Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=HA50EGDLvzM
youtube.com/watch?v=HX57s4QVOEU
twitter.com/NSFWRedditVideo

Kurva, igen.

...

>a
>fucking
>apple

utállak mindnyájatokat, ti unalmas, faszszopó, felszínes niggerek.

hungarians are drunk and fast asleep
this is our thread now
how are you doing my fellow anglos?

about to fall asleep myself bro, work in 8 hours
wish i was a neet tbqh

Takarodjatok a fonalunkból mocskos gyökértelen külhoni kábelégető cigányok

chile
h
i
l
e

gesundheit

T E J A S
E
J
A
S

Itt a megoldás.

based magyarország

I am not Greek

dame gasolina marica

I hate it so much but it's so cheap..

>aggyatok több pízt
niggertempó hől, ezzel majdnem cigányszintre süllyed a Simbik

You can fuck off now.

...

Ettem egy pizzás csigát amiből sikerült kifelejteni a pizzát....

Tehát akkor csak csigát ettél?

Igazából csak tésztát mert ezek a faszok teljesen kifelejtették belőle a szószt, még a közepében sem volt, pedig az legjobb része....

már beküldtem 106 (százhat) kódot ennek a szar pöttyös túrórudinak és még nem nyertem szart se

Tehát akkor csak csigát ettél.
Nagyon meg tudnék enni most egy pizzás csigát. Mondjuk nem üresen.

ezt érdemled, mert egy rohadt szar hitvány plebejus vagy

de elnézhetsz a vágóhídra, hátha van épp nekik frissen vágott sertés beléből kimosott disznószar, azt kenheted a silány tésztádra, azzal sem jársz rosszabbul, mint a retkes szószoddal

ez amúgy

>minden párt komcsi
>még a lyoppik is
Ide kellett volna dobni az atomot, hől

Kek, de ideges a kis szarcsimbók

mert a szavazóbázis 60%-a ostoba kádárnyugger vagy tanulatlan selejt proli félcigány segédmunkás úgyhogy ez kell a népnek

>megevett 106 túrórudit
máris nyertél valamit diabéteszt te dagadt geci

>mondta Lőrinc és nyert 3 új állami pályázatot
>le sikeles moagyhal üzletembhel

mindig érdekelt kik azok a balfaszok akik bedőlnek ezeknek, hát tessék, nem meglepetés

tipp: mindig a termék gyártójának rokonai nyernek

a siker irigységet szül, bolsi "barátom"

na de te aztán, a bivalybasznádi etyetemeddel igazán felvilágosult vagy

>a lopás az siker

majd szólok a rendőröknek hogy ne irigykedjenek rátok annyira

hát pesti de ja
de ezek szerint érzékenyen érintett a téma

a kukások nem vitték el a szemetet mert nem az úton volt a kuka hanem az út melletti padkán

na mesélj hogy fogunk jelentős életszínvonal emelkedést produkálni

tesik, ez a legrosszabb reggelem valaha
>július 6., Budapest
>már megint élve ébredtem

>aéa túl egészséges vagy ahhoz, hogy csak úgy random meghalj

ne legyél szomorú, ma van splatoon 2 direct

Szerintem is nagy probléma, hogy az ostobák meg a megvehető nyuggerek döntik el a szavazásokat.
>bentmielőtt büdös romkocsmában anya pénzén hipszterkedő bölcsész
Azokat is utálom.

Egy jó dolgot látok a lolFide$$Ben, és az a családok támogatása.

Ánon igaz férfi?

nem

>neme pincér
>nem terapeuta
Akkor most buzi vagyok?

azt meséld el inkább, hogy hogyan akarod meggyőzni a nagy eu befizetőket hogy a büdzséjük jelentős részét konkrétan kiszórják az ablakon arra hogy a saját országukból elvigyék a munkahelyeket valahova máshova, ahonnan aztán persze adó nem jön, de legalább visszavásárolhatják a termékeket

egyetlen módja lenne a megvalósításnak, az pedig az hogy az ország teljesen lemond a függetlenségéről, és egy eusa jön létre
ezt pedig nem akarom

nem, én a társadalmat mérgező sztereotipiákon kívül élő egyén vagyok
ilyet hallottam egyszer vonaton: "bazmeg ez a gyerek egy totál fapöcs. nem képes még egy csapot se megszerelni!"
ez szerintem nagyon retardált gondolatmenet mert ha egy megátalkodott mennyiségű pénzt keres az a buzi normi akinek még csaja is van akkor minek foglalkozna ő maga a szarok megjavításával, ha hívhat egy életerős szakmunkást aki utána még meg is kakukkolja őt tőből

