/tr/

Gavatlık edisyonu.

icisleri.gov.tr/basin-aciklamasi05072017

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=AfTzwtOX87o
hurriyet.com.tr/son-dakika-apden-skandal-turkiye-karari-40511499
gazetevatan.com/van-dan-aci-haber-geldi-1-sehit--1082351-gundem/
twitter.com/ensonhaber/status/882971828020490241
youtube.com/watch?v=yeyDfVjq6sw
twitter.com/AnonBabble

ananız orospu

anneniz*

He*al olsun qnq çomar pixi ketlemişsin :DDDDDDDDD

>çomar
iç anadolulu

>t*rkçe kitap

Hatalı meymey xocam.

p*rd*n

1. DİNİ GEÇİME VE SEÇİME ALET EDENLERİN AĞZINA BAKAN, onları büyük adam(!) olarak gören bir toplum Müslüman olabilir mi?

2. Demokrasiyi ve laikliği benimseyen, KEMALİZMDEN VAZGEÇMEYEN bir toplum Müslüman olabilir mi?

3. Dini ırkçı bakış açısıyla anlayıp, “İslam ile yönetilen bir devletten ziyade kendi Irkistan’ımı istiyorum!” diyerek IRKINI DİNİNİN ÖNÜNE GEÇİREN bir toplum Müslüman olabilir mi?

4. Ramazan günü oruçlulara nazire yaparak inatla sigarasını tüttüren, ALLAH’IN EMİR VE YASAKLARINA KARŞI ŞEYTANCA DİRENEN bir toplum Müslüman olabilir mi?

5. Açılmayı çağdaşlık, örtünmeyi ise eski kafalılık olarak gören İNADINA AÇILMAYI ÖĞÜTLEYENLERİ ALKIŞLAYAN bir toplum Müslüman olabilir mi?

6. İSLAM’IN HÜKÜMLERİNİ HAFİFE ALAN, haccı Araplara para yedirmek(!) olarak algılayan bireylerin Müslüman(!) sayıldığı bir toplum Müslüman olabilir mi?

7. Eş cinsel gösterilerinin üniversitelerde, yürüyüşlerinin ise sokaklarda yapıldığı EŞ CİNSELLİĞİ MEŞRU GÖRÜP DESTEKLEYEN bir toplum Müslüman olabilir mi?

8.”Müziği ruhun gıdası”(!) olarak görüp, müziksiz ve şarkısız yaşayamayan, KÜFRİ İNANÇLAR GÖNÜLLERİNDE, KÜFÜR SÖZLERİ DİLLERİNDE OLAN bir toplum Müslüman olabilir mi?

9. ZİNAYA İLİŞKİ DİYEREK MEŞRU GÖREN, ilişkisi başladığı deyince tebrik eden, zinakârlığı daha ilkokulda öğrenen bir toplum Müslüman olabilir mi?

10.”Dindar nesil doğurmayacağız!” diyerek afiş asan, DİNE VE DİNDARLARA KARŞI KUDUZ İT GİBİ SALDIRAN bir toplum Müslüman olabilir mi?

11. Egemenliği Allah’ta değil de millette gören, her üç beş yılda ŞİRKE DAVETİYE ÇIKARANLARI DESTEKLEYEN bir toplum Müslüman olabilir mi?

12. Mekteplerinde her türlü küfrün ve ahlaksızlığın olduğu, SÖZDE İSLAMİ OKULLARINDA DAHİ ILIMLI DİNDARLAR(!) YETİŞTİRİLEN bir toplum Müslüman olabilir mi?

k*rd kızları şanlı TÜRK yarrağıma hasta

serok apo I'm TSK

Kaldır hepsini.

youtube.com/watch?v=AfTzwtOX87o

lan

İyi kurtardın qnqım

evet güzel kurtardım gerçektente

İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN VİSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN VİSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN İSA MESİHE ŞÜKÜRLER OLSUN

ya all*h bismill*h all*hu ekb*r

resim piçleri atın

içki göt seks resimleri indir

cok hos bir aksiyona girismisler, ben mutlu oldum. ayrica genc de gayet sempatik.

