/ex-yu/

Od danas na kioscima novi broj magazina STAR!

Other urls found in this thread:

vocaroo.com/i/s0OIEs2pcC8X
youtube.com/watch?v=CnBmiBqp-AI
youtube.com/channel/UCp1sbh0Rf2jiI8JlBIOS51Q
youtube.com/channel/UCL6MnZKOZe0TlsEAJS7Jd5Q
youtube.com/watch?v=pVQz4RpucN4
youtube.com/watch?v=wm6FpvcOvC8
drive.google.com/file/d/0B-_RuDeeAf6wS01qVkZ4X2F5SFE/view?usp=sharing
youtube.com/watch?v=7BW478icK3Y
twitter.com/SFWRedditVideos

prvi za gains

vocaroo.com/i/s0OIEs2pcC8X

>stempederi misli da je inovacija kada posvetis zivot skupljanju informacije za statistiku da mozes uvrstiti u neku formulu da dobijes drugu formuli da mozes skupljati jos informacije za statistiku

e uvek me zanimalo za SL5x5
Nekako previse brzo odradim vezbe za jedan trening pa se tripujem da nisam dovoljno... koliko treba da traje 5x5 trening? 1 sat? plasim se jebenih cucnjeva da cu se prevrnuti hahaha

@hrv
bolje vozi bajs napolju, ja kad vidim one degene i pretezno zene kako trce u mestu ili voze bajs dok bulje u fon zgadi mi se zivot

ja u teretanu idem zato sto nemam sprave i tegove kuci , a puteva vala ima svuda za trcanje i bajs

ja sam stempeder i smisao ovoga je što bi netko platio za moje znanje, a ne bi za komparativnog indologa

idi ti programiraj malo

ja sam pjesnik

>programeri
>"stem" idioti

nije im bilo dosta ono zadnji put kad smo ih rektovali vidim ja

ti si guzo buljo heh nista licno klinjo

ma

meni je uvijek dugo trajao 5x5
mislim po 3 4 min odmora ispadne sat i pol
jos istezanje i zagrijavanje i ispadne dva sata i jos nesto

lurkao sam malo po fitu, i ima onaj sticky.
kako da znam da ispravno izvodim neku vježbu?

kako apsolutni početnik uopće krene? nemam nekoga da me vodi dbi

Ubij se Nebojsa

hvala na pojasnjenju anone

osjeco sam se krivim na minutu

Je še kdo dobu kovanc za tri evre od banke Slovenije? Neko anketo so delali pa si dobo če si jo rešu, pa sploh ni slab za pogledat

aahhahaha nesa usrana nitara od 36 godina
PLAKEM

haha odlicna slika

nisam ni ja imao ,sve sam sam skontao od drugih a pogotovu ja skelly sa dugom kosom medju celavcima i huliganima, plak ,ali sam usao u foru posle nekog vremena, takodje pitaj tu instruktora za savete neke, sve to pozitiva ekipa, bar kod mene je tako bilo a i na kraju krajeva ti placas tako da imas pravo da pitas jebeno

programeri od ranog jutra razvaljenih cmarova, poezija

jel ti se popravilo spavanje i raspoloženje?

jebem iskljucivo programerske bulje haha

spavanje da , raspolzenje onako, i dalje sam u dubini depra teska ali ja sam generalno takva licnost da iako sam sjeban mogu sa drustvom da odglumim da je sve ok i da se smejem normi forama, tako da sto se mene tice raspolozenje mi se nije promenilo

dizem 4 programera u mrtvom hahaha

isprogramiraj si kitu koja se dize

na pocetku traje oko pola sata, 45 min, kasnije postane teze s vecim tezinama, samo tri vezbe radis jbg

i ne zaboravi da dodas i neke zgibove i curls sa ruke na kraju, da ne budes t rex i ti

meh
kao da čitam o sebi. i ja imam problema sa socijalizacijom, ali se poboljšalo zadnje 2 godine. ali je problem što više godina imaš to je sve teže ulaziti u društva, ljudi su našli svoj krug, stalnije cure, okupljeni su poslom itd.
it's an uphill battle

nemam pojma kako se ovo rješava, ali uglavnom se dosta trudim i pokušavam izlaziti iz comfort zone.

najcudnije mi kod tih programa sto kazu da svake nedelje povecam tezinu ,ali moje telo se ne goji tako brzo i ne dobijam misice vece na vreme da bi postigao to povecanje tezine i da bih mogao da ih uradim :/

ja vec neko vreme dizem skoro istu tezinu na benchu na primer i opet se jednako umorim svaki put

imas knjigu dobru za pocetnike sa objasnjenjima Starting Strength se zove, i masu video klipova na YT, one gde Mark Rippetoe objasnjava su dobre

pola kretena u teretani naduvanih ne radi nista kako treba, ne slusaj njih

AHHAHAHA sad njega gledam

youtube.com/watch?v=CnBmiBqp-AI

posle cu da pogledam sta kaze za cucnjeve kojih se plasim

kek numizmatik.