Melyik kritérium nem teljesül?Nem hiszem, csak egy kamu férfi.

egyik sem
szűzvagyok,picikuki
nincs kinek főzni,felszolgálni,masszírozni stb

ezek a tulajdonságok nem igazi férfira, hanem luxusférfiprostira utalnak

hát pedig az lesz tetszik nem tetszik, vagy lehetünk ukrajna 2

>adó nem jön
>munkanélküliség

de megy, a munkanélküliségi ráta ott kisebb mint itt
mellesleg most is ezt csinálják, szándékosan, nagyon jól tudják a 40. kibaszott bicikliút project semmilyen tényleges eredményt nem hoz

persze mert hazai cégeknek megy a megrendelés és a cégeket támogatják, nem azt hogy elvigyék a munkahelyeket, persze hogy alacsonyabb a munkanélküliség, de nem lenne az azután hogy 6x jobban megérné máshol dolgoztatni

a külkereskedelmi áruforgalom nagyon nagy része németországba irányul, itt mi vagyunk kiszolgáltatva, nem ők
esélytelen kikényszeríteni egy ilyen baromságot

Fel kéne ajánlani hogy ez a kvótarendszer elfogadásának ára. Akkor belemennének.

a kvótás hőbörgés csak szar parasztvakítás
itthon azért mert a szavazók azt akarják hogy ne legyen, ott meg azért mert mi az ők nem hajlandóak befogadni niggereket

pedig a bérunióval pont a munkahelyek szállingózhatnának vissza oda, nincs felesleges szállítási költség, a képzett munkaerő ott van

nem nekünk de kivannak, a vásárlóiknak, németek nem szeretnek költeni

nem kell majd kikényszeríteni, nem is lehet, megfogja érni nekik

wrote kurva anyatok to a hungarian girl i matched on tinder because i thought it meant something to do with apples

Groidokat ne is fogadjunk be, legfeljebb az arabokba mennék bele.

fuck off muhammad

inbred brainlet

Gib bérunió, hans
Then, we will take in the funghis

ha megéri nekik akkor jönni fog az előbb utóbb, minek ezzel kampányolni?
még ha meg is érné, ott is a proli szavazók vannak többségben, akik nem látnak át ilyen dolgokat, a mostani támogatási rendszer se tetszik nekik
nem fogják tudni lenyomni a torkukon

az usában is jelentős különbségek vannak egyes államok életszínvonala között és mégse csinálnak semmit

hogy van az a mondás
messziről jött ember

nem fognak kormányt alakítani szóval tökmindegy

Kemenessömjén

ez az első kép amire azt mondanám hogy cuki

>Egyenlő béreket!
>szabítsák ki Táncsicsot!
>mindenkinek kirendelt népnemzethy helyeskét!
>követeljük a csanádok azonnali kivonulását!
>magyar fonálba magyar szavat!
>engedélyezzék a csapdákat!
>tiltsák be a buzulást!
>meg az kínaimesét is!
>a kínaimesét ne!

olyanok a lábai mint nagyanyámnak

akkor jó bőrben van a vén tyúk

>>engedélyezzék a csapdákat!
>>tiltsák be a buzulást!
Ánon...

youtube.com/watch?v=HA50EGDLvzM
Ánon megcsinálja ingyér a kamionvezetőit?

>a náciknak ez nem jön be

youtube.com/watch?v=HX57s4QVOEU

>a buziság nem mentális betegsé-

Mindenkinek a kedvére kell tenni.

hol van ez ingyen?

ez szerintem senkinek sem jön be

nemtom, azóta rákerestem és kiderült hogy több éve is volt már ilyen és akkor egy nagy kalap fos volt az egész rendszer megszervezve
amúgy én szívesen kamionoznék hől

én nem
tavaly elmentem kamionos ismerőssel belgiumba, hát többször biztos nem mennék

csak a fasisztáknak nem

hogyhogy?

LEVADÁSZOM A FARKASOKAT, HOGY MEGMENTSELEK áááÁÁÁÁááááÁÁÁÁÁááááá

fárasztó és kényelmetlen
gondolom vezetni még szarabb

édesapám kamionos

beszélsz idegen nyelvet? magyar céghez NE menj

hogyhogy?

