/polska/

edycja Rokossowskiego, bohatera narodu

Other urls found in this thread:

naszolsztyniak.pl/440195,Olsztynski-kierowca-spedza-w-korku-360-godzin-rocznie.html#ixzz4hoDRQtW1
weneda.net/karkonoskie-tajemnice-seria-ilustracji/
twitter.com/SFWRedditGifs

Pierwszy dla Satanii

df (doskonały fred)

Zapierdolcie sie, pierdolone kresowe zwierzęta

No i kurwa zdeh

Nk zbiegnie mi pokrótce co to za Pan

to kim Piłsudski powinien był być w rozumieniu Saszki

pan rokossowski bohater narodu

The good Pole.

>ostatni potomkowie pilsudskiego zyja w japonii
daje do myslenia

zapytalem sie babci, powiedziala ze rokossowski to byl bardzo niedobry pan
a nieprawda!

>byń pan Bronisław P
>zesłany na te słynne Kuriru bo car wkurwion
>z nudów zajmij się etnografią
>miejscowi to jakieś dziwaczne małpoludy w ogóle nie spokrewnione z nikim wokół
>bujaj się z nimi bo co się będziesz z ruskimi bujał
>napisz słownik ich języka itd.
>ożeń się z córką jednego wodza
>rusko-japońska wojna rozpoczyna się
>japonostronnicy niespecjalnie nastawieni wobec jakiegoś sarmackiego zjeba co uczy dzieci po rusku
>teść mu mówi weź ty wyjedź bo ci krzywdę zrobią
>wyjedź
>tug weebżona i dzieci zostały w rozjebanej wojną japonii
>utop się w rzece
>po twojej śmierci całą tę ich ainu kulturę pan japończyk zaorał a twoi potomkowie w ogóle nie wiedzą o sarmackiej knadze przodków

przypał

ciekawe czy ci jego krewniacy kiedykolwiek byli w polsce albo nawet wiedza co to polska

ale owszem, smutna historia

nie byli i mało się orientują, był o tym materiał w telewizji

KAROL KURWO NIEMYTA ZAJEBANA ROBIE GRILLA JESTES ZAPROSZONY

to szkoda, ale spodziewalem sie czegos takiego

Jak ja nienawidzę tego faktu, że Polska i Polacy są takim skurwiałym narodem. Jest tak dużo elementów w Polskiej historii, które można było romantyzować: słowiańscy piraci/wikingowie na bałtyku, kolonizacja Danii i najazd na Anglię z Kanutem, podbicie Moskwy, odparcie mongołów, przeciwstawienie się i raidy na Niemcy. - Ale z tego wszystkiego, jebani Polacy wolą wybrać porażki i moment, w którym byli na kolanach. Nieudane powstania i bezzasadne ginięcie za czyjeś interesy. Pierdolona polityka krwi.

Jak ja kurwa żałuję, że pierdolony Kazimierz Wielki zdechł bez oficjalnego potomka i Piastowie zostali zdetronizowani na rzecz pierdolonej leniwej i skurwiałej szlachty, która doprowadziła do zacofania tego pięknego kraju, kultury zachodniej. Kiedy inne kraje rozwijały się i swoją kulturę, Polacy byli zajęci ruchaniem ukraińców na borderlandzie i dostawaniem wpierdolu od Rosjan. Rozleniwili się i "zbecili" do tego stopnia, że nawet nie dobijali swoich rywali, nawet gdy oni byli na kolanach. Co doprowadziło do upadku. Kiedy inne kraje romantyzowały swoje dokonania i stawały się popularne na skale światowa, o polakach nikt kurwa nic nie słyszał oprócz oszczerstw przez Niemców, Rosjan i Angoli.
>Polska? Kto?
>aaa ten kraj, który zajebał terytorium Niemcom i Rosjanom :)
Polacy z walecznego ludu, który zasymilował bardzo dużo innych groźnych ludów stał się skurwionym krajem rządzonym przez żydów i kobiety.

Rzeczpospolita Obojga Narodów i tolerancja była błędem.

