Kurva anyátok

kurva anyátok

A nap kérdése:
Ánon milyen gyakran találkozik a szüleivel?

lehetőleg minél kevesebbszer.

Szerintetek labanc cigányanon meghalt?

Nem láttuk már jóideje.

Ő maga mondta hogy nem jön többet.
>Ajvé új a telefon és olyan mintha egy darab vált volna ki belőlem
>Olyan nehéz megnyitni a négycsent az új telefonom
>Hajj lehet nem jövök többet
>[Pezsgőbontás /ka/ részéről fokozódik]

nem hiszem hogy a vonatosra gondolt

Jahogy a várjál!
A bécsi egyetemistára?
Biztos elcsapta magát a mercijével :D
Nem tudom mi lehet vele amúgy.

amúgy múlt héten volt itt

Nem tudom, utoljára akkor láttam amikor timestampelt a retkes Audijából. Remélem felcsavarodott vele egy fára egy kanyarban tesi. Az ilyen elkényesztetett tetvek így járnak.

>A helyeskét remélem nem vitte magával.

Do you ever get non-Hungarians posting here?

RAPEFUGEES KIFELE RÍÍÍÍÍÍÍ

Ki /környezetbarát/ itt?

EXPLAIN THE FUCKING FRUIT PLEASE I WANT TO UNDERSTAND THIS MEME

>saját magáról beszél harmadik személyben
Tudjuk, hogy te vagy az nyomi
Menj innen a picsába

Nálam van a gond vagy nektek se tölt be a wikipedia? Amcsi VPN-ről működik rendesen

Nekem se jön be svájci hálóról

anyukámat kb minden nap, fateromat szerintem egy hónapja

tegnap részegen lefordítottam azt a daginős tésztát, tele van hibával, de nem akarom, hogy kárbavesszn, szóval nesze:


Imádom a kerek, tetkós csajokat. Igazi ödögök az ágyban. A kedvencem, amikor szétválasztom a hatalmas seggüket, és körbenyalom a seglyukukat. Mindíg reménykedem, hogy nem fehérítette és szőrtelenítette mostanában, mert a dzsungel és a pézsmás ecetszag egyszerűen megőrjít. Azt nem is említem, hogy a szaftjaük önmagában felér egy fehérje shake-el.
Nem értem, hogy miért tartnak itt egyesek degeneráltnak, éjjel-nappal a heteroszexualitást gyakorlom. És én vagyok a degenerált? Azért a nagydarab liberálisakat választom, mert ők az ágyban is elég szabadosak, nem csak a politikában, vagy az asztalnál.
Eszembe jutott egy lány akit még egyetemen fúrtam meg. Egy 120 kilós, tetkós csaj volt. A neccharisnyája lyukain kinyomódott a hája, és ahogy végig futtatad a kezed a combján, nem tudtál másra gondolni, mint a kötözött sonkára. (Ő is arra gondolhatott, csak teljesen más okokból. Amikor elkezdün csókolózni, el sem tudtam hinni, hogy mennyi nyálat termel, nyílván az étkezési szokásaiból kifolyólag, ha valmi a szájába kerűlt, akkor a szervezete már hozzá volt szokva a nyáladzshoz, mint pavlov kutyája. Késöbb olyan erővel szopta a faszomat, hogy mér a fülemen éreztem a levegőt beszivárogni. Egy kicsit féltem, az elején, olly falánknak tűnt. Levette a ruháit, vagy hát inkább a ruhának nevezett perzsaszőnyeget, és széttárta a lábait. A dolog ami rajta volt, nyílván nem az ő méretére volt szabva, és a tanga szerű darab, teljesen eltűnt a lágyékának mocsarában, mint amkor a porszívófejet ráteszed a lepedőre.
De mindegy, miután levette a felsőjét, hasra feküdt, és a háta, olvadt fagy módjára miden irányba elfolyni látszott. Az oldal melleit simogatva egyszer csak találtam valami keményet, először, tapintásra, azt hittem, hogy Jenga ™ darab, de kiderűlt hogy csak egy bimbi, melynek színéről Fekte Pákó jutott először eszembe.

