/polska/

Edycja prawilna animkowa

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=6z2mf0kjEP8
youtube.com/watch?v=QVlqVf3Ss10
en.wikipedia.org/wiki/Slavery_in_Poland
youtube.com/watch?v=pXS8fjLJRNs
pl.wikipedia.org/wiki/Niewolnictwo
twitter.com/NSFWRedditImage

napierdolić sie dzisiaj??

Chciałbym zabić ukraińca.

namierzam cie typie ta nitka bedzie twoja ostatnia zalozona przed limited

dopiero sroda. poczekaj do piatku
za cienki w uszach

uprawiać seks dzisiaj??

to ja dzis

aaaa dajcie mi tik loszkem

Zjesc pol worka grzybow i umowic sie na spotkanie z przypadkowym zboczencem z okolicy?

a zasłużyłeś?

wysluchajcie tej pirackiej opowiesci
ktora w glowie sie nie miesci
gdy przez morza żeglowałem
na syrene najechałem
statek cały ujebałem
potem sie zesrałem

chcialbym myslec ze tak

...

Jebany animewykopki, kiedy ostatni raz byliście w kościele?

dobre

Zostaw ich rozumiesz

>bądź policjantem
>wchodzisz do celi
>zbyszek wyskakuje zza drzwi i robi buu~!
>instynktownie pobijasz go do nieprzytomności
>traci ponad litr krwi
>przychodzi do ciebie super express
>"co się stało"
>tłumacz się
>"głupi gówniarz"

get?

dosłownie rogacz.

Powinnismy przywrócić PRLowską praktyke wykorzystywania więźniów do budowy torów i wjebywania ich do kamieniołomów.

boje sie

no, a potem dajesz zbyszek jadynama z kurfami

nie rozumiem dlaczego tak nie jest

ale nudy

Rozbierz się i pilnuj ciuchów LOL

Bo to sie nie opłaca. Do ich pracy trzeba byłoby jeszcze dokładać. Długi temat żbsz

loszke se znajdz

Lubie grać w gierki 4x i mieć kosmiczne imperium ze stateczkami latającymi w próżni.

za straznikow i tak sie placi wiec w czym problem, z dowozem na miejsce pracy?

...

>tug ostatnie dwa dni wale tak dużo że już nie mam czym tryskać

To przystopuj.

ale smieszna zaba, chcesz byc moim chlopakiem?

PRL
>każdy miał prace
>każdy miał dom
>przemysł w rękach Polaków
>kwitła kultura
''wolna'' Polska
>bezrobocie
>giń na ulicy chuju XD
>przemysł w rękach Niemców
>0 kultury
no ładnie wam ta demokracja wyszła polaki

5/10 brakuje, brakuje "paljaki" na koniec to moze 7 by bylo

100% to

>ablu ablu ale musialam czekac w kolejce przed sklepem zeby kupic banany xDDD
chuja to obchodzi suko

Generalnie w zakladach karnych większość skazanych wykazuje chec podjecia pracy (bo np. maja rodziny ktore chca wspierac albo chca miec start po wyjsciu), ale to przywilej dla nielicznych i najlepiej rokujacych osadzonych.
Wiekszosci pracodawców to nie interesuje, bo koszta takiej pracy sa po prostu zbyt wysokie. Na to skladaja sie takie rzeczy jak: jeden strażnik na max 7 osadzonych (to nie są zbyszki z agencji ochrony, godzinówka takiego strażnika to coś koło 30 zł), organizacja miejsca pracy (zakłady karne są przepełnione, nieprzystosowane i nie ma w nich warunków), transport (też odpowiednio zabezpieczony), wynagrodzenie (osadzony musi dostawać wynagrodzenie, bo nie ma czegoś bardziej demoralizujacego niz praca bez wynagrodzenia w przypadku wieznia skazanego, basically, za to ze nie chcial normalnie pracowac, a jednak przytłaczajaca wiekszosc osadzonych kiedys wyjdzie na wolnosc, wiec nie tego chcemy żeby znienawidzil prace zarobkową i nie mieli zadnego startu w normalne zycie tylko z powrotem stoczyli sie w kryminal)

To ogólnie długi temat a mi sie nie chce teraz go rozwijać.

dzieki

t-tak, wiktoria?

tzn. praca dla wieźniów jak najbardziej, nie ma lepszej metody resocjalizacji, jestem jak najbardziej za. Tylko że trzeba mieć świadomość, że jest to coś do czego trzeba byłoby dopłacać.

youtube.com/watch?v=6z2mf0kjEP8
Alenuta

haha, uwierzył XD myslisz ze umowilabym sie z kims kto wyglada jak ty? dobre sobie

ej a ze mno bys sie umuwiua

Ja bym sie z nim umowil

Więźniowie to jest ogólnie coś do czego trzeba dopłacać, jak ich byśmy przy okazji trochę zresocjalizowali to może i by się nawet zaczęło opłacać.

no to skoro więzienia i tak są państwowe to czy nie powinno państwu zależeć żeby wychodzili z nich zresocjalizowani przyszli podatnicy a nie patologia popadajaca w recydywe? jeszcze by sie okazalo ze te doplacanie to tylko inwestycja ktora sie zwroci.

wybaczcie za bycie nowokurwą w tej dziedzinie ale

jest jakis dobry poradnik dla kompletnych nubów do homm3?

ehh

Napierdalaj smokami

wpisz sobie kod na archanioły.

Nie graj ludzmi czy jak ten ich kurwa zameczek sie nazywal bo sa zjebani

...

