/tr/

kırınç edisyonu

Other urls found in this thread:

youtu.be/l5WMZR-1kKA
youtube.com/watch?v=CLUX5Svpffo
youtube.com/watch?v=NbHJhWaeZKM
youtube.com/watch?v=aa_MHFAE5-Y
youtube.com/watch?v=LZzPhej2N8g
youtube.com/watch?v=me9EHYfn_Ns
youtube.com/watch?v=gMh-vlQwrmU
youtu.be/q0aZ0Fn_xxo
washingtonpost.com/opinions/global-opinions/the-turkey-i-no-longer-know/2017/05/15/bda71c62-397c-11e7-8854-21f359183e8c_story.html
hurriyet.com.tr/sehit-ogullarinin-mezarini-tasimak-icin-dilekce-40459029
ensonhaber.com/trabzonda-catisma-1-asker-yarali.html
twitter.com/NSFWRedditVideo

Beyaz tenli turkolar oldurulmeli moruq

1121

geceleri sevmiyorum moruq

kırınç 2

I ve noted that some you were pointing that we are cucked by Russians. But look, even Russians speak Kirgiz Turkcesi, they even sing on Kyrgyz
youtu.be/l5WMZR-1kKA
We are not cucked, we are Turks, and will evrybody here to speak Kyrgyz

youtube.com/watch?v=CLUX5Svpffo

what does appak mean?

hello my fellow arabs :DDDD
how was your arab day today, my arab brethren :DDDD

clean, pure

youtube.com/watch?v=NbHJhWaeZKM

fuck off fake arab

Leave, you filthy semit

10.kattan atlasam %100 ölürmüyüm?

>%100
Ölmezsin

offfffffff

t*rkler'den nefret ediyorum.

ş*h-İT mezarına sıçtıktan sonra sıçtığım boku ş*hİT kızına yedirmek paha biçilemez

yatıyom ben aq t*rk piçleri inşaLL*h uykumda geberirim

10 kasım ayyaş piçin rakı içe içe gebermesi gününü nasıl kutlayacaksınız qnqlar

Bira içerek kutlayacağız qnq.

Gerillanin mezarina isemeq sicmaq istiyorum moruq

Secular Turkey is heavily influenced by France, even borrowing words, yet your migrants all go to Germany, how come ? Just because they were your allies in WW1 ?

uhhhh because its uhhhhhow can i tell.... its because of your mothers hairy pussy my teacher thats why

öldü

Germany called comars after ww2 due to lack of manpower and workforce.

karini da verseydin yazan oc

bacını da verseydin orrrrrrrrrrrRRRRRrrrrrrrrrrrrrospu çocuğu

Paşam siz HİÇBİR savaş kaybetmediniz

T*rklerden daha aşağılık bir millet bulmak için 10 dakikanız var.
youtube.com/watch?v=aa_MHFAE5-Y

what the hell

>diyarb*kır uçağı
>T Ü R K
birini seç k*rt

ananın kıllı amcığı olcaktı little pussy deseydin kek

Harbiye'yi tezgahtan darbe teşebbüsü sonucu kapattıran erdo piçinin anasını avradını sikem

youtube.com/watch?v=LZzPhej2N8g

Darbe bile yapamayan orduyu ben olsam lagvederdim. Suan misir ordusu tskdan daha ustundur moruq

h*rbiyeyi TSK(t*Rk sikik kuvvetlerini), bütün t*Rk askerlerini ve t*Rk milletinin şerefini haysiyetini bayrağını dinini imanını SİKEYİM :D KÜRDistanın yükselen güneşi t*Rkleri ve t*Rklerin PİÇ putunu kıracak inşAPO.