A tangája csurom nedvesség, volt, de nem ám punciszaft, csak izzadság. Ahogy húztam le, vagy inkább ki, az alsóruházatát, egy kicsit úgy éreztem magam, mint egy bűvész a végtelen hosszú zsepkendő trükk közben. Amint kész voltam, ott állt elöttem a hatalmas kagylója, mit egy nyálkás kézitáska. Ahogy elkezdetm nyalakodni, a nedve elkezdett folyni. A nagyajkai, mint két szőrős meztelencsiga, csiklója nagyobb mint a fülcimpám. De ami a legjobban elkapott az a szag volt. Egy erős húgy szag. Nyílván, gondoltam, ha ennyi hajtás van valahol, egy két csöpp pisi knóönnyen el tud bújni. Egyszer csak, egy eldugott vájatban, találtam egy darab, mint előszőr hittem, kecsketúrót, gyorsan azonban rájöttem a szagáról, hogy ez bizony nem kecske, hanem pinatúró. Nem minden nap tapasztalhat valami újat az ember, ezért a carpe diem, yolo, és egyebek jegyében fogtam és megettem. Az íz nem is volt olyan rossz, kicsit a fehérkenyér, tőkehalmáj, és húgy keverékére emlékeztetett.
A hatalmas csiklójának szopogatásának, és a vhasoks nagyajkainak nyalogatásának hamar megjött az eredménye, elkezdett nyögdécselni, és a nedve is elkezdett rohamosan folyni. Gyorsan megtelt a szám a pézsmás cuccal, szóval gyorsan kellet nyelnem az adagokat, hogy nehogy az ágyra mennyen a cucc. Meg kell hagyni, hogy elég kalóriadús volt, a Röszkei migránsokat is simán teli lehtne lakatni ezzel a nektárral. Ahogy közeledett a csúcshoz, egyre hígabb lett a nedve, míg a végén már csak húgyált, mint egy ló. Nem bírtam már magammal, ezért kimásztam a sonkái közűl, és rávetettem magam. Belé akartam döfni a meredő farkamat, de nem igazán tudtam, hogy a pinájában van e, de nem is nagyon érdekelt, be kell, hogy valljam.

Egy kis idő elteltével négykézláb állt, szóvol nekiállhattam a munkának hátúlról is. Most volt alkalmam a segglyuka körűl is nyalakodni. Forró volt, és nagyon szőrős, a sűrűsége burma legsötétebb dzsungeleivel vetekedett. Úgyan szart nem láttam, de a színe az olyan volt, a szagról nem is beszélve. Egy erős húsos ízt éreztem, olyan igazi birka leves íze volt. Nagyon élveztem, olyan volt, mint egy csikószőrős kulacsot kényeztetni. Mikor megakartam baszni, az elöbbi problémába ütköztem, nem igazán tudtam elérni a puncijáig, inkább csak a lelógó hájának közét dugtam, de ő nem nagyon zavrtatta magát. Miután elmentem, eljezdett ölelgetni, és mondogatni nekem, hogy milyen jó fiú voltam. Egyszerre volt ilyesztő és izgató a dolog. Utána egy pár napig az ágyba nfetrengtünk, és csak ettünk. Képes volt egy családi pizzát öt perc alatt lenyomni, ami elég durva.
Ah, egyetem, azok voltak a szép idők.

>vasárnap basz be
én is proli vagyok

hát ez kibaszott undorító ömm

most néztem én is, szar

anyukámmal minden másnap kb, apukám sajnos már nincs köztünk

nagyon kis szolidakat pukizok, de irtó büdös

és ez ki a faszomat érdekel?

anyukádat mert este ki fogja nyalni a sejhajomat

EGY

ez így soha senki nem mondta hogy sejhaj
a segg az sejehaj

dugnám hől

Ez milyen műsor?

Mert? Már nincs etyetem.

>pedig csak vhashkhosh a csaj

>szerdáig egyedül leszek az albiban
végre mindenféle kötötség nélkül kényelmesen polirozhatom a faszomat és senki sem fog megzavarni

És emelle kellett posztolni a körtefejű ribancot?

mifelénk mondják

Hogy néz ki ez a rüszü kurva rák a belit

>amikor egyetem és egyévi neetkedés után végre van egy saját helyed és azt eszel akkor matyizol meg úgy általában mindent úgy csinálsz ahogy neked tetszik

azóta aztán kényszeres csapoló lettem és rendszeresen iszom egymagamban, de az az első pár hónap akkor is tömény boldogság volt.

na, itt mondjuk már hasonlít a kacsacsőrűre
még mindig helyeske, de látni a hasonlóságot

szerintem nagyon cuki

Tegnap coming out-olt az öcsém
Apám is anyám is sírt :^(

na mesélj user, lehetett tudni hogy a kis buzi egy buzi?

>2 fiúgyerekből kettő ratyi
én is sírtam volna

kamu

Hát elég gyanús volt h 25 felett nem hozott haza lányt

megtömted a fiúpunciját?

