :(

autism on superjõud, olen superman

> not sure what you want to see in Texas,
Dunno desu
This state is really popular here
Maybe some quiet lake in a desert

You forgot BBQ

Gott strafe Estland

jätkem teine teema muulastele, postitagem siin edasi

...

Just make sure you bring yourself a good soundtrack, like so

youtube.com/watch?v=K16ZNrWRzo0

Jokes on you, лaбyc. That's fine by me if you don't want new businesses opening in your shithole though.

I just watched one vid with a guy who done it and I liked it
Although I think I would be better if I stayed home. (Or at least done it with someone)

Er strafe es

> need hetked, mil user teeb kalli
> see unustamatu hetk, mil külmast värised, aga user võtab ümbert kinni ja lihtsalt kallistab :3
> kui libistad käe anoni pintsaku vahele ja ta ümber, nii et ta sinu käest ei pääseks, ei iial :3
> see hetk, mil avastad, et oled anonit kolm tundi kallistanud ja ei tahagi lõpetada
> stk su kullakallis autistike on igavesti sinu

You could just take a car like normal people do

>make your own general
>continue to post in /balt/

>your shithole
yup
stay away

it's time to stop

tere, kes sa oled? :D

It's not as fun tho....
He even broke the law a few times (by starting a bonfire, trespassing and doing similar things)

nüüd on just õige aeg sellele algus panna, user :3

With a car, though, you can stay at motels, camp, race other cars, stop at restaurants, etc... as well as tune in to radio

That one autist posting :3-s will get tired soon. Also people found out (as always) that splitthreads aren't worth it.

Yeah
Well, I can do the same thing here, but I don't want to go alone

Kas see on katsumus, user? :3

Mis sa tahad mu nime või?

Those things make me upset.

>Those things make me upset.
ära kurvasta user :(
ükspäev teen sulle kalli ja aitan sul kõik mured unustada

võid mu õlal nutta user :3

>Mis sa tahad mu nime või?
jah, jaga nime user :3

Oled sa tšätis?

I'll go with you, comrade... we can cruise easy down the strip, hrushchyovkas slowly blowing by... the neon lights of the Russian strip reflecting off the windshield of your cherry red '55 T-Bird - where the roar of your V-8 would light up the night air... one Oblast to the next, we'd cruise easy, you know

Actually I can speak some Japanese and Chinese, so I wanna try something new. And last year, my homeroom teacher was French teacher. He helped me a lot! So I chose that.

Lots of Korean high school students really hate our school system. So our teenager suicide rate is really really high... But we can enjoy free and happy life in the university. so we just endure it. Also, we can get a lot of knowledge in highschool, I think it's worthy. But it's too much for teens. So I'll study Pedagogy &Policy and I'll make some new and efficient educational system for highschool students. I'll suggest this to our government. That's my life goal. and I heard North European eduational system is so nice and good. So I wanna research their educational system.

Post more pictures like this.

Good luck!

natuke homo tundub

ei, ma ainult paar korda seal käinud

>natuke homo tundub
Kuidas???

Here's an animated one for you, baby

>make a thread
>die

posting from afterlife. AMA

Behead those who insult anime

>ei, ma ainult paar korda seal käinud
Aga kui ma ilusasti palun, kas sa siis tuleksid sinna?

Really?
Cool!

see kuidas pakud teist meest kallistada ja et ta su õlal nutaks

mulle ei meeldinud eriti seal

miks arvad, et mees olen, user? :3

You know it, baby

>talk in your shit language
>make a thread
>talk in your shit language
>it dies
>comeback and talk in your shit language
kys

my dick is only 10cm :(
FROM THE GROUND xDDDD

gp

Sorry, I tried to concentrate all the Estonian cancer in there. Must kys myself because of this failure I think.

Estonians are too dumb to keep their thread alive

your mother is too dumb to keep her ass alive XD

nunnu :333
the only reason some people do this is because of how butthurt lithuanians get.


you're qt when you're mad

MASSACRE those who are estonian

post stacks of money

>let's shit the place up because it's funneh and triggers people :DDD
are you 12? i think Sup Forums is the other way

Tugev kandidaat aasta halvima meemi auhinnale. Olles kogenud meemisorts, võin natuke aidata teid meemi tõlgendamisel. Vasakpoolse pildi üleval olev font on niivõrd halb, et selles puudub naljatlev iroonia mis on tekkinud meemsete fontide, Comic sansi või Papyruse ümber, samuti see ei klapi mitte ühegi teise tekstiga. Vasakul olev pilt oleks kui 7 aastase poolt sisse monteeritud, näha on youtube playeri riba ja poolikut teksti millest keegi aru ei saa. Kahjuks on parempoolne pilt samuti allapoole igasugu arvestust, asendatud on telekavaataja pea Ruubeni omaga, kuid pool tema peast on meie meemisepp suutnud ära kaotada. On püütud jätta mulje et Ruuben vaatab telekat, kuid meemisepp tegi suure äparduse ja monteeritud Kaalepi pea on ümberpööranud, justkui vältides telekast näidatut (meenutades 1973 aasta filmi Exorcist). Kahjuks pole meem lõppenud, ka telekas on saanud meemisepa haamrit tunda. Vaesele ekraanile on suurte vigadega monteeritud Adolf Hitleri meenutav pilt mille st 2/3 koosneb arusaamatust tekstist. Kokkuvõttes on püütud paremal pildil näidata Kaalepi kui vabal ajal Hitlerit ülistavat noormeest (ja avalikus loengus kukupaid), kuigi jääb arusaamatuks miks peaks keegi telerist vaatama pilti Aadu tsitaatidega ja oma pead üle 90kraadi pöörama. Alla on kleebitud logo Eesti Rahvuskonservatiivsest erakonnast, püüdes näitavat et see organisatsioon toetab sellist tegevust. Allapoole arvestust meemisepitsustöö ja nõrga propaganda ürituse tõttu väärib see meem kandidatuuri 2017 aasta halvima meemi auhindadele ja vaadates kaugemat perspektiivi, on lootust näha seda meemi aastakümnendi halvimate meemide gaalal.

Found a corpse in Nier named Lollautist. Must be one of you guys.

Fucking love pizza.

Fucking love you.

kiddos , go keep your thread alive

>grownups vs kiddos from Sup Forums

meelis meelis munni maalis

timestamp it

Yes, come back we missed you! Don't let Lithuania die.

I need this show.