święte słowa panie Bjornie jebać p*lskę i p*laków

>wyjdź na miasto
>jakieś pannyt przechodzą
>"kurwa kurwa chuj"
jak ja bym wziął za ten kudłaty łeb i przyjebał to nawet sobie nie wyobrażacie
kobiety do gazu

>tug przechodzisz koło kawiarni
>siedzą jakieś pindy z papierosem w łapie i cieszą ryja że wczoraj Kinga sama wyzerowała wódę

gdzie popełniono błąd

Teraz jeszcze widzicie takie kurwy jebane jak: Ukraińców, Rosjan, Białorusów, Bałtów srających na Polskę i Polaków - traktując to jakbyśmy byli rzeczywiście na koleżeńskim poziomie, żeby mieli jakiekolwiek prawo o nas cokolwiek mówić.

Przecież te pseudo-nacje były zawsze uważane za naszych przodków jako parobki, robale i pierdolone gówno, które powinno nam służyć, jebani chłopki kurwa, a nie równi nam i nasi bracia. Jakim prawem cokolwiek mówią na nas te jebane kurwy? Na kolana, jebane śmiecie.

Polska nigdy nie uważała się za kraj wschodni albo bliski kulturą do słowian. Zawsze patrzono na zachód i uczono się od Niemców i Francuzów. - Rosjanie uczyli się od nas.
Nawet genetycznie Polacy odbiegają od wschodnich robali(poza kresowiakami z oczywistych powodów)
Rosjanie i Ukraińcy mieli takie kompleksy wobec Polaków, że bali się wszystkiego co Polskie XD Propaganda Rosyjska i Sowiecka zawsze pokazywała Polaka jako pana, a Rosjanina jako podludzia i robola, sługusa Polaków.

Ale zaraz jakiś zjeb z kompleksem niższości wyskoczy i stwierdzi, że jesteśmy braciami słowiańskimi i sława i wgl. Chuja w dupie sobie zrób sławe i wypierdalaj na wschód, śmieciu.

rozstrzelam społeczeństwo

dp
bdp

pnwj (post niespotykanie wysokiej jakości)_

>oni nie wierzyli mi gdy nazywałem Marcela najlepszym posterem

taki obraz wasz

to
jebać wschód
zachód w sumie też

Tyle, że nie jestem Marcel.

t. haplozjeb

ten post otworzył mi oczy

kek
autyzm

> Jak mawia prezes Kaczyński - rubla nie zyskamy, cnotę stracimy. Za cynizm, tchórzostwo i oportunizm już płacimy reputacją - pisze Tomasz Lis w swoim najnowszym felietonie.
>Publicysta w najnowszym felietonie w tygodniku "Newsweek" ocenia taktykę, którą przyjął polski rząd w sprawie uchodźców. - Nasz stosunek do uchodźców to niemądra polityka - pisze.
>Thun: To głupie gadanie o suwerenności... Populiści są wszędzie, ale rządzą tylko w dwóch krajach

>wsiurze polski pan chce cię uczynić rabem
>tak nie będzie

a właśnie że będzie

I Pana Polaka we mnie debile obudziliście

ale twoi przodkowie taplali się w błocie

chuj mnie to

Przypominam

MY BYLI PLC

Bialorusini... bracia...

Pleb i fedora odwrotnie desu

Moi przodkowie

>"Krolestwo" Polskie w porownaniu do Wielkiego Ksiestwa Litewskiego
O jak kisne

nie odpowiadać żmudzinowi
już go nie lubimy

czas na mapki?

Przepraszam państwo, co musi pierdolony śmieć robić?

Otworzyli mi się oczy na moje prawdziwe przeznaczenie, chwała Bogu że mogę zrozumieć co pan rozkaże, nie musi on łamać sobie jęzora o mój paskudny język.

Kiedyś to było

nic nie zrozumialem wowik

;_;

czas na mapki kolego

...

narysowac wam mapke do mojego serca?

nie

>Przeciętny kierowca z Los Angeles spędza w korku 104 godziny rocznie. Wychodzi na to, że jesteśmy w tym lepsi. Olsztyński kierowca stoi w korku przeciętnie godzinę każdego dnia. Czyli w ciągu roku 360 godzin.

naszolsztyniak.pl/440195,Olsztynski-kierowca-spedza-w-korku-360-godzin-rocznie.html#ixzz4hoDRQtW1

O ja jebie, w jakiej ja metropolii mieszkam, lepsza od L.A.