Fotr je žid kaj naj rečem

na pocetku svako moze da dodaje tezinu svaki trening, cista fizika

ti imas snagu u misicima da dizes vece tezine, samo ti se telo nije naviklo na to pa ti se cini da ti treba neka masa

tako da slobodno dodaj 2.5kg svaki trening i pazi da forma bude dobra i nemas frke, neces ti nesto puno porasti sto se tice mase u pocetku ako radis te rutine za snagu, to dolazi tek kasnije u nekim primetnim kolicinama

kad vidis da ne mozes vise kao pocetnik da dodajes tezinu svaki trening, onda prelazis na druge rutine koje nedeljno dodaju tezinu, znaci npr ponedeljkom radis dosta serija na 90% maksimuma, pa u sredu malo laganije dve tri serije sa 80%, da bi u petak uradio jednu seriju samo ali sa 100% maksimuma,ali otom potom

u tom periodu ce ti najvise rasti misici, a i takodje sve zavisi od gena, imas neke mrsave ljude koji dizu kao zivotinje duplo vise od svih naduvanih bodi bildera, evo kao ovaj tripfag za fita koji izgleda kao twink a ima prvo mesto na meetu na state nivou

youtube.com/channel/UCp1sbh0Rf2jiI8JlBIOS51Q

ili ovaj zgoljavi, digne skoro 200kg na mrtvom

youtube.com/channel/UCL6MnZKOZe0TlsEAJS7Jd5Q

jbt koji kurac 78 kila lik ima

slusa remove kebab pesme i srpski rep u podrumu i dize 250kg sa 78 kila kek

...

ma ja sam debil izgleda, tek polako kontam kolko su te vezbe tipa overhead stojeci, cucnjevi, bench prava stvar a jok one neke sprave ili oni tegovi za jednu ruku

ove prave vezbe ti jacaju celo telo i drzanje

ja nisam ni krenuo u teretanu da bih stigao ne znam kakve misice i da bude nabijen nego samo da imam konkretnu snagu a ne izgled

ja jebeno radim kao
ponedeljak :biceps i triceps
sreda:grudi i ramena
petak: noge i ledja
i svaki dan 150 trbusnjaka

a tek od skoro sam skontao kakav je overhead bog
polako cu krenuti i cucnjeve i mrtvo pa sta bude
i zgibove normalno
jbt neki lik u teretani bukvalno izgleda nista posebno, nema nikakvu definiciju niti nabrekle misice ali se uhvati za sipku odozdo za zgib i izvuce se iznad gore totalno bez zaleta
e to je to, to hocu

youtube.com/watch?v=pVQz4RpucN4
youtube.com/watch?v=pVQz4RpucN4
youtube.com/watch?v=pVQz4RpucN4

vise ne zelim da razorim beograd pepe.jpg
nostalgicni plak :(

ako hoces to onda rutine za snagu i udri, dobices gusce misice ali jake, ne ona napumpana govna

candito six week preporucujem kad ne budes mogao vise sa pocetnickim rutinama

srecno anone

posto sam skelly , pocetnicke rutina bi bila sl5x5? ili ima jos nesto za skelly jadnike?

Juden raus!

fala ti Bože kaj sam se probudio

kaj će ti 5x5 kad ne znaš ni šipku držat, radi osnovne vježbe 8-12 ponavljanja dok ne naučiš pokrete
poslije se debiliziraj s "le treninzima snage"

>osnovne vježbe
svima su osnovne vezbe razlicite , ko je u pravu?

ma raus ti nazaj svoji mtki v pičko.

ta je dobra i jako jednostavna, mada mozes i greyskull LP ako hoces, tu se cucnjevi rade samo dva puta nedeljno a ne tri puta kao u ostalim pocetnickim rutinama, i ukljucene su vezbe za ruke, stomak, ledja i trapezijus koliko znam, tako da ces i tu dobiti dosta snage i miscima

i da, kod grey skull se radi 3x5 ali je svaka poslednja serija AMRAP (as many reps as possible), tako da tu poslednju trecu seriju radis minimalno 5, a trudis se da ides preko toga koliko god mozes, sto je u stvari hipertrofija od koje rastu misici, tako da verovatno na grey skull dobijes vise mase i rastes bolje nego na SL5x5, a i taj amrap je dobar jer kad budes radio deload imaces sansu da opet odradis dobar trening jer ces raditi vise ponavljanja iako je tezina manja

skini spreadsheet u excelu i unesi brojke, sam ti racuna sta da radis

>kaj će ti 5x5 kad ne znaš ni šipku držat
to je rutina za pocetnike i sve je na sajtu objasnjeno sa videima i tekstovima, a i rekao sam mu da gleda klipove na YT i cita SS knjigu koja objasnjava sve na masu strana u sitna crevca

Oy vey! Resno, model, si res Jud? Sprasujem, ker se svoj zivi dan nisem videl Zida v Sloveniji.

nisu, osnovne vezbe su u citavom svetu cucanj, benc, i mrtvo dizanje sto se tice tegova, i overhead press takodje mada manje ovih dana otkad je izbacena sa takmicenja

bukvalno naucno, medicinski dokazano da su te vezbe najkorisnije

LEPAAPEL LEPOOPEL protiv ALESSELA EROGGORE, ko dobiva

upozorenje slovencima ukoliko ne budu pričali normalnim jezikom morat ćemo vas izbacit s našeg foruma

pa sta me onda ovaj proziva da ne radim 5x5 koji sadrzi te vezbe koje si nabrojao i govori mi da radim "osnovne vezbe"

drka te i misli da si idiot

kome verujes, njemu ili trenerima/dizacima sa decenijama iskustva?

