Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

m.youtube.com/watch?v=PHjHO3yuWy0
youtube.com/watch?v=BEAPMokVwlM
youtube.com/watch?v=Nwqo4dQrnXQ
twitter.com/SFWRedditVideos

a nap kérdése: ánon szerint mi az emberiség legnagyobb vívmánya?

stefi!

cián kapszula

jó, mostmár nekem is kell egy Stefi bn

m.youtube.com/watch?v=PHjHO3yuWy0

TE! SÖTÉTBEN BUJKÁLÓ ELLENFORRADALMÁR RESZKESS!

if you are colourblind im hungarian

youtube.com/watch?v=BEAPMokVwlM

mi Ánon véleménye erről az interjúról?

...

vajon ha levennénk a nyakörvet, meghalna?

Mit olvashat vajon?

lol kurva anyátok

Nagyon fájdalmas lenne.

KÖNYVESÁNON==VONA (2018)

KI LÁTJA???!!!

Ő egy nagylány.

Neked.

Ajajj, lebuktam!
Amúgy jó reggelt.

Hogy hívják a homár szerzetest?

f i z e s s e n e k

Nem tudom. Hogy?

na ennek aztán tényleg lófeje van
és még a stefit szidjátok..

szerintetek lesz terrortámadás az idei sziget fesztiválon?

ébren vagyok

ha lesz is akkor remélem nem a kasabianon
vagy ha akkor lesz, remélem gyors halálom lesz

akkor dögölj meg hülye normi

ezt már megbeszéltük legutóbb, hogy kétévente egyszer megyek ki valami koncertre

szisza :3

Ánon mikor jött rá, hogy elkéne kezdeni FEHÉRÍTENI?

Leejtettem a telefonom és pókhálómintában megrepedt a kijelzője, azonban tökéletesen működik. Ilyenkor a szervíz az egész elemet cseréli (25000Ft), vagy megúszom olcsóbban?

haha, balfasz

csináld meg inkább magadnak ha olcsóbban akarod

Ez azért van mert nem szabadszoftvert használsz

Nem vagyok mérnök sajnos. Az előző telefonom még szétszedtem, mikor tisztítani kellett, de ez össze van forrasztva oldalt, úgy látom.

Max Scheller: A formalizmus az etikában és a materiális értéketika
:^)

>légy kalandozó magyar
>rabold el gazdag európai hercegek és szláv törzsfők lányait
>neveld őket háziőrizetben amíg felnőnek
>16 évesen már be lehet törni őket
>ízlelés után oszd szét őket a fiaid közt ágyasoknak
ánonnak is fel szokott néha állni a pöcörője crusader kings 2 közben?

>Amikor Bács-Temes uraként sikerül megházasodnod egy tök helyeske vörös hajú norvég leányzóval
Ja.

>666^(log (2017)/log (666))
>családalapítás helyett MÉG MINDIG szórakoztató játékszoftverekkel pazarolják az életüket
Jaj Istenem!

szűrtem a képet

>még MINDIG ezt a fosmémet erőlteti

Miért ilyen aljasak és gonoszak a nők?

>juan

az baj, hogy ez kb első két alkalommal volt vicces azután pedig már kurva gáz

És ha nem azért játszom, hogy szórakozzam?

A Sziszi Szent Ferenc

S O K
İ
K
E
R
T

Hámlok tesik:D

cigány

én is cigány vagyok

Én

>cigány 4chinen

Jó lenne, hől

lementem a sparba és fingottam egy gecynagyot :D

hát ezért kár volt lemenni a spárba te megvadult buzi

HAHAHA CIGÁNY

>t. spár fizukakukk

pisztáciás fagyit eszem :D

gyros tálat eszem :D

Az kifogyott

de éppen azt eszem

LOOOÓOÓL
BÁD SZPENSZER A LEGJOBB UGYE? BASSZÁL RÁ ARRA A KIBASZOTT LÁJK GOMBRA HA EGYETÉRTESZ!!! X DDDDDDD

ánon olyan formában van hogy 100 lányt szerezzen a strandon a testével?
youtube.com/watch?v=Nwqo4dQrnXQ

Most mi a geciért ravaszolódtál ennyire?

menj készülj inkább a szóbelikre

de be is vásároltam, háhá, rajtad vannak a viccek :D

ezt a nyomorékot

>t. seggfájós infantilis Bud Spencer kukták

Neked fáj a segged egy szimpla idézeten.
Fogadjunk még sirályul se tudsz.