Ja po lewej

Fajnie tam w tym Olsztynie poza korkami?
Co tam macie?

Olsztyn to jest gdzies tam na wschodzie cnie

z jakiego to rpg

Jebany kurwa czarodziej

weneda.net/karkonoskie-tajemnice-seria-ilustracji/
znalazłem szukając obrazków na google

podobno w olsztynie w zimie ruchają niedźwiedzie polarne za pieniądze

dziekuje user

Jeziora, promenadę nad jeziorem, małą/srednią starówkę, zamek, lotnisko, tramwaje, niemców, ruskich, ukraińców. Jest comfy, bezrobocie małe, ale płaca też lipna jak w Toruniu czy Bydgoszczy.
Plusem jest, że dużo kasy teraz napłynęło i wszystko się buduje.
Minusem, że miasto jest blisko Ruskich a województwo jest biedne.

Ogólnie zostałem tylko przez sentyment, pracę, klimat i gf.

To chyba wszystko.

Mamy szakale i jenoty, jak przywiążesz kumplowi kiełbasę do portek to taki mały skurwiel mu pół dupy wygryzie.

prawdziwy dziki wschod co
taka polska b ale na serio

naprawdę sprawa że myślę

podobno w olsztynie to jeszcze na stepach kozacy i tatarzy pladruja

posty które uratowały /polskę/

No to elegancko.
Problem z napływem tej zagranicznej kasy jest taki że potrzebują roboli na wczoraj, a zanim kto się zorientuje pośrednicy spędzają całe bandy ukraińców za pół ceny.

Jak z lotniska zamiast, pojechać kolejką na dworzec, pójdziesz w las to masz szansę, że cię wilki zjedzą.

Nawet nie żartuję.

owszem, ale "po niemiecku" to po rosyjsku tez "pa niemiecki" czy cos takiego
po prostu niemcy zjednoczyly sie dopiero bardzo pozno, wiec kazdy nazwal ich po jakims germanskim plemieniu z ktorym akurat mial najwiecej do czynienia

...

...

ale mnie cyngluje że femki nie noszą spódniczek i sukienek tylko jebane spodnie

Ta, ludzie narzekają że np. w jakis fabrykach żarcia(aka 30% pkb miasta) 100% to ukraińcy.

...

>julia
>darja
chujowe

>jakub
zydowskie scierwo
>vladislav
to juz szanuje

ciekawe, dziekuje za uprzedzenie mnie

tego to jeszcze nie wiedzialem, dzieki

żydowskie imiona są najlepsze

Myslalem, że jak flaga z Afryki to kolega zna niebezpieczeństwa, które niosą ze sobą chaszcze, gęstwiny i zarosla.

akurat

TO TAK BARDZO TO
Jebane matki polski myślą że spodnie podkreślą ich kształtną pupcie nie zdając sobie sprawy, że wyglądają jak baleron w folii zapakowany.
Spódniczki są najlepsze.

To + zettai ryouiki

...

prostytutka tier

>slavbros
XDD

Nie bójta się kamraty, startuje sezon letni a każda waćpanna miniówę w komodzie ma.
Jeszcze sobie karki nadwyrężymy kręcąc łbami na prawo i lewo.

to
my jesteśmy wendami

Siemasz Kubuś

rzeczpospolita polsko czeska kiedy

MY

No i chuj? I tak nie dadzo ani tobie ani mi a jest na co popatrzeć.

my byli lechici i wendy i sarmaci i żydzi i niemcy i wikingi i wszystko i chuj

faraony też

To nie chodzi kurwa o to kim jesteśmy, tu chodzi to sam fakt, że to nie są nasi kurwa żadni bracia, a polska miała zawsze wyjebane w pan-slawizm Nie, to akurat Niemcy sobie przypisywali w XIX wieku.

...

KRÓLOWIE PERSCY

jak powiesz rumunczykowi ze jest slowianem to ci da w morde
poza tym to

Either stolen cars dont count or i call bullshit on that one.

jest inna z używkami, a nie nowymi?

spierdalaj niemcu nazisto jebany

CYSORZE JAPONII

>tug Jakub

Fleet purchases probably count and those are almost exclusively Skodas