/polska/

edycja lewicowa

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=cq2paBCLSSc
pl.wikipedia.org/wiki/Queer).
twitter.com/NSFWRedditGif

dączki < ponuty

to są używane kulki analne cwelu

ehh weronika

Słucham Cie kochanie? Co? Nie dostałeś zaproszenia na wesele?
Musiało się gdzieś zawieruszyć na poczcie...

A, sorry, niechcący zapostowałem obrazek z mojego folderu "shinobu trzyma kulki analne (używane)" zamiast tego z pączkami.

>"shinobu trzyma kulki analne (używane)"
nie miałbym nic przeciwko jakby ci się coś tam z niego ulało żbsz

>miej se sok pomidorowy
>wstrząśnij jak zawsze przed napiciem się
>zapomniałeś że już jest otwarty
kurwaaaaa

Głodny jestem, opinie?

Myślisz że to jebana gra?

haha debil :)

nie, nie, właśnie mówię, że głowa nie boli, kaca nie mam.

dzisiaj rano wstałem taki nieogarnięty co się odjebało. czuje dobrze spierdon.

ale ja wiedziałem, że to tak będzie, że jak się wkręcę w ten cydr to to może być początek ciągu, dlatego taki byłem wnerwiony

oby tak dalej

Przyniesłem pepsi z wermutem w pracy. Co robić?

Ojeb na raz

>neoliberalną, heteronormatywną

co kurwa?

Zgadnij, co pierwsze pomyślałem?
Żadne tam "kurwaaa", czy "co ja zrobiłem" tylko [spoiler]"zalewa mnie fala autyzmu"[/spoiler]

fajną macie robotę jak wy tam ciągle napierdoleni z tą twoją współpracownicą

ale czego tu nie rozumiesz?

>neoliberalną
w sensie że marginalizuje byty podobne do ruchów lokatorskich
>heteronormatywną
w sensie że marginalizuje pochodne lgbtq

nom spoko
żule i dewianci elita społeczeństwa cnie

a tak serio, co ona wpierdala?

>żule i dewianci
>user zapomniał gdzie jest

Sup Forums taki alternatywny cnie my byli spierdony i chuuuuuuj wyklendy ludu powstan z kolan

piecze prawaczkow
wasz czas minal

morda lewaku twoje dwudziestowieczne spierdolenie nie ma prawa bytu w żadnym cywilizowanym kraju

szykuj dupe prawak
2017 rok zandberga

właśnie mnie jakiś kontrast w oko zakuł

wydawało mi się, że właśnie ci wszyscy neolib są za ostrą akceptacją tych wszystkich ruchów co teraz forsują się z lewa, bo właśnie chyba o to w liberalizmie chodzi c'nie?

także neolib = antygej coś mi nie zaskoczyło tutaj

>być nieironicznie lewakiem

Już zaczałem się najebywać tym. Teraz myslę, zaproszyć koleżankę czy nie.

Wczoraj uszedłem z imprezki, zatem był taki dialog:
ONA: dlaczego odszedłeś?
JA: zbyt nudne
ONA: musiałeś usiąść ze mną :)
JA: co wtedy zmieniłoby się?
ONA: może stałoby się zabawniejsze
...
ONA: czy ja powinna myśleć o czymś więcej niż mamy teraz? lub ja powinna zapomnieć to i kontynuować?
JA: przepraszam, teraz cię nie rozumiem. może lepiej zostać trzeźwymi i porozmawiać jutro?
ONA: jestem pokorna gdy jestem trzeźwa. zrozumiałam cię

Dziś chciałem zaprosić ją do mojego domu, żeby w końcu porozmowiać, ale pracuje do 11.

Ale mam problem. Jadę do domu w ten weekend, aby spotkać się z moją gf i zabrać ją z powrotem. Wtedy nie będę w stanie komunikować się z koleżanką. Więc musimy teraz wszystko skończyć.

>Subskribujcie mój kanał, dawajcie lapkę w górę.

libkowanie nonjudgementalistyczne wszystko wszystkim wolno to taki jebawczany mem

szambowego spierdolenia w normickie gówno mi napływy nie mieszać

ja nie mieszałem i też mnie to wkurwia
to że siedze w domu cały dzień i nogf nie znaczy że mam zapierdalać na tęczowe parady idiotów

>nonjudgementalistyczne
mów post-modernistyczne jak cała reszta

Nic nie zrozumiałem wowik

нopмикy

post-modernizm od wielu lat już nie jest ideologią mainstreamową

Nieironicznie się z Was śmieje lewaki cebulaki skurwiele jebane

Przecież neolib wywodzi się z prawicy
Znaczy sie nie maja (czy raczej miewają) nic do lgbt, ale samo to nie definiuje bieguna politycznego. W polsce jesteśmy przewrażliwieni na ten temat i dlatego u nas prawice/lewice definiuje się przez stosunek do lgbt co jest spaczeniem tak obecnym w naszej memosferze że przestaliśmy je zauważać

Idź w pizdu ty kurwo normicka.

