/polska/

edycja kurwienia się po klubach w piąteczek piątunio

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=MJH5zo_1pfs
twitter.com/NSFWRedditImage

patrzcie no mans sky 2
youtube.com/watch?v=MJH5zo_1pfs

nie wkurwiaj mnie

korzystał ktos z erogedownload?

>westeros
>essos
>sothoryos
to się postarał z nazwami ja pierdole jaki hak

Ale ja nie zarucham nigdy a poza tym 12cm penisek to i po co próbowac?

Delete this

niezła próba komedancie janusz z ulicy wilczej

no

Why can't I fuck your daughters?

co to jest

Jak znaleźć se dziewczyne anony? Widziałem grubasa niskiego z ładną dziewuchą to ja też chce jedną.

podchodzisz do takiej i szepczesz do ucha cze lala idziemy sie ruchac daj mi swuj numer
i masz swoja gf

Ristu isn't slut! Delet this.

anonek mi polecił spiracić to poszukałem i znalazłem download akurat tam to sie pytam czy ktos korzystal

>76376145
Ja widzialem manleta z dziewczyna. Co prawda dziewczynna byla jeszcze nizsza od niego i moglabymi loda na stojaco robic ale sie liczy.

Vikernes to pedał bym go siekierą zajebał

> francja
> irlandia
> hiszpania

Masz rację anonku

bo jestes biały

бypзyмЪ

Analfabetów do gazu.

shiiet, guess I'm just a cuck. Again

dopiero zauwazylem koszulke
po co ten twardy znak, m chyba jest generalnie twarde?

>martin
>CIPA SEKS KREW RUCHANIE INCEST DUPA CYCKI SPERMA KREW TORTURY
rzecz w tym że bez tego wszystkiego asoiaf nadal dobrze by się czytało

What do Polish women (unironically) think about English men?

na Litwie jest znacznie lepiej jeśli chodzi o infrastrukturę czy średni poziom życia niż w Rosji

nie wiem jamal

Brałem parę rzeczy stamtąd, wszystko było w porządku.

Ej a ten xcom2 to fajny w ogóle? Jeśli jedynka w sumie nawet mi się podobała, ale na pewno mniej niż enemy unknown / terror from the deep (apocalypse w sumie też było lepsze).

I nie, nie będę instalował żadnych longest warów, porządna gra to powinna tak ze 20h zajmować i starczy.

pakis or blacks?

Wyłącz proxy.

Literally every member of my family has been white desu.

ok dzieki, zaoszczedziłes mi 18 euro

Wypierdalaj.

finding a husband from the west is like #1 life goal for most polish women

>nie będę instalował żadnych longest warów

Pls no bully

Phew, even if they are ugly and have a bad personality?

an english passport and a fat wallet is all the personality you need

Ale kwestia nie dotyczyła czy by się dobrze czytało czy nie, tylko twierdzenia że Sapek pisze tak samo krawędziowe gówno.

Debilu.

sos

GRAŻYYYYYYYYNA

>zdelegalizowali mody do GTA V na stimie

mmmmmmmmmmmm te wszystkie komentarze i oceny dzieciaczków na stimie

To nie jest twardy znak.

Chodzi mi o to że jak używają taki krój pisma, to mają na myśli język starosłowiański albo cierkowneslowienski (nie wiem jak to po polsku).

W nich nie było sylab zamkniętych, więc każde słowo mielo by mieć samogłoską w końcu, przecież ъ to samogloska (szwa czyli jer).

starocerkiewny, albo starocerkiewnosłowiański

How fat is a fat wallet? I earn 144,104.88 zloty per year, but I live in London and that's a very average salary here.

...

ale dlaczego

czity w online?

>user skarbie muszę lecieć
>mam jutro egzamin i muszę się uczyć
>kocham cię, do jutra :*

That puts you in like top 2% here. Are you looking for a wife, or just some fucking?

Nieironicznie kiedy nawet mysle o zdradzie to mnie kurwica strzela, w klatce sciska i mam ochote cos zajebac.