10 uzerinden 8 veriyorum. 2 puani turk oldugu icin kirdim, italyan falan olsa 10 verirdim.

kendi insanima gotluk yapmayi cok seviyorum.

bu PİÇ kim???

yalnız yine cesaret örneği, iyi yine kimse peşinden koşmamış hırsız mı bu falan diye.

isaPİÇ i nasıl tanımazsın qnq??

*yahudi dönmesi isaPİÇ

...

>YANIYOOOOOOOOOOOM

Bokistanım ketlenmeye koşar adım gidiyor netekim

hurriyet.com.tr/son-dakika-apden-skandal-turkiye-karari-40511499

Isa 12 (adet) hamile ve bakir kadını katledip, kanlarını kaynatmış ve askerleri için enerji/güç verici iksir olarak kullanmıştır.

Yani hem büyücülük ile uğraşmıştır ve de Kök Tengri'nin verdiği canları almıştır.

>Comic sans

>comic sans
sağol qnq eğer düzgün bir yazı fontuyla yazsaydın hayatımdan 2 dakika harcayacaktım

>comic sans'a karşıyım

*kudüs PİÇİ yahudi dönmesi isaPİÇ

>Alevilik sadece islamın bir parçası değildir, islam aleviliğin bir parçasıdır.

why do you speak like a thai ladyboy fucked a gook

Dolar sene sonu 4

eğer öldükten sonra beni cennete alıp istediğim waifumlan sikişmeme izin vermezsen çok ağır PİÇsin aLL*H.

o yok kana yemişler seni
*bahşişler fötr

kamal hacettepe mütercim tercümanlık tutuyor seçiyim mi sence

...

geriLLaya yolladığım paralar at work gazetevatan.com/van-dan-aci-haber-geldi-1-sehit--1082351-gundem/

ne kanseri amk bi şey soruyoruz

Bümb

ananı bümbladım

twitter.com/ensonhaber/status/882971828020490241

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHA

*nefes alır*

HAHAYHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHHAHAHHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA

>yahuditüpü selebritisi
senin aLL*Hını ataPİÇini ş*h-İTlerini sikeyim normi çık git buradan REEEEEEEEEEEEEEEEEE

kamal boğaziçi çeviribilim tutuyor seçeyim mi sence

biri bu ülkeyi nukelesin
qnq sen trebizondda değilmiydin amQ

yoq LAN ne aLaqa :ddd
kimle karıştırdın yeğen .dd

bilkent müt-ter seç amQ çeviribilim nedir

>milenyumun 17. yılında çeviri bölümüne gitmek

Nukelemeye gerek yok iç savaş çıkacak zaten

şu an itüdeyim user
ve istanbulu bırakabileceğimden emin değilim

NE ZAMAN MORUK NE ZAMAN 2 YILDAN BERİ HABİDİNG DE HABİDİNG BİR BOK OLDUĞU YOK AMQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQ

TIQLAMAYINNNN

TSKya bagis yapmayi+afrine operasyon duzenlemeyi+kurdolari korucu yapip istiklal marsi okutmayi+kurd cocuklara zorla ANDIMIZ okutmayi+ahlaksiz ve kemalist nesil yetistirmeyi seviyorum moruQ

koçum 2017'deyiz farkında değilsin anlaşılan REİS ataPİÇ'i ve PİÇçileri domaltalı çok oldu

bende

REYİZ ek*i'yi ketlemiş yine :DDDDD

youtube.com/watch?v=yeyDfVjq6sw

Profil resmi ekleme özelliği gelmiş ZUHAHAHUAHAUAHAH

Üstaddddd

BURASI BOKİSTAN VELKAM TU CEHENNEM

Kesin otist gibi kekeleyip sesin titremiştir amk.

who /arab/ here

Arap tut oğlum tuuu kıs kıs kıs

Kirmizi bayrakli slavin gotunu iyi yakiyonuz adam 7 24 ayni seyleri yazip duruyor :Ddd

...

nerde? linkle

bozkır piçi?

insanlara ozgu bir yeteneksizliktir yasayamamak.
yoksa hangi balik bogmus kendini,
hangi serce atlamis damdan