Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

888.hu/article-a-klimaegyezmeny-elvetesevel-trump-egy-bator-es-helyes-dontest-hozott-meg
twitter.com/NSFWRedditVideo

Még szerencse hogy amúgy szeretem a cseresznyét. Különben már herótom lenne tőle.
Egész nap cseresznyét eszek, hazahoztam vagy 20 kiló cseresznyét, anyám csinált cseresznyés sütit, cseresznyeszószt, cseresznyebefőttet és akkor még a friss cseresznye is.

az elte a legjobb magyar egyetem több statisztika szerint, fogalmam sincs mi a faszről beszélsz

Mégis mi alapján/miben első?

Attól még nem leszel okosabb amúgy. Nem az egyetem teszi az embert, az ember teszi az egyetemet, diplomát.

Szar lehet tehetségtelen, magolós "5-ös tanulónak" lenni, akinek kell egy "legjobb" egyetem, egy "legjobb" papírral ahhoz, hogy egyáltalán valamihez is kezdjen.

Mások már komoly cégeknél dolgoznak itt is, kutatómunkát végeznek és mennek ki erasmus-al.

Szerintem erasmura kb bárki mehet, az nem valami nagy érdem.

make the next thread with a picture of an orange please

fel lehet dugni a statisztikákat
összes ismerősöm aki oda jár/járt olyan szintű inkompetenciákról mesél minden téren ott hogy az hihetetlen

irigy cigámy

>t. bgf halgató
ha nem lettél volna ostoba lusta szar felvettek volna értelmes egyetemre is

1848:
Dem tudom mi a fazs dörténig :DDD
t.Magyar Kormány

Én sem :DDD
t.Osztrák Kormány

Na, most jöttem haza.
Még lányokkal is beszélgettem.
Igazán kedvesek és rendesek.

szex?

Az még nincs.
De a helyeske kérdezte "nem ülök-e le".

ratyi

*szeksz

WHERE'S THE APPLE

888.hu/article-a-klimaegyezmeny-elvetesevel-trump-egy-bator-es-helyes-dontest-hozott-meg

Akadjál fenn, mi közöd hozzá polák?

ez
szintén ez

I don't speak hungarian and translator gave me a mess of a sentence

english pretty please?

úgy két éve nagyon kiritkult elől a hajam
most meg úgy látom mintha kezdene vissznőni

Akadjál fenn, mi közöd hozzá polák?

Azok akik nem csak beszélgetnek a lányokkal, most indulnak el, úgyhogy remekül időzítetted, hogy most jöttél haza :x

A Tudomány nem ezt mondja...

bn itthon van
hova kéne indulni?

>repeats the same sentence again

Fine I will leave, forget I asked

(((tudomány)))

Így is van, ideje hallgatni a tudományra.

megittam ma vagy 5 liter vizet úgy pisálok mint egy ló, kár hogy lófaszom nincs hozzá :S

Az volt a terv hogy olvasok vagy nézek valamit, de ez így most kútba esett.
Én elmentem lefeküdni.

>az átlag kurva anyátok postás

Minek él az ilyen

ánon smárolt már másik sráccal? :x

Ez nagyon igaz

én régebben néha elsírtam magam amikor rájöttem, hogy milyen nyomorék vagyok :S

Akkor most is sírnod kéne

Én egyszer azért sírtam el magam mert nyári szünetben folyamatosan reggel 5-6 körül ébredtem föl és szarul esett, hogy nem bírok sokáig, 9-10-ig aludni
Aztán anya bejött és megvígasztalt mert azt hitte azért sírok mert éppen válófélben vannak

az sajnos lehetetlen
egy fiú csak akkor tud sírni ha igazán szeret, ezt mondja a Tudomány

senkivel nem tudok kijönni, azt mondják túl szigorú vagyok és merev, pedig nekem a legnagyobb pofám társaságokban
egyedül fogok maradni örökre :^(

amióta beletörődtem, hogy egyedül magányosan lesz végem azóta nem szoktam hől :S

chile
h
i
le

NÉMET VAGYOK
SZART ESZEM

és elváltak?

t. szlávgeci

>aki magyar és nem német az szláv
t. Ion Radulescu

>t. genderisztika ma

aki magyar velünk van

magyar cigány velünk van

Eltés vagyok, ja sok az inkompetencia. De ugyanerről mesélnek BME-s vagy Corvinusos ismerőseim is a saját egyetemükről.

