/ex-yu/

vocaroo.com/i/s05Btr8i21Xx

ustanite dok traje exyu himna

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=a1U7qDICGKw
youtube.com/watch?v=iMYXzl3JN_g
net.hr/hot/zvijezde/kakva-kraljica-kad-je-vidjela-seselja-u-separeu-indira-levak-se-okrenula-i-otisla/
youtube.com/watch?v=lbASKntO7xs
youtube.com/watch?v=fm6IkpsI12w
glassrbijeinfo.wordpress.com/aktuelno-2/hrvatica-ili-cincar-ko-ce-biti-novi-premijer-srbije/
youtube.com/watch?v=mOZ2bbAYtzI
twitter.com/NSFWRedditVideo

that's some disgusting hair

povratio sam malo u usta od te slike

kak je crni andeo prezivio taj veliki elektricni sok

Ponavljam, ovde su sve propaliteti bez ikakve buducnosti, po ceo dan guzobolisu i kontriraju svemu i svakome da bi sami sebe ubedili da su pametni i vredni necega a ustvari samo sebe uvlace u beskonacan krug depresije, zato sada besne jer znaju da imam DREJKOVKU trenerku koju nema niko u Srbiji i sire u ovom delu Evrope to pouzdano znam

dragane pls

>pao je na modnog židova
>pao je na muzičkoindustrijskog židova

duge me nije bilo

usn

Uff da su mi pri ruci laptop, c++ i dobra kava svi bi pali do jutra...

mogao bi isprogramirati devojku lagano

da bar ima više trapova u osijeku, baš sam napaljena

youtube.com/watch?v=a1U7qDICGKw
ZASTO NISAM PTICICA DA LETIM DALEKOOOOOOO

kupio sam one zvezdice sto sijaju u mraku i sada ih lepim na plafon iznad kreveta

Jedna od lijepih uspomena iz mog djetinjstva je plafon pun tih zvjezda i kako sam gledo u njih jednog dana cu ih kupit i poljepit cjelu sobu dbi

AKO NISI BLIZU

VOJNICI KLANA GRIZU

...

>da su zivi okrenuli bi se u grobu
>ljudi neironicno glasaju za ovog idiota

ja glasam za njegovu stranku

Pozdrav iz Bijeljine

ljudi kao ti su razlog zasto je hrvatska postala kurvatska

evo ispravio se

Morat ću vas ispraviti, uspjesi živog zida na prethodna dva izborna ciklusa nisu bili dovoljni da promijene vanjskopolitičku sliku Republike Hrvatske.

Na kojoj strani globalnog zidovskog konflikta vi stojite?
ja sam osobno pro humanist dakle protivim se kapitalizmu i komunizmu zenskim "pravima" abortusu razvodu braka pedofiliji homoseksualizmu transeksualnosti alkoholu drogama mjesanju ljudi sa masinama umjetnoj oplodnji umjetnim maternicama islamu judaizmu masonima illuminatiju crnjcima arapima turcima slavenima indijcima indijancima pakistancima mongolima kinezima mjesanim brakovima neogranicenoj demokraciji ateizmu agnosticizmu te gradanskim drzavama

da

to su samo stvari koje trenutno guraju u nekim drzavama jer im tako pase, ali to je sve vec doseglo svoj vrhunac vani i sada se polako stisava, vidis da su recimo stavili trumpa u americi

nacionalni socijalist

Bijeljina nikad neće biti Beljina.

na kojoj strani balkanskog konflikta ste vi?
ja sam osobno na srpskoj strani dakle zagovaram se za losu higijenu ratne zlocine lazi mjesanje sa turcima komplekse manje vrjednosti rusofiliju guzobol agresiju ruzne zene trash glazbu namjenjenu ispiranju mozgova ne srpskoj djeci masovno uvozenje zapadnih "vrijednosti" te kukavicluk

XAXAXAXAXAXA
trump je doslovno jebeni trgovac ja nebi htjeo da mi bude gradonacelnik a ne predsjednik doslovno oportunist i pragmatik

pa jesam rekao nesto dobro o njemu? i on je samo dio te igre

reko si da to smiruje zidovski degenerizam naprotiv

youtube.com/watch?v=iMYXzl3JN_g
dnevni podsjetnik da je colonija najbolji slovenski bend svih vremena

kad ljuljaju se kreveti ti dabu dibu daj

net.hr/hot/zvijezde/kakva-kraljica-kad-je-vidjela-seselja-u-separeu-indira-levak-se-okrenula-i-otisla/
plakkem seki na aparatima

životni san mi je da me neko lupa lopatom po guzici

instant svrsim kad god cujem da neka hrvatica kaze "ajme"

kako se zove taj fetish?