>elkezd őrjöngeni egy filmidézet miatt
>de másoknak fáj a segge

Bud Psencer akkor is egy szar marad. Az összes filmje elviselhetetlenül buta és egyáltalán nem vicces.

ok

jönnek a helófejűek

Ezen még egy jó röhögtem amikor régebben láttam.
Most a kedves hölgy a fekete irodalomra gondol meg nők által írt könyvekre, de még az így megadott kritériumok se garantálják, hogy az ember a modern kisebbségi irodalomhoz fordul.
El is tudom képzelni hogy valami feminista ideáll mellém lugerrel a fejemet masszírozva hogy próbáljam meg én meg csak leveszek valami ázsiai könyvet a polcról.
Megmosolyogtat a gondolat.

el kéne menni bevásárolni mert holnap zárva lesz minden D:

>El is tudom képzelni hogy valami feminista ideáll mellém lugerrel a fejemet masszírozva hogy próbáljam meg én meg csak leveszek valami ázsiai könyvet a polcról.
Amúgy ez, ha ez valami borzalom fojtán be lenne tartatva, annyi lenne az eredménye, hogy belemélyednék a keleti filozófiába. Esetleg azbindián mitológiába, az mindíg is érdekelt egy kicsit

a muszlim irodalom is érdekes lehet hől

>a keresztények hülye kufárok
>a zsidók hülye kufárok
>ha lerajzolod istent hülye vagy

Az ezeregy éjszaka meséi ugranak be csak, meg a korán.
Bár gondolom van nekik valami féltörténelmi hódítós háborús kalandregényük.

nem hinném
a szarbőrű """kultúra""" egy rakás szart sem ér

az arabok fehérek

Dehát ánon, ők találták föl matematikát, geometriát, meg mindent amit amúgy a görögknek tulajdonítunk

hülye rasszista köcsög
ha meglátnálak ráduszítanám az arab gyrososomat hogy szeleteljen fel a húsreszelő handzsárjával

t.Német balos

ez teljes mértékben így van ma sha Allah

...

És mielőtt kitörne az indulatvulkán: igen, tudom, milyen problémákat jelenthet, ha egy térségben kevés a munkabíró ember. Nos, hát akkor le kell bontani azt a szörnyű és szégyenletes kerítést, majd pedig módszeresen és okosan integrálni azokat, akik elég bolondok, hogy megálljanak nálunk – ahelyett, hogy továbbhaladnának, sokkal normálisabb országokba. És akkor azok az emberek, akik itt maradnak, dolgozni fognak. És tanulni. Megtanulják a nyelvet, eltanulnak a helyi kultúrából egy csomó dolgot, ahogy mi is eltanulhatjuk az általuk hozott kultúrából mindazt, ami szép és jó, mert ez így működik, kultúrák és népek jönnek, mennek és keverednek zsongva, na persze nem túl rég, csak az ún. európai civilizáció kezdetei óta.

>444
>az a szöveg
Fazekasság. (egyszerre költészet és köcsögség)

ez gondolom a 444-ről van

És hát vannak térségek édes Magyarországon, ahol szapora, viszont szegény sorsú családok élnek. Igen, itt a cigány családokra gondolok. Nem lázárjánosi értelemben gondolok rájuk, vagyis elsősorban nem úgy, mint cigányokra, hanem elsősorban úgy, mint magyarokra. Hiszen a cigány származású magyar éppen olyan magyar, mint a sváb, a zsidó, a tót, a román, vagy az összevissza származású magyar – legtöbbünk az utóbbi kategóriába tartozik. A cigány nagycsaládokban vajon miért a megoldhatatlan problémát, miért nem az ígéretes jövőt látja a kormány?

vótmár

Pontosan értjük, egy év sincs a választásokig, jóléti intézkedéseket kell hozni, hát kiosztanak az elharácsolt százmilliárdokból valamennyit a fehér bőrű középosztálybeli lakosságnak, amiből tán jut valamennyi a nem fehér bőrűeknek is. De én amondó volnék, az egészet kéne visszaadni, az egészet. Nem pedig kamualapítványokat, haverokat és strómanokat tömni, meg gyűlöletkampányokat tolni belőle, hogy végül Magyarország élhetetlen hely, lelki sivatag legyen, ahonnan még egy háborús menekült is csak továbbszaladna, ha tehetné.

És ahonnan – ha már népességfogyás – félmillió ember menekült el az elmúlt pár évben, kedves Fidesz.

Tetszettek volna kevesebbet lopni meg uszítani, nem itt tartanánk.

ánon posztoljon egy képet amiről úgy hiszi hogy közel tökéletesen megragadja a magyarság esszenciáját

...

...

Fasz kivan

ma se lesz körte

hétvége van, ilyenkor nincs posta, hétköznapokon csak a normi fizukakukkok nyomják itt a baromságaikat napközben

Úgy utálom az amcsi természetfilmeket
Túldramatizált szar hiperaktív gyökereknek

>Gitárszóló
>LEHET HOGY EZ A BOGÁR ÚGY NÉZ KI MINTHA EGY TEMPLOMBA TARTOZNA, DE NEM ÖRÜLNÉL HA EGY ILYEN SZÖRNNYEL TALÁLKOZNÁL A KERTEDBEN!!
>[gyors ugráló vágások és vhuss hangok]
>NEM SZABAD ALÁBECSÜLNI A SÁSKÁT
>sáska lecsap a bogárra
>Állat és dinoszaurusz hangok
>ENNEK A BOGÁRNAK, IMÁDKOZNIA KELLETT VOLNA A SÁSKÁHOZ
>Új lenetek kezdődik

köszönöm, megmosolyogtam