A felsőoktatásban is mint az oktatás minden terén hatalmas bajok vannak Magyarországon. Persze ettől még megéri egyetemre menni, mert jó ugródeszka ahhoz hogy tudd milyen irányba kell fejlesztened magad.

azok veled vannak

csináltál vele valamit?
nekem most tűnt fel először, hogy eléggé ritkul elöl, és többé-kevésbé el is könyveltem már magamban, hogy pár éven belül borotválhatom a fejem

Ha elvégzem a prog infot igényelhetem egy lakásnak építését a Dohány utcában?

nekem is van ilyen melegítőm
szerinted eliza ledobja a bugyit ha megmutatom neki?

tudom én, rokonom bme-s, nem kamu az "x embernek meg kell bukni adott tárgyból egy félévben" dolog

mondjuk ilyen szempontból ja, lehet, hogy a szemétdombon már elsők közt van az elte

csak ha vona2018

nézem megint a Lénás sorozatot :D

nem

csak ha fekete vagy

csak ha olasz herceg vagy

>ha nem lettél volna ostoba lusta szar felvettek volna értelmes egyetemre is
Volt elég pontom, köszi, más egyetemhez is. MSc-re már valszeg Pesten leszek, más okból is. Nem, nem ELTE.

A fasznak basztatod a lengyeleket, baszd meg.

Jó, ravaszolást és csalizást félre téve, mindenhol sok az inkompetencia.
Vannak értelmes proffok, meg van egy csomó retard mindenhol.
Őszintén szólva a legtöbb ember, aki ért is valamihez komolyabban az magának tanította meg. Mondjuk ez alapból nem hülyeség révén, hogy életed végéig tanulnod kell, tanítanod kell magadat, ha kompetens akarsz maradni és itt most nem a jéé, megtanultam még egy frameworkot szintű balfaszokra gondolok.

Láttam már régebben, lehet már nem, több egyetem tantervébe olyan tantárgy sorrendet és párhuzamosításokat, hogy az egyszerű halandó abból nem fogja felfogni, hogy mi a fasz van, bármilyen 500 pontal is jött középsuliból. Arról meg ne is beszéljünk, hogy a legtöbb tanár nem beszéli meg egymással, hogy ő most mit adott le és miért.
Engem mondjuk hidegen hagy, mert megtanítom magamnak, de akkor is. Láttam több tehetségesebb embert nézni, hogy ez mégis mi a fasz?

Meh, a Momentumnak még van esélye bizonyítani. Amúgy minden interjún látszik hogy 1 lépésnyire vannak egy tumblr trigger rohamtól, de adok nekik egy esélyt a választásokig, hátha mernek valami bátrat lépni a "bulitüntetések" helyett.

Komolyan, bulitüntetések. A kifejezéstől hánynom kell baszki, nem az Oktogont kell megszállni hanem a Kossuth Lajos teret és nem zenét hallgatni és társasozni kell hanem meglincselni embereket.

Az a baj hogy elmaradt egy forradalom. '89-ben tévét bámulva ment végbe a rendszerváltás, nem volt "kieresztve a gőz", nem mutattuk meg Kádáréknak hogy mit érdemelnek a haza árulói. Amúgy a Fidesz baszott rá ezzel a legjobban. Normális esetben ők nem lennének egy annyira szörnyűek, egy centrum közeli konzervatívokból álló párt akik ki merik mondani az EU-ban a véleményük. De a mostani magyar néplélek annyira szürke és beletörődő hogy hülyék lennének nem agyonlopni mindent, és demagóg propagandával elterelni az elfolytott indulatokat.
"Igen, a migránsok, Soros és Brüsszel az akik keresztbetesznek nekünk, akik miatt nem fejlődik az ország, nem az elmúlt 30 év teljes kudarca".

Ki kell menni az utcára. Politikusokat kell villanyoszlopra fellógatni. Kolleboránsokat, állami médiában dolgozókat, a rendszer teljes kiszolgálóit. Sokat.

Lehet hogy sokan nem érdemlik meg, de nem is ez a lényeg, hanem az hogy féljenek. Hogy reszkessenek, hogy tegyék a dolguk és ne legyenek olyan kibaszottul pofátlalon napról napra.

>A fasznak basztatod a lengyeleket, baszd meg.
t. minden zászlónak 60 sornyi választ adó autista

>alternatíva nélküli kormánypárt
>ők basztak rá a legjobban
t. körúton belüli füveslibsi

>Meh, a Momentumnak még van esélye bizonyítani.
Na ne röhögtess, még fericica is több százalékot fog kapni 2018-ban ezt most megmondom

klasszis

ez, (((Fekete)))-(((Győr))) maximum az elszórt LMP-s szavazatokat fogja felcsipegetni olyan 2-3% körül, ami arra lesz elég, hogy mindkét párt körön kívül maradjon
lesz Fidesz 65%, MSZP és Jobbik 15-15%, DK 5%

Tehát ha beszélgetek és mélyebb választ adok olyas valamire ami érdekel, akkor már autista vagyok? Biztos, hogy ez nem fordítva van? Ravaszol a hosszú válasz?

ja

>Na ne röhögtess, még fericica is több százalékot fog kapni 2018-ban ezt most megmondom
Persze, a nyuggervót ereje mindig be fogja vinni Ferikér a parlamentbe.