Ta pjesma mi je doslovno bila soundtrack kad sam bio klinac. Sjecam se na satu glazbenog u skoli su nam jednom rekli da donesemo neki cd i 90 posto ljudi donjelo coloniju haha
kad sad gledam ove spotove sve cringe kako su oni tako zamisljali "futuristicni izgled" a realno to je tad bilo neki prvi val te glazbe na ovim prostorima ja se sjecam kad sam prvi put cuo elektronicne bitove da sam odma zavoljeo tu glazbu.

moj omiljeni boj bend
youtube.com/watch?v=lbASKntO7xs

stari spotovi su najbolji

ne znam al se bome i meni svidja taj njihov izgovor i dijalekat, skroz je seksi

>>>/crnareka/

Kako se zove kad žensko ima malo vidljivije malje po licu? Ne mislim na brkove, već na one male bele malje koje svi imaju po licu
Koliko se to vama sviđa / Koliko vam smeta?

Ko odgovori nekom "brkovi" forom, ćelava mu majka

hrvati imaju vise naglasaka meni je nova ikavica najdraza

ne znam mi se najvise lozimo na onaj dalmatinski

nesvida mi se a smeta mi onako pomalo mislim da bi zene trebale vise pazit na te stvari nema nis gore nego kad vidis zenu sa dlakavim rukama il da si nije dobro obrijala pazuhe
ali bolje da stanem mogao bi preci u tiradu

kad ste shatili da žene nisu riješenje vaših problema?

Kako misliš da neko obrije sve dlake sa lica? To obuhvata i nos i čelo i obraze

ko kaze da moras sve brijat?
samo jebene brkove voskom skini kurvo ofucana

Je l si ovaj video pokupio sa propalog /rekta/??? Nije valjda da je sad na to spao?

samo /fit/ bajo moj

Mislim da me nisi razumeo. To nisu brkovi ko u muškarca, to su malje koje su poluprovidne i koje se vide samo iz profila kada je iza svetlost pod dobrim uglom

>ook nase nedrzanje zena do nikakvih standarda ce izazvati nestanak nase vrste
znam na sto mislis jebote

di ste pičkomehaničari šta ima

Još uvek to nisam shvatio, čak još uvek i smatram da će mi se rešiti većina problema, jer za svoje probleme smatram samo to

Muskarci su sposobni za ljubav zene su sposobne samo za klijentelizam.
Dokazi te me suprotno
Pro tip nemoze te

Uskoro/Уcкopo/Kmalu/Hacкopo

veoma sam uzbudjena dbi

COBANIIIIII ZBOR

youtube.com/watch?v=fm6IkpsI12w

youtube.com/watch?v=fm6IkpsI12w

youtube.com/watch?v=fm6IkpsI12w

COPAVI JE PLANIRAO DA PODAVI SRBE!!!!

Zene su fizicko utjelovljene degenerizma, odvojene od svake odgovornosti vrednuju sebe i druge na osnovu arhaicnih degenericnik pojmova i standarda, baziraju svoj zivot na hedonizmu i akumilaciji drustvene moci ali ne one u kojoj ce stvarati nesto vec one u kojoj ce biti dio vladajucih garnitura bilo one ekonomske socijalne ili drustvene. Pridonose nista civilizaciji i svijetu kojem pripadaju a ono sto bi trebali pridonositi (majcinstvo i djecu) kao lukavi zidovi precjenjuju i prodaju po astronomskim cjenama. Dovoljno je da se osvrnemo na modernu musko zensku ljubavnu interakciju. Zene nisu nista vise od defektivnih muskaraca. Zena je dijagnoza ne bice. Ako se vase djete rodi sa downsindromom idalje ga smatrate ljudskim bicem ali opet znate da ipak nije to je ostecena roba iza tih ociju nema nista, isto tako je slucaj i kod zena. Ako se vase djete rodi kao zena onda je jednako kao da se rodi sa nekim masovnim defektom kao sto je down sindrom i idalje je smatrate ljudskim bicem ali ne stvarno. Jedva se mogu provuci i upasti u taj covjeci korpus. I na roditelju je da pokusa sto vise ublaziti tu bolest ako ima djete koje je zena.