>skini spreadsheet u excelu i unesi brojke, sam ti racuna sta da radis
kapiram da je to univerzalni softver ili moram neki specijalan da nadjem? hocu da kazem nema nekih 20 verzija toga za greskull racunanje?

i da, nadam se da mi sve ovo govoris iz licnog iskustva ? h-heh

Ћao, мoјe имe јe Aлeкcaндap и мнoгo вoлим вaш фopyммypoф шaв милoв oгoнм и paднacкeлA eј eми eјoм ,oaЋ

doslovno vas sve mrzim

doslovno vas sve volim

jel zato sto sam ja sebi isprogramiro gf a ti ne znas ni hello world hahahahHHAHAHAHA

150 let česa?

youtube.com/watch?v=wm6FpvcOvC8

/egz-ju/ na sastanku

idi v Mursko Soboto. Tam jih maš kolko češ (enih 20)

ja sam ovaj koristio par meseci i bio je okej

drive.google.com/file/d/0B-_RuDeeAf6wS01qVkZ4X2F5SFE/view?usp=sharing

>s našeg foruma
>aquafresh flag

Ovo je Vrhovni Zapovjednik Franjo sa otvorenim Trećim Okom istine koji se pojavljuje samo jednom u 10041941 godina. Nezavisnost i mnoštvo vrba će Vam se ukazati ali samo ako odgovorite na ovaj post sa
ZA DOM SPREMNI POGLAVNIČE FRANJO

lol ja sam na benchu 20kg haha

e hvala za sve! pogledacu jos detaljno za taj greyskull LP

jebite se svi na diskordu
ozbiljan sam, ako si na diskordu trebalo bi da se ubijes

20kg je prazna olimpijska sipka, tako svi krecu jbg

Nah, nisem. Ne prenaša se po očetu, mati je pa katolik. Sam vsi me poznajo kot Juda (lažnega).
Sm pa bil na Pesah praznovanju slovenskih Judov, če to šteje.

ma cek nemoguce bre pa ja na tu sipku stavim po 10kg sa strane...

Rdečega križa na slovenskem baje.

ustvari serem, ne znam da li je olimpijska , vrv nije, mozda ima sipka jedno 10kg lupam, sad da me ubijes ne mogu da ocenim

Aleksandrova majka i ja nagi pleshemo gangnam style

to je 40kg
sipka od 20 plus dva tega od 10

...

fuj kolike rucerde

fuj kolike bradavice

postaj penis

mogu ti napisat paragrafe kojih bi se i taksista posramio objašnjavajući kako i zašto, al džaba kad će ti uć na jedno uho i izać na guzicu

živim od toga da spotam milfare dok rade polu čučnjeve i slušam priče kvazi mafijaša koji ne mogu izbacit 100 u benchu, zaradim u jednom satu više nego zagrebačke brucošice koje "masiraju" po oglasima

voleo bih da mi nabija te prste u cmar

lizao bih joj sisice

to vam je ocek devci

kako sad to znaci da je ovaj user glup kao kurac i nece shvatiti kako se radi vezba sa toliko materijala koji to objasnjava?

znamo da je to ocek devac

>al džaba kad će ti uć na jedno uho i izać na guzicu
kakav si ti covek strasno...bravo

>heh klinjo nisi u pravu JA sve znam do detalja
>ne uradi nista da dokaze svoje tvrdnje

ovo je zadnji put da sam dao you dijaspori jebo li me konj usta

on nije covek
on je hrvat(zivotinja)

хэллoy ниггepc

he he he

cura izgleda stvarno dobro

nisam često ovdje, zašto se attentionwhora na /ex-yu/, a ne na facebooku ili instagramu?

jer izgleda dobro _ovde_
naspram fb/instagram thotova je smeće dbi

zato sto je ovde anonimna, kurac ovo da uradi negde gde ce da je prepozna familija i prijatelji

takva ti je svaka zena u sustini samo nikad nece priznati

nije njena slika, barem je tako rekla

zato jer je ex-yu napučen pičkopaćenicima

Cekaj jel realno koliko je qt??????? A taj naglasak AJOJJJJJ hocu hrv gf !!!
youtube.com/watch?v=7BW478icK3Y

vocaroo kad?

to je neka drolja sa /soc/
janez istripovo neki dan da je ona

>mlk nikad neces imati hrv gf jer si jebeni smrdin

?
pa samo primiš katoličanstvo i učlaniš se u hdz

poseti sremsku mitrovicu
puna je traktorasica

pa one su srpkinje mamu li ti jbm onu madj*rsku mrs iz moje zemlje zelena govna!

one se orkovska govna ko i njihovi roditelji i bivsi i sadasnji sunarodnici