Picit szarul fogalmaztam. Úgy értem, ha a közeljövőben lesz itt egy forradalom, akkor az egész rajtuk fog csattanni, ők lesznek az új nemzeti közellenség. Mert ahogy most látom '18-at és '22-őt is vinni fogják, csak max. nem 2/3-addal.

nem igazán
egy ideig öntögettem valami hajerősítő löttyel, meg ugyanilyen típusú samponnal mosom
egy ideig azt hittem 2 éven belül kopasz leszek, de most egy kicsit hagytam hosszabbra nőni és úgy tűnik mintha nőtt volna vissza a hajamból
volt egy elég stresszes időszakom akkor ritkult ki, mostmár elmúlt úgyhogy lehet szerencsém van

>ha a közeljövőben lesz itt egy forradalom

Gyurcsánynak se lett semmi baja pedig rá nem a kígyóvállú drogos libsibolsik utaztak.

Amúgy nem csak itt. Lehet picit nagyon beleélem magam, de Donald Trump megválasztása meg a Brexit se véletlenül történtek. Az átlagos embernek elege van a mostani világrendből, elege van az átláthatatlan világpolitikából és globalizmusból.

Persze, akkor még mindenki próbálta inkább elfelejteni Gyurcsányt. Valahol reménykedek benne hogy a magyar néplélek megunta már a 30 éve ismétlődő kört és végre történni fog valami. Legalább a Jobbik kapjon egy jóval nagyobb százalékot, vagy valami.
>j-jajj de vona is zsidajbérenc
nem izgat, ha TÉNYLEG elszámoltatja az eddigi poszt-komcsi férgeket
A Momentumnak azért adtam esélyt pár hozzászólással ezelőtt mert az Olimpia ellenes akciójuk jó volt. Végre volt valami aktivizálódás, valami ami igazán vitát generált és valahol a polgárok elértek valamit. Persze az a valami eleinte egy népszavazás lett volna, nem egy azonnali Olimpia berekesztés, de azért ez is valami.

Nyugi, én se vagyok drogos "buliforradalmár", az egész párt bűzlik, van egy ilyen nagyon neolibsi feelingje az egész arculatuknak, csak azt mondom hogy eddig nem léptek semmi kifogásolhatót a magyarok ellen, és nem látok abban rosszat ha a politikai színpadon új arcok jelennek meg, még ha ezek nem is az én világnézetemet gyakorolják.

És mit szólsz hozzá hogy a szarszakállú momentum führer befenyítette az origós csírát? Bízhatunk benne hogy majd Putyinnal szemben is így jár el miniszterelnökként?

Ja, ezért választották meg löpent és fog Merkel megbukni

jönnek az őrültek

>a néger bikák egy mém
Tegnap instantban MINDEN csaj fekával jött össze

Mi tetszik nekik egy fekában?

a fétised továbbra sem valóság

Le Pen olyan sok szavazatot kapott ami még mindig unprecedens dolog, persze ha az ország fele négerekkel és arabokkal van tele akkor már picit késő nacionalistát játszani, de attól még mindig képes volt akkora bázist kiépítenie ami mondjuk 10 éve elképzelhetetlen volt.

Németek meg németek, ki lett belőlük ölve a nacionalizmus, mit érdekli őket a nemzethalál.

>tegnap instantban
én is proli vagyok

Az Instantba hogy lehet csajozni? Nekem csak barátnőim meg hosszú kapcsolataim voltak eddig, hogy a gecibe kell partykurvákat felszedni?

tettesd magad gazdag külföldinek vagy valami

nem tudom nem értek hozzá de eddig akárhányszor voltam ott mindig 8 ezren voltak az összes ilyen kis szar 20 négyzetméteres szobában és büdös izzadtságszag terjengett úgyhogy minden alkalommal kb 5 perc után otthagytam

Oh fain az menni fog, a kis cigány beütésemmel talán elhiszik hogy olasz vagyok
>ezzel ringatom magamat álomba

Én úgyszintén ezzel szembesültem. Ezért nem tudom elképzelni hogy lehet ott egyáltalán felszedni valakit. Nagyon be kell hozzá baszni biztosan.

úgy, hogy dögölj meg rákos normi

Amúgy ezekből el tudná valaki küldeni mindet?

tisztítótűz MIKOR

nem
nyárbuzi takarodj

Tehát az ilyeneket.

és itt szerinted hogyan fog egy "radikális" jobboldali párt hatalomrajutni amikor az ország televan cigányokkal?

Mért baj az hogy csak nyáron vannak mentális problémáim?

Engem is érdekelne, viszont amúgy én úgy érzem, hogy olyan helyeken max egyéjszakás szarokat, meg rövid időre dugókomákat lehet(ne) felszedni és kb. ennyi.

ez a cél testvér, élem végre a szingli életet kúrni akarok puncikat éjjel nappal sokat

hát a fehérek 9:1 arányban vannak

Benne vagyok. Esetleg barátnőt, akit lehet mindenhogy kúrni és rendesen (sokat), mennyire játszik?

ma már a csaj jön oda hozzád úgyhogy kb semmit nem kell csinálnod ha nem nézel ki retardáltan és esetleg táncolni is tudsz

mindeki el ment aludni mar?

Nem. Csak a gyenge gecik.