K*rtlerden nefret ediyom

ya all*h muh*mmed

Ben de.

youtube.com/watch?v=me9EHYfn_Ns

Cumhuriyet ve M. Kemal'den nefret edenler:
Yunan, Rum, Ermeni, "Dinci"

ve unutmayalım CUMHURİYET yıkılırsa biz İran olmayacağız.

youtube.com/watch?v=gMh-vlQwrmU

öz yurdunda garipsin öz yurdunda parya derken Necip Fazıl; Cumhuriyet nefreti gözlerini kör edenlerin akıl tutulmasını anlatır "kendince"

elhamdülillah at least we don't have a literal tree on our flag

Başbuğ Pamukoğlu ne de güzel konuşuyor yav :Ddddddddd

youtu.be/q0aZ0Fn_xxo

>T*rkiye çok güzel xocam :DDDDD
>Ayrın men değiliz ama Ayran men olabiliriz :DDDDDDDD
>Teknolojik açıdan çok ilerdeyiz sonuçta :DDDDD

donanimhaber.com/ASELSAN-arazide-yuksek-perfomans-saglayan-Askeri-Yuruyus-Asistanini-tanitti-91085

>Şehitlerin kanlarını döken teröristlere "Onlar bir vatan haini. Onlar bir tabiri caiz ise, şerefsiz vatan hainleri. Ama hiçbir zaman bu ülkeyi de bölemeyecekler. Bizi de yıldıramayacaklar. Biz bir ölür, bin diriliriz" diyen Dağ, bu vatanın evlatlarının birlik ve beraberlik içerisinde vatan hainlerine karşı mücadele edebileceğini belirtti. Dağ, "O benim eşimden sonraki hayat arkadaşım. O benim can yoldaşım. O benim her şeyim. Önce Allah'ın emaneti, sonra eşimin bana olan emaneti. Ülkenin feraha kavuşturulmasını istiyorum. Artık şehit haberleri duymak istemiyorum. Çünkü biz her şehit haberi aldığımızda tekrardan 12 sene öncesine dönüyoruz. Tekrar eskiye dönüyoruz. Tekrar aynı acılarımız bizle tazeleniyor. Artık şehit haberi almak istemiyorum. Tüm annelerin anneler gününü kutluyorum. Anneler çok kutsaldır. Benim kendi annem 20 yıl önce rahmetli oldu. Rahmetli annelere de Allah'tan rahmet diliyorum. Sağ olanlarında ellerinden öpüyorum.

k*rd kızları şanlı TÜRK yarrağıma hasta

Bump

piç resimleri atın

ananızı her gün siktiğim doğrudur evet

AX ULAN BETA t*rk PİÇLERİ :DDD

FethuALLAH Gülebilir efendimiz döktürmüş yine.

washingtonpost.com/opinions/global-opinions/the-turkey-i-no-longer-know/2017/05/15/bda71c62-397c-11e7-8854-21f359183e8c_story.html

K*rd götleri yine yanmis masallah :DDD

>I probably will not live to see Turkey become an exemplary democracy, but I pray that the downward authoritarian drift can be stopped before it is too late.
meali
ALL*H ONLARIN ÜLKESİNE ATEŞLER SALSIN ÜLKELERİ BAŞLARINA YIKILSIN BİRLİKLERİ BOZULSUN NATO MÜDAHALE ETSİN DEMOKRASİ GELSİN

yeni tuvalet satın aldım getircekler

hurriyet.com.tr/sehit-ogullarinin-mezarini-tasimak-icin-dilekce-40459029

where is us air force diyen kürdolara dönüş vaxxx

oquldamısınız ulan liseli piçler :Ddddd

hadi kamal gene iyisin yakında KÜRD QnQlarınla ÜLKUÇU avına çıkıcan
ensonhaber.com/trabzonda-catisma-1-asker-yarali.html

dönmüş olcaktı sikem sokam

efso :Dddddddd

trabzonda kürt mü varmış vay amq

1.76manlet+fakir+çirkin=BETA olmak kötü hissettiriyor moruQ

trabzonda TİKKO var SİKMİŞ gene TSKyi

inşaatta çalışanlar var mevsimlik ama kalıcı yok diye biliyorum

bundan sonra tek amacım gavur götlerine alevler salmak olacak moruq

Cash Flow Kalk (Feat. Yener & Volkan) şarkı sözleri
23 Ekim 2014 | Kategori: Cash Flow |

