/ex-yu/

Geppetto edicija

Other urls found in this thread:

balkanspost.com/article/116/saudi-arabia-funds-spread-of-wahhabism-in-kosovo
youtube.com/watch?v=VkZ_1qmV75k
ifitweremyhome.com/compare/SI/RS
youtube.com/watch?v=JKC5iIUd9m4&feature=share
youtube.com/watch?v=qT6XCvDUUsU
youtube.com/watch?v=h6w3s_spyKQ
youtube.com/watch?v=QYEC4TZsy-Y
youtube.com/watch?v=rnrcf-1JKZU
twitter.com/AnonBabble

prvi za sandru afriku

PRVI ZA DISCORD EXYU

odjebite više s ovim diskordom jebote ko autistična djeca ste majke mi

Prvi za Drina i Morava trebaju teci crvene orkovskom krvi

ovo

Sto mislite tko su najveci degenerici na balkanu?
Ja mislim iskreno da su slovenci prave se fini ali se furaju na sve srpske gluposti i tres glazbu yo yo yo balkan gangsta sranja.

balkanspost.com/article/116/saudi-arabia-funds-spread-of-wahhabism-in-kosovo

mislim da je ovo dobro sto se desava, da imamo dobrog razloga za istrebljenje siptara sa kosova od siptara a kasnije i da predjemo na bosnu

A-ALI ANONE SLOVENIJA NIJE BALKAN!!!

>furaju na sve srpske gluposti i tres glazbu
to bukvalno samo 16 godišnjaci i propalice slušaju cajke i slična sranja

istina

O cemu ti pricas jebote?
Pa slovenija je vise balkan od bosne.
Dok je otomansko carstvo drzalo ostale balk zemlje vise manje na bliskom istoku kulturno
sloveniju su drzale srednjo europske zemlje samo sto im nikad nisu dali da se kulturno razvijaju ka srednjoj europi tako da su slovenci ostali zapravo najveci balkanci zadrzali onaj najcisci balkanski i slavenski duh
nitko ih nije pokusavo kulturno silovat jer su im se gadili tako da su ostali turbo balkanci
samo otidi na more jbt bukvalno nece da placaju parkinge i bjeze preko granice zbog 5 eura slovenci su najvece balkanske seljacine

OVO JEBOTE

kad cujem rec balkan prva asocijacija su mi uvek slovenci

>slovenci su najvece balkanske seljacine
pogledao sam ti zastavu i nasmijao se

najbolje mi kad hrvati I slovenci seru kak nemaju veze s balkanom

SERAFINO MASSONI!!!! NUOVO VIDEO!!!!!!!!!!

Mi smo balkanci to jest istina ali fakat mi je smješno kad mi od svih ljudi bosanac kaže da smo mi slovenci "najveće balkanske sejačine"

Smiji se ti koliko oces. Ali nemogu izbrojati koliko sam samo puta u dubrovniku u restoranu vidio nekog dlakavog niskog slovenca sa otkopcanom kosuljom kako se dere na konobara da mu je racun prevelik pjeneci na usta zbog 25 kuna dok mu djeca trce uokolo uznemiravajuci ostale goste dok mu zena samo sto nije izbacila sise vani kako kurvasto se obukla i tako svi se okrecu i neugodno im je a slovenci nece da prestanu. To je na nekoj ljudskoj razini a nemoj da govorimo na diplomatskoj razini vi ste bukvalno balkanske siledzije i huligani.

ivo josipovic je il mason il ima jebeno jake veze medju njima
kolinda je americki igrac, skolovana tamo, masu nekih njihovih preporuka ima

Pa Slovenci ni nemaju osim dijela teritorije na Balkanu i minornih kulturoloških uticaja

Kao prvo nisam bosanac a kao drugo tvoja predpostavka da jesam samo dodatno dokazuje tvoj primitivni balkanski inpuls.

ja pisem ko seljak, al ti si brate samo glup

Danas na faksu mi bio neki gostujuci prof iz beograda cim je usao u amfiteatar usjetio sam najnepodnosljivi smrad koji sam osjetio u zivotu predpostavljam da tako beograd smrdi samo pomnozeno sa deset.

haha dobar vic

ubi se bosansko kopile

Jel i u drugim republikama konjine na fejs stavljaju citate i statuse na ekavici.