Dzięki, niestety są bardzo rzeczy których nie mogę dyskutować po polsku, i najgorsze jest to że to rzeczy na których trochę się znam, bo potrzebuję specyficznych określeń, a ich znaleźć trudne, trudniej niż 'ja pierdolę fajny mem'. :3

>144/5=28k pounds a year
Lmao you're like a poorfag not an average, but i you'll come here just for fucking that's fine, however if you'll move here you'll start making money in zł which means you're gonna be 5 times poorer.

ntr najlepszym fetyszem

nieironicznie sie zabij

a byłeś kiedyś zdradzony? bo ja raz przespałem się z panną która miała chłopaka, ale byłem wtedy w desperacji a ona powiedziała że w sumie to nie są już razem itp
później do niego wróciła, nadal nie wiem czy myśleć o tym jako o zwycięstwie czy porażce

o niczym
nie wiedziales przeciez

pyszny ból dupy konserwatywnego smiecia

Spoko, i tak świetnie ci idzie. Strasznie mnie dołujecie ty i saszka że wy po polsku tak dobrze, a ja po rusku ni w ząb

r8 (osiemcie) moje oceny

nie

po prostu podesłali pismo do twórców narzędzi moderskich OpenVI (czy cośtam) że natychmiast mają zaprzestać dystrybucji narzędzi do modyfikacji gierki

a poza tym faktycznie przez ostatnie kilka miesięcy banowali wszystkich używających modów

ale teraz w singlu też nie będzie modów

Bethesda robi to samo, ale u nich mody będą - tylko że zatwierdzone przez Bethesdę i płatne

Problem is that's still not enough to get you anything more than a shit-tier standard of living in London, and I wouldn't be able to earn that much if I moved anywhere else. Don't even know what I want desu, don't know what I'd do with a woman even if I managed to find one.

>wyciął nazwy przedmiotów
co mam oceniać debiru

Ja pierdolę ale co ta nitka?

Jak przychodzą obcokrajowcy coś zapytać o kulturze polskiej to od razu GRAŻYNA, a jak przychodzą dosłownie ćpuny zapytać czy potrafią jebać polki to żadnej GRAŻYNI przez dwie nitki, chyba Marcel ma rację?

kolejnosc ta sama, nie chcialo mi sie wycinac grup i nazwisk prowadzacych

forget about polish slags then, one thing they don't like in a man is insecurity

co to ntr?

Jak na razie (mam nadzieje) jeszcze nie. Ale gdybym sie dowiedzial ze mi kobieta rogi przyprawia to koniec zwiazku z automatu, zero wymowek i niech sie modli zeby tylko na tym sie skonczylo. Z regoly jestem pokojowo do swiata nastawiony ale zdrady nigdy bym kurwa nie darowal.

szkoda że gracze to kurwy najgorszego sortu co placa za bycie ruchanymi

>chyba Marcel ma rację?
no kurwa jasne że mam racje Andriej

no znudził mi się grażynaposting, poza tym to jakiś kliniczny spierdoks i biedak, aż mi się go szkoda zrobiło

That's unfortunate, as I am completely insecure. Don't think there is any type of woman who likes that, although eastern European women probably hate it more than most. Bit annoying desu, women can be as insecure as they like and get away with it if they're attractive.

Chciałbym być komandosem jak Schwarzenegger.

szczyt rozwoju cywilizacji i jednocześnie jedyne do czego obalam

to ich strategia obronna konsol przed PC

na konsolach nie możesz mieć modów więc po chuj ci konsola - więc twórcy próbują zablokować możliwość robienia modów na PC

no to chyba dobrze, nie wiem, jestem po szkole kuców a nie sgh

>I am completely insecure
just like all westerners

kobieta cię zdradziła wielka mi rzecz
to tylko ruchanie

w gwadelupie w czarnej dupie hahahaha
400 godzin wjebane a LW2 nawet nie instalowałem, samo pierwsze przejście na Veteranie to ok. 16 godzin, jak wiesz co robisz
A potem wjebałem 100+ godzin w Legend/Ironman

oczy szeroko otwarte

>Problem is that's still not enough to get you anything more than a shit-tier standard of living in London,
If you'd move here but still somehow managed to earn same amount in pounds you'd be in the richest common class here. Figure that out and one Polish race mixing whore will find you.