én pont az ellenkezőjét hallottam, hogy egész kényelmesek
beszélek több idegen nyelvet

hát én próbáltam nem hallottam és szerintem geci szar de ha neked tetszik akkor menj, engem nem izgat

nem geci
gyűlölöm a kamionos geciket, dögöljön meg az összes a tetves böhöm szarjaival együtt
vezetni nem tudnak, csak vadulni, rák az összes

nem tudom hogy lehet kényelmes az hogy kamionban alszol, ha kibasznak veled és dekkolsz valahol aztán basztatnak hogy oda kéne érni, ha nem akarnak lepakolni, ha nem akarják átvenni az árut mert miközben mentél már máshova kell, ha bevisz a diszpécser egy felüljáró alá ahol nem férsz el, ha bevisz egy utcába ahová nem tudsz beállni a házak lebontása nélkül, ha rossz címet adnak meg, ha saját pénzedből kell tankolni, ha szopod a faszt a határon mert a kerülőútat nem akarja fizetni a főnök, pihenőhelyeken tusolni, éjszaka menni, pihenőidőt betartani, kamionstoppot betartani, sötétben kódórogni keresni az elbaszott cég elbaszott telephelyét kivilágítatlan ipartelepeken, zseblámpával táblátolvasni, GPS-t anyázni, ostoba öngyilkosjelölt söfőröket nem legyalulni

nem olyan mint egy ausztrál vonatkamion ahol ezer kilométereken át süvítesz a sivatagban egyedül

akkor javaslom valamelyik nyugati országot helyi szállításra, 8kor beülsz 4-5kor kiszállsz, vered a brét az ezer eurókra mert senki se akarja csinálni

Nem ő, de az én édesapám is kamionos.
A magyar cégek többsége lehúzós. Túlvezetés, régebben mágnesezés, 0 felelősségvállalás, szar fizetés stb.
Kint sokkal több a pénz, a munka meg ugyanaz.
t. Vézna Elemér nyugalmazott Suzuki Swift tulajdonos

észben tartom.

remélem apád megdöglik hamarosan

Vigyázz ezekkel az élekkel tesi. Még megvágod magad.

valószínűleg én ettem meg mind a százhatot, igen

még van remény, az ötmilliót én fogom nyerni!

Két sakkozó beszélget:

- Milyen bábut kérsz, szép fényeset? Vagy adjak inkább mattot?

XDDDDD

t. Élesi Előd hivatásos fotelnáci és pincelakó

A sógorom, aki egy imádnivaló kis emberke, épp egy Los Angeles-i szupermarketben vásárolt és spanyolul beszélt a pénztárossal.

"Hogy tudsz ilyen jól spanyolul?" kérdezte a mögötte álló férfi.

"Azért beszélek spanyolul, mert mexikói vagyok" felelte.

"Menj vissza az országodba" vágta rá a pasi.

Mi volt ennek az embernek szívében-lelkében, hogy ilyen kegyetlen dolgot mondjon egy másik embernek, aki ráadásul egy idegen?

Egyszerűen nem értem.

Dik meg is könnyeztem

Quoráról fordítottam a kurva anyátok számára

Az mi?

egyrészt ez, aki keres eleget az csináljon jobb dolgot az idejében és hívjon nyugodtan szakembert
másrészt erről kép kapcsolódik jut eszembe, meg amikor teljesen el voltak ájulva a "sörnyitás padszélen" technikától
át lehet esni azért a ló túloldalára az életképtelenség felé

>A sugar kapcsolat lényege nem a pénz, hanem a vagyon nyújtotta lehetőségek közös megélése, egy biztos hosszú távú kapcsolat jövőjének megalapozása.
>Dédszüleink korában a párkapcsolat egyik legfontosabb feltétele az volt, hogy a kérőnek megfelelő anyagi háttere, biztos megélhetése legyen. A "megfelelő" nyilván mindenkinek mást jelentett anno, és mást jelent ma Magyarországon. A gazdagság relatív, és természetesen nem az egyetlen, és nem is a legfontosabb fokmérője egy sikeres párkapcsolatnak. Mégis a vagyon ősidők óta fontos eleme a párkapcsolatoknak, csak ezt sokan nem vállalják fel ilyen nyíltan.
>A Puncs.hu valójában dédszüleink értékrendjét ülteti át a modern online világba. A Puncs.hu működtetői minden olyan adatlapot eltávolítanak, ami a sugar életformával ellentétes értékelveket vallanak.

ánonnak miért nincs még cukor anyuja? ha NEET vagy és undorodsz a fizukukker életmódtól, a cukor babaságnál jobb alternatívát nem is találhatnál!

ijesztő

>gazdag ember 1 napot áll az eldugult vécéje mellett, mire kiér a szerelő

mert ronda vagyok