OBO osmice potvrduju
Baza hercegovac prikljucio drolje na aparate
A PISH A PISH A PRD A SMRD A PRDNEM A SMRDNEM

Jedine kvalitetne zene su srpske zene ziva istina imao sam 3 djevojke u zivotu jednu hrvaticu jednu bosanku nije bila religiozna i jednu srpkinju
znam da je ironicno ali istina je
hrvatice su umisljene kurve
bosanke su dobre duse ali su ili fufice ili jako glupe
srpkinje su BAZA prave drugarice i zene naravno ove iz hrvatske i crne gore srpkinje iz srbije su za ubit
ja sam raskino ove druge dvije veze a srpkinja mene ostavila :(
>ook idalje mi nedostaje
ZASTO JELENA ZASTOOOOOOOO????

i naravno one iz bih zaboravio sam napomenut

zato ti je cmar razoren
lmao

Kak ste mi

da nedostaje mi i tuzan sam zbog toga
cale joj nije volio hrvate iako sam se trudio uvjek se ponasao hladno prema meni i uvjek govorio kao u "sali" kad cemo se prestati zezat i prekinut to
mogo sam je jebat ali nisam htjeo toliko sam je volio

zasto je raskinula sa tobom?

haha cuckovo te njen matori
fakat si beta
ja sam se spandjo sa mustafinom ćerkom od prekoputa
jebali smo se posle nedelju dana

radi njenog starog

bojim se da je to samo izgovor druze, da je vasa veza iole bila stvarno uzajamno dobra ne bi raskidala raci necijeg misljenja
ocito da si negde zajebao, da se nisi dovoljno trudio i slicno

*radi

stari joj vrsio pritisak da ode u podgoricu na faks da neostaje ovdje ja se naljutio logicno jer bi to znacilo da se necemo vidjeti bar 8 mjeseci u godini
i svasta joj nagovorio
eto sta je bilo kazem radi njenog starog jer je on kreten koji vrsi preveliku kontrolu nad njom

e jebiga onda je ona ispala slaba licnost sto ga je poslusala

nije bitno, bitno je da mi nedostaje
AKO JE GREH VOLETI SRPKINJE ONDA JA SAM GRESNIK VELIKI

postaj slike kurve

pa ovo je ona konju

retarde nista se ne vidi

glassrbijeinfo.wordpress.com/aktuelno-2/hrvatica-ili-cincar-ko-ce-biti-novi-premijer-srbije/

evo super sad su me feelovi uhvatili
mama ti je retard ajd mrs

kakvi su ti to sektaski portali na nivou srbin. info

jel ima underbite
tako izgleda

ono jeste tacno sto tamo pise za anu brnabic. za ivicu dacica sam procitao negde da vodi janjevacko poreklo, dakle i on hrvat
vucic je polu siptar

jebote kad vidis ko nam sve vodi drzavu shvatis zasto smo u ovolikom kurcu..,

pa oni su dobri reprezenti velike vecine srba
oholi, bahati, prevaranti, bezobrazni, nepismeni, neobrazovani itd, cast izuzetcima
nas se narod lozi na jeftin populizam

pomirio sam se
ovde je kraj nema nam pomoci

>ono jeste tacno sto tamo pise za anu brnabic
dodaj na to cinjenicu da joj je devojka siptarka lel

ko memechuckers ovde

kad god vidim zvijezdu majonezu u dućanu sjetim se one taksistine paste
>LE ZVEZDA LE MAJONEZA
kakav majstor, ostali smo bez još jednog velikog memera

its just me myself and I

...

Bolje da se nisam ni probudio

youtube.com/watch?v=mOZ2bbAYtzI

MI SANHRE POR EX-YU

1.Homme
2.Belle
3.Belle
4..homme avec la bite grand

Mjau

MI SANGRE POR HILO LATINO

fred friz..... hah.......
FREDI FRIZE!!! HAHAHAHAHAHHA

LOL!

95. za Slavonija je najgora regija Hrvatske!

SIROKA JE JEDAN METAR A DUBOKA KILOMETAR

bolje da se nisam ni probudio

jutarnja molitva...

jutarnja joga