>ZÖLDSZÖVEGET MOST

3-an vagyunk
Nővérem (30) 2 kölök
Én (27) úton egy kölök
(P)öcs (25) ratyi

Nem az. Nem vagy egyedül
Nem

ÁRAMOT NEKI

Majd délután. Telefonról vagyok. Habár nincs sok benne

te házasodsz most?

És te hogy viszonyulsz a ratyi öcsédhez?

Ez az az öcss aki ausvicban volt?

hűha akkor az itteni békák is mind ratyik?
egyébként én se vittem haza nőket, rühellem ahogy anyám ítélkezik felettük

Nem én már megvoltam

Hát èn továbbra is szeretem mert mégis csak az öcsim. Addig nem lesz baj amíg a szodomita èletét nem hozza közel hozzám

Köcsög vagy bika?

Nem szeretném tudni. Remélem inkább bika

el se tudom képzelni, milyen lehet az, amikor hazaviszel egy lányt bemutatni anyádnak és beindul nála a féltés / féltékenység

húgom faszijaihoz mondjuk mindig nyíltan és jószándékúan álltak

én egyszer vittem haza egy lányt egy buliból, és másnap reggel az anyukámat kicselezve kellett kicsempésznem a házból, mert el akartam kerülni a fejemben felvillanó kínos helyzeteket :$

nem Péternek hívják az öcsédet?

vigyázz, hogy ne engedd közel a jövendőbeli gyerekedhez
minden buzi pedofil

lassan én is elérem azt a kort és még soha nem vittem haza senkit
remélem nem hisznek buziknak, mert akkor végzek magammal

néha megfordult bennem hogy azt mondom hogy buzi vagyok hogy ne baszogassanak többet
anyámék valahogy úgy képzelik, hogy engem nem érdekelnek a nők
nem tudják elhinni, hogy valaki, akinek kéne helyeske, nem tud fogni magának egyet

Én sem tudom elhinni. Nem egy nagy dolog.

nekem is mindig ezt mondják
mindig csak egyre selejtesebnek érzem magam miatta :$
nem a faszt

hogy nem tudod elképzelni
egyébként nem féltés, hanem egy besavanyodott rosszindulatú nőszemély lett aki minden lányt aki ad a kinézetére, libának nevez

hát mert anyukám annyira zen és olyan jól kijön mindenkivel
faszom még amikor a mosdatlan fémventillátor haverom nálunk járt, vele is eldumált erőltetés nélkül
az meg rég nem érdekli, hogy mások szebbek vagy fiatalabbak nála

nekem mindig az van a fejemben, hogy vagy örök magány vagy valami 20-as évei végén járó egyedülálló anyukát tudnék esetleg felszedni

nem hiszem, hogy őt például szeretném hazavinni és bemutatni anyámnak, főleg annak tudatában, hogy milyen anyám jelleme

>valami 20-as évei végén járó egyedülálló anyukát tudnék esetleg felszedni
Miért tennél ilyet magaddal?Miért szeretnéd a feleséged fiát nevelni?

nem akarom, de nem hiszem, hogy másra van esélyem

t. Szerepjáték Szilárd, okleveles béka

Miből gondolod?

ebbe a fonálba csak permaszűzek járnak
meg amúgy is nagyon átlátszó a normiskodásod

Brühühü nincs bn sajnáljatok egy picit! Anyám biztos azt hiszi, hogy buzi vagyok, de nem. Brühühü

Bocsi ha normiskodás az ha nem vagyok ratyi

kurva anyátok, my turkic brothers

az undarazsak miért mind ilyen sötétek, tudjátok kisfiúk, amikor még gondolatként sem léteztetek, akkor is volt már internet

y-you too

>ama vetítés
>ama autizmus

...

anyámnak kellet melltartót rendelnem neten
nagyon krindzs volt senkinek sem kívánom

nem azért mondtam,hogy sajnáltassam magam, nem tudom miért kell minket leoltani
más mindenki blogolhat, csak a békáknak nem szabad
te köcsög fasz

hitler vagyok

És milyet rendeltél neki? Képet dobj róla

vicser vagyok

Brühühü te kis szaros

>pence_villám.png

kösd fel magad rákos geci

...

Azt hittem valami szekszi darab. Most erre nem is áll

csak csalizik nyugodj már meg

>látványcsökkentő melltartó
ma is tanultam valamit

>találkozok helyes, kedves lánnyal
>jól elbeszélgetünk
>lecsekkolom a facebookját
>kapcsolatban

miért akarsz anyám melltartójára recskázni?

ezek a névköcsögök honnan a faszból keveredtek ide?

darabot nem látok

ilyet minek egyáltalán kérdezni?

hogyhogy?

ki más /produktív nap/ ma itt?