No do czego ci to, dla mnie to hobby, dla Saszy obsesja.

>w sumie to nie są już razem itp
>później do niego wróciła,
pro tip: byli razem ale ci tak powiedziała żebyś nie szedł kablować do jej chłopaka.
Jak ze zdradzaniem u Polek? memy na bok, serio jestem ciekaw.

jasno jak w dzień

>to tylko ruchanie
zajebe ci ty pierdolony śmieciu, słyszysz mnie? zabije ci matkę.

Maybe so, but I'm more insecure than most here too

>race-mixing

We're one and the same lad

fujiwara w tle

>slavs and germanics
>same
lmao

whites and niggers are not

naprawdę dawno nie było dobrego anime

>ubermensch aryan slavs
>dirty subhuman beady eyed anglos
>same
Oh im laffin

Any attempts to make you think we are different is just part of a perfidious 'divide and conquer' strategy

Well I've already established I'm white, so does that make you the nigger?

Życie jest chuja warte.

Nie pisz do mnie sarmacka mordo.

To trzeba go do jakiegoś świnoujścia przywabić żeby miał ładne podróże.

wybaczcie zuszki ale już najwyższy czas aby kurwy z anglii zaczęły się uczyć polskiego jak czegoś od nas chcą

państwo które nie jest w stanie (tak jak Wielka Brytania) zadbać o własny naród nie jest nic warte

No wreszcie.

>państwo które nie jest w stanie (tak jak Wielka Brytania) zadbać o własny naród nie jest nic warte
wreszcie polak pojął że jego naród wiecznie służący cudzym interesom jest nic nie warty

>odpisywanie po angielsku
KWIIIIIIIIII KWIIIIIIIIII GRAŻYNA CHRUM CHRUM SZYBKO WOŁAJ KARYNKĘ ONA DUŻO NA WYKOPIE SIEDZI JĘZYK ZNA

a chuj wie, mało mam doświadczenia, ale z mojej skromnej próby wynika że albo 50% albo 100% zdradza

To, jak pójdziecie do każdego innego generale i powiecie coś po angielsku to myślicie że zaczynają wam odpowiadać po angielsku? Taki chuj wszystkie odpowiedzi w języku generale bo obcokrajowcy to nie debile i wiedzą że jak idziesz do nich to masz się nauczyć języka a nie skaczą jak małpy kiedy zobaczą obca flagę
>GRAŻYNA SPIK INGLISZ KURWA

no a jak nas podbijecie i przyjdzie ruski nadzorca do firmy? to może chociaż takim korpo-kapo team leaderem by mnie zrobili

Troche sie rozpisze no ale chuj.

Dla mnie zwiazek nie moze istniec bez: Milosci, wzajemnego poszanowania oraz zaufania.

Jezeli jednej z tych 3 zeczy w zwiazku brakuje no to jak dla mnie to taki troche pic na wode nie zwiazek.

W momecia w ktorym moja druga polowa ktora to obdarzylem tymi trzema uczuciami idzie sobie po to zeby jakis chuj wie kto pizde jej rozjezdzil no to chyba gorszego pierdol sie/noza w plecy byc chyba nie moze. Wymowki typu bylam pijana/tylko sie calowalismy etc tez sa gowno warte bo kazdy kto ma IQ wyzsze niz obecna temperatura na zewnatrz wie gdzie znajduje sie linia ktorej przekaczac sie nie powinno. inb4 zacziecie mi tu z fedorami wyjezdzac. Taki mam poglad na to jak powinien udany zwiazek wygladac i jezeni wam sie cos nie podoba to juz nie moj problem.