Chujowy blog, odsubskrybowuję.

słyszycie to kwilenie dobywajace się z piwnicy moi lewicowi bracia to chyba jakiś prawik pyszczy

to co teraz mamy?
Zdawało mi się że dalej żyjemy w post-modernizmie

Teraz jest ogólnie pre-happenizm.

>to co teraz mamy?
tego się dowiemy w następnym odcinku

post-post-modernizm (nawet nie memię) albo metamodernizm

>Dziś chciałem zaprosić ją do mojego domu
>Jadę do domu w ten weekend, aby spotkać się z moją gf i zabrać ją z powrotem

debiluuuuuuuuuu

a tak serio to jeżeli masz zamiar to uciąć to zjebałeś, bo w momencie kiedy ona się ciebie pytała czy powinna zapomnieć i kontynuować mogłeś jej powiedzieć, że tak będzie lepiej, bo masz partnerkę i tyle, a tak zobaczysz jeszcze jak ci to wszystko pierdolnie XD

inkluzywizm to idiotyzm
społeczeństwo które nie ustanawia standardów moralnych swoim członkom staje sie hipokrytyczne, sprzecznoscią jest bowiem akceptować dewiantów którzy promują swój szkodliwy styl życia degenerując społeczeństwo i jednoczesnie karać złodziei i morderców
prawo jest w końcu jedynie wyrazem standardów moralnych społeczeństwa, wskazujących na zachowania które muszą być penalizowane przez państwo ze względu na swoją wysoką szkodliwosc. Ale ponieważ społeczeństwo w stanie degeneracji od standardów moralnych odchodzi, głupotą jest oczekiwać że prawo pozostanie niezmienione. W ostatecznosci inkluzywnosc i akceptacja musi dotknąć również zachowania penalizowane prawnie.
Ekskluzywnosc społeczeństwa jest gwarantem stabilnego rozwoju cywilizacji, zatrzymującym dekadenckie tendencje. Jasno ustalone zasady moralne, podział na zachowania penalizowane przez państwo i te penalizowane przez społeczeństwo poprzez ostracyzm i dyskryminację stanowią idealny stabilizator

plus dodam że neolib u nas tak motzno że zdarza się że jakieś korwiny wyzywają klasycznych liberałów od lewaków

te wszystkie ruchu jeżeli trzymają z jakaś opcją/ideologią polityczną to właśnie tą opcją będą libtardowie, więc nie ma się czemu dziwić.

bo chyba nie z neonazistami c'nie?

>t. kolejny prawak który myśli że jak rozważył skrajne bieguny to dogłębnie przeanalizował sytuacje

>hmmm moge jesc guwno albo czekolade o wiem wymieszam oba po trochu hehe kolejne zwycienstwo centrystuw

tak masz rację
ale po co to udowadniać na szambie?

mmm ten pyszny ból dupy lewaków

trzeba przypomniec co niektorym ze chyba zapomnieli gdzie są

jprdl prawaki to jak zwykle mentalnie zatrzymują się tak mniej więcej epokę wstecz i nie widzą co się dzieje za oknem tak było tak jest i tak zapewne będzie

w świecie powszechnej demokratyzacji społeczeństwa już nawet nie przez takie czy inne rządy etatystyczne tylko przez jebany internet nie da się wtłoczyć ludziom w głowy społecznej hierarchii dlatego władzę dzisiaj sprawuje narracja do tego nie oficjalna tylko spontanicznie generowana dosłownie kurwa internetowe memy w rozumieniu Dawkinsowskim

>t. prawak odnalazł jeszcze "złoty środek" i myśli że to już wszystko
Prawactwo to taka choroba która polega na traktowaniu wszystkiego we wszechświecie jak funkcję liniową.
Mam czasem wrażenie że traktują świat jak taką autystyczną grę RPG, gdzie wszystko wyraża się statami.