Acı çekmek kaderimse yalan geride kalan masada bir rakı para ele geçirmiş 3 5 şarkı zenginle fakir arasındaki farkı duymak istersen bize kulak ver moruk binbirtürlü dert var binbir türlü zorluk varlık içinde yokluk çeken kişi benim benim sevdiklerim cebi fakir yürekleri hep zengin olan karakolda yanan yıllarıma acır anam kanar yaram çektim volkan dert doluyum geceler sabahlara çıkmaz oldu dünya kahbe dölü sen kancık soyu hiç dostum olmadı benim rahat yüzü göremedim alın yazım kaderimse çileliyim yıllar olmuş yalan yaşamaksa bana haram mevla kalbimdedir heran unutamadım para peşinde koşan köpekleri hatırladım çilekeş olmuşuz zaten 2 damla gözyaşı akar umutsuzum ben umutsuzum kalmamış çarem yağmur yağıyor şimşekler üstüme üstüme yıkıyor gidiyor neden harap rapinle dal böl topLa çarp oturma yerinde kalk yağmur yağıyor şimşekler üstüme üstüme yıkıyor gidiyor neden harap rapinle dal böl topla çarp oturma yerinde kalk bu rap'te bizim sokakların türküsü çilekeş öyküsü varoş süngüsü anlamak istesen döngüsü kare kare kalır kafiye yağmurunda kalktım açılırım yaptıklarım yapacaklarımın yaptıklarım kırdıklarımın öyküsüdür anlattıklarım gece şiirleri ve sihirler küçük beyinleri çile dememeleri bu söylenenler analar beyler heyheyler üstümde haram yoktur helal sözümde gözümde varsa kan gösyaşı yağmur olan her evsize her sessize seslenirim rap bizim işte bizim sanatımız ufukta yazılan şarkımız her boş sokaklara hediye köpek kediye kedi fareye insan insana düşman elbet söner izmirde yollar ferman çektin mi acı acı hayat mı geçtiğin köprü burası sırat mı gerçek adı bombamı yoksa murat mı rahat mısın ha rahat mı heves etmem jaguar mercedes ses kesmem yener volkan bomba kes volkan ara nefes aldı insanlıkta sınıfta kaldın ölen köpeğimin boynuna sarıldım gözyaşlarım kan oldu kan kaybından ben öldüm piskosa girdim farklı düsler gördüm çöldeki

KAFAMI YUMRUKLUYORUM ŞUAN

nostalji oldum moruq

b-beni seviyormusunuz anonlar

hayır

;________;

Bilmem, şu tipe bir bak, sevilesi bir tipe benziyor mu?

...

fotoğraftaki sen misin? kanıtla

sie aq yeniibnesi

3 yıldır burdayım ve kamal olduğu iddia edilen binlerce fotoğraf postlandı
şimdiye kadar bir tane bile vakitdamgalı fotoğraf gönderilmedi

geçen tiradta attım ya aqqq

The guy in your pic does not look turkish at all what the fuck

>2014
Daha güncel bi fotoğrafını paylaşmak ister miydin yakışıklı çocuk?

k-külo verirsem atarım

Burası gerçek hayat değil kanks kimse seni dış görünüşün yüzünden yargılamaz

Bu arada 2014'te kaç kiloydun?

Salam Alekum Arab broders

o fotoda 94, en düşük 88

YALANINA SOKAM

Lütfen fotoğraf at seni çok merak ediyorum

karıya basam nikahıeda çek cumhuriyetinde ot yetiştirip satacam

~~

>o parmak

...

ankarada okumuyo muydun lan sen kıbrıs nerden çıktı

orasınıda sen bul :DDDdd

>veli giriş bilgisi
hahahahahahahahahaha

>VELİ GİRİŞ BİLGİSİ
>yox
AAAAAAAAAAAAAAAAXXXXXXXAXAXAXAXAXAXAXAX

>literal olarak kamalPİÇ

>üç günlük yokotuzbiri bozdum

güzel blogmuş nereden abone oluyoruz xocem

türk kadınları neden bu kadar sığ ve beyinsiz?

t*rk oldukları için

ölsemde kurtulsam

eternal obliviondan korkmuyormusun qnq

Peki buna knk? ;-;

tek taşaklı dombalak resimleri atın