Izvini druže ali za nas slovence su svi koji žive u bosni bosanci, pa nije važno šta si etnički....Kad kod nas neko prića o bosancima onda prića o svim ljudima koji žive u bosni.

kod nas nema tih problema ekekek

ovde vidim decu kako kopiraju statuse na ijekavici i odmah im pretim u inbox da izbrisu ili...

Slovenski životni standard i HDI je skoro na nivou Austrije
To nije nikakav vic nego prosta činjenica

Dosadni ste u pm

ma gde skoro, jaci od austrije i nemacke zajedno hahaha

Izvoli pa provjeri

tocno pravi slovenci samo ovakvu glazbu slusaju da se vidi kakvi su europejci i razliciti od nas balkanaca
youtube.com/watch?v=VkZ_1qmV75k

ovo

Zamislite one neke distopijske gradove u scifi filmovima ja bi iskreno prije tamo zivjeo nego u beogradu. Zamislite vi samo sta beograd simbolizira. Tiraniju diktaturu smrt. Zamislite kako izgleda samo mjesavina naogavnij komunistickih blokova pomjesani sa odvratnim post modernim izdrkotinama i naseljima gdje svak zida kako hoce. Centar moci tako da svi bogatasi kupuju nekretnine i stvaraju elitna naselja. Pun cigana i prosenja. Pun kineza. Pun balkanskih huligana koji matletiraju postene ljude. Ostaci komunistickih uhljeba na sve strane. Kvazi gang ratovi zvezda vs partizan. Underground hip hop i alternativna kultura. Prijestolnica droge i nocnog zivota. A to naravno podrazumjeva degenerizam drogu narkomaniju opijanje kurvarenje etc. Stranci dolaze da jebu lake srpkinje za 10 eura. Turbo folk starlete. Klanoi. FUJJJJJJJJJ
Beograd treba sravnati sa zemljom
smrdi bi trebali zahvaljivati Bogu sto su ih bombardovali i moliti za jos
ne zivim u bosni

slageri?
to je njemacko austrijsko
i jodlanje isto
ides mu u prilog

Proverio sam na vikipediji, u pravu sam.

O B O

inšala brate, srušit splavove i glave rezat ko brade nenosi

Veciti guzobol seljobera kad je u pitanju BEOGRAD...jebiga kad su nasim komsijama najveci gradovi u rangu naseg Sombora i Novog Pazara xD

poserem ti se na taksimetar

>ne zivim u bosni
pa kako da ja to znam kad imaš bosansku zastavicu

Ne,nisi
>Slovenski HDI 0.890
>Austrijski HDI 0.893
I prilično sam siguran da je prosječna plata u Sloveniji barem tri puta veća od one u Srbiji

OBO

Kupovna moc > prosecna plata

A i Singapur ima vecu prosecnu platu od Kine, ali ipak je Kina sila a Singapur mali kepec.

idiote zar ne vidis to balkansko divljanje u spotu? radi toga nas inace zovu balkancima
a za muziku je jasno da je vise austrijska, uz tu polka melodiju

jao, zasto je zlovenski ego tak velik

I da naravno zaboravio sam spomenuti najdegenericni od svih beogradskih opaski
dok svi napredni ljudi u modernim drzavama u 21 vjeku bjeze iz pregusto naseljenih gradova od zbrke i galame ubrzanog zivota u predgrada ili sela
u beogradu zbog podsvjesne sramote koju njegovi stanovnici osjecaju oni ce braniti beograt tako sto ce omalozavat sve druge gradove drzave mjesta sta god treba samo da se obrani beograd jer ako obrane beograd onda su indirektno obranili i sebe od svijetla istine i nemoraju se suociti sa time da su ravni zoharima koji gmizu po razrusenim zgradama iz titovog doba.
recite beogradaninu da je konj debil sta god nece se naljutit ali recite mu da je beogradanin i vidjet cete kako ce bit zaprepascen shvatit ce da je razotkriven
zivim u hercegovini janez

dajte neku feels muziku drugari

a da budemo realni, srbija je divljačka vukojebina ako je uspoređivaš sa slovenijom
ifitweremyhome.com/compare/SI/RS

Srbija je pojam za tvoju pateticnu bukvalno ko drzavicu.