>niejedzenie gówna z czekoladą
beka z plebsu, pewnie was nawet na porzadne gówno nie stać

Zamknijcie mordy

libertarian hir

zw czytam rothbarda

a bo to chuj dzisiaj możesz powiedzieć przy tym jak scena polityczna wygląda.
ktoś jest centralny prawo-lewo demo socjo neo nacjo kato pedo z domieszką anty konserwo lib korpo faszystą i chuj ci do tego, a tak naprawdę w ostateczności robi po prostu to co mu pasuje i nie daje jebania.

te granica to są tak niespójne i rozmyte, że to się tym nie ma co w ogóle sugerować, a jak widzisz, że te neoliby bardzo często zajmują ideologicznie bardzo mocno lewicowe stanowiska to po prosu lewakami ich nazywasz, bo po prostu mówisz im po imieniu bez jebania się jakiegoś w konwenanse.

wiesz twoje wizje i teoria, a rzeczywistosc to są dwie różne sprawy i dobrze jest to rozróżniać

Kto /reakcja/ tu?

cnie jebać socjologię tylko partykularyzmy

zachowujesz się kurwa jak protestant

No nie. Jestem zjebem, ktory z domu nie idzie gdziekolwiek, ale do sklepu.
Proszę o subskrybowaniu z powrotem, opowiem wam historie o gierkach, walenii konia rękami, rowerach i rosyjskim IT.
Ale chcę być z nią przyjaciółmi, więc czasami mogłem smyrać jej cipkę. Jedyną rzeczą, która chcę, aby ona nie spowodowała jakiekolwiek problemy z moimi obecnymi relacjami.

Masz dziewczynę, więc normik, i zdradzasz ją, więc kurwa.

Tyle na ten temat.

A co jeśli powiem ci, że wszystkie dziewczyny, o których mówimy, to 2d.

To masz albo autyzm albo schizofrenię.

>pierdolą takie głupoty
>a potem jest ablu blu dlaczego chcą mnie gazować

niby łysy seba a ćpun ze skłota

No tak.
youtube.com/watch?v=cq2paBCLSSc

>lgbtq
>q
co

Ankom > m-muh pedały > m-muh zasady > m-muh proletariat

Myślę że to Queer (pl.wikipedia.org/wiki/Queer).

queer aka wszystkie spierdoliny z tumblra co są zbyt mocno specjalnosnieżynkowe żeby być l, g, b albo t

>anarchia w nazwie

le stirner fejs

pytający

AM YISRAEL CHAI

AM YISRAEL CHAI

AM YISRAEL AM YISRAEL AM YISRAEL CHAI

OD AVINU OD AVINU OD AVINU CHAI

OD AVINU OD AVINU OD AVINU CHAI

OD AVINU OD AVINU OD AVINU CHAI

>anarcho-komunizm
co mieli przez to na myśli?

q w sensie że qrwy to też ludzie

>Ankom
>żaba ankap
nieźle

>dosłowny oksymoron
brawo debilu

>fafdziesiąt nitek z palonymi tęczami
>quality posty o technikach garncarskich
>jedna nitka edycja lewacka
>szitstorm
piecze prawaków

Zawsze jest polityczka o piętnastej.

>anarcho komunizm
>anarcho
>komunizm
co oni mieli przez to na mysli?

no tak, gimbazja kończą lekcje

>ech, kiedyś to się biegło szybciutko do domu oglądać dragonballa a nie masakrować lewaków

Tylko takie spierdoliny jak wy mogłyby być lewakami.

testuje coś

co za bajka?

>tug podeptali wężyka

>ze względu na swoją wysoką szkodliwość

udowodnij
inb4 degenerat
udowodnij

Namiuchigiwa no Muromi-san

masz wymieszane gówno z czekoladą w kadzi na prawo i gówno z czekoladą z kadzi na lewo, wybierasz tylko czekoladę z obu.

twój argument jest inwalidą

Dzięks. Jak to dobrze że nie jesteśmy na Sup Forums.

Do I need to learn polish to move to Poland? Whats the English proficiency there? Also if I have about £30k how long will that last me?

XD
>nie widzą co się dzieje za oknem
no to tam kolega user miał racje, ty chyba nie wiesz gdzie ty jesteś.

a z całą resztą się zgadzam, po za tym populizm dzisiaj to jest coś tak ohydnego, że to się w pale nie mieści

not be a nigger

>£30k
I'd say 3 years if you know how to economize

faktem jest, że osoby o prawicowych poglądach to przeważnie twardzi realiści z brakiem wyobraźni i holistycznego obrazowania świata

>Do I need to learn polish to move to Poland?
no
>Whats the English proficiency there?
probably similar level to Sweden
>if I have about £30k how long will that last me?
A lifetime, if you really want it to. That is a lot of money.

>inb4 grażyna szykuj kotlety

grażyna szykuj dorsza

to co ty nasrałes to nawet nie jest argument tylko wishful thinking