>pierogies
o ja kurwa pierdole.

kiedy

/r9k/ wypierdalać

>ich
*nasz

hahaha

Ale polska filozofia jest taka, zeby na rympal ciąc wszelkie koszta, czego ekstremalnym przykladem sa wlasnie wiezienia, na ktorych jak wiadomo, mozna tylko oszczedzac.
Musiałbys przetłumaczyc ze najpierw trzeba troche zainwestowac w wieziennictwo, zeby to sie potem zwracalo, ale zycze powodzenia z takim haslem wyborczym jakim jest poprawa bytu osadzonych.

Jestem nekromanta

czy w polsce istniało niewolnictwo czy jak zwykle polacy byli pizdami?

wiesniacy byli niewolnikami

nie to co my szlachta mati

Teraz
Tylko sie wykap

jak się nazywała ta piosenka Johnego Rebela o murzynach?

>już 21
>nic jeszcze dziź nie zrobiłem od powrotu z pracy o 16
>za 2 godziny trzeba iść spać

Alabama nigger ?
Jest ich sporo zbsz

mam tak samo jak ty

dishonored jest spoko

nie ma. przeczytaj manual, pograj w pierwszą kampanię.
jeżeli naprawdę chcesz się nauczyć grać to obczaj gry maretti0 lub gomunguls na youtubie, ale to już naprawdę chore minmaxowanie.
youtube.com/watch?v=QVlqVf3Ss10

TY JESTES SPOKO!! :D

>minmaxowanie
Ciekawy termin. Tak se rzuciłeś, czy używa się tego powszechnie w gierkowie? To się wywodzi od drzew min-max?

ale nerd

ale czy niewolono zagranicznych ty smieciu

Bardzo powszechny, zwłaszcza w strategiach, chyba nie ma wiele wspólnego z min-maksem.

nie. plemiona czasem wykonywaly wyprawy grabiezne na inne plemiona (baltow, germanow, innych slowian) i wtedy sobie brali niewolnikow i konkubiny. ale za czasow polski jako takiej to juz nie.

bieresz nekro z sandro i spamisz szkieletami pozdrawiam!!!

en.wikipedia.org/wiki/Slavery_in_Poland

i tu sie mylisz biedaku robaku po prostu polacy zawsze przemilczają wszystkie momenty kiedy to oni byli agresorami albo ciemiężcami

w strategiach to bardziej maksymalny możliwy do uzyskania wynik z jak najniższym kosztem.
homm3 to na dodatek gra bardzo podatna na snowballing i każda zaoszczędzona jednostka/punkty ruchu znacząco przekłada się późniejsza fazę gry.
youtube.com/watch?v=pXS8fjLJRNs

maksymalizacja pozytywnych /minimalizacja negatywnych rzeczy ktore wplywaja na twoja efektywnosc/wydajnosc/ performance etc

np. w wowie optymalizuje sie buildy, setupy w raidach, buffy its zeby maksymalnie zwiekszyc szanse zabicia bossa, bo czasami bossowi zostanie 50k zycia (gdzie jego max to np 50M) ale musisz zaczynac od zera jak sie nie uda i tracisz czas i hajs

t. user debil

A ja sie po latach przekonalem do HoMM4.
Wygląda jak gówno, nawet się pod tym względem nie może równać z 3, ale przynajmniej nie wkurwia tak bardzo przerzucanie jednostek miedzy miastem a bohaterem. Oraz plus za połączenie nacji, tego co zrobili z magią i że bitwy stały się bardziej taktyczne.
Różnią się jeszcze tym, że moc jednostek rośnie wykładniczo z ich poziomem, oraz że przyrosty są płynne z dnia na dzień, a nie skokowe co tydzień jak w trójce, ale nie wiem czy interpretować to na plus. Taki quirk czwórki.

>już 22
>nic nie spałeś od zakończenia sjesty o 17
>za godzinę trzeba iść spać
>będziesz spał tylko 14 godzin

Duble decydujo co jutro na obiad

Gówno XDDDDDD

paluszki ziemniaczane i tatar w bułce

>maksymalny możliwy do uzyskania wynik z jak najniższym kosztem
>maksymalizacja pozytywnych /minimalizacja negatywnych rzeczy ktore wplywaja na twoja efektywnosc/wydajnosc/ performance etc
no czyli dokładnie drzewa mini-maxowe

anony kupiłbym sobie golfa 2 jako dupowóz

oceniajcie pomysł

gówno śmieciu jebany

Cokolwiek z ananasem, ale musisz sam to ugotować.

Spaggetti

>bezrobocie
jak ci sie klałnie dupy nie chce ruszyć, to żebyś kurwo zdechł
a jak twoi starzy tak utyskują na zły kraj, to chuj niech giną

>anglo propaganda
nie dziekuje

no nie tylko

rozchodzi sie tez o minimalizacje tzw downtime

>t. śmieć

>nieironiczne kupowanie gównowozu
nie

Dobry samochód ale Twingo lepsze

pl.wikipedia.org/wiki/Niewolnictwo
chuj nie propaganda

a więc pizza

ja się przyznam, że lubię piątkę, ale kilka razy próbowałem przejsc singla i zawsze umierałem w kampani lochu po gangbangu w bodaj trzeciej czy czwartej misji.

Ja w sumie zawsze myślałem że to jak w grach RPG, minimalna siła, minimalna zręczność, wszystko w inta i nakurwiamy z fajerbola. Nie koniecznie że minimalizacja kosztów, tylko minimalizacja pewnych aspektów rozwoju twojego bohatera/królestwa/chuj wie czego na korzyść innych i wykorzystywanie tych rozwiniętych na 100%.

W singla nie grałem od 15 lat chyba. W multi prawie co dwa tygodnie, bo to ulubiona gra mojego towarzystwa do piwka/wódeczki (ciężko grać w coś innego niż w powolne turówki/karcianki/planszowki w 3-5 spitych osób)

fake news
spierdalaj