Nebi vjerovo al alkohol se pije u cjeloj europi i sve zemlje imaju pjesme za našikavanje.
samo balkanski majmuni slušaju ciganke koje revu o parama i sexu, dok se normalni ljudi napiju na takve zajebantske pjesme

youtube.com/watch?v=JKC5iIUd9m4&feature=share

youtube.com/watch?v=qT6XCvDUUsU :( meni je ovo vrh feelovanja

Meni ova pesma i spot...

youtube.com/watch?v=h6w3s_spyKQ

solde u tvom dzepu te nikad nece zastiti od konjusarskih kapljica u tvojim venama
jedino za sto je srbija pojam su propagandni filmovi koje pustaju djeci u sjevernoj koreji da im pokazu kako lose zive ljudi izvan koreje

udario sam te sa dokazima i činjenicama i sad se ljutiš jer si divljak srbenda i nemaš mozak. Samo je tebi važno da imaš svoj srvski ""ponos"" i da lažeš samom sebi i ne vidiš da živiš u sranje-tier državi

>Kupovna moc
Pa i u tome je Slovenija bolja
Slovenski PPP per capita je na 37. mjestu dok je Srbijanski na 83.(lol)

youtube.com/watch?v=QYEC4TZsy-Y

youtube.com/watch?v=rnrcf-1JKZU

jebene muzicke fedore opsedaju konac AAAAAAAA mars napolje

odlican izbor anoni

ovde se oduvijek postala muzika
odjebi novopederu

>muzika

Drina

ne nije ajde sad natrag na svoj diskord

>Nebi vjerovo al alkohol se pije u cjeloj europi i sve zemlje imaju pjesme za našikavanje
ma nemoj mi reci
takodjer ako si vec tako pametan onda bi znao i da vani u mnogo pjesama pjevaju o parama i sexu, narocito o onim najpopularnijim, bilo pop, bilo rock zanru, ili ljubavnim
mi samo imamo superiorniji melos

t. zagrebačko sisački pederčić

zasto si tuzna veceras hehe

fredi je reko da sam staropeder, odjebi

e sam da ti kazem, svadjas se sa drugom osobom
al slazem se sa njim

komu ti lažeš. Ja sam ubio fredija već prije 2 godine

t. Čakovec

bio je na diskordu prije nekih 2mjeseca, hibrid ga pozvo

fredi je delio devize pre dve nedelje na diskordu
propustas slovenac

jebo vam bog mater s tim diskordom jao mene

kaj fali cakovcu jebem ti mater

bio sam par puta
jednom kad je osjecanka pricala, i rekla da si joj najdrazi poster i da obozava tvoj vokaru
i da ga slusa svako vece prije spavanja
dbi

jabolčno, pricate ko poremeceni slovenci

ako je to što kažeš istina onda sam postigo u životu baš sve što sam htio

osjecanka doslovno ne moze bez SPa (slovenackog pimpeka)

Jebiga sprkinje vole planinski kurac

OSIJEK NIKAD NECE BIT OCEK

zlovenac uništio serve

samo joj nemoj rec da sam ti to ispricao
stidljiva je i vjerojatno ce ti slagat i glumit da nije to rekla a bit ce joj neugodno priznat

kosovo je albanija

servi bar nisu degenerici

ne brini, to je između nas

...

reci priko

mlk guzobolni seljacici ponovo kmece zbog najbaziranijeg grada beograda

crvati btfo

jesu u Srbiji bitni ikoji drugi gradovi osim novog sada i beograda?

da

ne

možda

ne znam

pristina

srbija nije bitna

šabac

zar nije on cijeli od droge bijeli?